Puchar Polski MZPN 2016/17
 

Puchar Polski POZPN 2016/17

GG - 46449242

Wyślij bezpłatnie SMS Tu >>>

***

 


PUCHAR POLSKI SOZPN

1 Runda - 13 sierpnia 2016

13.08 11:00 UKS Łady - Wicher Kobyłka 2:5

13.08 11:00 FC Płochocin - Tajfun Brochów 3:0 v.o.

15.08 18:00 Coco Jambo Warszawa - Orzeł Kampinos 2:6

13.08 11:00 AZS AWF Warszawa - MKS Hutnik Warszawa 0:3 v.o.

13.08 16:00 GKS Dąbrówka - AON Rembertów 4:2

13.08 11:00 Omega Warszawa - Ursus II Warszawa 0:3 v.o.

13.08 11:00 Rządza Załubice - SRT Halinów 4:0

13.08 18:00 Sokół II Serock - Mazur Radzymin 2:6

13.08 11:00 SMP UKS Bródno  - Mazur II Karczew 4:2

13.08 11:00 Bednarska Warszawa - Józefovia Józefów 3:0 v.o.

13.08 11:00 Dąb II Wieliszew - WKS Rząśnik 2:2 rz.k. 2:0

13.08 14:00 Inter Warszawa - Huragan II Wołomin 2:2 rz.k. 2:4

12.08 17:30 Walka Kosów - Naprzód Stare Babice 0:6

13.08 11:00 IFQ Warszawa - PKS Radość 0:8

13.08 11:00 Mazur II Radzymin - Bug II Wyszków 1:15

13.08 11:00 Orzeł II Kampinos - LKS Osuchów 0:3 v.o.

12.08 20:00 KS Blizne - Pogoń Wiskitki 4:0

13.08 11:00 Orzeł Parysów - Advit Wiązowna 1:4

13.08 11:00 Pogoń Józefów - Wisła Jabłonna 5:1

13.08 11:00 KS Glinianka - Wisła Maciejowice 0:4

13.08 11:00 GKP Targówek - Farmacja Tarchomin 1:3

13.08 11:00 Tur Jaktorów - Wrzos Międzyborów 2:2 rz.k. 5:4

13.08 11:00 Burza Pilawa - Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 7:3

16.08 20:00 Reprezentacja Dziennikarzy Warszawa - KS II Konstancin 1:3

11.08 19:00 OIRP Warszawa - UMKS II Piaseczno 1:0

14.08 17:00 Arbiter Warszawa - SKP Korona Warszawa 2:0


2 Runda - 24 sierpnia 2016

24.08 17:00 Wicher Kobyłka - Drukarz Warszawa 0:3 

24.08 17:00 FC Płochocin - Milan Milanówek 4:2 

25.08 17:30 Arbiter Warszawa - Pogoń II Grodzisk 1:1 rz.k. 3:4 

24.08 17:00 Orzeł Kampinos - Sokół Serock 0:11 

24.08 17:00 MKS Hutnik Warszawa - Legionovia II Legionowo 4:0 

24.08 17:00 GKS Dąbrówka - Dąb Wieliszew 0:2 

24.08 17:00 Ursus II Warszawa - Perła Złotokłos 3:0 v.o. 

24.08 17:00 Rządza Załubice - Promnik Łaskarzew 0:3 v.o. 

24.08 17:00 Mazur Radzymin - Ryś Laski 5:0 

24.08 17:00 SMP UKS Bródno - Józefovia Józefów 3:2
 
24.08 17:00 Bednarska Warszawa - Vulcan Wólka Mlądzka 1:8
 
24.08 17:00 Dąb II Wieliszew - Bóbr Tłuszcz 0:5

24.08 17:00 Huragan II Wołomin - Agape Białołęka 1:4

24.08 17:00 Naprzód Stare Babice - KS Teresin 2:0 

24.08 17:00 PKS Radość - Amur Wilga 3:0 v.o.

24.08 17:00 Bug II Wyszków - Olimpia Warszawa 4:6 

24.08 17:00 LKS Osuchów - SEMP Ursynów 3:0 v.o.

24.08 17:00 KS Blizne - Promyk Nowa Sucha 0:0 rz.k. 4:1

24.08 17:00 Advit Wiązowna - Sokół Celestynów 6:1 

24.08 17:00 Pogoń Józefów - Świt Warszawa 0:2 

24.08 17:00 Wisła Maciejowice - Błyskawica Warszawa 3:5

25.08 17:30 Farmacja Tarchomin - Żyrardowianka Żyrardów 1:9 

24.08 17:00 Tur Jaktorów - LKS Chlebnia 1:3 

24.08 17:00 Burza Pilawa - FC Lesznowola 5:0 

24.08 17:00  KS II Konstancin - Przyszłość Włochy 3:0 v.o.

24.08 17:00 OIRP Warszawa - Okęcie Warszawa 2:5 

24.08 17:00 Marcovia 2000 Marki - Legion Warszawa 9:1 

24.08 17:00 Piast Piastów - Naprzód Brwinów 11:0 

24.08 17:00 Świt II Nowy Dwór - Victoria II Sulejówek 0:1


3 Runda - 7 września 2016

7.09 16:30 LKS Osuchów - Sokół Serock 1:1 rz.k. 4:3 

7.09 16:30 KS II Konstancin - Błyskawica Warszawa 1:0 

7.09 16:30 Mazur Radzymin - Dąb Wieliszew 2:0 

7.09 16:30 LKS Chlebnia - Drukarz Warszawa 3:1 

7.09 16:30 Advit Wiązowna - Okęcie Warszawa 2:0 

7.09 16:30 FC Płochocin - Agape Białołęka 0:4

7.09 16:30 PKS Radość - Żyrardowianka Żyrardów 2:3 

7.09 16:30 KS Blizne - Świt Warszawa 0:0 rz.k. 5:4 

7.09 16:30 Ursus II Warszawa - Marcovia 2000 Marki 3:1
 
7.09 16:30 SMP UKS Bródno - Bóbr Tłuszcz 0:3 v.o. 

7.09 16:30 Burza Pilawa - Vulcan Wólka Mlądzka  3:0 v.o.

7.09 16:30 MKS Hutnik Warszawa - Pogoń II Grodzisk 1:2  

7.09 16:30 Naprzód Stare Babice - Promnik Łaskarzew 0:2 

7.09 16:30 Victoria II Sulejówek - Piast Piastów 5:0 

Olimpia Warszawa - wolny los


4 Runda - 14 września 2016

13.09 18:00 KS Blizne - Bóbr Tłuszcz 0:2 (0:0)

14.09 16:30 Mazur Radzymin - Olimpia Warszawa 2:2 (1:2) rz.k. 6:5

14.09 16:30 Advit Wiązowna - Żyrardowianka Żyrardów 5:2

14.09 16:30 LKS Osuchów - Victoria II Sulejówek 0:2 (0:1)

14.09 16:30 Burza Pilawa - Promnik Łaskarzew 1:2 (0:1)

14.09 18:30 Ursus II Warszawa - LKS Chlebnia 3:3 (3:2) rz.k. 4:3


5 Runda - 28 września 2016

28.09 16:00 Mazur Radzymin - Bug Wyszków 2:0 (1:0) 

28.09 16:00 Promnik Łaskarzew - Wilga Garwolin 0:2 (0:2) 

28.09 16:00 Advit Wiązowna - Błonianka Błonie 2:2 (0:1) rz.k. 5:3 

28.09 16:00 Ursus II Warszawa - Mszczonowianka Mszczonów 1:4 (1:0) 

28.09 16:00 KS II Konstancin - Pogoń Grodzisk 0:9 

28.09 16:00 Pogoń II Grodzisk - Ożarowianka Ożarów 0:6 (0:3)

28.09 16:00 Victoria II Sulejówek - Dolcan Ząbki 1:2 (0:1)

28.09 16:00 Bóbr Tłuszcz - KS Konstancin 0:4 (0:2)

28.09 16:00 MKS Piaseczno - KS Raszyn 7:1 (5:0)

28.09 16:00 Mazur Karczew - KS Łomianki 0:2 (0:1)

Grom Warszawa, Hutnik Warszawa, Sparta Jazgarzew, Unia Warszawa, Victoria Sulejówek, Znicz II Pruszków - wolny los  


1/8 finału - 5 października 2016

5.10 16:00 Mazur Radzymin - Hutnik Warszawa 3:2 (1:1)

5.10 16:00 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Sparta Jazgarzew 0:2 (0:0)

5.10 16:00 Wilga Garwolin - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:2 (0:1)

5.10 20:45 Znicz II Pruszków - KS Konstancin 2:1 (1:0)

5.10 19:00 Grom Warszawa - Unia Warszawa 3:0 (1:0)

5.10 16:00 Advit Wiązowna - Mszczonowianka Mszczonów 2:3 (1:1)

5.10 16:00 MKS Piaseczno - KS Łomianki 3:0 (0:0)

12.10 15:30 Victoria Sulejówek - Dolcan Ząbki 3:2 (2:1)


1/4 finału - 19 października 2016

19.10 19:00 Victoria Sulejówek - MKS Piaseczno 1:2 (0:1)

19.10 15:00 Pogoń Grodzisk - Grom Warszawa 1:1 rz.k. 2:4

19.10 15:00 Mszczonowianka Mszczonów - Hutnik Warszawa 1:3 (1:1)

19.10 15:00 Znicz II Pruszków - Sparta Jazgarzew 1:1 (0:1) rz.k. 4:5


WIOSNA 2017 - 1 runda - 18 kwietnia 2017

18.04 16:00 Proch Pionki - Sparta Jazgarzew 0:3 (0:1)

18.04 16:00 Oskar Przysucha - Huragan Wołomin 1:0 (0:0)

18.04 16:00 Mazovia II Mińsk - Świt Nowy Dwór 2:4 (1:2)

18.04 16:00 MKS Przasnysz - Ursus Warszawa 0:1 (0:0)

18.04 16:00 Naprzód Skórzec - Grom Warszawa 0:3 (0:1)

18.04 16:00 Mazur Gostynin - Legia II Warszawa 1:2 (0:1, 1:1) p.d.

18.04 16:00 Wkra Żuromin - Hutnik Warszawa 2:1 (1:0)

18.04 16:00 Unia Czermno - MKS Piaseczno 0:3 (0:0)


2 runda - 26 kwietnia 2017

26.04 17:00 Oskar Przysucha - Legia II Warszawa 0:4 (0:3)

26.04 17:00 MKS Piaseczno - Świt Nowy Dwór 1:3 (0:1)

26.04 17:00 Wkra Żuromin - Ursus Warszawa 0:3 (0:2)

26.04 17:00 Grom Warszawa - Sparta Jazgarzew 3:4 p.d. (0:0, 3:3)


1/2 finału - 10 maja 2017

10.05 17:00 Sparta Jazgarzew - Legia II Warszawa 3:1 (1:1)
Bartosz Orłowski 43', 73, Tomasz Odoliński 90' - Sadam Sulley 30'

10.05 17:00 Ursus Warszawa - Świt Nowy Dwór 2:3 (1:1)
Mateusz Baranowski 2', Przemysław Sztybrych 73' - Dawid Jabłoński 39', Rafał Maciejewski 68', Marcin Kozłowski 74'


Finał - 24 maja 2017

24.05 17:30 Sparta Jazgarzew - Świt Nowy Dwór

 

   
Dodane przez Admin dnia sierpień 16 2016 16:40:36 · 0 Komentarzy · 1148 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2021/22

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa A Płock

•  SEZON 2021/22

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2021/22

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
94.23.61.xxx @ profile.php
20.106.133.xxx @ news.php
3.230.144.xxx @ readarticle.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.