Klasa A Płock

2010/11 - Klasa A Płock

1. Kolejka - 22.08.2010 do 22.08.2010

22.08. 11:00 Limit Rybno - Zorza Szczawin _ : _
22.08. 11:00 Orkan Lelice - Stegny Wyszogród _ : _
22.08. 11:00 Kasztelan Białe Błoto - Wisła Sobowo _ : _
22.08. 11:00 Skra II Drobin - Huragan Bodzanów _ : _
22.08. 11:00 ULKS Ciółkowo - Czarni Rempin _ : _
22.08. 11:00 Start Proboszczewice - Unia Czermno _ : _
22.08. 11:00 Lwówianka Lwówek - Polonia Radzanowo _ : _

2. Kolejka - 29.08.2010 do 29.08.2010

29.08. 11:00 Wisła Sobowo - Lwówianka Lwówek _ : _
29.08. 11:00 Czarni Rempin - Start Proboszczewice _ : _
29.08. 11:00 Stegny Wyszogród - Limit Rybno _ : _
29.08. 11:00 Unia Czermno - Orkan Lelice _ : _
29.08. 13:00 Huragan Bodzanów - ULKS Ciółkowo _ : _
29.08. 13:00 Polonia Radzanowo - Skra II Drobin _ : _
29.08. 13:00 Zorza Szczawin - Kasztelan Białe Błoto _ : _

3. Kolejka - 05.09.2010 do 05.09.2010

05.09. 11:00 Kasztelan Białe Błoto - Stegny Wyszogród _ : _
05.09. 11:00 Limit Rybno - Unia Czermno _ : _
05.09. 11:00 Skra II Drobin - Wisła Sobowo _ : _
05.09. 11:00 ULKS Ciółkowo - Polonia Radzanowo _ : _
05.09. 11:00 Czarni Rempin - Huragan Bodzanów _ : _
05.09. 11:00 Start Proboszczewice - Orkan Lelice _ : _
05.09. 13:00 Lwówianka Lwówek - Zorza Szczawin _ : _

4. Kolejka - 12.09.2010 do 12.09.2010

12.09. 11:00 Wisła Sobowo - ULKS Ciółkowo _ : _
12.09. 11:00 Stegny Wyszogród - Lwówianka Lwówek _ : _
12.09. 11:00 Unia Czermno - Kasztelan Białe Błoto _ : _
12.09. 11:00 Orkan Lelice - Limit Rybno _ : _
12.09. 13:00 Polonia Radzanowo - Czarni Rempin _ : _
12.09. 13:00 Zorza Szczawin - Skra II Drobin _ : _
12.09. 13:00 Huragan Bodzanów - Start Proboszczewice _ : _

5. Kolejka - 19.09.2010 do 19.09.2010

19.09. 11:00 Skra II Drobin - Stegny Wyszogród _ : _
19.09. 11:00 Kasztelan Białe Błoto - Orkan Lelice _ : _
19.09. 11:00 ULKS Ciółkowo - Zorza Szczawin _ : _
19.09. 11:00 Czarni Rempin - Wisła Sobowo _ : _
19.09. 11:00 Start Proboszczewice - Limit Rybno _ : _
19.09. 13:00 Huragan Bodzanów - Polonia Radzanowo _ : _
19.09. 13:00 Lwówianka Lwówek - Unia Czermno _ : _

6. Kolejka - 26.09.2010 do 26.09.2010

26.09. 11:00 Stegny Wyszogród - ULKS Ciółkowo _ : _
26.09. 11:00 Wisła Sobowo - Huragan Bodzanów _ : _
26.09. 11:00 Unia Czermno - Skra II Drobin _ : _
26.09. 11:00 Orkan Lelice - Lwówianka Lwówek _ : _
26.09. 11:00 Limit Rybno - Kasztelan Białe Błoto _ : _
26.09. 13:00 Zorza Szczawin - Czarni Rempin _ : _
26.09. 13:00 Polonia Radzanowo - Start Proboszczewice _ : _

7. Kolejka - 03.10.2010 do 03.10.2010

03.10. 11:00 Czarni Rempin - Stegny Wyszogród _ : _
03.10. 11:00 Start Proboszczewice - Kasztelan Białe Błoto _ : _
03.10. 11:00 Skra II Drobin - Orkan Lelice _ : _
03.10. 11:00 ULKS Ciółkowo - Unia Czermno _ : _
03.10. 13:00 Lwówianka Lwówek - Limit Rybno _ : _
03.10. 13:00 Huragan Bodzanów - Zorza Szczawin _ : _
03.10. 13:00 Polonia Radzanowo - Wisła Sobowo _ : _

8. Kolejka - 10.10.2010 do 10.10.2010

10.10. 11:00 Stegny Wyszogród - Huragan Bodzanów _ : _
10.10. 11:00 Zorza Szczawin - Polonia Radzanowo _ : _
10.10. 11:00 Unia Czermno - Czarni Rempin _ : _
10.10. 11:00 Limit Rybno - Skra II Drobin _ : _
10.10. 11:00 Kasztelan Białe Błoto - Lwówianka Lwówek _ : _
10.10. 11:00 Wisła Sobowo - Start Proboszczewice _ : _
10.10. 11:00 Orkan Lelice - ULKS Ciółkowo _ : _

9. Kolejka - 17.10.2010 do 17.10.2010

17.10. 11:00 Czarni Rempin - Orkan Lelice _ : _
17.10. 11:00 Skra II Drobin - Kasztelan Białe Błoto _ : _
17.10. 11:00 Wisła Sobowo - Zorza Szczawin _ : _
17.10. 11:00 ULKS Ciółkowo - Limit Rybno _ : _
17.10. 11:00 Start Proboszczewice - Lwówianka Lwówek _ : _
17.10. 13:00 Polonia Radzanowo - Stegny Wyszogród _ : _
17.10. 13:00 Huragan Bodzanów - Unia Czermno _ : _

10. Kolejka - 24.10.2010 do 24.10.2010

24.10. 11:00 Unia Czermno - Polonia Radzanowo _ : _
24.10. 11:00 Stegny Wyszogród - Wisła Sobowo _ : _
24.10. 11:00 Orkan Lelice - Huragan Bodzanów _ : _
24.10. 11:00 Kasztelan Białe Błoto - ULKS Ciółkowo _ : _
24.10. 11:00 Limit Rybno - Czarni Rempin _ : _
24.10. 13:00 Lwówianka Lwówek - Skra II Drobin _ : _
24.10. 13:00 Zorza Szczawin - Start Proboszczewice _ : _

11. Kolejka - 31.10.2010 do 31.10.2010

31.10. 11:00 ULKS Ciółkowo - Lwówianka Lwówek _ : _
31.10. 11:00 Czarni Rempin - Kasztelan Białe Błoto _ : _
31.10. 11:00 Wisła Sobowo - Unia Czermno _ : _
31.10. 11:00 Start Proboszczewice - Skra II Drobin _ : _
31.10. 13:00 Zorza Szczawin - Stegny Wyszogród _ : _
31.10. 13:00 Huragan Bodzanów - Limit Rybno _ : _
31.10. 13:00 Polonia Radzanowo - Orkan Lelice _ : _

12. Kolejka - 07.11.2010 do 07.11.2010

07.11. 11:00 Limit Rybno - Polonia Radzanowo _ : _
07.11. 11:00 Orkan Lelice - Wisła Sobowo _ : _
07.11. 11:00 Kasztelan Białe Błoto - Huragan Bodzanów _ : _
07.11. 11:00 Stegny Wyszogród - Start Proboszczewice _ : _
07.11. 11:00 Skra II Drobin - ULKS Ciółkowo _ : _
07.11. 11:00 Unia Czermno - Zorza Szczawin _ : _
07.11. 13:00 Lwówianka Lwówek - Czarni Rempin _ : _

13. Kolejka - 14.11.2010 do 14.11.2010

14.11. 11:00 Czarni Rempin - Skra II Drobin _ : _
14.11. 11:00 Wisła Sobowo - Limit Rybno _ : _
14.11. 11:00 Stegny Wyszogród - Unia Czermno _ : _
14.11. 11:00 Start Proboszczewice - ULKS Ciółkowo _ : _
14.11. 13:00 Huragan Bodzanów - Lwówianka Lwówek _ : _
14.11. 13:00 Zorza Szczawin - Orkan Lelice _ : _
14.11. 13:00 Polonia Radzanowo - Kasztelan Białe Błoto _ : _

Dodane przez Bodzo dnia lipiec 16 2010 10:55:50 669 Czytań · Drukuj

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

PKO Ekstraklasa

•  SEZON 2020/21
• 
Grupa Mistrzowska 19/20
•  Grupa Spadkowa 19/20
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2020/21
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2020/21
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2020/21
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa A Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Ligi Młodzieżowe


1 Liga A1 Jesień '19


1 Liga B1 Jesień '19


1 Liga B2 Jesień '19
 

1 Liga C1 Jesień '19
 

1 Liga C2 Jesień '19

 

2 Liga C2 Jesień '19
 

1 Liga D1 Jesień '19

 

2 Liga D1 Jesień '19

 

3 Liga D1 Jesień '19

1 Liga D2 Jesień '19


2 Liga D2 Jesień '19

Płocka Liga E1 Złota

Płocka Liga E1 Srebrna

 

Płocka Liga E1 Brązowa

 

Płocka Liga E2 2018/19

 

Płocka Liga F1 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
192.99.7.xxx @ photogallery.php
192.99.15.xxx @ photogallery.php
3.237.20.xxx @ readarticle.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.