Liga Okręgowa Warszawa
Grupa 2
Kolejka 16 - 19/20-03-2011
Olimpia Warszawa - Naprzód Brwinów
Piast Piastów - Legia Bemowo
Orkan Sochaczew - Błonianka Błonie
Skra II Obory - KS Łomianki
Perła Złotokłos - Milan Milanówek
Naprzód II Zielonki - Ożarowianka Ożarów
LKS Chlebnia - KP II Piaseczno
Przyszłość Włochy - KS Raszyn
Kolejka 17 - 26/27-03-2011
LKS Chlebnia - KS Raszyn
Przyszłość Włochy - Olimpia Warszawa
KP II Piaseczno - Naprzód II Zielonki
Ożarowianka Ożarów - Perła Złotokłos
Milan Milanówek - Skra II Obory
KS Łomianki - Orkan Sochaczew
Błonianka Błonie - Piast Piastów
Legia Bemowo - Naprzód Brwinów
Kolejka 18 - 2/3-04-2011
Olimpia Warszawa - Legia Bemowo
Naprzód Brwinów - Błonianka Błonie
Piast Piastów - KS Łomianki
Orkan Sochaczew - Milan Milanówek
Skra II Obory - Ożarowianka Ożarów
Perła Złotokłos - KP II Piaseczno
Naprzód II Zielonki - KS Raszyn
LKS Chlebnia - Przyszłość Włochy
Kolejka 19 - 9/10-04-2011
LKS Chlebnia - Olimpia Warszawa
Przyszłość Włochy - Naprzód II Zielonki
KS Raszyn - Perła Złotokłos
KP II Piaseczno - Skra II Obory
Ożarowianka Ożarów - Orkan Sochaczew
Milan Milanówek - Piast Piastów
KS Łomianki - Naprzód Brwinów
Błonianka Błonie - Legia Bemowo
Kolejka 20 - 16/17-04-2011
Olimpia Warszawa - Błonianka Błonie
Legia Bemowo - KS Łomianki
Naprzód Brwinów - Milan Milanówek
Piast Piastów - Ożarowianka Ożarów
Orkan Sochaczew - KP II Piaseczno
Skra II Obory - KS Raszyn
Perła Złotokłos - Przyszłość Włochy
Naprzód II Zielonki - LKS Chlebnia
Kolejka 21 - 22/23-04-2011
Naprzód II Zielonki - Olimpia Warszawa
LKS Chlebnia - Perła Złotokłos
Przyszłość Włochy - Skra II Obory
KS Raszyn - Orkan Sochaczew
KP II Piaseczno - Piast Piastów
Ożarowianka Ożarów - Naprzód Brwinów
Milan Milanówek - Legia Bemowo
KS Łomianki - Błonianka Błonie
Kolejka 22 - 30.04/1.05.2011
Olimpia Warszawa - KS Łomianki
Błonianka Błonie - Milan Milanówek
Legia Bemowo - Ożarowianka Ożarów
Naprzód Brwinów - KP II Piaseczno
Piast Piastów - KS Raszyn
Orkan Sochaczew - Przyszłość Włochy
Skra II Obory - LKS Chlebnia
Perła Złotokłos - Naprzód II Zielonki
Kolejka 23 - 4-05-2011
Perła Złotokłos - Olimpia Warszawa
Naprzód II Zielonki - Skra II Obory
LKS Chlebnia - Orkan Sochaczew
Przyszłość Włochy - Piast Piastów
KS Raszyn - Naprzód Brwinów
KP II Piaseczno - Legia Bemowo
Ożarowianka Ożarów - Błonianka Błonie
Milan Milanówek - KS Łomianki
Kolejka 24 - 7/8-05-2011
Olimpia Warszawa - Milan Milanówek
KS Łomianki - Ożarowianka Ożarów
Błonianka Błonie - KP II Piaseczno
Legia Bemowo - KS Raszyn
Naprzód Brwinów - Przyszłość Włochy
Piast Piastów - LKS Chlebnia
Orkan Sochaczew - Naprzód II Zielonki
Skra II Obory - Perła Złotokłos
Kolejka 25 - 14/15-05-2011
Skra II Obory - Olimpia Warszawa
Perła Złotokłos - Orkan Sochaczew
Naprzód II Zielonki - Piast Piastów
LKS Chlebnia - Naprzód Brwinów
Przyszłość Włochy - Legia Bemowo
KS Raszyn - Błonianka Błonie
KP II Piaseczno - KS Łomianki
Ożarowianka Ożarów - Milan Milanówek
Kolejka 26 - 21/22-05-2011
Olimpia Warszawa - Ożarowianka Ożarów
Milan Milanówek - KP II Piaseczno
KS Łomianki - KS Raszyn
Błonianka Błonie - Przyszłość Włochy
Legia Bemowo - LKS Chlebnia
Naprzód Brwinów - Naprzód II Zielonki
Piast Piastów - Perła Złotokłos
Orkan Sochaczew - Skra II Obory
Kolejka 27 - 25-05-2011
Orkan Sochaczew - Olimpia Warszawa
Skra II Obory - Piast Piastów
Perła Złotokłos - Naprzód Brwinów
Naprzód II Zielonki - Legia Bemowo
LKS Chlebnia - Błonianka Błonie
Przyszłość Włochy - KS Łomianki
KS Raszyn - Milan Milanówek
KP II Piaseczno - Ożarowianka Ożarów
Kolejka 28 - 28/29-05-2011
Olimpia Warszawa - KP II Piaseczno
Ożarowianka Ożarów - KS Raszyn
Milan Milanówek - Przyszłość Włochy
KS Łomianki - LKS Chlebnia
Błonianka Błonie - Naprzód II Zielonki
Legia Bemowo - Perła Złotokłos
Naprzód Brwinów - Skra II Obory
Piast Piastów - Orkan Sochaczew
Kolejka 29 - 4/5-06-2011
Piast Piastów - Olimpia Warszawa
Orkan Sochaczew - Naprzód Brwinów
Skra II Obory - Legia Bemowo
Perła Złotokłos - Błonianka Błonie
Naprzód II Zielonki - KS Łomianki
LKS Chlebnia - Milan Milanówek
Przyszłość Włochy - Ożarowianka Ożarów
KS Raszyn - KP II Piaseczno
Kolejka 30 - 12-6-2011 godz. 16:00
Olimpia Warszawa - KS Raszyn
KP II Piaseczno - Przyszłość Włochy
Ożarowianka Ożarów - LKS Chlebnia
Milan Milanówek - Naprzód II Zielonki
KS Łomianki - Perła Złotokłos
Błonianka Błonie - Skra II Obory
Legia Bemowo - Orkan Sochaczew
Naprzód Brwinów - Piast Piastów
|