Liga Okręgowa Seniorzy
29.05 Sobota 15:00 Skra – Wisła Sz. Marciniak – R. Szczytniewski – B.
Chyra
29.05 Sobota 15:00 Mazur – Skrwa Raf. Pawłowski – M. Wituska – M.
Kowalski
29.05 Sobota 15:00 Bzura – Świt Ł. Matlęga – J. Szymczak – P. Wieczorek
29.05 Sobota 17:00 Stegny – Zryw W. Kaniewski – A. Karpińśki – M.
Kurowski
29.05 Sobota 17:00 Amator – Delta M. Słabowski – J. Bieńkowski – T.
Marciniak
29.05 Sobota 14:00 Kasztelan – Unia J. Marciniak – T. Marciniak – P.
Skrocki
30.05 Niedziela 17:00 Stoczniowiec – Kormoran Sz. Marciniak – T.
Studziński – P. Pawłowski
30.05 Niedziela 15:00 Zorza – Orzeł A. Serocki – A. Lipiński – J.
Marciniak
Mecze zaległe
02.06 Środa 18:00 Delta – Świt Ł. Matlęga – M. Wituska – A. Karpiński
02.06 Środa 18:00 Zryw – Unia J. Kikolski – R. Szczytniewski – P.
Pawłowski
02.06 Środa 18:00 Amator – Wisła Sz. Marciniak – T. Marciniak – K. Nejman
02.06 Środa 18:00 Skra – Mazur P. Kędzierski – J. Szymczak – J. Marciniak
03.06 Czwartek 14:00 Zorza – Skrwa R. Pawłowski – K. Nejman – P.
Wieczorek
Liga Okręgowa Juniorzy
29.05 Sobota 17:00 Skra – Wisła R. Szczytniewski
29.05 Sobota 17:00 Mazur – Skrwa M. Kowalski
29.05 Sobota 17:00 Bzura – Świt P. Wieczorek
30.05 Niedziela 17:00 Zorza – Orzeł A. Lipiński
Mecze zaległe
02.06 Środa 16:00 SKS 70 – Unia Iłów M. Kalinowski
02.06 Środa 17:00 Lwówianka – Wisła M. Kowalski
02.06 Środa 16:00 Skra – Mazur J. Marciniak
03.06 Czwartek 16:00 Zorza – Skrwa K. Nejman
Klasa A Seniorzy
30.05 Niedziela 13:00 Spójnia – Ciółkowo T. Marciniak – J. Szymczak –
J. Bieńkowski
30.05 Niedziela 13:00 Lwówianka – Czarni P. Wieczorek – W. Kaniewski – A.
Gosławski
30.05 Niedziela 13:00 Pogoń – Amator II P. Wiśniewski – J. Jaworski – A.
Ablewski
30.05 Niedziela 13:00 Polonia – Huragan K. Lipka – M. Wituska - H.
Lewandowski
30.05 Niedziela 11:00 Start – Unia K. Kwasiborski – A. Serocki – J.
Marciniak
30.05 Niedziela 11:00 Wisła – Wicher Ł. Matlęga – R. Pawłowski – R.
Lewandowski
30.05 Niedziela 11:00 Skra II – Kasztelan M. Kurowski – P. Passon – M.
Bolimowski
Mecze zaległe
03.06 Czwartek 18:00 Spójnia – Pogoń P. Wieczorek – G. Gomułka – J.
Marciniak
03.06 Czwartek 18:00 Wisła – Start M. Kowalski – J. Szymczak – M.
Ostrowski
03.06 Czwartek 18:00 Polonia – Lwówianka T. Marciniak – P. Skrocki – H.
Lewandowski
03.06 Czwartek 18:00 Kasztelan – Czarni J. Kikolski – J. Bieńkowski – K.
Lipka
03.06 Czwartek 18:00 Huragan – Unia Sz. Marciniak – A. Lipiński – A.
Karpiński
03.06 Czwartek 18:00 Wicher – Amator II P. Passon – R. Szycztniewski – Ł.
Matlęga
Klasa A Juniorzy
29.05 Sobota 15:00 Młodzieszyn - Sparta M. Obidowski
30.05 Niedziela 13:00 Wisła – Wicher R. Lewandowski
Mecze zaległe
03.06 Czwartek 16:00 Kasztelan – Sparta K. Lipka
03.06 Czwartek 16:00 Wisła – Start J. Szymczak
Klasa B
30.05 Niedziela 13:00 Sparta – Peklimar P. Pawłowski – M.
Kordulasiński – R. Mikołajewski
30.05 Niedziela 16:00 Orkan – Victoria R. Pawłowski – G. Gomułka – P.
Wiśniewski
30.05 Niedziela 16:00 Relax – Luszynianka M. Kowalski – K. Kwasiborski –
J. Kikolski
30.05 Niedziela 16:00 Błyskawica – Bobry W. Kaniewski – Ł. Sadowski – M.
Nowicki
Mecze zaległe
03.06 Czwartek 16:00 Luszynianka – Sparta B. Chyra – Ł. Sadowski – M.
Nowicki
03.06 Czwartek 16:00 Victoria - Błyskawica S. Dymek – R. Lewandowski – T.
Studziński
03.06 Czwartek 16:00 Limit – Bobry A. Gosławski – D. Oleksiewicz – R.
Mikołajewski
03.06 Czwartek 16:00 Peklimar – Relax A. Ablewski – P. Wiśniewski – M.
Kordulasiński
|