Sparingi Lato 2016

Poprzednie lata:


 

LATO 2016

Czerwiec 2016

Legia Warszawa - Dinamo Tbilisi 1:1 (0:0)
Wisła Płock - Lech Poznań 0:2 (0:1)
SC Schwaz - Legia Warszawa 1:5 (0:3)
Zagłębie Lubin - Wisła Płock 1:0 (1:0)
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Bór Regów 3:5 (3:1)
Miedź Legnica - Wisła Płock 0:0

Lipiec 2016

1-10 lipca

Legia Warszawa - CSKA Sofia 0:1 (0:1)
Pogoń Siedlce - Radomiak Radom 2:1 (1:1)
Polonia Środa Wielkopolska - Wisła Płock 0:1 (0:1)
Tęcza Łyse - Olimpia Zambrów 0:5 (0:2)
Znicz Pruszków - Berliner AK 07 0:2 (0:1)
Legionovia Legionowo - Polonia Warszawa 1:1 (0:0)
FC Zlin - Radomiak Radom 4:1 (3:1)
Pogoń Siedlce - Wisła Puławy 0:0
Iskra Kotuń - Świt Barcząca 1:7
Hutnik Warszawa - Bug Wyszków 2:2
Arka Gdynia Wisła Płock 0:3 (0:2)
FC Zlin B - Radomiak Radom 0:4 (0:2)
Świt Nowy Dwór - Dolcan Ząbki 4:0 (1:0)
Pilica Białobrzegi - Wilga Garwolin 7:0 (3:0)
Błękitni Raciąż - KS Łomianki 0:0
Polonia Warszawa - Ursus Warszawa 2:0 (1:0)
Lech Rypin - Delta Słupno 4:0 (0:0)
Górnik Łęczna - Pogoń Siedlce 1:0 (1:0)
Znicz Pruszków - VfL Wolfsburg II 1:1 (1:0)
Wisłą Puławy - Broń Radom 3:2 (1:2)
GKS Bełchatów - Legionovia Legionowo 0:0

11-17 lipca

Radomiak Radom - Wisła Puławy 1:3 (0:2)
Legionovia Legionowo - Znicz Pruszków 1:1 (1:0)
Pogoń Siedlce - AEK Ateny 0:3 (0:0)
Błękitni Raciąż - Wisła II Płock 2:1
KS Sand-Bus Kutno - Delta Słupno 3:1 (0:0)
KS Raszyn - Błonianka Błonie 9:4
AON Rembertów - Fenix Siennica 0:1
Motor Lublin - Polonia Warszawa 1:1 (0:1)
Pogoń Grodzisk - Polonia Warszawa 0:3 (0:2)
Broń Radom - Spartakus Daleszyce 4:1
KS Konstancin Mazovia Mińsk Mazowiecki 5:2
Mazur Karczew - Huragan Wołomin 2:2
Mszczonowianka Mszczonów - Ceramika Opoczno 1:4
Orzeł Wierzbica - Pilica Białobrzegi 1:1
Szydłowianka Szydłowiec - Proch Pionki 3:2 (2:0)
Victoria Sulejówek - Wilga Garwolin 1:1
KS Sand-Bus Kutno - Wisła II Płock 2:1 (1:0)
Dolcan Ząbki - Marcovia Marki 6:2
Hutnik Warszawa – Vulcan Wólka Mlądzka 2:0 (0:0)
Promnik Łaskarzew - KS Łomianki 1:1
MKS Ciechanów - Ursus Warszawa 0:3 (0:0)
Ożarowianka Ożarów - Znicz Pruszków (CLJ) 1:1
Tęcza Łyse - Wissa Szczuczyn 3:1
Oskar Przysucha - KS Paradyż 1:2
Bug Wyszków - Polonia Warszawa (CLJ) 1:2
Czarni Węgrów - Rozwój Warszawa 7:0
Sokół Serock - Makowianka Maków Mazowiecki 5:3
Victoria II Sulejówek - Hutnik Huta Czechy 3:2
KS CK Troszyn - Orzeł Kolno 2:1
Amur Wilga - Zryw Sobolew 7:2 (2:1)
Świt Baranowo - Opia Opinogóra 13:3
Podlasie Sokołów Podlaski - Naprzód Skórzec 2:2
Drukarz Warszawa- Perła Złotokłos 2:1
Huragan Bodzanów - Polonia Radzanowo 2:2 (0:0)

18-24 lipca

Świt Nowy Dwór - Legionovia Legionowo 2:1 (2:0)
Pogoń Siedlce - ŁKS 1926 Łomża 3:0 (2:0)
Błonianka Błonie - GLKS Nadarzyn 6:1
Wilga Garwolin - MKS Piaseczno 4:1
Mszczonowianka Mszczonów - Hutnik Warszawa 2:0 (2:0)
Proch Pionki - Powiślak Końskowola 0:1
Marcovia Marki - Sparta Jazgarzew 1:0
Szydłowianka Szydłowiec - Drogowiec Jedlińsk 1:2 (0:1)
Victoria Sulejówek - Orlęta Radzyń Podlaski 2:3
Dolcan Ząbki - Bug Wyszków 2:1
KS Łomianki - Świt II Nowy Dwór 2:1
Mławianka Mława - Sokół Ostróda 0:0
Warmia Grajewo - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 6:2 (1:0)
Ożarowianka Ożarów - Pogoń Grodzisk 0:4 (0:1)
Naprzód Skórzec - Pogoń II Siedlce 2:0
Tęcza Łyse - Orzeł Kolno 1:1
Unia Warszawa - Drukarz Warszawa 3:2
Znicz Pruszków - Hapoel Kfar Saba 0:3
Górnik Łęczna - Polonia Warszawa 1:0 (1:0)
Błonianka Błonie - Błonianka II Błonie 4:2
Energia Kozienice - Broń Radom 2:2 (2:0)
Oskar Przysucha - Partyzant Radoszyce 1:0
GKS Strzegowo - Korona Karolinowo 2:0
Żbik Nasielsk - Żbik II Nasielsk 3:2
Burza Pilawa - Promnik Łaskarzew 1:1
Grom Warszawa - Sokół Serock 5:2
Victoria II Sulejówek - Vulcan Wólka Mlądzka 3:2
Partyzant Leszno - Piast Piastów 4:8 (0:4)
Nadnarwianka Pułtusk - ŁKS Łochów 10:0 (2:0)
Jedność Warszawa - Korona Warszawa 3:4
Fenix Siennica - Świt Barcząca 1:1
Błonianka Błonie - Hutnik Warszawa 0:0
Broń Radom - Lublinianka Lublin 4:3
Energia Kozienice - KS Warka 3:1
Victoria Sulejówek - KS Konstancin 7:2
Mazur Karczew - Mazovia Mińsk Mazowiecki 3:1
MKS Piaseczno - Dolcan Ząbki 2:0
Legia II Warszawa - Mszczonowianka Mszczonów 5:1
Orzeł Wierzbica - Neptun Końskie 1:0
Oskar Przysucha - Żyrardowianka Żyrardów 0:2
Proch Pionki - Jodła Jedlnia-Letnisko 4:1
Sparta Jazgarzew - Ożarowianka Ożarów 3:2
Powiślanka Końskowola - Szydłowianka Szydłowiec 5:0
Wilga Garwolin - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1:2
Błękitni Raciąż - MKS Przasnysz 1:0
KS Łomianki - Legionovia II Legionowo 5:2
MKS Ciechanów - Sona Nowie Miasto 3:0
Mławianka Mława - Motor Lubawa 2:2
Podlasie Sokołów Podlaski - Pogoń Siedlce 0:7
Pogoń Grodzisk - Huragan Wołomin 2:0
Pogoń II Siedlce - Tajfun JarMet Jartypory 7:0
Tęcza Łyse - Korona Ostrołęka 2:0
Drukarz Warszawa - Amur Wilga 6:2
Dąb Wieliszew - Dąb II Wieliszew 11:1
Marcovia Marki - Makowianka Maków 4:4
Sokół Serock - Legia Warszawa (CLJ) 0:4
Victoria II Sulejówek - AON Rembertów 2:1
LKS Chlebnia - FC Płochocin 6:0
Naprzód Brwinów - Legion Warszawa 3:2
Okęcie Warszawa - Jedność Żabieniec 1:1
Piast Piastów - Znicz Pruszków (CLJ) 2:3
Promyk Nowa Sucha - Pogoń Bełchów 6:2
Legionovia Legionowo - Ursus Warszawa 1:3
Znicz Pruszków - Ursus Warszawa 2:2
Polonia Warszawa - Pelikan Łowicz 1:1
Lech Rypin - Wisła II Płock 2:1 (1:0)
Delta Słupno - Świt Staroźreby 3:1
Zorza Szczawin - Błyskawica Lucień 0:4
Start Proboszczewice - Tłuchovia Tłuchowo 2:3 (1:2)
Kormoran Łąck - Orzeł Goleszyn 5:3 (0:1)
Unia Czermno - Szopen Sanniki 5:3 (5:1)
Tęcza Ojrzeń - Stegny Wyszogród 4:1
Wkra Bieżuń - Kasztelan Sierpc 0:2 (0:0)
Sparta Mochowo - Wicher Wielgie 4:4
ULKS Ciółkowo - Huragan Bodzanów 0:5 (0:1)

25-31 lipca

Błonianka Błonie - Znicz Pruszków (CLJ) 2:1
Broń Radom - Pilica Białobrzegi 2:2
Energia Kozienice - Mazowsze Grójec 3:3
Grom Warszawa - Olimpia Warszawa 1:2
Broń Radom - Hapoel Katamon Jerozolima 0:2
Mazur Karczew - Marcovia Marki 5:1
MKS Piaseczno - Legia Warszawa (CLJ) 2:6
Proch Pionki - KS Warka 3:1
Orzeł Wierzbica - Star Starachowice 0:2
Bug Wyszków - KS Raszyn 5:0
Czarni Węgrów - Tur Bielsk Podlaski 4:0
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Podlasie Sokołów Podlaski 3:0
Sparta Jazgarzew - Dolcan Ząbki 3:2
Oskar Przysucha - Żyrardowianka Żyrardów 3:0
Energia Kozienice - Hapoel Katamon Jerozolima 0:4
Zamłynie Radom - Energia Kozienice 1:1
Grom Warszawa - KS Łomianki 1:1
KS Konstancin - Unia Warszawa 1:5
Korona Ostrołęka - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3:3
Ożarowianka Ożarów - KS Teresin 11:3
Tęcza Łyse - KS CK Troszyn 5:1
Świt Nowy Dwór - Unia Warszawa 8:2
Wkra Żuromin - Boruta Kuczbork 5:2
GKS Strzegowo - Jutrzenka Unieck 2:1
Makowianka Maków - Świt Baranowo 3:2
Bóbr Tłuszcz - Huragan II Wołomin 1:0
Dąb Wieliszew - Legionovia II Legionowo 4:3
Wkra Pomiechówek - Legionovia II Legionowo 1:1
Olimpia Warszawa - Grom Warszawa 2:1
Świt II Nowy Dwór - Sokół Serock 3:3
Victoria II Sulejówek - Burza Pilawa 11:0
Jedność Żabieniec - FC Lesznowola 5:1
LKS Chlebnia - Pogoń II Grodzisk 4:2
Świt Warszawa - Naprzód Brwinów 1:1
Perła Złotokłos - Jedność Żabieniec 1:0
Piast Piastów - Varsovia Warszawa 7:4
Promyk Nowa Sucha - Olimpia Chąśno 5:4
KS Konstancin - GKS II Bełchatów 1:3
LKS Promna - Polonia Iłża 5:2
Mazur Karczew - Hutnik Huta Czechy 5:0
MKS Piaseczno - Huragan Wołomin 3:3
Unia Skierniewice - Mszczonowianka Mszczonów 4:2
KS Warka - Orzeł Wierzbica 2:2
Oskar Przysucha - Ceramika Opoczno 2:0
Pilica Białobrzegi - Mazowsze Grójec 3:0
Proch Pionki - Legion Głowaczów 4:0
Wilga Garwolin - Sparta Jazgarzew 2:2
Szydłowianka Szydłowiec - Granat Skarżysko-Kamienna 1:0
Victoria Sulejówek - Bug Wyszków 4:3
Marcovia Marki - Wilga Garwolin 1:1
Błękitni Raciąż - Świt Nowy Dwór 2:1
Czarni Węgrów - Cresovia Siemiatycze 0:0
Dolcan Ząbki - Ursus Warszawa 1:0
Hutnik Warszawa - SEMP Ursynów 6:0
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Start Otwock 3:0
MKS Ciechanów - Milan Milanówek 11:0
MKS Przasnysz - Orzyc Chorzele 3:0
Sparta Brodnica - Mławianka Mława 2:1
Ożarowianka Ożarów - Drukarz Warszawa 10:0
Podlasie Sokołów Podlaski - Tajfun JarMet Jartypory 6:0
Pogoń Grodzisk - Znicz II Pruszków 3:0
Wektra Zbuczyn - Pogoń II Siedlce 2:1
Boruta Kuczbork - Kryształ Glinojeck 2:6
LKS Chlebnia - Przyszłość Włochy 4:0
TKKF Grójec - Okęcie Warszawa 2:1
Czarni Węgrów - Żubr Drohiczyn 5:1
KS CK Troszyn - Mrągovia Mrągowo 1:4
Nadnarwianka Pułtusk - Bug II Wyszków 2:3
PAF Płońsk - Sona Nowe Miasto 7:5
Wieczfnianka Wieczfnia - Iskra Narzym 3:1
Żbik Nasielsk - Dąb Wieliszew 3:3
Amur Wilga - Wisła Maciejowice 4:3
Błyskawica Warszawa - Olimpia Warszawa 1:2
Wkra Sochocin - Legion Warszawa 0:3
Promnik Łaskarzew - Zryw Sobolew 6:2
LKS Chlebnia - Przyszłość Włochy 4:0
Bzura Chodaków - Górnik Łęczyca 3:3
Wisła II Płock - Skra Drobin 6:1
Mazur Gostynin - Kujawiak Kowal 1:0
Bzura Chodaków - Delta Słupno 3:0
Wkra Żuromin - Wisła II Płock 1:1
Tajfun Brochów - Spójnia Mała Wieś 5:1
Skra Drobin - Tęcza Ojrzeń 1:1
Victoria Grabów - Błyskawica Lucień 1:3
Wkra Bieżuń - Kasztelan Białe Błoto 8:0
Skrwa Skrwilno - Amator Maszewo 7:1
Sparta Brodnica - Kasztelan Sierpc 4:2
Stoczniowiec Płock - Orzeł Goleszyn 1:1
Start Proboszczewice - Skrwa Łukomie 6:2
Błękitni Gąbin - Spójnia Mała Wieś 4:1
Zryw Bielsk - Zorza Szczawin 5:1
Wicher Cieszewo - ULKS Ciółkowo 2:2
Stegny Wyszogród - Promyk Nowa Sucha 3:0
Pogoń Wiskitki - Huragan Bodzanów 1:5 (0:2)

Sierpień 2016

1-7 sierpnia

Grom Warszawa - Świt Warszawa 3:1
Oskar Przysucha - Oskar Przysucha (jun.) 7:0
Hutnik Warszawa - Agape Białołęka 4:1
Konopianka Konopki - Boruta Kuczbork 3:1
Świt Baranowo - KS CK Troszyn 1:0
Makowianka Maków - GKS Strzegowo 11:1
Wkra Żuromin - Kryształ Glinojeck 3:3
Amur Wilga - Burza Pilawa 3:0
Makowianka Maków - Orzeł Sypniewo 4:0
Błyskawica Warszawa - Okęcie Warszawa 3:3
Bóbr Tłuszcz - Wicher Kobyłka 7:4
Dąb Wieliszew - Świt II Nowy Dwór 1:1
Drukarz Warszawa - Olimpia Warszawa 3:3
Legion Warszawa - GKP Targówek 4:0
LKS Chlebnia - LKS Osuchów 2:0
Milan Milanówek - GLKS Nadarzyn 4:1
Naprzód Brwinów - Ryś Laski 2:1
Piast Piastów - Pogoń II Grodzisk 0:1
Walka Kosów - Przyszłość Włochy 3:4
KS Raszyn - Legion Warszawa 5:2
SEMP Ursynów - KS II Konstancin 6:2
Korona Warszawa - Legion Warszawa 4:0
Naprzód Brwinów - Piast Piastów 8:1
Promyk Nowa Sucha - Orzeł Kampinos 4:1 (2:1)
Bzura Chodaków - Unia Iłów 3:1
Skra Drobin - Zryw Bielsk 6:0
Lider Włocławek - Kasztelan Sierpc 4:1
Błyskawica Lucień - Wisła Duninów 6:3
Start Proboszczewice - Świt Staroźreby 1:1
Amator Maszewo - Wisła Dobrzyń 4:1
Spójnia Małą Wieś - Orzeł Goleszyn 4:3
Wkra Żuromin - Skra Drobin 10:1
Skrwa Łukomie - Wkra Bieżuń 2:12 (1:4)
Stegny Wyszogród - Błękitni Gąbin 5:3 (3:1)
KS Teresin - Unia Iłów 2:3
Szopen Sanniki - Sokół Budki Piasecki 3:1 (2:1)
Zryw Bielsk - ULKS Ciółkowo 10:2
Mazowia Słubice - Huragan Bodzanów 4:4 (0:1, 1:2, 3:1)

8-14 sierpnia

Mazur Radzymin - Legion Warszawa 8:5
Dolcan Ząbki - SEMP Ursynów 4:1
Wisła Płock (jun.) - Amator Maszewo 5:3 (2:2)
Unia Iłów - Pelikan II Łowicz 4:1
Zjednoczeni Bulkowo - Polonia Radzanowo 2:4
Szopen Sanniki - Witonianka Witonia 3:1 (2:1)
Zryw Bielsk - Błękitni Gąbin 3:4
Wisła Duninów - Orzeł Goleszyn 1:12 (0:7)
Błyskawica Lucień - Lwówianka Lwówek 12:0
Unia Iłów - Mazur Gostynin 3:2
Amator Maszewo - Ostrovia Ostrowy 5:5
Skrwa Łukomie - GKS Góra 3:3
Stoczniowiec Płock - Spójnia Mała Wieś 4:2
Start Proboszczewice - Sparta Mochowo 10:6
Kasztelan Białe Błoto - Kasztelan Sierpc 1:8
Lubienianka Lubień Kujawski - Błyskawica Lucień 1:1 (0:1)
Rawka Bolimów - Orkan Sochaczew 5:1 (3:0)
Mazowia Słubice - Błękitni Gąbin 3:3
Huragan Bodzanów - Wisła U-19 Płock 1:3 (1:1)

15-22 sierpnia

Czarni Bednary - Orkan Sochaczew 3:0
Sparta Mochowo - Polonia Radzanowo 2:1
Mazowia Słubice - Stoczniowiec Płock 1:8
Błękitni Gąbin - Świt Staroźreby 1:2 (0:1)
Błyskawica Lucień - Szopen Sanniki 4:1
Orkan Lelice - Kasztelan Białe Błoto 3:6
Kormoran Łąck - Relax Miszewo 6:2
Orkan Sochaczew - Guzovia Guzów 2:2
Huragan Bodzanów - Zjednoczeni Bulkowo 7:2 (3:0)

 

...

Dodane przez Admin dnia lipca 09 2016 07:57:44 · 0 Komentarzy · 2529 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
213.180.203.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
47.128.33.xxx @ news.php
47.128.61.xxx @ news.php
47.128.114.xxx @ news.php
44.201.97.xxx @ readarticle.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.