Termin 1 - 13-14 sierpnia
Okęcie Warszawa - Mszczonowianka Mszczonów
Victoria Sulejówek - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Polonia Iłża - Wulkan Zakrzew
Podlasie Sokołów Podlaski - KS Kozienice Janików
Skra Obory - Znicz II Pruszków
Naprzód Zielonki - GLKS Nadarzyn
Mazowsze Grójec - Pilica Białobrzegi
Żyrardowianka Żyrardów - KS Warka
Termin 2 - 20-21 sierpnia
Pilica Białobrzegi - Żyrardowianka Żyrardów
GLKS Nadarzyn - Mazowsze Grójec
Znicz II Pruszków - Naprzód Zielonki
KS Kozienice Janików - Skra Obory
Wulkan Zakrzew - Podlasie Sokołów Podlaski
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Polonia Iłża
Mszczonowianka Mszczonów - Victoria Sulejówek
UKS Łady - Okęcie Warszawa
Termin 3 - 27-28 sierpnia
Victoria Sulejówek - UKS Łady
Polonia Iłża - Mszczonowianka Mszczonów
Podlasie Sokołów Podlaski - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Skra Obory - Wulkan Zakrzew
Naprzód Zielonki - KS Kozienice Janików
Mazowsze Grójec - Znicz II Pruszków
Żyrardowianka Żyrardów - GLKS Nadarzyn
KS Warka - Pilica Białobrzegi
Termin 4 - 31 sierpnia
GLKS Nadarzyn - KS Warka
Znicz II Pruszków - Żyrardowianka Żyrardów
KS Kozienice Janików - Mazowsze Grójec
Wulkan Zakrzew - Naprzód Zielonki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Skra Obory
Mszczonowianka Mszczonów - Podlasie Sokołów Podlaski
UKS Łady - Polonia Iłża
Okęcie Warszawa - Victoria Sulejówek
Termin 5 - 3-4 września
Polonia Iłża - Okęcie Warszawa
Podlasie Sokołów Podlaski - UKS Łady
Skra Obory - Mszczonowianka Mszczonów
Naprzód Zielonki - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Mazowsze Grójec - Wulkan Zakrzew
Żyrardowianka Żyrardów - KS Kozienice Janików
KS Warka - Znicz II Pruszków
Pilica Białobrzegi - GLKS Nadarzyn
Termin 6 - 10-11 września
Znicz II Pruszków - Pilica Białobrzegi
KS Kozienice Janików - KS Warka
Wulkan Zakrzew - Żyrardowianka Żyrardów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Mazowsze Grójec
Mszczonowianka Mszczonów - Naprzód Zielonki
UKS Łady - Skra Obory
Okęcie Warszawa - Podlasie Sokołów Podlaski
Victoria Sulejówek - Polonia Iłża
Termin 7 - 17-18 września
Podlasie Sokołów Podlaski - Victoria Sulejówek
Skra Obory - Okęcie Warszawa
Naprzód Zielonki - UKS Łady
Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów
Żyrardowianka Żyrardów - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
KS Warka - Wulkan Zakrzew
Pilica Białobrzegi - KS Kozienice Janików
GLKS Nadarzyn - Znicz II Pruszków
Termin 8 - 21 września
KS Kozienice Janików - GLKS Nadarzyn
Wulkan Zakrzew - Pilica Białobrzegi
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - KS Warka
Mszczonowianka Mszczonów - Żyrardowianka Żyrardów
UKS Łady - Mazowsze Grójec
Okęcie Warszawa - Naprzód Zielonki
Victoria Sulejówek - Skra Obory
Polonia Iłża - Podlasie Sokołów Podlaski
Termin 9 - 24-25 września
Skra Obory - Polonia Iłża
Naprzód Zielonki - Victoria Sulejówek
Mazowsze Grójec - Okęcie Warszawa
Żyrardowianka Żyrardów - UKS Łady
KS Warka - Mszczonowianka Mszczonów
Pilica Białobrzegi - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
GLKS Nadarzyn - Wulkan Zakrzew
Znicz II Pruszków - KS Kozienice Janików
Termin 10 - 1-2 października
Wulkan Zakrzew - Znicz II Pruszków
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - GLKS Nadarzyn
Mszczonowianka Mszczonów - Pilica Białobrzegi
UKS Łady - KS Warka
Okęcie Warszawa - Żyrardowianka Żyrardów
Victoria Sulejówek - Mazowsze Grójec
Polonia Iłża - Naprzód Zielonki
Podlasie Sokołów Podlaski - Skra Obory
Termin 11 - 8-9 października
Naprzód Zielonki - Podlasie Sokołów Podlaski
Mazowsze Grójec - Polonia Iłża
Żyrardowianka Żyrardów - Victoria Sulejówek
KS Warka - Okęcie Warszawa
Pilica Białobrzegi - UKS Łady
GLKS Nadarzyn - Mszczonowianka Mszczonów
Znicz II Pruszków - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
KS Kozienice Janików - Wulkan Zakrzew
Termin 12 - 15-16 października
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - KS Kozienice Janików
Mszczonowianka Mszczonów - Znicz II Pruszków
UKS Łady - GLKS Nadarzyn
Okęcie Warszawa - Pilica Białobrzegi
Victoria Sulejówek - KS Warka
Polonia Iłża - Żyrardowianka Żyrardów
Podlasie Sokołów Podlaski - Mazowsze Grójec
Skra Obory - Naprzód Zielonki
Termin 13 - 22-23 października
Mazowsze Grójec - Skra Obory
Żyrardowianka Żyrardów - Podlasie Sokołów Podlaski
KS Warka - Polonia Iłża
Pilica Białobrzegi - Victoria Sulejówek
GLKS Nadarzyn - Okęcie Warszawa
Znicz II Pruszków - UKS Łady
KS Kozienice Janików - Mszczonowianka Mszczonów
Wulkan Zakrzew - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Termin 14 - 29-30 października
Mszczonowianka Mszczonów - Wulkan Zakrzew
UKS Łady - KS Kozienice Janików
Okęcie Warszawa - Znicz II Pruszków
Victoria Sulejówek - GLKS Nadarzyn
Polonia Iłża - Pilica Białobrzegi
Podlasie Sokołów Podlaski - KS Warka
Skra Obory - Żyrardowianka Żyrardów
Naprzód Zielonki - Mazowsze Grójec
Termin 15 - 5-6 listopada
Żyrardowianka Żyrardów - Naprzód Zielonki
KS Warka - Skra Obory
Pilica Białobrzegi - Podlasie Sokołów Podlaski
GLKS Nadarzyn - Polonia Iłża
Znicz II Pruszków - Victoria Sulejówek
KS Kozienice Janików - Okęcie Warszawa
Wulkan Zakrzew - UKS Łady
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Mszczonowianka Mszczonów
Termin 16 - 11 listopada
UKS Łady - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Okęcie Warszawa - Wulkan Zakrzew
Victoria Sulejówek - KS Kozienice Janików
Polonia Iłża - Znicz II Pruszków
Podlasie Sokołów Podlaski - GLKS Nadarzyn
Skra Obory - Pilica Białobrzegi
Naprzód Zielonki - KS Warka
Mazowsze Grójec - Żyrardowianka Żyrardów
Termin 17 - 19-20 listopada
KS Warka - Mazowsze Grójec
Pilica Białobrzegi - Naprzód Zielonki
GLKS Nadarzyn - Skra Obory
Znicz II Pruszków - Podlasie Sokołów Podlaski
KS Kozienice Janików - Polonia Iłża
Wulkan Zakrzew - Victoria Sulejówek
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Okęcie Warszawa
Mszczonowianka Mszczonów - UKS Łady
|