|
1 liga -
9-11 października - 12 kolejka
- Tabela
10.10. 17:00 Wisła Płock - Chojniczanka
Chojnice 2:1 (1:0)
Wojciech Łuczak 44', Mikołaj Lebedyński 75' - Łukasz Kosakiewicz 90'
11.10. 15:00 Zawisza Bydgoszcz - Dolcan Ząbki
0:3 (0:2)
Paweł Tarnowski 36', Damian Świerblewski 38', Szymon Matuszek 87'
11.10. 17:30 Pogoń Siedlce - Sandecja Nowy Sącz
0:0
09.10. 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Bytovia Bytów 2:0 (1:0)
10.10. 15:00 MKS Kluczbork - Olimpia Grudziądz 1:0 (0:0)
10.10. 15:00 Wigry Suwałki - Chrobry Głogów 1:2 (0:0)
10.10. 17:00 Miedź Legnica - GKS Bełchatów 1:1 (1:0)
10.10. 17:30 Arka Gdynia - Rozwój Katowice 4:0 (1:0)
10.10. 18:00 GKS Katowice - Stomil Olsztyn 2:2 (1:1)
2 liga -
9-10 października - 12 kolejka
- Tabela
10.10. 16:00 Stal Mielec - Radomiak Radom 1:1
(0:1)
Andreja Prokic 78' - David Kwiek 63'
10.10. 18:00 Znicz Pruszków - Błękitni Stargard
Szczeciński 0:0
10.10. 18:00 Polonia Bytom - Legionovia Legionowo
2:2 (0:1)
Mariusz Malec 89', Bartłomiej Setlak 90' - Mateusz Kwiatkowski 17', Omar
Monterde 51'
09.10. 18:00 ROW 1964 Rybnik - Siarka Tarnobrzeg 3:2 (2:1)
10.10. 15:00 Stal Stalowa Wola - Raków Częstochowa 1:1 (1:1)
10.10. 15:00 Puszcza Niepołomice - Gryf Wejherowo 4:0 (1:0)
10.10. 15:00 Olimpia Zambrów - Okocimski Brzesko 3:5 (2:2)
10.10. 16:00 Wisła Puławy - Nadwiślan Góra 3:2 (1:0)
10.10. 18:00 GKS Tychy - Kotwica Kołobrzeg 1:1 (0:0)
3 liga -
9-11 października - 12 kolejka
- Tabela
09.10. 18:00 Świt Nowy Dwór - Lechia
Tomaszów 0:3 (0:1)
Paweł Magdoń 45', Krystian Kolasa 76', Dawid Stańdo 90'
09.10. 20:00 Polonia Warszawa -
Oskar Przysucha 4:0 (2:0)
Krystian Pieczara 5', 33' (rz.k.), 61', Piotr Kosiorowski 80'
10.10. 13:00 Energia Kozienice -
Błękitni Raciąż 1:1 (1:0)
Damian Stanisławski 38' - Tomasz Kamiński 78'
10.10. 15:00 Warta Sieradz - Start Otwock 5:1
(0:0)
Marcin Wałęski 62', Piotr Nawrocki 64', Marcin Kobierski 68', 78', Przemysław
Różycki 75' - Mikołaj Tokaj 46'
10.10. 15:00 Ursus Warszawa -
Pilica Białobrzegi 2:1 (1:0)
Mateusz Muszyński 10', Jakub Kabala 57' - Maciej Filipowicz 90'
10.10. 15:30 Ner Poddębice - Sokół Aleksandrów 0:4
10.10. 15:30 Warta Działoszyn - ŁKS Łódź 1:1 (1:1)
10.10. 18:00 Broń Radom -
Legia II Warszawa 0:2 (0:0)
Michał Suchanek 52', Konrad Michalak 67'
11.10. 11:15 Pelikan Łowicz - Pogoń Grodzisk 3:1
(1:0)
Robert Kowalczyk 32', Michał Adamczyk 69' (rz.k.), Bartłomiej Czarnecki
87' - Mateusz Michalski 77'
4 liga Południowa -
9-11 października - 12 kolejka
- Tabela
09.10. 19:00 Victoria Sulejówek - Mszczonowianka Mszczonów 1:1 (1:1)
Rafał Goluch 12' - Marcin Gregorowicz 33'
10.10. 14:30 KS Warka - Sparta Jazgarzew 0:1 (0:0)
Michał Jagodziński 65'
10.10. 15:00 Orzeł Wierzbica - KS Konstancin 0:0
10.10. 15:00 Szydłowianka Szydłowiec - KS Raszyn 3:1 (2:1)
Kamil Czarnecki 14', 18', 83' - Krzysztof Matuszak 20'
10.10. 15:30 Żyrardowianka Żyrardów - Olimpia Warszawa 1:1 (1:1)
Bartłomiej Koziarski 25' - Rafał Popis 21' (rz.k.)
10.10. 15:30 UKS Łady - Błonianka Błonie 0:0
11.10. 11:00 Dolcan II Ząbki - Mazur Karczew 1:5 (0:3)
Krystian Jeziorek 70' (rz.k.) - Kamil Gałązka 1', Michał Trzaskowski
35', Maciej Obrębski 45', Andrzej Kociński 50', Karol Skóra 58'
11.10. 11:30 Znicz II Pruszków - Drukarz Warszawa 7:2 (3:1)
Arkadiusz Górka 14', Jarosław Kosieradzki 22', Patryk Kubicki 27', 46',
84', Adrian Grabowski 48', Adam Dobosz 90' – Jakub Muzyka 34'.(rz.k.),
Maksymilian Vogtman 72'
11.10. 15:00 Wilga Garwolin - Hutnik Warszawa 1:2 (0:0)
Arkadiusz Zalewski 48' - Piotr Cudny 72', 85'
4 liga Północna
- 10
października
- 12 kolejka
- Tabela
10.10. 11:00 Huragan Wołomin - Czarni Węgrów 8:1 (5:0)
Daniel Dylewski 3', 51', 68', 88', Rafał Barzyc 17', 39', Marcin
Stańczyk 33', 34' - Radosław Replin 60'
10.10. 11:00 Wkra Bieżuń - Bug Wyszków 0:0
10.10. 12:00 Mławianka Mława - Naprzód Skórzec 3:0 (1:0)
Marcin Tomczak 27', Szymon Masiak 68', Karol Podliński 78'
10.10. 13:30 Bzura Chodaków - Wisła II Płock 1:0 (0:0)
Kamil Hernik 90'+3
10.10. 14:00 MKS Ciechanów - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1:2 (0:0)
Kamil Olszewski 50' - Rafał Komosa 46', 60'
10.10. 15:00 Mazur Gostynin - MKS Przasnysz 2:4 (0:1)
Damian Surmak 47', Kamil Staniszewski 58' - Paweł Olszewski 20', 50',
samobójczy 68', Michał Pragacz 85' (rz.k.)
10.10. 15:30 Mazovia Mińsk Mazowiecki - Błękitni Gąbin 0:1 (0:0)
Bartłomiej Dębicki 75 (rz.k.)
10.10. 15:30 Korona Szydłowo - KS Łomianki 4:4 (3:2)
Kacper Małecki 18', 38', Sebastian Lemanek 34', Paweł Podlewski 57' -
Przemysław Sieczko 23', Łukasz Prusik 29', 77', Denis Kotula 70'
Liga Okręgowa Warszawa gr.1 -
10-11 października
- 11 kolejka
- Tabela
10.10. 12:30 Vulcan Wólka Mlądzka - Wilga II Garwolin 6:1
10.10. 15:00 Marcovia 2000 Marki - Promnik Łaskarzew 1:2
10.10. 15:00 Bór Regut - Bóbr Tłuszcz 3:3
10.10. 15:30 PKS Radość - Sokół Serock 2:1
10.10. 15:30 Józefovia Józefów - Świt II Nowy Dwór 2:0
11.10. 11:00 Legionovia II Legionowo - Legion Warszawa 6:1
11.10. 13:00 Grom Warszawa - Dąb Wieliszew 0:1
11.10. 15:30 ŁKS Łochów - Agape Białołęka 1:2
Liga Okręgowa Warszawa gr.2 -
10-11 października
- 11 kolejka
- Tabela
10.10. 11:00 Przyszłość Włochy - SEMP Ursynów 2:2
10.10. 11:00 Naprzód Stare Babice - Unia Warszawa 1:1
10.10. 11:00 Zaborowianka Zaborów - Korona Góra Kalwaria 2:3
10.10. 12:30 Laura Chylice - FC Lesznowola 2:4
10.10. 15:00 KS Teresin - Okęcie Warszawa 5:0
10.10. 15:30 UMKS Piaseczno - LKS Chlebnia 1:0
10.10. 15:30 Perła Złotokłos - Naprzód Brwinów 3:1
11.10. 12:15 Milan Milanówek - Pogoń II Grodzisk 0:2
Liga Okręgowa Płock -
10-11 października
- 10 kolejka
- Tabela
10.10. 15:00 Wisła Duninów - Skra Drobin 6:3 (3:1)
Grzegorz Krzewicki 10', 16', Rafał Rękawiecki 20', 90', 88', Dawid
Kalwasiński 89' - Daniel Zjadewicz 4', 50', Karol Benkie 69'
10.10. 15:00 Amator Maszewo - Delta Słupno 0:2 (0:1)
Michał Maliszewski 16', Mateusz Tarnowski 62'
10.10. 15:00 ULKS Ciółkowo - Unia Iłów 4:4 (1:3)
Przemysław Cieszkowski (2), Daniel Cieszkowski, Tomasz Racki - Arkadiusz
Smagała (2), Piotr Chmielak, Krystian Piaskowski
10.10. 16:00 Zryw Bielsk - Świt Staroźreby 2:3 (2:0)
Adrian Żuchniewicz 12', 40' - Mariusz Unierzyski 74' (rz.k.), Łukasz Kawecki
77',
Michał Sobczak 84'
10.10. 16:00 Orzeł Goleszyn - Błyskawica Lucień 6:1 (4:0)
Ahmed Elgebaly, Mateusz Biegański (3), Łukasz Suliński, Marcin Kądalski -
Marcin Wiśniewski
11.10. 13:00 Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 4:3 (1:0)
Jarosław Brzemiński 40', Patryk Karczewski 57', Piotr Sadowski 71',
Mariusz Pesta 90' +1 - Daniel Oliwkowski 84', 85', 89'
11.10. 14:00 Unia Czermno - Spójnia Mała Wieś 4:3 (1:2)
Damian Sztendor 6', Łukasz Woźniak 68', Marcin Gieras 71', 85' - Tomasz
Górecki 1', 5', Paweł Domański 46'
KLASA A
Płock -
10-11 października
- 7 kolejka
- Tabela
10.10. 15:00 GKS Góra - Kasztelan Białe Błoto 1:0 (1:0)
Piotr Ronczkowski 18'
10.10. 15:30 Sparta Mochowo - Stegny Wyszogród 2:1 (1:1)
Paweł Jarzębowski 45', 47' - Michał Popiołek 9'
11.10. 11:00 Zorza Szczawin - Pogoń Słupia 5:2 (1:1)
Michał Maciak 45'+1, Bartosz Antczak 55', 63', 67', Grzegorz Kopaczewski
68' - Dawid Piłat 19', Ariel Krysztofiak 90'+2
11.10. 13:00 Huragan Bodzanów - Wisła Sobowo 4:1 (3:1)
Gabriel Łątka 19', 30', Maksymilian Gawliński 24', Hubert Kozioł 69' -
Sebastian Składanowski 42'
11.10. 14:30 Wicher Cieszewo - Start Proboszczewice 2:3 (2:1)
Jakub Jeziak 11', Konrad Marcinkowski 34' - Paweł Kurowski 6', Daniel Janicki
67', Sebastian Duchewicz 84'
11.10. 15:00 Stoczniowiec Płock - Kormoran Łąck 4:1 (3:1)
Michał Kacprzycki 13', 20' Piotr Śmigielski 44', Mateusz Laskowski 65' -
Mateusz Drążewski 37'
KLASA B
Płock -
10-11 października
- 6 kolejka
- Tabela
10.10. 15:30 Orkan Sochaczew - Orkan Lelice 1:2 (0:0)
Michał Foks 89' - Radosław Buraczyński 35', 72'
10.10. 16:00 Szopen Sanniki - Mazowia Słubice 2:0 (2:0)
Dominik Sapiński 8', Maciej Galus 39'
11.10. 14:00 Relax Miszewo - Olimpia Gozdowo 0:3 v.o.
11.10. 16:00 Błękitni II Gąbin - Lwówianka Lwówek 4:0 (2:0)
Adam Górski 5', 37', Wojciech Ziarkowski 60' (rz.k.), Kamil Zieliński
83'
***
|