Liga Strzelców LO - kolejki Wiosna 2008 |
|
16
kolejka - 30 marca 2008 |
Wicher Cieszewo |
- Mazur Gostynin |
2:1 |
Gzylewski H.,
Grodkiewicz K. |
Kiereś M. |
|
Świt Staroźreby |
- Stegny Wyszogród |
2:2 |
Nowakowski R. - 2 |
Wojnarowski R.,
Siciński M. |
|
Orkan Sochaczew |
- Polonia Radzanowo |
8:0 |
Wróbel K. - 4,
Dąbrowski A., Chałubek A., Dudziński D., Kubisz P. |
|
|
Stoczniowiec Płock |
- Błękitni Gójsk |
1:0 |
Sutkowski P. |
|
|
Orzeł Goleszyn
|
- Skrwa Łukomie |
2:0 |
Lisiecki D.,
Kordyzon A. |
|
|
Wisła Duninów |
- Zryw Bielsk |
8:2 |
Szymański D. - 3,
Cichosz T. - 3, Rękawiecki R., Janiszkiewicz Ł. |
Gagat D. - 2 |
|
Kormoran Łąck |
- Start
Proboszczewice |
1:3 |
Pawlikowski G. |
Majchrzak A. - 2,
Jabłoński A. |
|
Bzura Chodaków |
- Limit Rybno |
3:0 |
Smotarski S. - 2,
Matusiak K. |
|
|
17
kolejka - 6 kwietnia 2008 |
Mazur Gostynin |
- Wisła Duninów |
1:0 |
Komorowski B. |
|
|
Stegny Wyszogród
|
- Wicher Cieszewo |
2:1 |
Bratkowski M.,
Basiak G. |
Grodkiewicz B. |
|
Limit Rybno |
- Kormoran Łąck |
2:2 |
Kusiak P., Grys S. |
Sałaciński M.,
Szymański M. |
|
Start
Proboszczewice |
- Świt Staroźreby |
3:2 |
Majchrzak A.,
Jabłoński A., samob. |
Łagodziński K.,
Olszewski W. |
|
Błękitni Gójsk |
- Bzura Chodaków |
1:6 |
Nowakowski M. |
Smotarski S. - 3,
Stencel R. - 3 |
|
Skrwa Łukomie |
- Stoczniowiec
Płock |
3:0 |
Michalski M. - 2,
Beksa M. |
|
|
Zryw Bielsk |
- Orkan Sochaczew |
1:1 |
Pomorski P. |
Dąbrowski A. |
|
Polonia Radzanowo |
- Orzeł Goleszyn |
0:0 |
18
kolejka - 12-13 kwietnia 2008 |
Wisła Duninów |
- Stegny Wyszogród |
2:1 |
Szymański D. - 2 |
Biłyk D. |
|
Orkan Sochaczew |
- Mazur Gostynin |
2:0 |
Szatkowski P.,
Izydorek K. |
|
|
Orzeł Goleszyn |
- Zryw Bielsk |
3:1 |
Kordyzon A.,
Biegański M., Czajka D. |
Łuczak W. |
|
Bzura Chodaków |
- Skrwa Łukomie |
1:0 |
Stencel R. (15
sek.!) |
|
|
Błękitni Gójsk |
- Limit Rybno |
6:1 |
Borkowski S. - 3,
Piechocki, Mazurowski, Zarębski |
Hankiewicz T. |
|
Wicher Cieszewo |
- Start
Proboszczewice |
1:3 |
Grodkiewicz K. |
Kaczorowski R. - 2,
Sulkowski K. |
|
Polonia Radzanowo |
- Stoczniowiec
Płock |
0:2 |
|
Sutkowski P. - 2 |
|
Świt Staroźreby |
- Kormoran Łąck |
0:0 |
19
kolejka - 19-20 kwietnia 2008 |
Stegny Wyszogród |
- Orkan Sochaczew |
2:1 |
Basiak G.,
Kędzierski P. |
Wróbel K. |
|
Start
Proboszczewice |
- Wisła Duninów |
0:5 |
|
Cichosz T - 2,
Szymański D. - 2, Rękawiecki R. |
|
Mazur Gostynin |
- Orzeł Goleszyn |
1:2 |
Pestkowski D. |
Fortuna H.,
Raczkowski A. |
|
Limit Rybno |
- Świt Staroźreby |
3:2 |
Szajewski M.,
Wróbel M. (k), Grys S. |
Łagodziński K.,
Szpefik K. |
|
Skrwa Łukomie |
- Błękitni Gójsk |
1:0 |
Beksa J. |
|
|
Polonia Radzanowo |
- Bzura Chodaków |
1:3 |
Gołębiowski A. |
Smotarski S. - 2,
Tabara K. |
|
Zryw Bielsk |
- Stoczniowiec
Płock |
1:0 |
Jabłoński T. |
|
|
Kormoran Łąck |
- Wicher Cieszewo |
3:0 |
Jakowski D - 2,
Józwiak E. |
|
|
20
kolejka - 26-27 kwietnia 2008 |
Stoczniowiec Płock |
- Mazur Gostynin |
0:2 |
|
Żydowo P.,
Komorowski B. |
|
Orzeł Goleszyn
|
- Stegny Wyszogród |
10:1 |
Bolimowski M. - 3,
Kordyzon A. - 3, Szymborski M., Biegański M., Fortuna H.,
Przybyszewski K. |
Grudzień T. |
|
Bzura Chodaków |
- Zryw Bielsk |
3:3 |
Stencel R. - 2,
Tabara K |
Łuczak W. - 3 |
|
Błękitni Gójsk |
- Polonia Radzanowo |
0:3 |
|
Szlom P.,
Gołębiowski A., Bernat M. |
|
Wisła Duninów |
- Kormoran Łąck |
0:1 |
|
Szymański P. |
|
Orkan Sochaczew |
- Start
Proboszczewice |
2:1 |
Szatkowski P. - 2 |
Szczęsny M. |
|
Skrwa Łukomie |
- Limit Rybno |
3:1 |
Beksa Mariusz - 2,
Gesek A. |
Szafraniec S. |
|
Wicher Cieszewo
|
- Świt Staroźreby |
1:3 |
Mielczarek A. |
Aranowski M.,
Łagodziński K., Dąbrowski C. |
|
21
kolejka - 1 maja 2008 |
Stegny Wyszogród |
- Stoczniowiec
Płock |
4:2 |
Grudzień T. - 2,
Jankowski T., Kędzierski P. |
Kamiński K.,
Obojski B. |
|
Mazur Gostynin |
- Bzura Chodaków |
1:2 |
Wilamowski P. |
Tabara K. - 2 |
|
Start
Proboszczewice |
- Orzeł Goleszyn |
2:3 |
Sulkowski K. - 2 |
Kitombo K.,
Kordyzon A., Fortuna H. |
|
Limit Rybno
|
- Wicher Cieszewo |
2:1 |
Haba R., Grys S. |
Jeziak J. |
|
Polonia Radzanowo |
- Skrwa Łukomie |
2:1 |
Gołębiowski A.,
Cieszkowski D. |
Szczepański J. |
|
Zryw Bielsk |
- Błękitni Gójsk |
3:0 |
Gżegżółka R.,
Zygmuntowicz G., Wochowski M. |
|
|
Kormoran Łąck |
- Orkan Sochaczew |
3:1 |
Malinowski M. - 2,
Jakowski D. |
Różycki K. |
|
Świt Staroźreby |
- Wisła Duninów |
2:3 |
Aranowski M.,
samob. |
Janiszkiewicz Ł.,
Szymański C., Rękawiecki R. |
|
22
kolejka - 4 maja 2008 |
Stoczniowiec Płock |
- Start
Proboszczewice |
0:0 |
Orzeł Goleszyn
|
- Kormoran Łąck |
0:3 |
|
Malinowski M.,
Pawlikowski G., Pawlikowski M. |
|
Błękitni Gójsk |
- Mazur Gostynin |
0:2 |
|
Komorowski B. |
|
Wisła Duninów |
- Wicher Cieszewo |
0:0 |
Skrwa Łukomie |
- Zryw Bielsk |
1:3 |
Beksa Mariusz |
Gagat D., Pomorski
P., Bartoszyński S. |
|
Polonia Radzanowo |
- Limit Rybno |
3:2 |
Gołębiowski A.,
Bandych T., Waszelewski A. |
Grys S. - 2 |
|
Bzura Chodaków |
- Stegny Wyszogród |
0:4 |
|
Grudzień T. - 2,
Blidzewski A.,
Borowski B. |
|
Orkan Sochaczew |
- Świt Staroźreby |
2:1 |
Popławski D.,
Borkowski K. |
Łagodziński K. |
|
23
kolejka - 11 maja 2008 |
Stegny Wyszogród |
- Błękitni Gójsk |
5:0 |
Kędzierski P. - 3,
Grudzień T. - 2 |
|
|
Świt Staroźreby |
- Orzeł Goleszyn |
3:4 |
Szpeflik,
Łagodziński, Nowakowski |
Lisiecki D.,
Kordyzon A., Szczepkowski D., Bolimowski M. |
|
Limit Rybno |
- Wisła Duninów |
3:2 |
Grys S. - 3 |
Szymański D.,
Szymański C. |
|
Zryw Bielsk |
- Polonia Radzanowo |
2:0 |
Wochowski M.,
Kosiński D. |
|
|
Wicher Cieszewo |
- Orkan Sochaczew |
0:2 |
|
Szatkowski P. - 2 |
|
Kormoran Łąck |
- Stoczniowiec
Płock |
2:0 |
Brzozowski A.,
Pawlikowski M. |
|
|
Mazur Gostynin |
- Skrwa Łukomie |
3:0 |
Komorowski B.,
Żydowo P., Gołębiewski C. |
|
|
Start
Proboszczewice |
- Bzura Chodaków |
1:3 |
Kaczorowski R. |
Tabara K. - 2,
Winnicki T |
|
24
kolejka - 18 maja 2008 |
Bzura Chodaków |
- Kormoran Łąck |
1:0 |
Stencel R. |
|
|
Zryw Bielsk |
- Limit Rybno |
2:1 |
Pomorski P.,
Osmański T. |
Cieślak M. |
|
Stoczniowiec Płock
|
- Świt
Staroźreby |
0:4 |
|
Kręciejewski J. -
3, Pawlik K. |
|
Błękitni Gójsk |
- Start
Proboszczewice |
0:2 |
|
Majchrzak A.,
Jabłoński A. |
|
Orzeł Goleszyn |
- Wicher Cieszewo |
1:2 |
Biegański M. |
Grodkiewicz B. - 2 |
|
Skrwa Łukomie |
- Stegny Wyszogród |
3:2 |
Szczepański J. - 2,
Muchewicz W. |
Siciński M.,
Grudzień T. |
|
Polonia Radzanowo |
- Mazur Gostynin |
2:4 |
Waszelewski A.,
Gołębiowski A. |
Żydowo P. - 3,
Radecki Ł. |
|
Orkan Sochaczew |
- Wisła Duninów |
1:5 |
Lewandowski J.
(81') |
Szymański C.(25'),
Cichosz T. (32'), Rękawiecki R. (72'), Kokosiński Ł. (92'), Szarecki
M. (92') |
|
25
kolejka - 24 - 25 maja 2008 |
Mazur Gostynin |
- Zryw Bielsk |
0:4 |
|
Gżegżółka R. - 2,
Osmański, Zygmuntowicz G. |
|
Wisła Duninów
|
- Orzeł Goleszyn |
2:3 |
Milczarski P.,
Cichosz T. |
Bolimowski M.,
Kordyzon A., Rudowski D. |
|
Stegny Wyszogród |
- Polonia Radzanowo |
9:3 |
Grudzień T. - 4,
Wojnarowski R. - 2, Kędzierski, Biłyk, Bratkowski |
Szczepaniak M.,
Gołębiowski A, Rostkowski K. |
|
Start
Proboszczewice |
- Skrwa Łukomie |
4:1 |
Majchrzak A.,
Sulkowski K., Jabłoński A., Kaczorowski R. |
Michalski M. |
|
Limit Rybno |
- Orkan Sochaczew |
0:0 |
Wicher Cieszewo |
- Stoczniowiec
Płock |
0:1 |
|
Krzemiński A. |
|
Kormoran Łąck |
- Błękitni Gójsk |
4:0 |
Szymański M. - 2,
Malinowski M., Ogrzebacz K. |
|
|
Świt Staroźreby |
- Bzura Chodaków |
2:0 |
Kręciejewski J.,
Łagodziński K. |
|
|
26
kolejka - 31 maja - 1 czerwca 2008 |
Stoczniowiec Płock |
- Wisła Duninów |
1:1 |
Sutkowski P. |
Szymański C. |
|
Mazur Gostynin |
- Limit Rybno |
3:0 v.o. |
Orzeł Goleszyn |
- Orkan Sochaczew |
4:0 |
Janiszewski P. - 2,
Lisiecki D., Bolimowski M. |
|
|
Bzura Chodaków |
- Wicher Cieszewo |
2:0 |
Wiciak M.,
Smotarski S. |
|
|
Błękitni Gójsk |
- Świt Staroźreby |
0:3 |
|
Dąbrowski,
Łagodziński, Pawlik |
|
Skrwa Łukomie |
- Kormoran Łąck |
0:3 |
|
Malinowski M. - 2,
Jakowski D. |
|
Polonia Radzanowo |
- Start
Proboszczewice |
0:1 |
|
Koperek |
|
Zryw Bielsk |
- Stegny Wyszogród |
4:0 |
Osmański - 2,
Jabłoński T., Łuczak W. |
|
|
27
kolejka - 4 czerwca 2008 |
Start
Proboszczewice |
- Zryw Bielsk |
2:2 |
Hofman D. - 2 |
Kosiński D., samob. |
|
Kormoran Łąck |
- Polonia Radzanowo |
5:0 |
Malinowski M. - 2,
Jakowski D., Rogoziński, Ogrzebacz |
|
|
Wicher Cieszewo |
- Błękitni Gójsk |
3:0 v.o. |
Świt Staroźreby |
- Skrwa Łukomie |
3:0 |
Kręciejewski J.,
Łagodziński K., Nowakowski R. |
|
|
Limit Rybno |
- Orzeł Goleszyn |
0:4 |
|
Kordyzon A. - 2,
Lisiecki D., Biegański M. |
|
Stegny Wyszogród |
- Mazur Gostynin |
4:2 |
Grudzień T. - 3,
Wendołowski M. |
Olszewski A.,
Komorowski B. |
|
Orkan Sochaczew |
- Stoczniowiec
Płock |
3:2 |
Różycki K. - 2,
Wróbel K. |
Mazurowski R.,
Łomicki Ł. |
|
Wisła Duninów |
- Bzura Chodaków |
0:5 |
|
Smotarski S. - 2,
Stencel R. - 2, samob. |
|
28
kolejka - 7-8 czerwca 2008 |
Mazur Gostynin |
- Start
Proboszczewice |
1:0 |
Ozdowski C. |
|
|
Bzura Chodaków
|
- Orkan Sochaczew |
1:1 |
Wiciak M. |
Kubisz P. |
|
Błękitni Gójsk |
- Wisła Duninów |
2:2 |
Nowakowski,
Borkowski |
Szymański D.,
samob. |
|
Stegny Wyszogród |
- Limit Rybno |
12:0 |
Grudzień T. - 3,
Bratkowski - 3, Wojnarowski - 2, Wendołowski - 2, Siciński, Domański |
|
|
Stoczniowiec Płock |
- Orzeł Goleszyn |
2:3 |
Kozłowski K.,
Krzemiński A. |
Węglarek R.,
Lisiecki D., Bolimowski M. |
|
Skrwa Łukomie |
- Wicher Cieszewo |
3:0 v.o |
Polonia Radzanowo |
- Świt Staroźreby |
0:3 v.o. |
mecz
przerwany w 85' przy stanie 2:2 |
|
|
Zryw Bielsk |
- Kormoran Łąck |
0:4 |
|
Malinowski M.,
Pawlikowski G., Rogoziński P., Kowalczyk Ł. |
|
29
kolejka - 14 czerwca 2008 |
Start
Proboszczewice |
- Stegny Wyszogród |
1:7 |
samob. |
Bratkowski M. - 3,
Grudzień T. - 2, Wojnarowski R., Blidzewski A. |
|
Świt Staroźreby |
- Zryw Bielsk |
2:1 |
Łagodziński K. - 2 |
samob. |
|
Wicher Cieszewo |
- Polonia Radzanowo |
3:2 |
Mielczarek A.,
Grodkiewicz K., Bońkowski M. |
Cieszkowski D.,
Gołębiowski A. |
|
Orkan Sochaczew |
- Błękitni Gójsk |
3:1 |
Wróbel K.,
Borkowski, Lewandowski J. |
Borkowski S. |
|
Orzeł Goleszyn |
- Bzura Chodaków |
5:1 |
Kordyzon A. - 2,
Rudowski D., Lisiecki D., Bolimowski M. |
Tabara K. |
|
Limit Rybno |
- Stoczniowiec
Płock |
3:5 |
Grys S. - 2, Wróbel
M. |
Sutkowski P. - 5 |
|
Wisła Duninów |
- Skrwa Łukomie |
5:1 |
Szymański C. - 3,
Szymański D. - 2 |
Michalski M. |
|
Kormoran Łąck |
- Mazur Gostynin |
1:2 |
Brzozowski A. |
Ozdowski C.,
Pestkowski D. |
|
30
kolejka - 21 czerwca 2008 |
Zryw Bielsk |
- Wicher Cieszewo |
3:2 |
Grzegrzółka,
Wochowski M., Osmański T. |
Grodkiewicz B. - 2 |
|
Polonia Radzanowo |
- Wisła Duninów |
1:4 |
Szczepaniak M. |
Szymański C. - 2,
Szymański D., Rękawiecki R. |
|
Mazur Gostynin |
- Świt Staroźreby |
4:2 |
Ozdowski C. - 2,
Pestkowski D., Gołębiewski C. |
Kręciejewski J.,
Sobiesiak M. |
|
Skrwa Łukomie |
- Orkan Sochaczew |
2:0 |
Michalski M. - 2 |
|
|
Bzura Chodaków |
- Stoczniowiec
Płock |
3:0 |
Kobierecki Ł.,
Szewczyk P., Winnicki T. |
|
|
Błękitni Gójsk
|
- Orzeł Goleszyn |
1:4 |
??? |
Rudowski D. - 2,
Janiszewski P. - 2 |
|
Start
Proboszczewice |
- Limit Rybno |
3:0 v.o. |
Stegny Wyszogród |
- Kormoran Łąck |
2:1 |
Grudzień T. - 2 |
Józwiak D. |
|
|
Komentarze |
|
Dodaj komentarz |
|
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
|
Oceny |
|
Regulamin - Prawa Autorskie |
|
Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi
odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i
użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania
komentarzy o wulgarnej treści, zawierających sformułowania obraźliwe w
stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do
newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a
PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do
powyższych zasad.
>>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU
Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt:
redakcja@huragan.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z
Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
|
|
M-GOL! POLECA |
|
NA BIEŻĄCO |
|
ODWIEDŹ NAS |
|
IV Liga Mazowiecka |
|
LO KEEZA PŁOCK |
|
Klasa A Keeza Płock |
|
Klasa B Keeza Płock |
|
Puchar Polski 21/22 |
|
Nawigacja |
|
Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis
w Twoim telefonie komórkowym.
|
REKLAMA |
|
Shoutbox |
|
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Archiwum
|
Kto? Gdzie? |
|
Logowanie |
|
|