KLASA B WARSZAWA GRUPA 3
Termin 1 - 28-29 sierpnia
FC Płochocin - Orzeł Suchostruga
Naprzód II Brwinów - Milan II Milanówek
FT Warszawa - GC United Gassy
Orion Cegłów - LKS Osuchów
Świt II Warszawa - LKS II Chlebnia
Płomień Kotorydz - UKS II Łady
Termin 2 - 4-5 września
Orzeł Suchostruga - UKS II Łady
LKS II Chlebnia - Płomień Kotorydz
LKS Osuchów - Świt II Warszawa
GC United Gassy - Orion Cegłów
Milan II Milanówek - FT Warszawa
FC Płochocin - Naprzód II Brwinów
Termin 3 - 11-12 września
Naprzód II Brwinów - Orzeł Suchostruga
FT Warszawa - FC Płochocin
Orion Cegłów - Milan II Milanówek
Świt II Warszawa - GC United Gassy
Płomień Kotorydz - LKS Osuchów
UKS II Łady - LKS II Chlebnia
Termin 4 - 18-19 września
Orzeł Suchostruga - LKS II Chlebnia
LKS Osuchów - UKS II Łady
GC United Gassy - Płomień Kotorydz
Milan II Milanówek - Świt II Warszawa
FC Płochocin - Orion Cegłów
Naprzód II Brwinów - FT Warszawa
Termin 5 - 25-26 września
FT Warszawa - Orzeł Suchostruga
Orion Cegłów - Naprzód II Brwinów
Świt II Warszawa - FC Płochocin
Płomień Kotorydz - Milan II Milanówek
UKS II Łady - GC United Gassy
LKS II Chlebnia - LKS Osuchów
Termin 6 - 2-3 października
Orzeł Suchostruga - LKS Osuchów
GC United Gassy - LKS II Chlebnia
Milan II Milanówek - UKS II Łady
FC Płochocin - Płomień Kotorydz
Naprzód II Brwinów - Świt II Warszawa
FT Warszawa - Orion Cegłów
Termin 7 - 9-10 października
Orion Cegłów - Orzeł Suchostruga
Świt II Warszawa - FT Warszawa
Płomień Kotorydz - Naprzód II Brwinów
UKS II Łady - FC Płochocin
LKS II Chlebnia - Milan II Milanówek
LKS Osuchów - GC United Gassy
Termin 8 - 16-17 października
Orzeł Suchostruga - GC United Gassy
Milan II Milanówek - LKS Osuchów
FC Płochocin - LKS II Chlebnia
Naprzód II Brwinów - UKS II Łady
FT Warszawa - Płomień Kotorydz
Orion Cegłów - Świt II Warszawa
Termin 9 - 23-24 października
Świt II Warszawa - Orzeł Suchostruga
Płomień Kotorydz - Orion Cegłów
UKS II Łady - FT Warszawa
LKS II Chlebnia - Naprzód II Brwinów
LKS Osuchów - FC Płochocin
GC United Gassy - Milan II Milanówek
Termin 10 - 30-31 października
Orzeł Suchostruga - Milan II Milanówek
FC Płochocin - GC United Gassy
Naprzód II Brwinów - LKS Osuchów
FT Warszawa - LKS II Chlebnia
Orion Cegłów - UKS II Łady
Świt II Warszawa - Płomień Kotorydz
Termin 11 - 6-7 listopada
Płomień Kotorydz - Orzeł Suchostruga
UKS II Łady - Świt II Warszawa
LKS II Chlebnia - Orion Cegłów
LKS Osuchów - FT Warszawa
GC United Gassy - Naprzód II Brwinów
Milan II Milanówek - FC Płochocin
|