IV Liga Grupa Południowa 2011/12 Jesień

Termin 1 - 13-14 sierpnia

Okęcie Warszawa - Mszczonowianka Mszczonów
Victoria Sulejówek - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Polonia Iłża - Wulkan Zakrzew
Podlasie Sokołów Podlaski - KS Kozienice Janików
Skra Obory - Znicz II Pruszków
Naprzód Zielonki - GLKS Nadarzyn
Mazowsze Grójec - Pilica Białobrzegi
Żyrardowianka Żyrardów - KS Warka

Termin 2 - 20-21 sierpnia

Pilica Białobrzegi - Żyrardowianka Żyrardów
GLKS Nadarzyn - Mazowsze Grójec
Znicz II Pruszków - Naprzód Zielonki
KS Kozienice Janików - Skra Obory
Wulkan Zakrzew - Podlasie Sokołów Podlaski
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Polonia Iłża
Mszczonowianka Mszczonów - Victoria Sulejówek
UKS Łady - Okęcie Warszawa

Termin 3 - 27-28 sierpnia

Victoria Sulejówek - UKS Łady
Polonia Iłża - Mszczonowianka Mszczonów
Podlasie Sokołów Podlaski - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Skra Obory - Wulkan Zakrzew
Naprzód Zielonki - KS Kozienice Janików
Mazowsze Grójec - Znicz II Pruszków
Żyrardowianka Żyrardów - GLKS Nadarzyn
KS Warka - Pilica Białobrzegi

Termin 4 - 31 sierpnia

GLKS Nadarzyn - KS Warka
Znicz II Pruszków - Żyrardowianka Żyrardów
KS Kozienice Janików - Mazowsze Grójec
Wulkan Zakrzew - Naprzód Zielonki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Skra Obory
Mszczonowianka Mszczonów - Podlasie Sokołów Podlaski
UKS Łady - Polonia Iłża
Okęcie Warszawa - Victoria Sulejówek

Termin 5 - 3-4 września

Polonia Iłża - Okęcie Warszawa
Podlasie Sokołów Podlaski - UKS Łady
Skra Obory - Mszczonowianka Mszczonów
Naprzód Zielonki - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Mazowsze Grójec - Wulkan Zakrzew
Żyrardowianka Żyrardów - KS Kozienice Janików
KS Warka - Znicz II Pruszków
Pilica Białobrzegi - GLKS Nadarzyn

Termin 6 - 10-11 września

Znicz II Pruszków - Pilica Białobrzegi
KS Kozienice Janików - KS Warka
Wulkan Zakrzew - Żyrardowianka Żyrardów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Mazowsze Grójec
Mszczonowianka Mszczonów - Naprzód Zielonki
UKS Łady - Skra Obory
Okęcie Warszawa - Podlasie Sokołów Podlaski
Victoria Sulejówek - Polonia Iłża

Termin 7 - 17-18 września

Podlasie Sokołów Podlaski - Victoria Sulejówek
Skra Obory - Okęcie Warszawa
Naprzód Zielonki - UKS Łady
Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów
Żyrardowianka Żyrardów - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
KS Warka - Wulkan Zakrzew
Pilica Białobrzegi - KS Kozienice Janików
GLKS Nadarzyn - Znicz II Pruszków

Termin 8 - 21 września

KS Kozienice Janików - GLKS Nadarzyn
Wulkan Zakrzew - Pilica Białobrzegi
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - KS Warka
Mszczonowianka Mszczonów - Żyrardowianka Żyrardów
UKS Łady - Mazowsze Grójec
Okęcie Warszawa - Naprzód Zielonki
Victoria Sulejówek - Skra Obory
Polonia Iłża - Podlasie Sokołów Podlaski

Termin 9 - 24-25 września

Skra Obory - Polonia Iłża
Naprzód Zielonki - Victoria Sulejówek
Mazowsze Grójec - Okęcie Warszawa
Żyrardowianka Żyrardów - UKS Łady
KS Warka - Mszczonowianka Mszczonów
Pilica Białobrzegi - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
GLKS Nadarzyn - Wulkan Zakrzew
Znicz II Pruszków - KS Kozienice Janików

Termin 10 - 1-2 października

Wulkan Zakrzew - Znicz II Pruszków
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - GLKS Nadarzyn
Mszczonowianka Mszczonów - Pilica Białobrzegi
UKS Łady - KS Warka
Okęcie Warszawa - Żyrardowianka Żyrardów
Victoria Sulejówek - Mazowsze Grójec
Polonia Iłża - Naprzód Zielonki
Podlasie Sokołów Podlaski - Skra Obory

Termin 11 - 8-9 października

Naprzód Zielonki - Podlasie Sokołów Podlaski
Mazowsze Grójec - Polonia Iłża
Żyrardowianka Żyrardów - Victoria Sulejówek
KS Warka - Okęcie Warszawa
Pilica Białobrzegi - UKS Łady
GLKS Nadarzyn - Mszczonowianka Mszczonów
Znicz II Pruszków - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
KS Kozienice Janików - Wulkan Zakrzew

Termin 12 - 15-16 października

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - KS Kozienice Janików
Mszczonowianka Mszczonów - Znicz II Pruszków
UKS Łady - GLKS Nadarzyn
Okęcie Warszawa - Pilica Białobrzegi
Victoria Sulejówek - KS Warka
Polonia Iłża - Żyrardowianka Żyrardów
Podlasie Sokołów Podlaski - Mazowsze Grójec
Skra Obory - Naprzód Zielonki

Termin 13 - 22-23 października

Mazowsze Grójec - Skra Obory
Żyrardowianka Żyrardów - Podlasie Sokołów Podlaski
KS Warka - Polonia Iłża
Pilica Białobrzegi - Victoria Sulejówek
GLKS Nadarzyn - Okęcie Warszawa
Znicz II Pruszków - UKS Łady
KS Kozienice Janików - Mszczonowianka Mszczonów
Wulkan Zakrzew - Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Termin 14 - 29-30 października

Mszczonowianka Mszczonów - Wulkan Zakrzew
UKS Łady - KS Kozienice Janików
Okęcie Warszawa - Znicz II Pruszków
Victoria Sulejówek - GLKS Nadarzyn
Polonia Iłża - Pilica Białobrzegi
Podlasie Sokołów Podlaski - KS Warka
Skra Obory - Żyrardowianka Żyrardów
Naprzód Zielonki - Mazowsze Grójec

Termin 15 - 5-6 listopada

Żyrardowianka Żyrardów - Naprzód Zielonki
KS Warka - Skra Obory
Pilica Białobrzegi - Podlasie Sokołów Podlaski
GLKS Nadarzyn - Polonia Iłża
Znicz II Pruszków - Victoria Sulejówek
KS Kozienice Janików - Okęcie Warszawa
Wulkan Zakrzew - UKS Łady
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Mszczonowianka Mszczonów

Termin 16 - 11 listopada

UKS Łady - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Okęcie Warszawa - Wulkan Zakrzew
Victoria Sulejówek - KS Kozienice Janików
Polonia Iłża - Znicz II Pruszków
Podlasie Sokołów Podlaski - GLKS Nadarzyn
Skra Obory - Pilica Białobrzegi
Naprzód Zielonki - KS Warka
Mazowsze Grójec - Żyrardowianka Żyrardów

Termin 17 - 19-20 listopada

KS Warka - Mazowsze Grójec
Pilica Białobrzegi - Naprzód Zielonki
GLKS Nadarzyn - Skra Obory
Znicz II Pruszków - Podlasie Sokołów Podlaski
KS Kozienice Janików - Polonia Iłża
Wulkan Zakrzew - Victoria Sulejówek
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Okęcie Warszawa
Mszczonowianka Mszczonów - UKS Łady

 

Dodane przez Bodzo dnia lipiec 21 2011 22:11:10 · 0 Komentarzy · 730 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
157.90.181.xxx @ profile.php
114.119.153.xxx @ readarticle.php
114.119.152.xxx @ photogallery.php
34.229.63.xxx @ readarticle.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.