Nowa strona 4
KLASA A WARSZAWA GRUPA 4
Termin 1 - 21-22 sierpnia
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki - KS Teresin
Świt Warszawa - UKS Borzęcin
Relax Radziwiłłów - Ambra Ołtarzew
Anprel Nowa Wieś - Promyk Nowa Sucha
Partyzant Leszno - Piast Feliksów
Zaborowianka Zaborów - Błękitni Korytów
Mszczonowianka II Mszczonów - Ryś Laski
Termin 2 - 28-29 sierpnia
KS Teresin - Ryś Laski
Błękitni Korytów - Mszczonowianka II Mszczonów
Piast Feliksów - Zaborowianka Zaborów
Promyk Nowa Sucha - Partyzant Leszno
Ambra Ołtarzew - Anprel Nowa Wieś
UKS Borzęcin - Relax Radziwiłłów
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki - Świt Warszawa
Termin 3 - 4-5 września
Świt Warszawa - KS Teresin
Relax Radziwiłłów - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Anprel Nowa Wieś - UKS Borzęcin
Partyzant Leszno - Ambra Ołtarzew
Zaborowianka Zaborów - Promyk Nowa Sucha
Mszczonowianka II Mszczonów - Piast Feliksów
Ryś Laski - Błękitni Korytów
Termin 4 - 11-12 września
KS Teresin - Błękitni Korytów
Piast Feliksów - Ryś Laski
Promyk Nowa Sucha - Mszczonowianka II Mszczonów
Ambra Ołtarzew - Zaborowianka Zaborów
UKS Borzęcin - Partyzant Leszno
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki - Anprel Nowa Wieś
Świt Warszawa - Relax Radziwiłłów
Termin 5 - 18-19 września
Relax Radziwiłłów - KS Teresin
Anprel Nowa Wieś - Świt Warszawa
Partyzant Leszno - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Zaborowianka Zaborów - UKS Borzęcin
Mszczonowianka II Mszczonów - Ambra Ołtarzew
Ryś Laski - Promyk Nowa Sucha
Błękitni Korytów - Piast Feliksów
Termin 6 - 25-26 września
KS Teresin - Piast Feliksów
Promyk Nowa Sucha - Błękitni Korytów
Ambra Ołtarzew - Ryś Laski
UKS Borzęcin - Mszczonowianka II Mszczonów
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki - Zaborowianka Zaborów
Świt Warszawa - Partyzant Leszno
Relax Radziwiłłów - Anprel Nowa Wieś
Termin 7 - 2-3 października
Anprel Nowa Wieś - KS Teresin
Partyzant Leszno - Relax Radziwiłłów
Zaborowianka Zaborów - Świt Warszawa
Mszczonowianka II Mszczonów - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Ryś Laski - UKS Borzęcin
Błękitni Korytów - Ambra Ołtarzew
Piast Feliksów - Promyk Nowa Sucha
Termin 8 - 9-10 października
KS Teresin - Promyk Nowa Sucha
Ambra Ołtarzew - Piast Feliksów
UKS Borzęcin - Błękitni Korytów
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki - Ryś Laski
Świt Warszawa - Mszczonowianka II Mszczonów
Relax Radziwiłłów - Zaborowianka Zaborów
Anprel Nowa Wieś - Partyzant Leszno
Termin 9 - 16-17 października
Partyzant Leszno - KS Teresin
Zaborowianka Zaborów - Anprel Nowa Wieś
Mszczonowianka II Mszczonów - Relax Radziwiłłów
Ryś Laski - Świt Warszawa
Błękitni Korytów - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Piast Feliksów - UKS Borzęcin
Promyk Nowa Sucha - Ambra Ołtarzew
Termin 10 - 23-24 października
KS Teresin - Ambra Ołtarzew
UKS Borzęcin - Promyk Nowa Sucha
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki - Piast Feliksów
Świt Warszawa - Błękitni Korytów
Relax Radziwiłłów - Ryś Laski
Anprel Nowa Wieś - Mszczonowianka II Mszczonów
Partyzant Leszno - Zaborowianka Zaborów
Termin 11 - 30-31 października
Zaborowianka Zaborów - KS Teresin
Mszczonowianka II Mszczonów - Partyzant Leszno
Ryś Laski - Anprel Nowa Wieś
Błękitni Korytów - Relax Radziwiłłów
Piast Feliksów - Świt Warszawa
Promyk Nowa Sucha - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Ambra Ołtarzew - UKS Borzęcin
Termin 12 - 6-7 listopada
KS Teresin - UKS Borzęcin
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki - Ambra Ołtarzew
Świt Warszawa - Promyk Nowa Sucha
Relax Radziwiłłów - Piast Feliksów
Anprel Nowa Wieś - Błękitni Korytów
Partyzant Leszno - Ryś Laski
Zaborowianka Zaborów - Mszczonowianka II Mszczonów
Termin 13 - 13-14 listopada
Mszczonowianka II Mszczonów - KS Teresin
Ryś Laski - Zaborowianka Zaborów
Błękitni Korytów - Partyzant Leszno
Piast Feliksów - Anprel Nowa Wieś
Promyk Nowa Sucha - Relax Radziwiłłów
Ambra Ołtarzew - Świt Warszawa
UKS Borzęcin - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
|