KLASA B WARSZAWA GRUPA 4
Termin 1 - 21-22 sierpnia
Tur Jaktorów - ---
Guzovia Guzów - Tajfun Brochów
Pogoń Wiskitki - Salos Żyrardów
Orzeł Kampinos - Żyrardowianka II Żyrardów
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki - Orkan II Sochaczew
Passovia Pass - Wrzos Międzyborów
Sokół Budki Piaseckie - Relax II Radziwiłłów
Termin 2 - 28-29 sierpnia
--- - Relax II Radziwiłłów
Wrzos Międzyborów - Sokół Budki Piaseckie
Orkan II Sochaczew - Passovia Pass
Żyrardowianka II Żyrardów - Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
Salos Żyrardów - Orzeł Kampinos
Tajfun Brochów - Pogoń Wiskitki
Tur Jaktorów - Guzovia Guzów
Termin 3 - 4-5 września
Guzovia Guzów - ---
Pogoń Wiskitki - Tur Jaktorów
Orzeł Kampinos - Tajfun Brochów
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki - Salos Żyrardów
Passovia Pass - Żyrardowianka II Żyrardów
Sokół Budki Piaseckie - Orkan II Sochaczew
Relax II Radziwiłłów - Wrzos Międzyborów
Termin 4 - 11-12 września
--- - Wrzos Międzyborów
Orkan II Sochaczew - Relax II Radziwiłłów
Żyrardowianka II Żyrardów - Sokół Budki Piaseckie
Salos Żyrardów - Passovia Pass
Tajfun Brochów - Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
Tur Jaktorów - Orzeł Kampinos
Guzovia Guzów - Pogoń Wiskitki
Termin 5 - 18-19 września
Pogoń Wiskitki - ---
Orzeł Kampinos - Guzovia Guzów
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki - Tur Jaktorów
Passovia Pass - Tajfun Brochów
Sokół Budki Piaseckie - Salos Żyrardów
Relax II Radziwiłłów - Żyrardowianka II Żyrardów
Wrzos Międzyborów - Orkan II Sochaczew
Termin 6 - 25-26 września
--- - Orkan II Sochaczew
Żyrardowianka II Żyrardów - Wrzos Międzyborów
Salos Żyrardów - Relax II Radziwiłłów
Tajfun Brochów - Sokół Budki Piaseckie
Tur Jaktorów - Passovia Pass
Guzovia Guzów - Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
Pogoń Wiskitki - Orzeł Kampinos
Termin 7 - 2-3 października
Orzeł Kampinos - ---
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki - Pogoń Wiskitki
Passovia Pass - Guzovia Guzów
Sokół Budki Piaseckie - Tur Jaktorów
Relax II Radziwiłłów - Tajfun Brochów
Wrzos Międzyborów - Salos Żyrardów
Orkan II Sochaczew - Żyrardowianka II Żyrardów
Termin 8 - 9-10 października
--- - Żyrardowianka II Żyrardów
Salos Żyrardów - Orkan II Sochaczew
Tajfun Brochów - Wrzos Międzyborów
Tur Jaktorów - Relax II Radziwiłłów
Guzovia Guzów - Sokół Budki Piaseckie
Pogoń Wiskitki - Passovia Pass
Orzeł Kampinos - Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
Termin 9 - 16-17 października
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki - ---
Passovia Pass - Orzeł Kampinos
Sokół Budki Piaseckie - Pogoń Wiskitki
Relax II Radziwiłłów - Guzovia Guzów
Wrzos Międzyborów - Tur Jaktorów
Orkan II Sochaczew - Tajfun Brochów
Żyrardowianka II Żyrardów - Salos Żyrardów
Termin 10 - 23-24 października
--- - Salos Żyrardów
Tajfun Brochów - Żyrardowianka II Żyrardów
Tur Jaktorów - Orkan II Sochaczew
Guzovia Guzów - Wrzos Międzyborów
Pogoń Wiskitki - Relax II Radziwiłłów
Orzeł Kampinos - Sokół Budki Piaseckie
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki - Passovia Pass
Termin 11 - 30-31 października
Passovia Pass - ---
Sokół Budki Piaseckie - Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
Relax II Radziwiłłów - Orzeł Kampinos
Wrzos Międzyborów - Pogoń Wiskitki
Orkan II Sochaczew - Guzovia Guzów
Żyrardowianka II Żyrardów - Tur Jaktorów
Salos Żyrardów - Tajfun Brochów
Termin 12 - 6-7 listopada
--- - Tajfun Brochów
Tur Jaktorów - Salos Żyrardów
Guzovia Guzów - Żyrardowianka II Żyrardów
Pogoń Wiskitki - Orkan II Sochaczew
Orzeł Kampinos - Wrzos Międzyborów
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki - Relax II Radziwiłłów
Passovia Pass - Sokół Budki Piaseckie
Termin 13 - 13-14 listopada
Sokół Budki Piaseckie - ---
Relax II Radziwiłłów - Passovia Pass
Wrzos Międzyborów - Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
Orkan II Sochaczew - Orzeł Kampinos
Żyrardowianka II Żyrardów - Pogoń Wiskitki
Salos Żyrardów - Guzovia Guzów
Tajfun Brochów - Tur Jaktorów
|