Orlen Liga Orlik U-11 - 2012/13


Płocka Liga Orlik U-11 - wiosna 2013

I TURNIEJ WIOSENNY o miejsca 1-16, dnia 11maja 2013,
boisko Orlik 2012 w Ogrodzie Jordanowskim, ul. Kilińskiego

GRUPA I

1 MAZUR Gostynin 41 45-7
2 DELTA Miszewko I 36 26-5
3 FA Gostynin 23 13-10
4 SKRWA Łukomie 22 29-16

Wyniki:

Mazur Gostynin - Delta Miszewko I 2:1
Skrwa Łukomie - FA Gostynin 0:2
Mazur Gostynin - FA Gostynin 0:0
Skrwa Łukomie - Delta Miszewko I 0:2
Mazur Gostynin - Skrwa Łukomie 3:2
FA Gostynin - Delta Miszewko I 0:2

GRUPA II

1 PEGAZ Drobin I 43 42-7
2 WISŁA Płock III 28 26-9
3 BŁĘKITNI Gąbin 27 27-11
4 BZURA Chodaków 18 22-33

Wyniki:

Pegaz Drobin I - Błękitni Gąbin 1:0
Wisła Płock III - Bzura Chodaków 3:0
Pegaz Drobin I - Bzura Chodaków 5:1
Wisła Płock III - Błękitni Gabin 2:0
Pegaz Drobin I - Wisła Płock III 3:0
Bzura Chodaków - Błękitni Gąbin 1:1

GRUPA III

1 WISŁA Płock I 42 59-7
2 KASZTELAN Sierpc 32 58-21
3 ZRYW Bielsk 22 32-24
4 AMATOR Maszewo II 16 16-19

Wyniki:

Wisła Płock I - Kasztelan Sierpc 6:1
Zryw Bielsk - Amator Maszewo II 2:2
Wisła Płock I - Amator Maszewo II 2:0
Kasztelan Sierpc - Zryw Bielsk 2:0
Kasztelan Sierpc - Amator Maszewo II 3:3
Wisła Płock I = Zryw Bielsk 4:0


GRUPA IV

1 WISŁA Płock II 40 51-7
2 UNIA Iłów I 30 29-15
3 ŚWIT Staroźreby 24 24-17
4 AMATOR Maszewo I 13 22-31

Wyniki:

Wisła Płock II - Unia Iłów I 4:1
Świt Staroźreby - Amator Maszewo I 1:0
Unia Iłów I - Świt Staroźreby 2:1
Wisła Płock II - Amator Maszewo I 9:0
Wisła Płock II - Świt Staroźreby 2:1
Unia Iłów I - Amator Maszewo I 3:2

II TURNIEJ WIOSENNY o miejsca 17-26, dnia 11maja 2013,
boisko Orlik 2012, ul. Zamenhofa, Winiary.

GRUPA I

1 WISŁA Duninów 23 30-23
2 ULKS Ciółkowo 15 16-24
3 PEGAZ Drobin II 10 14-50
4 WISŁA Sobowo 9 14-42
5 PEGAZ Drobin III 0 2-82

Wyniki:

Wisła Duninów - ULKS Ciółkowo 4:0
Wisła Sobowo - Pegaz Drobin II 0:2
Pegaz Drobin III Wisła Duninów 0:6
ULKS Ciółkowo - Wisła Sobowo 0:0
Pegaz Drobin II - Pegaz Drobin III 5:0
Wisła Duninów  - Wisła Sobowo 2:2
ULKS Ciółkowo - Pegaz Drobin II 1:1
Pegaz Drobin III - Wisła Sobowo 0:5
Pegaz Drobin II - Wisła Duninów 0:5
Pegaz Drobin III - ULKS Ciółkowo 0:5

GRUPA II

1 UNIA Iłów II 21 17-34
2 KORMORAN Łąck 19 23-28
3 STOCZNIOWIEC Płock 11 8-34
4 STEGNY Wyszogród 9 6-35
5 DELTA Miszewko II 7 6-40

Wyniki:

Kormoran Łąck - Unia Iłów II 1:2
Stegny Wyszogród - Delta Miszewko II 0:0
Stoczniowiec Płock - Kormoran Łąck 0:2
Unia Iłów II - Stegny Wyszogród 4:0
Delta Miszewko - II Stoczniowiec Płock 1:2
Kormoran Łąck - Stegny Wyszogród 3:1
Unia Iłów II - Delta Miszewko II 2:0
Stoczniowiec Płock - Stegny Wyszogród 5:0
Delta Miszewko II - Kormoran Łąck 1:0
Unia Iłów II - Stoczniowiec Płock 0:1


 

I Turniej - Liszyno, Bielsk 22-23.09.2012

GRUPA 1

1 BŁĘKITNI Gąbin 9       9 : 2
2 WISŁA III Płock 7   3 : 1
3 Szkółka Piłkarska GOSTYNIN     6   3 : 1
4 WISŁA Duninów 4   2 : 6
5 STOCZNIOWIEC Płock 1   0 : 7

Stoczniowiec Płock - Wisła Duninów 0:1
Błękitni Gąbin - Szkółka Piłkarska GOSTYNIN 0:2
Wisła III Płock - Wisła Duninów 1:0
Stoczniowiec Płock - Szkółka Piłkarska GOSTYNIN 0:0
Błękitni Gąbin - Wisła III Płock 1:0
Wisła Duninów - Szkółka Piłkarska GOSTYNIN 1:1
Stoczniowiec Płock - Błękitni Gąbin 0:4
Wisła III Płock - Szkółka Piłkarska GOSTYNIN 0:0
Wisła Duninów - Błękitni Gąbin 0:4
Stoczniowiec Płock - Wisła III Płock 0:2

GRUPA 2

1 WISŁA I Płock 12      16 : 1
2 DELTA Miszewko 9   7 : 2
3 UNIA II Iłów 6   3 : 7
4 BZURA Chodaków 3   3 : 10
5 STEGNY Wyszogród     0   0 : 9

Wisła I Płock  - Delta Miszewko 2:1
Unia II Iłów - Bzura Chodaków 2:1
Stegny Wyszogród - Delta Miszewko 0:1
Wisła I Płock - Bzura Chodaków 6:0
Unia II Iłów - Stegny Wyszogród 1:0
Bzura Chodaków - Delta Miszewko 2:0
Wisła I Płock - Unia II Iłów 3:0
Stegny Wyszogród - Bzura Chodaków 0:2
Unia II Iłów - Delta Miszewko 0:3
Wisłą I Płock - Stegny Wyszogród 5:0

GRUPA 3

1 MAZUR Gostynin 12      9 : 0
2 WISŁA II Płock 9   5 : 3
3 UNIA I łów 6   4 : 4
4 KORMORAN Łąck 3   4 : 10
5 DELTA II Miszewko     0   1 : 6

Delta II Miszewko - Mazur Gostynin 0:2
Unia I Iłów - Wisła II Płock 1:2
Kormoran Łąck - Mazur Gostynin 0:5
Delta II Miszewko - Wisła II Płock 0:1
Unia I Iłów - Kormoran Łąck 2:1
Mazur Gostynin - Wisła II Płock 1:0
Delta II Miszewko - Unia I Iłów 0:1
Kormoran Łąck - Wisła II Płock 1:2
Mazur Gostynin - Unia I Iłów 1:0
Delta II Miszewko - Kormoran Łąck 2:3

GRUPA 4

1 SKRWA Łukomie 9       8 : 0
2 ZRYW Bielsk 6   7 : 4
3 AMATOR I Maszewo     3   3 : 5
4 PEGAZ III Drobin 0   1 : 10


Zryw Bielsk - Amator I Maszewo 3:1
Pegaz III Drobin - Skrwa Łukomie 0:4
Skrwa Łukomie - Zryw Bielsk 3:0
Amator I Maszewo - Skrwa Łukomie 0:1
Zryw Bielsk - Pegaz III Drobin 4:0
Amator I Maszewo - Pegaz III Drobin 2:1

GRUPA 5

1 PEGAZ I Drobin 10      11 : 1
2 ŚWIT Staroźreby 10   6 : 1
3 ULKS Ciółkowo 4   4 : 5
4 WISŁA Sobowo 4   4 : 6
5 MAZOWSZE Płock     0   0 : 12


Mazowsze Płock - Świt Staroźreby 3:0
Pegaz I Drobin - ULKS Ciółkowo 3:0
Wisła Sobowo - Świt Staroźreby 0:1
Mazowsze Płock - ULKS Ciółkowo 0:3
Pegaz I Drobin - Wisła Sobowo 4:0
Świt Staroźreby - ULKS Ciółkowo 1:0
Mazowsze Płock - Pegaz I Drobin 0:3
Wisła Sobowo - ULKS Ciółkowo 1:1
Świt Staroźreby - Pegaz I Drobin 1:1
Mazowsze Płock - Wisła Sobowo 0:3


II Turniej - Płock, Maszewo 06-07-10.2012

GRUPA 1

1 WISŁA I Płock 24     32 : 2
2 ZRYW Bielsk 12   17 : 12
3 KASZTELAN Sierpc 9   12 : 4
4 UNIA II Iłów 9   6 : 20
5 PEGAZ II Drobin 0   3 : 18

Boisko Orlik w Płocku - Osiedle Międzytorze ul. Piaska - Sobota 06.10.2012

Wisła I Płock - Unia II Iłów 5:0
Kasztelan Sierpc - Zryw Bielsk 3:1
Pegaz II Drobin - Unia II Iłów 1:2
Wisła I Płock - Zryw Bielsk 4:0
Kasztelan Sierpc - Pegaz II Drobin 7:0
Unia II Iłów - Zryw Bielsk 0:5
Wisła I Płock - Kasztelan Sierpc 2:0
Pegaz II Drobin - Zryw Bielsk 1:4
Unia II Iłów - Kasztelan Sierpc 1:2
Wisła I Płock - Pegaz II Drobin 5:1

GRUPA 2

1 PEGAZ I Drobin 24   21 : 2
2 ŚWIT Staroźreby 15   10 : 7
3 UNIA I Iłów 12   09 : 7
4 WISŁA Duninów 7   5 : 13
5 AMATOR I Maszewo 6   7 : 14

Boisko Orlik w Płocku - Osiedle Międzytorze ul. Piaska - Sobota 06.10.2012

Pegaz I Drobin - Unia I Iłów 1:0
Wisła Duninów - Amator I Maszewo 2:1
Świt Staroźreby - Unia I Iłów 0:3
Pegaz I Drobin - Amator I Maszewo 4:1
Wisła Duninów - Świt Staroźreby 0:1
Unia I Iłów - Amator I Maszewo 0:1
Pegaz I Drobin - Wisła Duninów 3:0
Świt Staroźreby - Amator I Maszewo 3:1
Unia I Iłów - Wisła Duninów 2:1
Pegaz I Drobin - Świt Staroźreby 1:0

GRUPA 3

1 BŁĘKITNI Gąbin 19      21 : 3
2 WISŁA II Płock 19   19 : 4
3 KORMORAN Łąck 9   12 : 19
4 DELTA II Miszewko 3   4 : 16
5 PEGAZ III Drobin 0   2 : 27

Boisko Orlik w Płocku - Osiedle Międzytorze ul. Piaska - Niedziela 07.10.2012

Kormoran Łąck - Delta II Miszewko 2:0
Wisła II Płock - Błękitni Gąbin 1:1
Pegaz III Drobin - Delta II Miszewko 0:3
Kormoran Łąck - Błękitni Gąbin 0:3
Wisła II Płock - Pegaz III Drobin 4:0
Błękitni Gąbin - Delta II Miszewko 4:0
Kormoran Łąck - Wisła II Płock 0:5
Pegaz III Drobin - Błękitni Gąbin 0:4
Wisła II Płock - Pegaz III Drobin 4:0
Kormoran Łąck - Pegaz III Drobin 6:1

GRUPA 4

1 DELTA Miszewko 21   15 : 2
2 SKRWA Łukomie 18      19 : 1
3 ULKS Ciółkowo 7   6 : 11
4 STEGNY Wyszogród 4   1 : 13
5 STOCZNIOWIEC Płock 2   0 : 18

Boisko Orlik w Płocku - Osiedle Międzytorze ul. Piaska - Niedziela 07.10.2012

Skrwa Łukomie - ULKS Ciółkowo 4:0
Stoczniowiec Płock - DELTA Miszewko 0:5
Stegny Wyszogród - ULKS Ciółkowo 1:0
Skrwa Łukomie - DELTA Miszewko 0:1
Stoczniowiec Płock - Stegny Wyszogród 0:0
ULKS Ciółkowo - DELTA Miszewko 0:1
Skrwa Łukomie - Stoczniowiec Płock 4:0
Stegny Wyszogród - DELTA Miszewko 0:1
ULKS Ciółkowo - Stoczniowiec Płock 2:0
Skrwa Łukomie - Stegny Wyszogród 3:0

GRUPA 5

1 MAZUR Gostynin 22     25 : 02
2 WISŁA III Płock 15   12 : 03
3 Szkółka Piłkarska GOSTYNIN 09   05 : 07
4 BZURA Chodaków 08   09 : 19
5 AMATOR II Maszewo 05   02 : 05
6 WISŁA Sobowo 04   06 : 18

Boisko Orlik w Maszewie, przy Szkole - Sobota 06.10.2012

Amator II Maszewo - Szkółka Piłkarska GOSTYNIN 0:0
Wisła III Płock - Mazur Gostynin 1:1
Wisła Sobowo - Bzura Chodaków 1:4
Amator II Maszewo - Wisła III Płock 0:4
Bzura Chodaków - Szkółka Piłkarska GOSTYNIN 1:1
Mazur Gostynin - Wisła Sobowo 5:1
Wisła III Płock - Szkółka Piłkarska GOSTYNIN 1:1
Wisła Sobowo - Amator II Maszewo 0:1
Bzura Chodaków - Mazur Gostynin 0:6
Wisła III Płock - Wisła Sobowo 2:0
Amator II Maszewo - Bzura Chodaków 1:1
Szkółka Piłkarska GOSTYNIN - Mazur Gostynin 0:4


III Turniej - Płock,  20-21.10.2012

Turniej Płock, 20-21 października 2012, Orlik na Piaska, Międzytorze.

Sobota 20.10.2012

Grupa 1

1 PEGAZ I Drobin 34      33 : 6
2 KASZTELAN Sierpc      25   41 : 7
3 SKRWA Łukomie 22   27 : 9
4 STEGNY Wyszogród 08   5 : 23
5 WISŁA Sobowo 04   6 : 38


Kasztelan Sierpc – Pegaz Drobin I 2:2
Stegny Wyszogród – Skrwa Łukomie 1:1
Wisła Sobowo – Pegaz Drobin I 0:5
Kasztelan Sierpc – Skrwa Łukomie 4:1
Stegny Wyszogród – Wisła Sobowo 2:0
Pegaz Drobin I - Skrwa Łukomie 2:1
Kasztelan Sierpc - Stegny Wyszogród 6:0
Wisła Sobowo – Skrwa Łukomie 0:5
Pegaz Drobin I - Stegny Wyszogród 3:1
Kasztelan Sierpc – Wisła Sobowo 8:0


Grupa 2

1 UNIA I Iłów 24   23 : 8
2 BZURA Chodaków 17   20 : 24
3 KORMORAN Łąck 13   17 : 24
4 AMATOR I Maszewo 10   16 : 18
5 STOCZNIOWIEC Płock      2   0 : 31


Bzura Chodaków – Kormoran Łąck 2:1
Stoczniowiec Płock – Amator Maszewo I 0:2
Unia Iłów I – Kormoran Łąck 2:0
Bzura Chodaków – Amator Maszewo I 4:0
Stoczniowiec Płock - Unia Iłów I 0:4
Kormoran Łąck – Amator Maszewo I 1:1
Bzura Chodaków – Stoczniowiec Płock 4:0
Unia Iłów I – Amator Maszewo I 4:0
Kormoran Łąck – Stoczniowiec Płock 3:0
Bzura Chodaków - Unia Iłów I 1:4

Turniej Płock, 20-21 października 2012, Orlik na Piaska, Międzytorze.

Niedziela 21.10.2012

Grupa 3

1 DELTA Miszewko 30       21 : 3
2 BŁĘKITNI Gąbin 26   26 : 7
3 Szkółka Piłkarska GOSTYNIN 19   11 : 8
4 ULKS Ciółkowo 10   10 : 19
5 AMATOR II Maszewo 8   6 : 14


Delta Miszewko I - ULKS Ciółkowo 2:0
Szkółka Piłkarska Gostynin – Amator Maszewo II 1:0
Błękitni Gąbin – ULKS Ciółkowo 3:1
Delta Miszewko I – Amator Maszewo II 2:0
Szkółka Piłkarska Gostynin – Błękitni Gąbin 1:1
ULKS Ciółkowo- Amator Maszewo II 3:0
Delta Miszewko I - Szkółka Piłkarska Gostynin 0:1
Błękitni Gąbin – Amator Maszewo II 1:0
ULKS Ciółkowo – Szkółka Piłkarska Gostynin 0:3
Delta Miszewko I - Błękitni Gąbin 2:0

Grupa 4

1 WISŁA I Płock 33      47 : 6
2 WISŁA II Płock 31   36 : 5
3 WISŁA Duninów 13   13 : 21
4 UNIA II Iłów 12   9 : 32
5 DELTA II Miszewko      3   4 : 36

Unia Iłów II – Delta Miszewko II 3:0
Wisła Duninów - Wisła Płock II 0:3
Wisła Płock I – Delta Miszewko II 4:0
Unia Iłów II – Wisła Płock II 0:6
Wisła Duninów - Wisła Płock I 2:5
Delta Miszewko II– Wisła Płock II 0:8
Unia Iłów II – Wisła Duninów 0:1
Wisła Płock I – Wisła Płock II 1:2
Delta Miszewko II – Wisła Duninów 0:5
Unia Iłów II - Wisła Płock I 0:5

Turniej Płock, 20października 2012, Orlik w Ogrodzie Jordanowskim.

Sobota 20.10.2012

Grupa 5

1 MAZUR Gostynin 34      40 : 4
2 WISŁA III Płock 22   21 : 6
3 ZRYW Bielsk 21   30 : 15
4 ŚWIT Staroźreby 19   19 : 13
5 PEGAZ II Drobin 3   6 : 40
6 PEGAZ III Drobin       0   2 : 51


Pegaz Drobin II – Zryw Bielsk 0:3
Wisła Płock III – Świt Staroźreby 1:1
Pegaz Drobin III – Mazur Gostynin 0:7
Pegaz Drobin II – Świt Staroźreby 3:2
Zryw Bielsk- Mazur Gostynin 1:2
Wisła Płock III – Pegaz Drobin III 5:0
Pegaz Drobin II – Mazur Gostynin 0:4
Świt Staroźreby – Pegaz Drobin III 5:0
Zryw Bielsk – Wisła Płock III 2:1
Pegaz Drobin II - Wisła Płock III 0:2
Pegaz Drobin III – Zryw Bielsk 0:7
Świt Staroźreby – Mazur Gostynin 1:2

Mecze zaległe:

Amator Maszewo II – Pegaz Drobin II 4:0
Kasztelan Sierpc – Pegaz Drobin II 7:0
Amator Maszewo II – Kasztelan Sierpc 0:2

Mecze zaległe 2013:

Mecze zaległe: wyniki z dnia 20 kwietnia 2013

Kasztelan Sierpc – Skrwa Łukomie 1:5
Amator Maszewo II – Zryw Bielsk 1:0
Pegaz Drobin II – Amator Maszewo 0:4
Pegaz Drobin III – Kasztelan Sierpc 0:10
Amator Maszewo II – Pegaz Drobin II 4:0

Tabela
o miejsca 1 - 16

1 MAZUR Gostynin 34 40 04
2 PEGAZ I Drobin 34 33 06
3 WISŁA I Płock 33 47 06
4 WISŁA II Płock 31 36 05
5 DELTA Miszewko 30 21 03
6 KASZTELAN Sierpc 28 52 12
7 BŁĘKITNI Gąbin 26 26 07
8 UNIA I Iłów 24 23 08
9 SKRWA Łukomie 22 27 09
10 WISŁA III Płock 22 21 06
11 ZRYW Bielsk 21 30 16
12 ŚWIT Staroźreby 19 19 13
13 Szkółka Piłkarska GOSTYNIN 19 11 08
14 BZURA Chodaków 17 20 24
15 AMATOR II Maszewo 14 11 14
16 AMATOR I Maszewo 13 20 18

Tabela
o miejsca 17 - 26
 

17 KORMORAN Łąck 13 17 24
18 WISŁA Nowy Duninów 13 13 21
19 UNIA II Iłów 12 09 32
20 ULKS Ciółkowo 10 10 19
21 STEGNY Wyszogród 08 05 23
22 WISŁA Główina Sobowo 04 06 38
23 DELTA II Miszewko 03 04 36
24 PEGAZ II Drobin 03 06 48
25 STOCZNIOWIEC Płock 02 00 31
26 PEGAZ III Drobin 00 02 61


PŁOCKA LIGA ORLIK U-11 o miejsca I - VIII

GRUPA I
Niedziela 09.06.2013 - Orlik w Liszynie

1 MAZUR Gostynin 45       50 10
2 PEGAZ Drobin 44   43 13
3 DELTA Miszewko I 39   27

6

4 WISŁA Płock III 35   33 13

Pegaz Drobin - Mazur Gostynin 0:3
Delta Miszewko I - Wisła Płock III 1:1
Pegaz Drobin - Wisła Płock III 1:3
Mazur Gostynin - Delta Miszewko I 0:0
Mazur Gostynin - Wisła Płock III 2:3
Pegaz Drobin - Delta Miszewko I 0:0

GRUPA II
Niedziela 09.06.2013 - Ogródek Jordanowski ul. Kilińskiego

1 WISŁA Płock I 51       71 08
2 WISŁA Płock II 46   58 09
3 UNIA Iłów I 33   30 19
4 KASZTELAN Sierpc 29   58 38

Wisła Płock I - Wisła Płock II 1:0
Unia Iłów I - Kasztelan Sierpc 1:0
Wisła Płock I - Kasztelan Sierpc 8:1
Wisła Płock II - Unia Iłów I 1:0
Wisła Płock II - Kasztelan Sierpc 6:1
Wisła Płock I - Unia Iłów I 3:0


PŁOCKA LIGA ORLIK U-11 o miejsca IX - XVI

GRUPA I
Niedziela 09.06.2013 - Ogródek Jordanowski ul. Kilińskiego

1 SKRWA Łukomie 31      36 16
2 BŁĘKITNI Gąbin 31   29 15
3 FA Gostynin 27   29 15
4 BZURA Chodaków     18   24 42

Błękitni Gąbin - FA Gostynin 1:1
Skrwa Łukomie - Bzura Chodaków 2:0
Błękitni Gąbin - Bzura Chodaków 1:0
FA Gostynin - Skrwa Łukomie 0:2
FA Gostynin - Bzura Chodaków 5:2
Błękitni Gąbin - Skrwa Łukomie 0:3

GRUPA II
Niedziela 09.06.2013 - Ogródek Jordanowski ul. Kilińskiego

1 ZRYW Bielsk 31        40 23
2 ŚWIT Staroźreby 25   25 22
3 AMATOR Maszewo I 20   25 32
4 AMATOR Maszewo II 19   19 24

Zryw Bielsk - Świt Staroźreby 3:0
Amator Maszewo II - Amator Maszewo I 1:2
Zryw Bielsk - Amator Maszewo I 0:1
Świt Staroźreby - Amator Maszewo II 1:2
Świt Staroźreby - Amator Maszewo I 0:0
Zryw Bielsk - Amator Maszewo II 2:0


PŁOCKA LIGA ORLIK U-11 o miejsca XVII - XXVI

GRUPA I
Niedziela 09.06.2013 - Orlik w Liszynie

1 WISŁA Duninów 35       43 25
2 ULKS Ciółkowo 20   22 30
3 STOCZNIOWIEC Płock 17   13 40
4 PEGAZ DrobinII 14   17 56
5 DELTA Miszewko II 08   09 50

Wisła Duninów - ULKS Ciółkowo 2:1
Stoczniowiec Płock - Pegaz Drobin II 1:0
Delta Miszewko II - Wisła Duninów 0:4
ULKS Ciółkowo - Pegaz Drobin II 1:1
Stoczniowiec Płock - Delta Miszewko II 2:1
Wisła Duninów - Pegaz Drobin II 4:0
ULKS Ciółkowo - Stoczniowiec Płock 2:1
Delta Miszewko II - Pegaz Drobin II 0:2
Stoczniowiec Płock - Wisła Duninów 1:3
Delta Miszewko II - ULKS Ciółkowo 2:2

PŁOCKA LIGA ORLIK U-11 o miejsca XVII - XXVI

GRUPA II
Niedziela 09.06.2013 - Orlik w Liszynie

1 KORMORAN Łąck 29      36 29
2 UNIA IłówII 27   26 40
3 STEGNY Wyszogród 19   17 36
4 WISŁA Sobowo 10   14 49
5 Pegaz Drobin III 01   03 101

Unia Iłów II  - Kormoran Łąck 0:3
Wisła Sobowo - Stegny Wyszogród 0:2
Pegaz Drobin III - Unia Iłów II 1:7
Kormoran Łąck - Stegny Wyszogród 1:1
Wisła Sobowo - Pegaz Drobin III 0:0
Unia Iłów II - Stegny Wyszogród 0:2
Kormroan Łąck - Wisła Sobowo 3:0
Pegaz Drobin III - Stegny Wyszogród 0:6
Wisła Sobowo - Unia Iłów II 0:2
Pegaz Drobin III - Kormroan Łąck 0:6


PŁOCKA LIGA ORLIK U-11 FINAŁY V TURNIEJ WIOSENNY
15 czerwca 2013, boisko Orlik 2012, ul. Zamenhofa, Winiary.

-  o miejsce XXV
PEGAZ Drobin III - DELTA Miszewko II 1:6

-  o miejsce XXIII
PEGAZ Drobin II - WISŁA Główina Sobowo 3:0

-  o miejsce XXI
STEGNY Wyszogród - STOCZNIOWIEC Płock 6:1

-  o miejsce XIX
ULKS Ciółkowo - UNIA Iłów II 4:1

-  o miejsce XVII
KORMORAN Łąck - WISŁA Duninów 1:3

-  o miejsce XV
AMATOR Maszewo II - BZURA Chodaków 1:3

-  o miejsce XIII
FA Gostynin - AMATOR Maszewo 2:1

-  o miejsce XI
BŁĘKITNI Gąbin - ŚWIT Staroźreby 6:5

-  o miejsce IX
function showgrafiek(WHAT,DATE) { eval("page = window.open('popup.php?img=" + WHAT + "&datum=" + DATE + "', 'niets', 'toolbar=0,scrollbars=1,location=0,statusbar=0,menubar=0,resizable=1,width=800,height=500,left = 112,top = 184');"); } function showcolerpicker(FIELD) { eval("page = window.open('popup.php?colerpicker=1&field=" + FIELD + "', 'niets', 'toolbar=0,scrollbars=0,location=0,statusbar=0,menubar=0,resizable=0,width=1,height=1,left = 112,top = 184');"); }
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
114.119.152.xxx @ print.php
114.119.152.xxx @ members.php
114.119.152.xxx @ viewforum.php
34.229.63.xxx @ readarticle.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.