SPARINGI WIOSNA 2014

Poprzednie lata:

WIOSNA 2014

17 - 19 stycznia 2014

Wisła II Płock - Błękitni Gąbin 2:1 (2:1)
Start Otwock - Bug Wyszków 4:1 (0:1)
Widzew Łódź - Radomiak Radom 4:0 (4:0)
KS Konstancin - Agrykola '96 Warszawa 10:0 (5:0)
Dolcan Ząbki - Wisła Płock 0:5 (0:2)
Korona Kielce - Pogoń Siedlce 1:2 (1:0)
Hutnik Warszawa - UKS Łady 0:1 (0:1)
Legia Warszawa - Tom Tomsk 1:3 (0:3)
Polonia Warszawa - WKS Rząśnik 5:0
MKP Pogoń Siedlce (II) - Pogoń II Siedlce 6:2
Wilga Garwolin - Naprzód Skórzec 5:2
Świt Barcząca - KS Teresin 5:1
MKS Polonia Warszawa - Fenix Siennica 3:3
Pogoń II Siedlce - Tygrys Huta Mińska 5:2
Milan Milanówek - Przyszłość Włochy 1:11

22 - 26 stycznia 2014

Widzew Łódź - Pogoń Siedlce 1:0 (1:0)
Legia Warszawa - FC Koln 2:2 (1:1)
Victoria Sulejówek - Kosa Konstancin 6:1 (3:0)
Świt Barcząca - KS Glinianka 10:3
Hutnik Warszawa - Mazur Karczew 1:0 (1:0)
Radomiak Radom - Pilica Białobrzegi 5:1 (5:1)
Narew Ostrołęka - Makowianka Maków 2:2
Pogoń Siedlce - Orlęta Radzyń Podlaski 1:0 (0:0)
Jagiellonia Białystok – Dolcan Ząbki 1:2
Arka Gdynia – Wisła Płock 0:2 (0:1)
Znicz Pruszków – Legionovia Legionowo 2:3
GKP Targówek – Świt Nowy Dwór 1:0 (0:0)
Ursus Warszawa – Polonia Warszawa 0:2
Mazowsze Grójec – Broń Radom 1:2
Mławianka Mława - Start Działdowo 2:2
Start Otwock – KS Warka 6:3
Wisła II Płock - Victoria Smólnik 4:1 (1:1)
Legia II Warszawa – Victoria Sulejówek 3:2
Józefovia Józefów - Okęcie Warszawa 1:1 (1:0)
Przyszłość Włochy-Olimpia Warszawa 0:3 (0:2)
Wilga Garwolin - Mazovia Mińsk Mazowiecki 2:2 (2:1)
KS Konstancin - Perła Złotokłos 1:2 (1:0)
UMKS Piaseczno - Orzeł Unin 2:3 (1:1)
Żyrardowianka - SEMP Ursynów 1:0 (0:0)

29-31 stycznia 2014

Narew Ostrołęka - ŁKS Łomża 2:1
Laura Chylice - Sparta Jazgarzew 1:7 (0:4)
Gryf Wejherowo - Wisła Płock 1:2 (0:1)
Pogoń Grodzisk - Radomiak Radom 1:2
Pogoń Siedlce - Polonia Warszawa 2:1 (0:1)
Mszczonowianka Mszczonów - Widok Skierniewice 4:0
Pogoń II Siedlce - Tygrys Huta Mińska 7:2 (3:1)
Legia Warszawa - Widzew Łódź 2:2 (1:1)

1-3 lutego 2014

Płomień Dębe Wielkie - Tęcza Stanisławów 1:1 (0:0)
Mazur Karczew (jun.) - Orzeł Unin 1:3
Victoria II Sulejówek - Watra Mrozy 2:3
Sęp Żelechów - Unia Krzywda 0:4 (0:2)
Pogoń II Siedlce - Kosa Konstancin 8:1 (3:1)
Pogoń Siedlce - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2:2 (0:2)
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Naprzód Skórzec 5:0
Wilga Garwolin - Tygrys Huta Mińska 2:1
Start Otwock- GKP Targówek 4:1 (3:1)
Józefovia Józefów - Hutnik Warszawa 1:4 (1:1)
Drukarz Warszawa - KS Konstancin 2:2 (1:2)
Pilica Białobrzegi - Energia Kozienice 2:1 (1:1)
Pelikan Łowicz - Żyrardowianka Żyrardów 3:0 (1:0)
Broń Radom - Stal Kraśnik 3:0 (2:0)
Laura Chylice - Jedność Żabieniec 1:2 (0:1)
Broń Radom (jun.) - Polonia Iłża 4:2
Vulcan Wólka Mlądzka - Advit Wiązowna 7:0
Nadnarwianka Pułtusk - Sokół Serock 0:0
Nadnarwianka Pułtusk - GKS Pokrzywnica 3:1
Znicz II Pruszków - Ursus Warszawa 1:2
Sokół Serock - GKS Pokrzywnica 1:1
Znicz Pruszków - Polonia Warszawa 1:0 (0:0)
MKS Ciechanów - Żbik Nasielsk 1:3 (1:0)
Bytovia Bytów - Wisła Płock 1:1 (0:1)
Legionovia Legionowo - Dolcan Ząbki 3:1 (1:0)
Mazowsze Grójec - Mazur Karczew 4:0 (0:0)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Radomiak Radom 0:1 (0:1)
Ursus Warszawa - Drukarz Warszawa 5:1 (1:1)
Victoria Sulejówek - Huragan Wołomin 4:1 (1:1)
Legia Warszawa - Dolcan Ząbki 3:2 (1:1)
Podlasie Sokołów Podlaski-Tajfun Jartypory 5:3
Jutrzenka Cegłów-Świt Barcząca 2:1
Korona Jadów - Wicher Sadowne 2:2 (0:0)
Legia II Warszawa - Narew Ostrołęka 5:1
Ostrovia Ostrów - Tęcza Łyse 2:0
Makowianka Maków - WKS Rząśnik 3:1
Milan Milanówek - LKS Chlebnia 0:0
Proch Pionki - Legion Głowaczów 4:1

4-6 lutego 2014

Żyrardowianka Żyrardów - Laura Chylice 2:1 (1:0)
Wisła II Płock - Kasztelan Sierpc 8:0 (2:0)
KS Konstancin - AON Rembertów 4:1 (0:0)
Pelikan II Łowicz - Bzura Chodaków 0:4 (0:3)
Unia Warszawa 96` - Świt Warszawa 4:0 (2:0)
Józefovia Józefów - Bug Wyszków 1:2 (1:0)
Energia Kozienice - Zwolenianka Zwoleń 2:0 (1:0)
Mazowsze Grójec - Pilica Białobrzegi 0:6 (0:2)
MKS Ciechanów - Korona II Kielce 3:1 (3:1)
Błękitni Raciąż - MKS Przasnysz 0:4
Radomiak Radom - Granat Skarżysko 3:1 (1:0)
Olimpia Grudziądz - Wisła Płock 2:1 (1:1)
Victoria Sulejówek - Orzeł Unin 5:0
Victoria II Sulejówek - Watra Mrozy 2:3
Pogoń Grodzisk - Mszczonowianka Mszczonów 0:4 (0:1)

7-9 lutego 2014

Znicz Pruszków - Motor Lublin 0:0
Legia Warszawa - Otelul Galati 0:2 (0:2)
Świt Nowy Dwór - Legionovia Legionowo 0:1 (0:1)
Hutnik Warszawa - Bug Wyszków 3:5 (1:4)
Pilica Białobrzegi - Huragan Wołomin 3:2
Ursus Warszawa - Pogoń Grodzisk 1:1 (1:1)
Mazowsze Grójec - Sparta Jazgarzew 2:0 (0:0)
Neptun Końskie - Szydłowianka Szydłowiec 1:2 (1:0)
Józefovia Józefów - Polonia Warszawa 0:3 (0:0)
Laura Chylice - Olimpia Warszawa 4:4 (1:1)
Legia II Warszawa - Pogoń Siedlce 2:3 (0:2)
Wisła II Płock - Mazur Gostynin 5:1 (2:1)
Radomiak Radom - Orlęta Radzyń Podlaski 1:2 (1:0)
Wicher Kobyłka - Marcovia Marki 1:2 (0:0)
Amator Maszewo - Stegny Wyszogród 10:0
Hutnik Warszawa - Wkra Pomiechówek 5:1
Podlasie Biała Podlaska - Unia Krzywda 8:0
MKS Ciechanów - Nadnarwianka Pułtusk 1:0 (0:0)
Sokół Serock - GKS Pokrzywnica 3:1
Dąb Wieliszew - Bóbr Tłuszcz 1:1
Victoria Kałuszyn - ULKS Gołąbek 5:2
Dolcan Zabi - Lech Poznań 2:3 (1:3)
Stomil Olsztyn - Znicz Pruszków 2:1 (0:1)
Wisła Płock - Olimpia Elbląg 4:1 (2:1)
Wisła Puławy - Broń Radom 1:2 (1:1)
Żyrardowianka Żyrardów - Oskar Przysucha 3:2 (3:0)
Victoria II Sulejówek - KS Konstancin 0:9 (0:3)
Promnik Łaskarzew - Tygrys Huta Mińska 1:6
Pogoń II Siedlce - Orlęta Łuków 5:2
Błękitni Raciąż - Korona Szydłowo 5:1
Legia Warszawa - Dynamo Kijów 1:0
Zryw II Sobolew - Amur Wilga 0:5
Hutnik Huta Czechy - Dwernicki Stoczek Łukowski 3:0
Czarni Węgrów - Vulcan Wólka Mlądzka 1:0
Naprzód Skórzec - Tęcza Stanisławów 3:0
GKS Baruchowo - Skra Drobin 4:5
Błonianka Błonie - Zaborowianka Zaborów 2:2 (1:1)
Start Otwock - Ożarowianka Ożarów 4:1
Grom Lipowo - Advit Wiązowna 5:0
Piast Feliksów - Rawka Bolimów 5:1
GKP Targówek - Okęcie Warszawa 2:0
Błękitni Gąbin - Błyskawica Lucień 9:0 (6:0)
Podlasie Sokołów Podlaski - Ostrovia Ostrów 6:5
Wicher Kobyłka - Marcovia Marki 1:2 (0:0)
Żyrardowianka Żyrardów - Oskar Przysucha 3:2 (3:0)
Centrum Radom - GKS Jedlińsk 5:1 (3:0)
FC Płochocin - Świt Warszawa 3:3 (1:3)
Energia Kozienice - Mazur Karczew 2:1 (1:1)
Zryw Sobolew - Bizon Jeleniec 11:1
MKS Małkinia - Skra Wizna 2:0
Mławianka Mława - Wieczfnianka Wieczfnia 3:1
Błękitni Raciąż - Korona Szydłowo 5:1
Korona Ostrołęka - Omulew Wielbark 1:3
MKS Przasnysz - Huragan Morąg 1:6
KS Łomianki - Polonia Warszawa (jun.) 0:2

Victoria Smólnik - Wisła Duninów 0:1
Lwówianka Lwówek - Spójnia Mała Wieś 3:3
Świt Barcząca - Legion Grębków 6:1
Pogoń II Siedlce - Mazovia Mińsk Maz. 3:2 (2:1)
Jarota Jarocin - Dolcan Ząbki 0:2 (0:2)
Wisła '95 Płock - Kasztelan Sierpc 4:1
Skrwa Łukomie - Kasztelan Białe Błoto 9:0

11-13 lutego 2014

Pogoń II Siedlce - Podlasia Biała Podlaska 3:1 (2:1)
Korona HID Ostrołęka - ŁKS Łochów 5:2 (3:1)
KS Konstancin - FC Lesznowola 4:0 (1:0)
Mazur Karczew - Świt Nowy Dwór 2:3
Pilica Białobrzegi - Lechia Tomaszów 0:0
Józefovia Józefów - Vulcan Wólka Mlądzka 2:3 (1:1)
Oskar Przysucha - ŁKS Łódź 3:2
Victoria Sulejówek - Huragan Wołomin 1:2
MKS Ciechanów - Błękitni Raciąż 0:3
Broń Radom - Łysica Bodzentyn 4:2 (2:2)
Orzeł Wierzbica - Broń Radom (jun.) 1:1 (0:1)
Olimpia Grudziądz - Radomiak Radom 3:4 (1:2)
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Dolcan Ząbki 0:5 (0:2)
Energetyk ROW Rybnik - Znicz Pruszków 1:1 (0:1)
Wisła Płock - Pelikan Łowicz 6:1 (2:0)
Polonia Warszawa - Bzura Chodaków 6:1 (1:1)
GKP Targówek - Sparta Jazgarzew 2:1
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Orzeł Unin 3:7 (3:4)
Stoczniowiec Płock - Kasztelan Sierpc 1:8

14-16 lutego 2014

Piast II Gliwice - Znicz Pruszków 0:2
Radomiak Radom - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:2 (0:0)
Ursus Warszawa - Hutnik Warszawa 1:2 (0:1)
Wisła Płock - Pogoń Siedlce 3:0 (1:0)
Znicz II Pruszków - GKP Targówek 0:1 (0:1)
Victoria Sulejówek - Mazur Karczew 1:3 (0:1)
Żyrardowianka Żyrardów - Energia Kozienice 0:3 (0:2)
Victoria II Sulejówek - Vulcan Wólka Mlądzka 0:4 (0:2)
Proch Pionki - Orły Kazimierz Dolny 1:0 (1:0)
Spójnia Mała Wieś - Pogoń Słupia 6:3
Pilica Nowe Miasto - Korona Góra Kalwaria 3:1
Świt Nowy Dwór - Stomil Olsztyn 3:2
MKS Ciechanów - Korona Szydłowo 4:1 (1:0)
Start Otwock - UKS Łady 4:3 (3:1)
Start II Otwock - Okęcie Warszawa 1:0 (1:0)
Nadnarwianka Pułtusk - Świt II Nowy Dwór 3:1
Zawisza Sienno - Polonia Iłża 2:1
KP Stanisławice - MKS Kozienice 3:4 (0:2)
Laura Chylice - KS Warka 2:2 (1:0)
Legia II Warszawa - Pogoń Grodzisk 1:1
Drukarz Warszawa - Mazovia Mińsk Maz. 3:4
Ruch Ryki-Naprzód Skórzec 2:1
Promnik Łaskarzew - Hutnik Huta Czechy 3:1 (0:0)
KS Łomianki - Fenix Siennica 2:2
Tęcza Stanisławów - Grom Lipowo 2:1 (1:1)
Korona Wejsce - Piast Feliksów 4:2
Orzeł Wierzbica - Lubrzanka Kajetanów 4:2
Neptun Końskie - Oskar Przysucha 0:2 (0:1)
Błonianka Błonie - Kosa Konstancin 2:1 (0:1)
Józefovia Józefów - Huragan Wołomin 2:2 (2:0)
Wicher Kobyłka - Sokół Serock 2:2 (1:1)
Zryw Sobolew - TOP 54 Biała Podlaska 95 6:2
Zryw II Sobolew - TOP 54 Biała Podlaska '96 1:5
Jutrzenka Cegłów - Tygrys Huta Mińska 0:5 (0:2)
MKS Mielnik - Podlasie Sokołów Podlaski 2:6 (1:1)
Watra Mrozy - Płomień Dębe Wielkie 6:0 (4:0)
Wisła II Płock - Błękitni Gąbin 3:0 (2:0)
Pilica Białobrzegi - Mszczonowianka Mszczonów 2:1 (0:0)
Huragan Bodzanów - Spójnia Mała Wieś 1:1 (0:1)
Mazur Gostynin - MGKS Lubraniec 3:1 (1:0)
Błękitni Raciąż - Dolcan II Ząbki 4:1
Tęcza Ojrzeń - Skra Drobin 1:2
Skrwa Łukomie - Korona Karolinowo 1:1
Mławianka Mława - Olimpia Olsztynek 1:3
Znicz II Pruszków - GKP Targówek 0:1 (0:1)
Narew Ostrołęka - Iskra Krasne 6:1
Korona HiD Ostrołęka - Wissa Szczuczyn 0:7
Wicher Kobyłka - Sokół Serock 2:2 (1:1)
Pogoń II Siedlce - Czarni Węgrów 5:0 (2:0)
Wicher Sadowne - WKS Rząśnik 2:3 (0:1)
Broń Radom - Orlęta Radzyń Podlaski 3:3 (2:1)
Kolektyw Oleśnica - Naprzód Skórzec (jun.) 12:1
Sęp Żelechów - Bizon Jeleniec 6:2
MKS Małkinia - KS CK Troszyn 1:3 (0:3)
GLKS Nadarzyn - Walka Kosów 3:1
Milan Milanówek - Olimpia Warszawa 1:6
ULKS Ciółkowo - Start Proboszczewice 1:1
Victoria Kałuszyn - Legion Grębków 8:1
Tajfun Jartypory - ULKS Starawieś 8:3
Vulcan II Wólka Mlądzka - Inter Warszawa 2:4
KSZO Ostrowiec - Szydłowianka Szydłowiec 1:1 (0:0)
Amator Maszewo - Zryw Bielsk 2:0
Wkra Bieżuń - Świt Staroźreby 2:2
Orzeł Sypniewo - Kurpik Kadzidło 1:1

18-19 lutego 2014

Pogoń Siedlce - Victoria Sulejówek 4:0 (1:0)
Błękitni Gąbin - Unia Iłów 5:1 (2:1)
GKS Tychy - Wisła Płock 2:1 (2:1)
Naprzód Zielonki - Świt Warszawa 1:4 (1:2)
Pogoń II Siedlce - MKS Małkinia 7:3 (2:2)
Broń Radom - Granat Skarżysko Kamienna 2:0 (0:0)
Świt Nowy Dwór - Pogoń Grodzisk 0:0
Pogoń Siedlce - Orlęta Łuków 7:2 (1:2)
Victoria Sulejówek - Okęcie Warszawa 4:3 (2:2)
Znicz Pruszków - Start Otwock 3:1 (1:0)
Wicher Kobyłka - KS Konstancin 1:3 (1:0)
Znicz II Pruszków - Dolcan II Ząbki 3:3 (2:2)
Wisła Puławy - Pilica Białobrzegi 2:0 (1:0)
Laura Chylice - UKS Łady 0:1 (0:0)
Legionovia Legionowo - Bzura Chodaków 2:1 (1:0)
Pilica Nowe Miasto - Perła Złotokłos 2:1
Błonianka Błonie - KS Raszyn 3:1
Orzeł Wierzbica - Mszczonowianka Mszczonów 2:3
Legionovia Legionowo - Huragan Wołomin 3:2 (1:1)
Józefovia Józefów - Bór Regut 4:0 (4:0)
Mazur Karczew - Vulcan Wólka Mlądzka 4:4 (3:3)
Sęp Żelechów-Amur Wilga 3:3
Narew Ostrołęka - KS Śniadowo 0:1

21-23 lutego 2014

Świt Barcząca - Tygrys Huta Mińska 1:3 (0:2)
Wisła II Płock - Orzeł Goleszyn 6:1
Stoczniowiec Płock - Stegny Wyszogród 7:2
Mazowsze Gr4ójec - Energia Kozienice 0:2 (0:2)
Zwolenianka Zwoleń - Orzeł Wierzbica 5:3 (2:0)
Rozwój Katowice - Wisła Płock 0:1 (0:1)
Vulcan II Wólka Mlądzka - Mazur II Radzymin 2:4
Czarni Węgrów - Orlęta Łuków 5:2 (1:1)
Znicz Pruszków - Huragan Wołomin 1:0 (1:0)
Żyrardowianka Żyrardów - KSZO Ostrowiec 1:0
Stomil Olsztyn - Pogoń Grodzisk 1:0 (1:0)
Błonianka Błonie - Pogoń II Siedlce 4:1 (1:1)
Dolcan Ząbki - Pogoń Siedlce 3:0 (2:0)
KS II Konstancin - GC United Gassy 6:2 (1:1)
Świt Nowy Dwór - Pelikan Łowicz 1:2 (0:1)
Broń Radom - Stal Stalowa Wola 1:0 (1:0)
Polonia Warszawa - Pilica Białobrzegi 1:2 (1:1)
Legia II Warszawa - Jagiellonia II Białystok 1:3
Mszczonowianka Mszczonów - Mazur Karczew 3:2 (1:2)
Start Otwock - Legionovia Legionowo 0:6 (0:3)
Wisła Puławy - Radomiak Radom 1:1 (0:1)
Znicz Pruszków - Ursus Warszawa 0:1 (0:0)
Józefovia Józefów - Korona Góra Kalwaria 6:2 (4:2)
Kormoran Łąck - Pogoń Słupia 8:2
Kujawiak Kowal - Mazur Gostynin 1:3
Drukarz Warszawa - KS Łomianki 4:1 (2:1)
Błonianka Błonie - Pogoń II Grodzisk 4:2 (1:1)
Partyzant Radoszyce - Oskar Przysucha 3:3 (1:1)
Znicz II Pruszków - Bóbr Tłuszcz 3:1 (1:1)
Wisła Płock (jun.) - Delta Miszewko 4:0
MKS Ciechanów - Wkra Sochocin 8:0 (5:0)
Laura Chylice - Hutnik Huta Czechy 5:3(1:3)
Zaborowianka Zaborów - Gwardia Warszawa 1:4 (1:2)
Broń Radom '96 - LKS Promna 0:2 (0:0)
Pilica Nowe Miasto - KS Potworów 2:3 (2:2)
Okęcie Warszawa - Hutnik Warszawa 0:7 (0:1)
Fenix Siennica - Podlasie Biała Podlaska 0:2
Włocłavia Włocławek - Wisła II Płock 3:3 (2:1)
Kasztelan Sierpc - Mień Lipno 2:1 (0:1)
Wisła Dziecinów - Advit Wiązowna 0:0
MKS Małkinia-Wicher Sadowne 5:4
Victoria II Sulejówek - Tygrys Huta Mińska 1:7
Orzeł Unin-ŁKS Łochów 5:0
Tęcza Stanisławów - Grodzisk Krzymosze 7:3
Sęp Żelechów - Sokół Celestynów 3:0
Tajfun Jartypory - Rywal Ruchna 9:0
Victoria Sulejówek - Nadnarwianka Pułtusk 4:1 (1:1)
Perła Złotokłos - KS Warka 3:0
PAF Płońsk - Skra Drobin 0:2
Perła II Złotokłos - Kraska Jasieniec 2:1
Wicher Kobyłka - Kosa Konstancin 0:2 (0:1)
Sokół Ostróda - Błękitni Raciąż 10:1
Świt Nowy Dwór (jun.) - Gladiator Słoszewo 4:4
Błękitni Gąbin - Bzura Chodaków 1:1 (0:0)
LKS Osuchów - Świt Warszawa 2:1
Legion Głowaczów - MKS Kozienice 4:3
Centrum Radom - Zorza Kowala 6:1 (2:1)
Mogielanka Mogielnica - Sadownik Błędów 4:1
Cech Radom - Gryfia Mirów 3:3
LKS Chlebnia - Znicz Pruszków '96 6:2 (2:0)
Ożarowianka Ożarów - Olimpia Warszawa 1:0
Pogoń II Siedlce - Mazovia Mińsk Maz. 4:3
Star Starachowice - Szydłowianka Szydłowiec 3:4 (2:2)
Zamłynie Radom - KS Błotnica 7:0 (2:0)
GKP Targówek - Bug Wyszków 4:0
Livia Łochów - Jabłonianka Jabłonna 1:5
Orlęta Radzyń Podlaski - Lutnia Piszczac 2:0
Wilga Miastków - Kolektyw Oleśnica 5:2
Promnik Łaskarzew - Mazowsze Stężyca 4:2
Olimpia Warszawa (jun.) - Hutnik Huta Czechy 5:3
Wektra Zbuczyn - Naprzód Skórzec 1:3
Józefovia Józefów '97 - Vulcan II Wólka Mlądzka 3:2
Wicher Sadowne - LZS Starawieś 3:2
Rządza Załubice - LKS Ostrówek 4:2
SEMP Ursynów - Dolcan II Ząbki 1:4 (1:1)
LKS II Chlebnia - Błękitni Korytów 2:3
Salos Żyrardów - Czerwone Smoki Brwinów 1:1 (1:0)
Promnik Łaskarzew - Mazowsze Stężyca 4:1 (1:1)
Korona Ostrołęka - Podlasie Sokołów Podlaski 2:2
Amator Maszewo - Unia Iłów 6:5
Wisła Sobowo - Wisła Duninów 0:2
ULKS Ciółkowo - Spójnia Mała Wieś 8:1
Kasztelan Białe Błoto - Wkra Bieżuń 2:5 (1:2)
Huragan Bodzanów - Mazowia Słubice 5:3 (1:2)
Start Proboszczewice - Błyskawica Lucień 2:1
Wicher Cieszewo - GKS Góra 0:2
Unia Czermno - Lwówianka 4:0
Wisła Płock '97- Orzeł Goleszyn 0:5

25-27 lutego 2014

Zryw II Sobolew - Burza Pilawa 5:4
Legionovia Legionowo - Pogoń Grodzisk 2:1 (1:0)
Lechia Tomaszów - Oskar Przysucha 0:1 (0:0)
Orzeł Unin - GKS II Wikielec 9:0
Orzeł Unin - Motor Lubawa 0:4
Legia Warszawa - Bytovia Bytów 1:0 (1:0)
Znicz II Pruszków - Ostrovia Ostrów Maz. 3:0 (1:0)
Wicher Kobyłka - Legion Warszawa 1:3 (0:0)
Energia Kozienice - Proch Pionki 2:0 (2:0)
Inter Warszawa - WKS Rząśnik 2:1
Naprzód Zielonki - Świt Warszawa 3:0 (2:0)
JKS Jarosław - Legia II Warszawa 0:5 (0:3)
Józefovia Józefów - Wilga Garwolin 4:5 (3:4)
Vulcan Wólka Mlądzka - Vulcan II Wólka Mlądzka 6:0 (4:0)
Ożarowianka Ożarów - LKS Chlebnia 3:0 (1:0)
Pogoń II Siedlce – Tygrys Huta Mińska 2:2 (0:1)
Broń Radom - Spartakus Daleszyce 2:0 (1:0)
Korona II Kielce - Szydłowianka Szydłowiec 4:1 (1:1)
Błonianka Błonie - Bzura Chodaków 1:2 (1:1)
Józefovia Józefów - SEMP Ursynów 5:1
KS Warka - Sparta Jazgarzew 1:1
Victoria Sulejówek - KS Łomianki 2:3 (1:0)
Wisła II Płock - Skra Drobin 4:1 (2:1)
Zryw Sobolew -Snajper Sośninka 3:4
Ursus Warszawa - Mazur Karczew 1:0 (0:0)
Żyrardowianka Żyrardów - Mazovia Rawa Mazowiecka 0:0
Korona HID Ostrołęka - Orzeł Sypniewo 5:0
Huragan Wołomin - Okęcie Warszawa 2:1 (1:0)

28 lutego - 2 marca 2014

Stomil Olsztyn - Legionovia Legionowo 2:3 (1:1)
Łysica Bodzentyn - Szydłowianka Szydłowiec 1:1 (0:0)
Start Proboszczewice - Orzeł Goleszyn 3:2 (1:1)
Błonianka Błonie - LKS Chlebnia 2:0 (0:0)
Pilica Białobrzegi - Oskar Przysucha 2:2 (0:2)
Start Otwock - MKS Ciechanów 3:0 (1:0)
Znicz Pruszków - Żyrardowianka Żyrardów 3:1 (2:0)
Ursus Warszawa - Victoria Sulejówek 0:0
Pogoń Grodzisk - Widok Skierniewice 5:0
Legia II Warszawa - Stal Sanok 3:1
Stal Kraśnik - Radomiak Radom 1:2 (0:1)
Laura II Chylice - Walka Kosów 4:3 (1:3)
Mazowsze Grójec - KS Paradyż 1:1 (1:1)
Mazur Karczew - Huragan Wołomin 1:0 (0:0)
ŁKS Lomża - Narew Ostrołęka 3:2
Wicher Kobyłka - Huragan Wołomin 3:3 (1:1)
Świt Barcząca - ULKS Rzakta 5:3 (2:1)
Kasztelan Sierpc - Kasztelan Sierpc (jun.) 3:2
Zwolenianka Zwoleń - Polonia Iłża 3:0 (1:0)
MKS Kozienice - Powiślanka Lipsko 0:2 (0:1)
Proch Pionki - Skaryszewianka Skaryszew 2:2 (1:1)
Mogielanka Mogielnica - Ceramika Opoczno 4:2 (3:1)
Wisła Płock - Stomil Olsztyn 1:0 (1:0)
Mławianka Mława - Błękitni Raciąż 1:0
Energia Kozienice - Granat Skarżysko Kamienna 3:1 (0:1)
Pogoń Siedlce - Górnik Łęczna 2:2 (0:1)
Sokół Serock - Advit Wiązowna 2:1 (2:0)
Ostrovia Ostrów Maz - KS Wąsewo 9:2
Promnik Łaskarzew - Bizon Jeleniec 4:0 (4:0)
Korona HID Ostrołęka - Nadnarwianka Pułtusk 3:3
Wisła Duninów - Spójnia Mała Wieś 0:3
Pogoń II Siedlce - Podlasie Sokołów 2:1 (1:0)
Legion Warszawa - Okęcie Warszawa 0:4 (0:1)
Start II Otwock - Okęcie II Warszawa 2:2 (0:1)
Mazovia Rawa Mazowiecka - Bzura Chodaków 0:4 (0:3)
Józefovia Józefów - Przyszłość Włochy 4:2 (1:1)
Piast Feliksów - Unia Iłów 2:4
Vulcan Wólka Mlądzka - Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:2 (1:1)
Tajfun Jartypory - ŁKS Łochów 2:4
Liwia Liw (jun.) - Wicher Sadowne 0:10
SEMP Ursynów - Olimpia Warszawa 1:2
Polonia Warszawa - Avia Świdnik 1:1
Olimpia Grudziądz - Dolcan Ząbki 2:2 (2:1)
Orzeł Łosice - Grodzisk Krzymosze 9:4
Bóbr Tłuszcz - Tygrys Huta Mińska 1:1
Wilga Miastków - GLKS Stanin 8:1
Sęp Żelechów - Dwernicki Stoczek Łukowski 4:0
Jutrzenka Cegłów - Tęcza Stanisławów 3:2
Mewa Krubin - WKS Rząśnik 0:4 (0:2)
Wilga Garwolin (jun.) - Zryw Sobolew 2:2
Pogoń II Siedlce - Wilga Garwolin 3:6 (0:3)
Legion Pruszków - Czerwone Smoki Brwinów 4:2 (0:2)
Sparta Mochowo - Kasztelan Białe Błoto 4:3
Jutrzenka Unieck - Gladiator Słoszewo 3:1 (0:0)
Mazur Gostynin - Unia Czermno 3:0 (0:0)
Marcovia Marki - KS Konstancin 0:4 (0:2)
Radomiak II Radom - KS Jastrząb 12:0
Zamłynie Radom - Oronka Orońsko 2:4
Świt Barcząca - Olimpia Latowicz 6:1
LKS Ostrówek - Korona Jadów 2:5
LZS Starawieś - Liwia Łochów 1:2
Centrum Radom - Strażak Wielogóra 3:1 (1:0)
Huragan Bodzanów - Wisła Sobowo 3:4 (1:2)
MKS Mielnik - Czarni Węgrów 0:6
Świt Warszawa - UKS Siekierki 3:1 (1:0)
KS II Konstancin - Inter Warszawa 3:0 (1:0)
Pogoń II Grodzisk - Gwardia Warszawa 1:0
Kolektyw Oleśnica - Fenix Siennica 2:10
ULKS Ciółkowo - Lwówianka Lwówek 2:1
Błękitni Gąbin - Skra Drobin 3:1 (3:0)
Amator Maszewo - Świt Staroźreby 7:0
Huragan Międzyrzecz Podlaski - Wektra Zbuczyn 8:4
Zryw II Sobolew - LKS Milanów 1:2
UMKS Piaseczno - Laura Chylice 2:4 (2:2)
Kormoran Łąck - Błyskawica Lucień 8:3
Ożarowianka Ożarów - Naprzód Brwinów 6:2
Ożarowianka Ożarów - KS Teresin 12:0

4-9 marca 2014

Pogoń Siedlce - Czarni Węgrów 4:1 (3:0)
Hutnik Warszawa - Wicher Kobyłka 9:1
Błękitni Raciąż - GKS Strzegowo 5:0
Józefovia Józefów - Mazowia Mińsk Maz. 3:0 (2:0)
Broń Radom - KSZO Ostrowiec 3:3 (1:3)
Wisła Płock '95 - Błękitni Gąbin 1:1 (0:0)
Victoria II Sulejówek - Grom Lipowo 14:1 (4:1)
Zryw II Sobolew - Amur Wilga 18:3
Pogoń II Siedlce - Wektra Zbuczyn 3:4
 TKKF Grójec - KS Warka 4:2
Vulcan II Wólka Mlądzka - KS Rzakta 0:2
PKS Radość - Legion Warszawa 5:1
Start Proboszczewice - Stoczniowiec Płock 1:1
Wisła Płock '97 - Kasztelan Sierpc 3:6
Varsovia Warszawa - Gwardia Warszawa 3:2 (2:1)
Hutnik Warszawa - Mazovia Mińsk Maz. 0:2 (0:0)
Victoria Sulejówek - Przyszłość Włochy 7:0 (2:0)
Proch Pionki - Oskar Przysucha 2:3 (1:2)
Pogoń II Siedlce - Podlasie Biała Podlaska 3:5 (1:4)
Błonianka Błonie - Milan Milanówek 0:0
Energia Kozienice - Legion Głowaczów 4:3
Szydłowianka Szydłowiec - Granat Skarżysko Kamienna 0:3
Józefovia Józefów - Olimpia Warszawa 0:1 (0:0)
Victoria II Sulejówek - AON Rembertów 7:0 (2:0)
Agape Białołęka - Wkra Sochocin 2:0 (0:0)
Sęp Żelechów - Promnik Łaskarzew 2:1 (1:0)
Watra Mrozy- Świt Barcząca 10:0
Jodła Jedlnia - Skaryszewianka Skaryszew 1:2
Gryfia Mirów - Jaguar Wolanów 5:0
Pilica Nowe Miasto - PKS Radość 3:0
Zwolenianka Zwoleń - Broń Radom '95 3:3
MKS Ciechanów - Kryształ Glinojeck 2:0
MKS Ciechanów - Nadnarwianka Pułtusk 2:1
Kryształ Glinojeck - Nadnarwianka Pułtusk 1:2
Advit Wiązowna - Tygrys Huta Mińska 0:5
Victoria Kałuszyn - Legion Grębków 5:1
KS Puznówka - Hutnik Huta Czechy 3:2
Polonez Mordy - Orzeł Łosice 2:3
Tęcza Stanisławów-Jastrząb Żeliszew 8:3
Świt Staroźreby - Stegny Wyszogród 3:1
Zryw Sobolew - Sokół Adamów 3:1
Unia Iłów - Mazur Gostynin 3:3 (1:0)
KS Łomianki - Okęcie Warszawa 2:2 (1:0)
Bzura Chodaków - Polonia Warszawa 0:3 (0:1)
Sparta Jazgarzew - Laura Chylice 1:0 (0:0)
KS Konstancin - Dolcan II Ząbki 6:1 (2:1)
Pogoń II Siedlce - Podlasia Biała Podlaska 3:5
Mazur Radzymin - ŁKS Łochów 4:3
GKS Baruchowo - Błękitni Gąbin 0:6 (0:3)
Błyskawica Warszawa - Wisła Jabłonna 5:2
Znicz II Pruszków - Drukarz Warszawa 5:1
Perła Złotokłos - Vulcan Wólka Mlądzka 2:0
AP TOP 54 Biała Podlaska - Naprzód Skórzec 0:1
Jutrzenka Cegłów - Płomień Dębe Wielkie 0:3
Perła II Złotokłos - TKKF Grójec 2:2
MKS Przasnysz - Mławianka Mława 5:0 (2:0)
Wilga Garwolin - Podlasie Sokołów Podlaski 4:1
Promnik Łaskarzew - KS Sobienie Jeziory 0:1
Wilga Miastków - Amur Wilga 3:5 (1:2)
Cresovia Siemiatycze - Czarni Węgrów 1:6
Wektra Zbuczyn - Grodzisk Krzymosze 1:3
Snajper Sośninka - Świt Barcząca 9:2
Dwernicki Stoczek Łukowski - Olimpia Latowicz 4:1
Mazovia II Mińsk Maz. - Kolektyw Oleśnica 2:6
Sęp II Żelechów - Orkan Wojcieszków 1:6
Fenix Siennica - Legionovia II Legionowo 2:4
Jutrzenka Cegłów - Płomień Dębe Wielkie 0:3
Jabłonianka Jabłonna Lacka - Miedzanka Miedzna 5:3
Victoria Kałuszyn - Torpeda Kotuń 1:4
Błękitni Stoczek Węgrowski - ULKS Gołąbek 1:8
Kosovia Kosów Lacki - Wicher Sadowne 2:7
Huragan Bodzanów - Błyskawica Lucień 3:5 (1:1)
Kasztelan Białe Błoto - Zryw Bielsk 2:3
Orkan Lelice - Pogoń Słupia 1:5
Amator Maszewo - Skra Drobin 1:3
UKS Ołtarzew - UKS Siekierki 7:5 (2:0)
Promnik Łaskarzew - KS Sobienie Jeziory 0:1 (0:1)
Drukarz Warszawa - AON Rembertów 4:0 (2:0)
MKS Małkinia - LKS Ostrówek 2:0
Korona Wejsce - Mazowia Słubice 4:1 (2:0)
Vulcan II Wólka Mlądzka - Start II Otwock 2:1
Korona Góra Kalwaria - PKS radość 1:1
Amigos Warszawa - Inter Warszawa 0:2
Laura II Chylice - KS II Konstancin 0:4 (0:4)
Unia Choceń - Kormoran Łąck 3:2
Wisła Zakroczym - Wisła Duninów 2:1 (1:1)
Orzeł Unin - Hetman Sulbiny 4:2
ULKS Starawieś - Laskar Laski 1:1
ULKS Starawieś - Liwia Łochów 0:3
Liwia Łochów - Laskar Laski 2:0
Skrwa Łukomie - ULKS Ciółkowo 7:1
LKS Chlebnia - LKS Osuchów 3:1
Wkra Bieżuń - Orzeł Goleszyn 2:2 (1:1)
Piast Feliksów - Orion Cegłów 3:0
Wicher Cieszewo - Wisła Sobowo 2:1
Mszczonowianka Mszczonów - KS Teresin 6:1 (2:0)

10-16 marca 2014

Ożarowianka Ożarów - Unia Warszawa U19 2:0
Wicher Kobyłka - Victoria Zerzeń 4:4 (1:1)
Legia II Warszawa – Mamry Giżycko 5:0 (1:0)
UMKS Piaseczno - Hutnik Warszawa 1:5
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - ULKS Gołąbek 4:2
Fenix Siennica - Varsovia Warszawa  (jun.) 0:1
Czarni Wrotnów - LZS Starawieś 7:5
Zorza Szczawin - Błyskawica Lucień 2:2 (2:1)
Start Proboszczewice - Kormoran Łąck 2:3
Lech Rypin - Kasztelan Sierpc 5:2
Olimpia Warszawa '95 - Nadnarwianka Pułtusk 0:3 (0:2)
Huragan II Wołomin - Tygrys Huta Mińska 1:9
Orzeł Unin - Sęp Żelechów 5:1
Skrwa Skrwilno - Skrwa Łukomie 0:1
Hutnik Warszawa - Marcovia Marki 1:5
Kosovia Kosów Lacki - Nojszewianka Dobre 3:0
Tęcza Stanisławów - Sokół Celestynów 2:2
Relax Miszewo - Spójnia Mała Wieś 2:5
Wicher Cieszewo - Wisła Duninów 1:10 (0:5)
Świt Staroźreby - ULKS Ciółkowo 0:7 (0:0)
GKS Bedlno - Lwówianka Lwówek 3:1 (3:1)
Stegny Wyszogród - Orzeł Goleszyn 3:7
Zryw II Sobolew - Wisła Maciejowice 5:1
Zryw Sobolew - Amur Wilga 5:0
Kolektyw Oleśnica - Jutrzenka Cegłów 4:6
Polonez Mordy - Grodzisk Krzymosze 1:3
Tajfun Jartypory - Podlasie Sokołów Podlaski 0:3
Małkinia - KS Wąsewo 4:0
Miedzanka Miedzna - Wektra Zbuczyn 0:0
Korona Jadów - Liwia Łochów 4:4
Podlasie Sokołów Podlaski - LZS Starawieś 9:0
WKS Zajezierze - MKS Kozienice 1:1
GKS Jedliński - Oronka Orońsko 6:3
KS Warka - Zodiak Sucha 4:3
Jodła Jedlnia - Hubertus Chomentów 6:0 (4:0)
Plon Garbatka - KP Stanisławice 8:1 (3:0)
TKKF Grójec - Mszczonowianka II Mszczonów 3:3
Sęp Żelechów - Kujawiak Stanin 0:2
Wilga Garwolin - Ruch Ryki 2:1
Nojszewianka Dobre - Świt Barcząca 4:2
Vulcan II Wólka Mlądzka - Victoria Zerzeń 3:7
Józefovia II Józefów - Sobienie Jeziory 4:2
Start II Otwock - Gwardia Warszawa 1:6 (0:2)
SEMP Ursynów - MKS Hutnik Warszawa 4:1 (2:1)
Vulcan Wólka Mlądzka - Wisła Dziecinów 11:0 (3:0)
Watra Mrozy - Tajfun Jartypory 2:3
Kasztelan Białe Błoto - Kormoran Łąck 3:1
Unia Czermno - Błyskawica Lucień 5:2 (0:0)
Skra Drobin - Wisła Płock '95 5:0 (3:0)
Huragan Bodzanów - Tajfun Brochów 7:3 (3:0)
Delta Miszewko - Spójnia Mała Wieś 3:3

19-23 marca 2014

Stoczniowiec Płock - Orzeł Goleszyn 1:5
Błonianka Błonie - Okęcie Warszawa 1:0 (0:0)
Kasztelan Sierpc - Czarni Rempin 3:0
Jeziorka Prażmów - Inter Warszawa 1:1
Vulcan II Wólka Mlądzka - Start Otwock '98 5:3 (2:0)
Unia Iłów - Świt Staroźreby 7:3
Victoria Smólnik - Wisła Duninów 0:5 (0:3)
Orkan Lelice - Kasztelan Białe Błoto 1:10
KS Maków - Wisła Chotcza 3:8
Strażak Wielogóra - Iskra Zbrosza Duża 5:5
Victoria Kałuszyn - Miedzanka Miedzna 3:3
Zryw Sobolew - Hutnik Huta Czechy 3:1
Tęcza Stanisławów - Victoria II Sulejówek 5:1
Tygrys Huta MIńska - Legion Grębków 4:0
Rywal Ruchna - LZS Starawieś 0:3
Orzeł Łosice - Tęcza Korczew 2:1
Snajper Sośninka - Nojszewianka Dobre 6:1
Watra Mrozy - Tęcza Stanisławów 4:1
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Swit Barcząca 3:1
Błękitni Stoczek Węgrowski - Rywal Ruchna 1:2
Ruch Ryki - Orzeł Unin 0:0
Orlęta Czyżew - Jabłonianka Jabłonna Lacka 4:2
Fenix Siennica - Jutrzenka Cegłów 2:0
MKS Małkinia - Wicher Sadowne 0:3
Wektra Zbuczyn - Grom Kąkolewnica 1:0
Białe Orły Warszawa (jun.) - Płomień Dębe Wielkie 3:1
Korona Jadów - Nojszewianka Dobre 3:1
LKS Ostrówek '97 - Laskar Laski 3:0
COKiS Ciechanowiec -  Kosovia Kosów Lacki 5:2
Zryw II Sobolew - KS Puznówka 5:3
Unia Krzywda - Sęp Żelechów 2:2
Laura II Chylice - G.C United Gassy 3:1 (3:0)
Skra Drobin - Wisła Płock '97 0:3 (0:2)
Kormoran Łąck - ULKS Ciółkowo 3:8 (2:5)
Delta Miszewko - Błyskawica Lucień 4:1 (2:0)
FK Rybno - Korona II Wejsce 2:0 (1:0)
Wisła Sobowo - Zryw Bielsk 2:2
Relax Miszewo - Spójnia Mała Wieś 4:1
Huragan Bodzanów - Wicher Cieszewo 3:4 (1:1)
Józefovia II Józefów - Agrykola Warszawa '97 3:2
Dolcan Ząbki (jun.) - ŁKS Łochów 0:3

29 marca - 6 kwietnia

Czarni Rempin - Kasztelan Białe Błoto 3:3
Relax Miszewo - Stegny Wyszogród 3:4
Kormoran Łąck - Delta Miszewko 3:4
Tajfun Brochów - FK Rybno 2:1
Dąbrowianka Dąbrowice - Lwówianka Lwówek 2:6
Wicher Cieszewo - GKS Góra 2:2
Orkan Lelice - Olimpia Gozdowo 6:2
Delta Miszewko - GKS Góra 1:1
 


...


 






 

 

Dodane przez Admin dnia stycznia 19 2014 07:14:23 · 0 Komentarzy · 9249 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Świetne! Świetne! 100% [1 Głos]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [Żadnych głosów]
Dobre Dobre 0% [Żadnych głosów]
Przeciętne Przeciętne 0% [Żadnych głosów]
Słabe Słabe 0% [Żadnych głosów]

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
47.128.40.xxx @ news.php
47.128.42.xxx @ news.php
47.128.42.xxx @ news.php
44.210.99.xxx @ readarticle.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.