SPARINGI WIOSNA 2008
Kopernik Kiernozia - Unia Iłów 4:4,
Mazur Gostynin - Zorza Szczawin 4:1,
Delta Miszewko - Orzeł Goleszyn 0:4,
Tajfun Brochów - Piast Feliksów 2:2,
KS Teresin - FC Stars Warszawa 5:3,
Promyk Nowa Sucha - Limit Rybno 6:1,
FC Płochocin - KS II Teresin 4:4,
Piast Feliksów - Orzeł Kampinos 2:2,
Promyk Nowa Sucha - Bzura Chodaków (j) 4:1,
Błonianka Błonie - Unia Iłów 2:1,
Orkan Sochaczew - Laktoza Łyszkowice 7:1,
Huragan Bodzanów - Junak Warszawa 3:1,
AON Rembertów - Kasztelan Sierpc 2:0,
Kasztelan Sierpc - Junak Warszawa 3:0,
AON Rembertów - Huragan Bodzanów 3:2,
Lwówianka Lwówek - Unia Czermno 2:5,
Victoria Wykowo - Stoczniowiec Płock 1:0,
Relax Miszewo - Wislanie Czerwińsk 3:1,
Zryw Bielsk - Start Proboszczewice 2:3,
Bzura Chodaków - Orzeł Nieborów 7:5,
Stegny Wyszogród - Mazur Gostynin 0:1,
Stoczniowiec Płock - Mazur Gostynin 1:9,
Skrwa Łukomie - Wkra Bieżuń 2:4,
Dąbrowianka Dąbrowice - Mazur Gostynin 0:0,
Wiślanie Czerwińsk - Lwówianka Lwówek 3:0,
Stegny Wyszogród - Victoria Wykowo 8:2,
Wisła Sobowo - Amator II Maszewo 7:1,
Mazowsze Płock - Włocłavia Włocławek 2:0,
Orkan Lelice - Sparta Mochowo 8:2,
Wisła Kępa Polska - Relax Miszewo 2:2,
KS Teresin - Huragan Bodzanów 2:2,
Orzeł Goleszyn - Pogoń Słupia 5:2,
Promyk Nowa Sucha - Astra Zduny 0:6,
Lech Rypin - Skra Drobin 3:0,
Stegny Wyszogród - Start Proboszczewice 2:1,
Unia Iłów - Bzura Chodaków 1:1,
Kasztelan Sierpc - Mazur Gostynin 3:1,
Tajfun Brochów - Orzeł Kampinos 1:3,
Orkan Sochaczew - Błonianka Błonie 1:0,
Kormoran Łąck - Amator Maszewo 1:6,
Wisła Sobowo - Błękitni Gójsk 1:2,
Pogoń Słupia - Skrwa Łukomie 2:3,
Stegny Wyszogród - Wiślanie Czerwińsk 3:1,
Mazur Gostynin (j) - Zorza Szczawin 2:2,
Stegny Wyszogród (j) - Świt Nowy Dwór (j) 0:6,
Mazur Gostynin - Orzeł Goleszyn 1:0,
Bzura Chodaków - Huragan Bodzanów 5:2,
Widok Skierniewice - Bzura Chodaków 1:3,
Unia iłów - Guzovia Guzów 5:1,
Piast Feliksów - Tajfun Brochów 1:1,
Orkan Sochaczew '92 - Żyrardowianka '91 1:2,
Amator II Maszewo - Victoria Wykowo 2:3,
Tajfun Brochów - Stegny Wyszogród 1:5,
Wkra Bieżuń - Pogoń Słupia 3:1,
Wisła Duninów - Zryw Bielsk 2:5,
Orzeł Goleszyn - GZS Tłuchowo 3:1,
Stoczniowiec Płock - Mazur Gostynin 2:4,
Huragan Bodzanów - Kormoran Łąck 1:7,
Wisła Sobowo - Skrwa Brudzeń 2:3,
Mazur Gostynin (j) - GKS Bedlno 3:3,
Bzura Chodaków - Błonianka Błonie 1:1,
Błękitni Gąbin - Stegny Wyszogród 2:2,
KS Teresin - Promyk Nowa Sucha 7:0,
Skra Drobin - MKS Mława 0:1,
Mazowsze Płock - Błękitni Gąbin 1:0,
Skra Drobin - Tęcza 34 Płońsk 2:3,
Mazowsze Płock - Amator Maszewo 3:3,
Promyk Nowa Sucha - PUG Bielany 0:2,
Fenix Boczki - Limit Rybno 1:4,
Mazur Gostynin - Wisła Duninów 3:3,
Stegny Wyszogród - Huragan Bodzanów 2:3,
Wisła Sobowo - Bobry Cierszewo 2:3,
Wisła Kępa Polska - Wiślanie Czerwińsk 1:1,
Orkan Sochaczew - Widok Skierniewice 3:1,
Bzura Chodaków - GKS Łyszkowice 6:0,
Unia Iłów - KS Teresin 2:4,
Amator Maszewo - Orzeł Goleszyn 3:2,
MKS Kutno - Kormoran Łąck 1:0,
Mazur Gostynin - Błękitni Gąbin 1:2,
Mazowsze Płock - Nadnarwianka Pułtusk 0:0,
Stegny Wyszogród - Amator Maszewo 1:5,
Skra Drobin - Świt Staroźreby 4:6,
Wiślanie Czerwińsk - Gladiator II Słoszewo 3:1,
Orkan Sochaczew - Naprzód Brwinów 1:2,
KS Teresin - Ożarowianka 4:4,
Pelikan II Łowicz - Bzura Chodaków 3:4,
Mazowsze Płock - Kormoran Łąck 7:0,
Zryw Bielsk - Orzeł Goleszyn 3:7,
Imielnica Płock - Victoria Wykowo 3:3,
Orkan Sochaczew - Żyrardowianka Żyrardów 0:1,
Skra Drobin - Skra II Drobin 7:2,
Wiślanie Czerwińsk - Stegny Wyszogród 1:2,
Huragan Bodzanów - Polonia Radzanowo 5:3,
Wiślanie Czerwińsk - Stegny Wyszogród 4:0
|