Klasa A Płock - Wiosna 2013
11. Kolejka - 07.04.2013 - mecz zaległy
07.04. 11:00 Delta Miszewko - Błyskawica Lucień
15. Kolejka - 14.04.2013 do 14.04.2013
14.04. 11:00 FK Rybno - Delta Miszewko _ : _
14.04. 16:00 Mazowia Słubice - Bzura II Chodaków _ : _
14.04. 16:00 Olimpia Gozdowo - Błyskawica Lucień _ : _
16. Kolejka - 21.04.2013 do 21.04.2013
21.04. 11:00 Bzura II Chodaków - FK Rybno _ : _
21.04. 11:00 Błyskawica Lucień - Delta Miszewko _ : _
21.04. 16:00 Olimpia Gozdowo - Mazowia Słubice _ : _
17. Kolejka - 28.04.2013 do 28.04.2013
28.04. 11:00 Delta Miszewko - Bzura II Chodaków _ : _
28.04. 11:00 FK Rybno - Olimpia Gozdowo _ : _
28.04. 17:00 Mazowia Słubice - Błyskawica Lucień _ : _
18. Kolejka - 05.05.2013 do 05.05.2013
05.05. 11:00 Mazowia Słubice - FK Rybno _ : _
05.05. 11:00 Olimpia Gozdowo - Delta Miszewko _ : _
05.05. 17:00 Błyskawica Lucień - Bzura II Chodaków _ : _
19. Kolejka - 12.05.2013 do 12.05.2013
12.05. 11:00 Delta Miszewko - Mazowia Słubice _ : _
12.05. 11:00 FK Rybno - Błyskawica Lucień _ : _
12.05. 17:00 Bzura II Chodaków - Olimpia Gozdowo _ : _
20. Kolejka - 19.05.2013 do 19.05.2013
19.05. 11:00 Delta Miszewko - FK Rybno _ : _
19.05. 17:00 Bzura II Chodaków - Mazowia Słubice _ : _
19.05. 17:00 Błyskawica Lucień - Olimpia Gozdowo _ : _
21. Kolejka - 26.05.2013 do 26.05.2013
26.05. 11:00 FK Rybno - Bzura II Chodaków _ : _
26.05. 11:00 Delta Miszewko - Błyskawica Lucień _ : _
26.05. 17:00 Mazowia Słubice - Olimpia Gozdowo _ : _
22. Kolejka - 02.06.2013 do 02.06.2013
02.06. 17:00 Olimpia Gozdowo - FK Rybno _ : _
02.06. 17:00 Bzura II Chodaków - Delta Miszewko _ : _
02.06. 17:00 Błyskawica Lucień - Mazowia Słubice _ : _
23. Kolejka - 09.06.2013 do 09.06.2013
09.06. 11:00 FK Rybno - Mazowia Słubice _ : _
09.06. 11:00 Delta Miszewko - Olimpia Gozdowo _ : _
09.06. 17:00 Bzura II Chodaków - Błyskawica Lucień _ : _
24. Kolejka - 16.06.2013 do 16.06.2013
16.06. 11:00 Mazowia Słubice - Delta Miszewko _ : _
16.06. 11:00 Błyskawica Lucień - FK Rybno _ : _
16.06. 17:00 Olimpia Gozdowo - Bzura II Chodaków _ : _
- Mazowia Słubice jako gospodarz rozgrywa mecze w Iłowie.
- Delta Miszewko jako gospodarz rozgrywa mecze w Wykowie.
|