ZYKO DRÓG PUCHAR POLSKI RZPN
I runda - 11 sierpnia, godz. 17:00
Zorza Klwów -
TKKF Centrum Radom 0:3 v.o.
Zodiak Sucha - Kraska Jasieniec 3:0
v.o.
Iskra Zbrosza Duża - Pilica Nowe Miasto 3:3
rz.k. 7:8
Sadownik Błędów - Orzeł Jedlanka 3:0
Pilica II Białobrzegi - KS Warka
0:3 v.o.
Mogielanka Mogielnica - KS Promna 4:6
Megawat Świerże Górne (juniorzy) - MSPN Radomiak Radom
0:3 v.o.
Królewscy Jedlnia-Letnisko - Proch Pionki 0:10
Akcja I Jastrzębia - KS Magnuszew 3:0
v.o.
WKS Zajezierze - Plon Garbatka-Letnisko 2:2
rz.k. 0:3
KP Stanisławice - Legion Głowaczów 1:2
Gryf Policzna - Megawat Świerże Górne 4:1
Zwolenianka Zwoleń - Polonia Iłża 1:2
Broń Radom (juniorzy I) - Krępianka Rzeczniów
7:0
Wisła Solec - Gryfia Mirów 4:3
Wisła Chotcza - Powiślanka Lipsko 3:1
KS Chomentów - Iłżanka Kazanów 1:1 rz.k.
2:3
Gracja Tczów - Zawisza Sienno 4:2
Skaryszewianka Skaryszew - Jodła Jedlnia-Letnisko
2:9
Hubal Chlewiska - KS Potworów 3:6
Radomiak II Radom - Oronka Orońsko 6:0
LKS Potworów - Sokół Przytyk 0:1
przerwany w 23 minucie
Zorza Kowala - Wulkan Zakrzew 3:0
v.o.
Broń Radom (juniorzy II) - Strażak Wielogóra 2:2
rz.k. 3:4
21 sierpnia 2013
KS Kozienice - Energia Kozienice 0:3
KS Jastrząb - Orzeł Wierzbica 0:8
Ruszcovia Borkowice - Szydłowianka Szydłowiec
0:3 v.o.
Orzeł Gielniów -
Oskar Przysucha 1:7
KS Błotnica Stara -
Mazowsze Grójec 1:10
II runda - 11 września, godz. 16:30
MSPN Radomiak Radom -
Pilica Nowe
Miasto 0:3
Broń Radom (jun) - Sokół Przytyk
2:0
Mazowsze Grójec - Oskar Przysucha 3:0
v.o.
Strażak Wielogóra - Radomiak II Radom 0:5
KS Potworów - Sadownik Błędów 4:6
Zodiak Sucha - KS Warka 4:5
Wisła Solec - Gracja Tczów 0:3
Zorza Kowala - Polonia Iłża 0:3
Gryf Policzna - Orzeł Wierzbica 1:2
Wisła Chotcza - Jodła Jedlnia-Letnisko 1:3
Plon Garbatka-Letnisko - Szydłowianka Szydłowiec 0:9
Proch Pionki - Iłżanka Kazanów 3:0
v.o.
Energia Kozienice - Legion Głowaczów 1:0
III runda - 25 września, godz. 16:15
Proch Pionki -
Radomiak II Radom 0:3
Pilica Nowe Miasto - Szydłowianka Szydłowiec 2:4
TKKF Centrum Radom -
Polonia Iłża 2:6
Akcja I Jastrzębia -
Mazowsze Grójec 0:8
Gracja Tczów
- Orzeł Wierzbica 3:0 v.o.
Broń Radom (jun.) - KS Promna 0:4
Sadownik Błędów - Energia Kozienice 3:1
Jodła Jedlnia-Letnisko - KS Warka
3:2
IV Runda - 1 - 2 października, godz. 16:00
Polonia Iłża -
Radomiak II Radom 3:7 (3:6)
Mazowsze Grójec - Szydłowianka Szydłowiec
3:1 (1:0)
Gracja Tczów - Sadownik Błędów 2:5
Jodła Jedlnia-Letnisko - LKS Promna 5:5
(1:4) rz.k. 3:2
1/2 Finału - 9 października, godz. 15:30
Jodła Jedlnia-Letnisko - Mazowsze
Grójec 1:3 (1:1)
Sadownik Błędów - Radomiak II Radom
2:3 (1:2)
Finał - 23 października
Radomiak II Radom - Mazowsze Grójec
0:0 rz.k. 4:3
|