Liga Okręgowa Płock 2011/12

2011/12 - Liga OkrĘgowa Płock

1. Termin - 13.08.2011 do 14.08.2011

13.08. 15:00 Mazur Gostynin - Stoczniowiec Płock _ : _
13.08. 15:00 Pogoń Słupia - Bzura Chodaków _ : _
13.08. 15:00 Zryw Bielsk - Huragan Bodzanów _ : _
13.08. 15:00 Wisła Sobowo - Skrwa Łukomie _ : _
13.08. 15:00 Wisła Duninów - Orzeł Goleszyn _ : _
14.08. 11:00 ULKS Ciółkowo - Kormoran Łąck _ : _
14.08. 15:00 Unia Iłów - Skra Drobin _ : _
14.08. 15:00 Wicher Cieszewo - Świt Staroźreby _ : _

2. Termin - 17.08.2011 do 17.08.2011

17.08. 18:00 Huragan Bodzanów - Wisła Duninów _ : _
17.08. 18:00 Orzeł Goleszyn - Wisła Sobowo _ : _
17.08. 18:00 Stoczniowiec Płock - Zryw Bielsk _ : _
17.08. 18:00 Skrwa Łukomie - Wicher Cieszewo _ : _
17.08. 18:00 ULKS Ciółkowo - Unia Iłów _ : _
17.08. 18:00 Kormoran Łąck - Świt Staroźreby _ : _
17.08. 18:00 Skra Drobin - Pogoń Słupia _ : _
17.08. 18:00 Bzura Chodaków - Mazur Gostynin _ : _

3. Termin - 20.08.2011 do 21.08.2011

20.08. 15:00 Zryw Bielsk - Bzura Chodaków _ : _
20.08. 15:00 Mazur Gostynin - Skra Drobin _ : _
20.08. 15:00 Wisła Duninów - Stoczniowiec Płock _ : _
20.08. 15:00 Pogoń Słupia - ULKS Ciółkowo _ : _
20.08. 15:00 Wisła Sobowo - Huragan Bodzanów _ : _
20.08. 15:00 Świt Staroźreby - Skrwa Łukomie _ : _
21.08. 15:00 Unia Iłów - Kormoran Łąck _ : _
21.08. 15:00 Wicher Cieszewo - Orzeł Goleszyn _ : _

4. Termin - 27.08.2011 do 28.08.2011

27.08. 15:00 Orzeł Goleszyn - Świt Staroźreby _ : _
27.08. 15:00 Stoczniowiec Płock - Wisła Sobowo _ : _
27.08. 15:00 Kormoran Łąck - Skrwa Łukomie _ : _
27.08. 15:00 Bzura Chodaków - Wisła Duninów _ : _
28.08. 11:00 ULKS Ciółkowo - Mazur Gostynin _ : _
28.08. 15:00 Huragan Bodzanów - Wicher Cieszewo _ : _
28.08. 15:00 Unia Iłów - Pogoń Słupia _ : _
28.08. 15:00 Skra Drobin - Zryw Bielsk _ : _

5. Termin - 03.09.2011 do 04.09.2011

03.09. 15:00 Wisła Sobowo - Bzura Chodaków _ : _
03.09. 15:00 Wisła Duninów - Skra Drobin _ : _
03.09. 15:00 Mazur Gostynin - Unia Iłów _ : _
03.09. 15:00 Świt Staroźreby - Huragan Bodzanów _ : _
03.09. 15:00 Pogoń Słupia - Kormoran Łąck _ : _
03.09. 15:00 Zryw Bielsk - ULKS Ciółkowo _ : _
04.09. 15:00 Skrwa Łukomie - Orzeł Goleszyn _ : _
04.09. 15:00 Wicher Cieszewo - Stoczniowiec Płock _ : _

6. Termin - 07.09.2011 do 07.09.2011

07.09. 17:30 Bzura Chodaków - Wicher Cieszewo _ : _
07.09. 17:30 Stoczniowiec Płock - Świt Staroźreby _ : _
07.09. 17:30 Skra Drobin - Wisła Sobowo _ : _
07.09. 17:30 Huragan Bodzanów - Skrwa Łukomie _ : _
07.09. 17:30 Pogoń Słupia - Mazur Gostynin _ : _
07.09. 17:30 Kormoran Łąck - Orzeł Goleszyn _ : _
07.09. 17:30 Unia Iłów - Zryw Bielsk _ : _
07.09. 17:30 ULKS Ciółkowo - Wisła Duninów _ : _

7. Termin - 10.09.2011 do 11.09.2011

10.09. 15:00 Wisła Duninów - Unia Iłów _ : _
10.09. 15:00 Zryw Bielsk - Pogoń Słupia _ : _
10.09. 15:00 Wisła Sobowo - ULKS Ciółkowo _ : _
10.09. 15:00 Orzeł Goleszyn - Huragan Bodzanów _ : _
10.09. 15:00 Mazur Gostynin - Kormoran Łąck _ : _
10.09. 15:00 Świt Staroźreby - Bzura Chodaków _ : _
11.09. 15:00 Wicher Cieszewo - Skra Drobin _ : _
11.09. 15:00 Skrwa Łukomie - Stoczniowiec Płock _ : _

8. Termin - 17.09.2011 do 18.09.2011

17.09. 13:00 Stoczniowiec Płock - Orzeł Goleszyn _ : _
17.09. 13:00 Pogoń Słupia - Wisła Duninów _ : _
17.09. 13:00 Zryw Bielsk - Mazur Gostynin _ : _
17.09. 13:00 Kormoran Łąck - Huragan Bodzanów _ : _
18.09. 13:00 Bzura Chodaków - Skrwa Łukomie _ : _
18.09. 11:00 ULKS Ciółkowo - Wicher Cieszewo _ : _
18.09. 13:00 Unia Iłów - Wisła Sobowo _ : _
18.09. 13:00 Skra Drobin - Świt Staroźreby _ : _

9. Termin - 24.09.2011 do 25.09.2011

24.09. 13:00 Świt Staroźreby - ULKS Ciółkowo _ : _
24.09. 13:00 Wisła Duninów - Mazur Gostynin _ : _
24.09. 13:00 Orzeł Goleszyn - Bzura Chodaków _ : _
24.09. 13:00 Zryw Bielsk - Kormoran Łąck _ : _ (w Łącku)
24.09. 13:00 Wisła Sobowo - Pogoń Słupia _ : _
25.09. 13:00 Huragan Bodzanów - Stoczniowiec Płock _ : _
25.09. 13:00 Skrwa Łukomie - Skra Drobin _ : _
25.09. 13:00 Wicher Cieszewo - Unia Iłów _ : _

10. Termin - 01.10.2011 do 02.10.2011

01.10. 13:00 Pogoń Słupia - Wicher Cieszewo _ : _
01.10. 13:00 Zryw Bielsk - Wisła Duninów _ : _
01.10. 13:00 Kormoran Łąck - Stoczniowiec Płock _ : _
01.10. 13:00 Mazur Gostynin - Wisła Sobowo _ : _
02.10. 11:00 ULKS Ciółkowo - Skrwa Łukomie _ : _
02.10. 13:00 Bzura Chodaków - Huragan Bodzanów _ : _
02.10. 13:00 Unia Iłów - Świt Staroźreby _ : _
02.10. 13:00 Skra Drobin - Orzeł Goleszyn _ : _

11. Termin - 08.10.2011 do 09.10.2011

08.10. 13:00 Świt Staroźreby - Pogoń Słupia _ : _
08.10. 13:00 Wisła Sobowo - Zryw Bielsk _ : _
08.10. 13:00 Orzeł Goleszyn - ULKS Ciółkowo _ : _
08.10. 13:00 Stoczniowiec Płock - Bzura Chodaków _ : _
08.10. 13:00 Wisła Duninów - Kormoran Łąck _ : _
09.10. 13:00 Wicher Cieszewo - Mazur Gostynin _ : _
09.10. 13:00 Huragan Bodzanów - Skra Drobin _ : _
09.10. 13:00 Skrwa Łukomie - Unia Iłów _ : _

12. Termin - 15.10.2011 do 16.10.2011

15.10. 11:00 Pogoń Słupia - Skrwa Łukomie _ : _
15.10. 11:00 Mazur Gostynin - Świt Staroźreby _ : _
15.10. 11:00 Wisła Duninów - Wisła Sobowo _ : _
15.10. 11:00 Zryw Bielsk - Wicher Cieszewo _ : _
15.10. 11:00 Kormoran Łąck - Bzura Chodaków _ : _
16.10. 11:00 Skra Drobin - Stoczniowiec Płock _ : _
16.10. 11:00 Unia Iłów - Orzeł Goleszyn _ : _
16.10. 11:00 ULKS Ciółkowo - Huragan Bodzanów _ : _

13. Termin - 22.10.2011 do 23.10.2011

22.10. 11:00 Świt Staroźreby - Zryw Bielsk _ : _
22.10. 11:00 Orzeł Goleszyn - Pogoń Słupia _ : _
22.10. 11:00 Wisła Sobowo - Kormoran Łąck _ : _
22.10. 11:00 Stoczniowiec Płock - ULKS Ciółkowo _ : _
23.10. 11:00 Wicher Cieszewo - Wisła Duninów _ : _
23.10. 11:00 Skrwa Łukomie - Mazur Gostynin _ : _
23.10. 13:00 Bzura Chodaków - Skra Drobin _ : _
23.10. 13:00 Huragan Bodzanów - Unia Iłów _ : _

14. Termin - 29.10.2011 do 30.10.2011

29.10. 11:00 Mazur Gostynin - Orzeł Goleszyn _ : _
29.10. 11:00 Pogoń Słupia - Huragan Bodzanów _ : _
29.10. 11:00 Zryw Bielsk - Skrwa Łukomie _ : _
29.10. 11:00 Wisła Sobowo - Wicher Cieszewo _ : _
29.10. 11:00 Wisła Duninów - Świt Staroźreby _ : _
29.10. 11:00 Kormoran Łąck - Skra Drobin _ : _
30.10. 11:00 ULKS Ciółkowo - Bzura Chodaków _ : _
30.10. 11:00 Unia Iłów - Stoczniowiec Płock _ : _

15. Termin - 05.11.2011 do 06.11.2011

05.11. 11:00 Stoczniowiec Płock - Pogoń Słupia _ : _
05.11. 11:00 Orzeł Goleszyn - Zryw Bielsk _ : _
05.11. 11:00 Świt Staroźreby - Wisła Sobowo _ : _
06.11. 11:00 Skrwa Łukomie - Wisła Duninów _ : _
06.11. 11:00 Skra Drobin - ULKS Ciółkowo _ : _
06.11. 11:00 Bzura Chodaków - Unia Iłów _ : _
06.11. 11:00 Wicher Cieszewo - Kormoran Łąck _ : _
06.11. 13:00 Huragan Bodzanów - Mazur Gostynin _ : _

16. Termin - 11.11.2011 do 11.11.2011

11.11. 11:00 Stoczniowiec Płock - Mazur Gostynin _ : _
11.11. 11:00 Bzura Chodaków - Pogoń Słupia _ : _
11.11. 11:00 Huragan Bodzanów - Zryw Bielsk _ : _
11.11. 11:00 Skra Drobin - Unia Iłów _ : _
11.11. 11:00 Świt Staroźreby - Wicher Cieszewo _ : _
11.11. 11:00 Kormoran Łąck - ULKS Ciółkowo _ : _
11.11. 11:00 Skrwa Łukomie - Wisła Sobowo _ : _
11.11. 11:00 Orzeł Goleszyn - Wisła Duninów _ : _

17. Termin - 19.11.2011 do 20.11.2011

19.11. 11:00 Wisła Duninów - Huragan Bodzanów _ : _
19.11. 11:00 Wisła Sobowo - Orzeł Goleszyn _ : _
19.11. 11:00 Zryw Bielsk - Stoczniowiec Płock _ : _
19.11. 11:00 Pogoń Słupia - Skra Drobin _ : _
19.11. 11:00 Mazur Gostynin - Bzura Chodaków _ : _
19.11. 11:00 Świt Staroźreby - Kormoran Łąck _ : _
20.11. 11:00 Wicher Cieszewo - Skrwa Łukomie _ : _
20.11. 11:00 Unia Iłów - ULKS Ciółkowo _ : _

Dodane przez Bodzo dnia lipiec 28 2011 17:56:20 · 0 Komentarzy · 677 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
114.119.145.xxx @ viewpage.php
34.229.63.xxx @ readarticle.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.