NAFCIARZE KONTRA LIDER EKSTRAKLASY
Wyniki, strzelcy - 2016/17

Rozgrywki powoli się rozkręcają. Podczas bieżącego weekendu doczekamy się inauguracji w mazowieckich okręgówkach. Nie wystartuje jedynie Płocka Liga Okręgowa, której początek rywalizacji zaplanowany jest na następną sobotę i niedzielę.
Czekamy na dobre występy mazowieckich ekip w Ekstraklasie. Legia zagra na wyjeździe z Górnikiem Łęczna, a płocka Wisła zmierzy się przed własną publicznością z aktualnym liderem rozgrywek - Jagiellonią Białystok.
W pierwszej i drugiej lidze wszystkie nasze drużyny grają na własnych boiskach, liczymy więc na udane występy.


   
GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>

 

Lotto EKSTRAKLASA - 12-15 sierpnia - 5 kolejka       - Tabela

13.08. 18:00 Górnik Łęczna - Legia Warszawa 1:0 (0:0)
Vojo Ubiparip 80'

15.08. 18:00 Wisła Płock - Jagiellonia Białystok 1:0 (1:0)
Dimityr Ilijew 40'

12.08. 18:00 Lechia Gdańsk - Korona Kielce 3:2 (2:1)

12.08. 20:30 Lech Poznań - Cracovia Kraków 2:1 (0:0)

13.08. 15:30 Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 2:0 (1:0)
 
13.08. 20:30 Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 5:0 (1:0)

14.08. 15:30 Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 0:0

14.08. 18:00 Wisła Kraków - Ruch Chorzów 1:2 (1:1) 


1 liga - 12-14 sierpnia - 3 kolejka      - Tabela

12.08. 18:00 Znicz Pruszków - Chrobry Głogów 0:0

13.08. 17:00 Pogoń Siedlce - Sandecja Nowy Sącz 0:3 (0:2)
Filip Piszczek 28', Maciej Małkowski' 32 (rz.k.), Kamil Słaby 90'

12.08. 18:00 Miedź Legnica - Olimpia Grudziądz 0:0

12.08. 20:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wigry Suwałki 1:1 (1:0)

13.08. 18:00 GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice 1:1 (1:1)

14.08. 18:00 GKS Tychy - Górnik Zabrze 2:1 (1:0)

14.08. 19:00 Wisła Puławy - Bytovia Bytów 2:1 (0:1)

14.08. 19:00 Stal Mielec - MKS Kluczbork 1:1 (0:0)

14.08. 19:45 Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec 0:0


2 liga - 12-14 sierpnia - 3 kolejka     - Tabela

13.08. 17:30 Legionovia Legionowo - Olimpia Zambrów 4:0 (2:0)
Arkadiusz Ciach 5', 29', 53' (rz.k.), Arkadiusz Madeński 88'

13.08. 19:00 Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola 2:0 (0:0)
Marcin Kluska 54', Daniel Choroś 90' (rz.k.)

14.08. 18:00 Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice 0:1 (0:0)
Maciej Domański 50'  

12.08. 19:00 GKS Bełchatów - Raków Częstochowa 1:2 (1:2)

12.08. 19:00 ROW 1964 Rybnik - Błękitni Stargard Szczeciński 1:2 (0:1)

13.08. 17:00 Warta Poznań - Polonia Bytom 0:1 (0:0)

13.08. 17:00 Gryf Wejherowo - Kotwica Kołobrzeg 0:1 (0:1)

13.08. 17:00 Siarka Tarnobrzeg - Rozwój Katowice 2:1 (1:0)
 
14.08. 15:00 Olimpia Elbląg - Odra Opole 0:2 (0:2)  


3 liga Grupa 1 - 12-14 sierpnia - 2 kolejka     - Tabela

12.08. 19:00 Świt Nowy Dwór - Concordia Elbląg 2:0 (1:0)
Radosław Kamiński 29' (rz.k.), Adrian Gapczyński 90'

13.08. 16:00 Motor Lubawa - Widzew Łódź 0:2 (0:2)

13.08. 17:00 MKS Ełk - Ursus Warszawa 0:1 (0:0)
Krzysztof Pikus 90'

13.08. 17:00 Huragan Morąg - Huragan Wołomin 0:2 (0:0)
Dominik Dukalski 53', 85'

13.08. 17:00 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto - ŁKS 1926 Łomża 2:1 (2:1)

13.08. 18:00 Sokół Ostróda - Legia II Warszawa 0:2 (0:1)
Tomasz Nawotka 27', Jarosław Niezgoda 74'

13.08. 18:00 Sokół Aleksandrów Łódzki - Lechia Tomaszów Maz. 2:3 (0:0)

14.08. 11:15 Pelikan Łowicz - Jagiellonia II Białystok 1:2 (1:1)

14.08. 17:00 ŁKS Łódź - Ruch Wysokie Mazowieckie 7:0 (2:0)


4 liga Południowa - 13-14 sierpnia - 3 kolejka     - Tabela

13.08. 11:00 Grom Warszawa - Energia Kozienice 0:2 (0:0)
Daniel Ciupiński 54', Piotr Czerwiński 90'

13.08. 11:00 Mszczonowianka Mszczonów - Mazur Karczew 2:0 (1:0)
Dariusz Cackowski 9', Piotr Cudny 67'

13.08. 14:00 Oskar Przysucha - KS Konstancin 4:0 (1:0)
Patryk Walasek 44', Adam Najdzik 54' (rz.k.), samobójczy 55', Paweł Maciejczak 56'

13.08. 15:00 Orzeł Wierzbica - Pilica Białobrzegi 2:2 (1:1)
Krystian Orzechowski 23', Hubert Śliwiński 78' - Mateusz Zawisza 38', Zbigniew Obłuski 72'

13.08. 16:00 Szydłowianka Szydłowiec - KS Raszyn 4:0 (2:0)
Błażej Miller 21', 80', Patryk Czarnota 45', Damian Szyszka 83'

13.08. 17:00 Wilga Garwolin - Błonianka Błonie 3:1 (3:1)
Michał Wiśnioch 6', Arkadiusz Zalewski 19' (rz.k.), Kamil Zawadka 25' - Tomasz Sieński 29' (rz.k.)

13.08. 17:00 LKS Promna - Broń Radom 0:5 (0:4)
Michał Bojek 14', Piotr Nowosielski 20', Arkadiusz Oziewicz 38', Piotr Dobosz 45', Kamil Czarnecki 79' (rz.k.)

13.08. 17:30 Sparta Jazgarzew - Znicz II Pruszków 3:1 (0:1)
Jakub Pastusiak 48', 65', Michał Jagodziński 51' - Adrian Paluchowski 43'

13.08. 18:00 Victoria Sulejówek - MKS Piaseczno 4:0 (1:0)
Samuelson Odunka 3', Wojciech Wocial 61', Bartosz Bobrowski 90' +2, Bartłomiej Szulim 90' +3

14.08. 16:00 Proch Pionki - Start Otwock 5:1 (2:0)
Emil Kapusta 6', Oskar Bawor 20', Robert Kowalkowski 48', Szymon Iwanowski 84' (rz.k.), Marcin Cierzuch 88' - Paweł Marciszek 82'

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


4 liga Północna - 13-14 sierpnia - 3 kolejka     - Tabela

13.08. 11:00 Delta Słupno - Pogoń Grodzisk Maz. 2:2 (1:1)
Jakub Woliński 29', 55' - Maciej Wilanowski 20', Damian Jaroń 90'

13.08. 17:00 Mazovia Mińsk Maz. - KS Łomianki 4:0 (1:0)
Sebastian Kaczyński 42', Łukasz Puciłowski 62', Jewhen Romanow 72' (rz.k.), Kacper Smoderek 90'

13.08. 17:00 Ożarowianka Ożarów Maz. - MKS Przasnysz 2:2 (0:0)
Paweł Jabłoński 65', Marcin Zawadzki 87' - Jakub Wróblewski 75', Robert Wróblewski 90'

13.08. 17:00 Błękitni Raciąż - MKS Ciechanów 1:1 (0:0)
Kamil Majkowski 88' (rz.k.) - Bartosz Mroczek 62'

14.08. 11:00 Pogoń II Siedlce - Wisła II Płock 2:0 (2:0)
Marcin Paczkowski 29' (rz.k.), Piotr Kurbiel 36'

14.08. 15:00 Mławianka Mława - Hutnik Warszawa 2:1 (0:1)
Przemysław Radziszewski 55', Michał Stryjewski 70' - Kamil Jankowski 45;

14.08. 17:00 Podlasie Sokołów Podl. - Bzura Chodaków 1:2 (0:1)
Przemysław Głowacz 81' - Piotr Wójcik 21', Adrian Dąbrowski 90'

14.08. 17:00 Czarni Węgrów - Bug Wyszków 2:1 (0:1)
Mateusz Steć 56', Rafał Komosa 63' - Mateusz Krawczyk 4'

14.08. 17:00 Tęcza Łyse - Ostrovia Ostrów Maz. 1:1 (0:1)
Mateusz Sokołowski 90' - Dawid Wilczewski 30'

14.09. 19:00 Dolcan Ząbki - Unia Warszawa _ : _

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


liga okręgowa Warszawa gr.1 - 13-17 sierpnia - 1 kolejka     - Tabela

13.08. 11:00 Legion Warszawa - Legionovia II Legionowo 2:4 (2:1)
Piotr Żegliński 10', Mikołaj Pusek 38' - Piotr Szymański 1', Karol Szczepkowski 50', 75', Hubert Koński 90' (rz.k.)  

13.08. 14:00 Marcovia 2000 Marki - Promnik Łaskarzew 0:0

13.08. 15:00 Sokół Serock - Olimpia Warszawa 1:1 (1:1)
Daniel Głowacki 41' - Michał Kielak 17' (rz.k.)

13.08. 16:00 Sokół Celestynów - Vulcan Wólka Mlądzka 3:0 (0:0)
Kamil Wicik 57', Marcin Wasiński 78', 90' +2

13.08. 17:00 Bóbr Tłuszcz - Dąb Wieliszew 4:3 (2:0)
Maciej Gałązka 27', Radosław Dobrzeniecki 29', Daniel Krasnodębski 73', Sebastian Kozłowski 90' - Jakub Łotowski 47', Kamil Koral 75', 82'

14.08. 15:00 Błyskawica Warszawa - Świt II Nowy Dwór 0:1 (0:0)
Marceli Smardzewski 85'

14.08. 17:00 Amur Wilga - Drukarz Warszawa 2:2 (0:0)
Michał Zalewski 53', 79' - Patryk Ostrowski 51', Damian Jakóbczak 64' (rz.k.)

17.08. 17:30 Victoria II Sulejówek - Agape Białołęka _ : _

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


liga okręgowa Warszawa Gr.2 - 13-15 sierpnia - 1 kolejka     - Tabela

13.08. 11:00 LKS Chlebnia - Pogoń II Grodzisk 4:3 (2:2)
Tomasz Kulesza 33', 39', Michał Ocipka 60', Maciej Pietraszko 78' - Radosław Zientek 5', Damian Rakoczy 31' (rz.k.), Jakub Szczęsny 59'

13.08. 11:00 Piast Piastów - FC Lesznowola 3:2 (1:0)
Kamil Melich 17', Łukasz Grzybowski 81', Mikołaj Święcicki 87' - Tomasz Leszczyński 48', Rafał Gajowniczek 71'

13.08. 11:00 Świt Warszawa - Naprzód Brwinów 1:5 (0:1)
Krzysztof Sobolewski 89' - samobójczy 40', Kamil Malinowski 63', Jakub Białobrzewski 75', Piotr Odowski 85', Karol Wylangowski 90'

13.08. 12:00 Promyk Nowa Sucha - Przyszłość Włochy 0:5 (0:3)
Adam Sypuła 33', Mateusz Najder 36', 82', Marcin Welk 44', Piotr Bałajzy 77'

13.08. 15:00 Perła Złotokłos - KS Teresin 2:0 (0:0)
Wojciech Piotrowski 88' (rz.k.), Grzegorz Gotchold 90' +6

13.08. 16:00 Ryś Laski - Okęcie Warszawa 3:1 (1:0)
Rafał Pamięta 45', 90', Mateusz Merda 53' - samobójczy 63'

15.08. 17:30 Milan Milanówek - UKS Łady 1:4 (0:1)
Adam Banaszczyk 63' (rz.k.) - Dawid Trzaskowski 30', Michał Hyliński 53', Maciej Napieraj 74', Bartłomiej Bakuła 78'

Żyrardowianka Żyrardów - SEMP Ursynów _ : _
przełożony

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


***


 
 
   

 

Admin dnia sierpień 12 2016 18:35:02 · 0 Komentarzy · 816 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2021/22

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa A Płock

•  SEZON 2021/22

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2021/22

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
118.193.41.xxx @ news.php
44.192.254.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.