Puchar Polski MZPN 2010/11


I runda PUCHARU POLSKI MZPN - 25 sierpnia, godz. 17:30

1. KS Bednarska Warszawa (B) - KS Łomianki II (A) 2:1
2. Przelew Glinianka (B) - Józefovia II Józefów (A) 0:11
3. Marcovia 2000 II Marki (B) - Bóbr Tłuszcz (A) 0:3
4. Reprezentacja Dziennikarzy (niezrzeszony) - Wisła Jabłonna (A) 0:3
5. KS Rzakta (B) - CKKS Sokół KOŁBIEL (A) 2:8
6. Junior Ursynów (Jun.) - Gwardia Warszawa (A) 1:2
7. Victoria II Sulejówek (B) - KS Wesoła (A) 0:1
8. Vulcan Wólka Mlądzka (B) - Advit Wiązowna (A) 0:0
rz.k. 2:3
9. Huragan II Wołomin (B) - Rządza Załubice (A) 3:1
10. Wrzos Międzyborów (B) - Ambra Ołtarzew (A) 2:0
11. Płomień Nuna (B) - WKS Rząśnik (A) 2:5
12. Orkan II Sochaczew (B) - Promyk Nowa Sucha (A) 0:3
v.o.
13. Tur Jaktorów (B) - Pogoń II Grodzisk Maz. (A) 2:4
14. KS Glinianka (B) - Fenix Siennica (A) 1:4
15. Canal + (niezrzeszony) - Kosa Konstancin (A) 1:3
16. Tajfun Brochów (B) - Błękitni Korytów (A) 2:4
17. Żyrardowianka II (B) - Mszczonowianka II (A) 1:2
18. LKS Osuchów (B) - Piast II Piastów (A) 0:8
19. FC Płochocin (B) - Jedność Żabieniec (A) 3:1
20. Rokola Otwock Wielki (B) - PKS Radość II (A) 0:3
v.o.
21. UKS Łady II (B) - Świt Warszawa (A) 0:5
22. UKS Borzęcin (A) - KS Teresin (A) 5:2
23. Wisła Maciejowice (A) - Watra Mrozy (A) 3:0
24. Grom Lipowo (A) - Victoria Zerzeń (A) 1:3

25. Wisła Zakroczym - Amigos Warszawa (A) 0:0
rz.k. 3:5


II runda PUCHARU POLSKI MZPN - 8 września, godz. 17:00

Wrzos Międzyborów - Milan Milanówek  0:4
FC Płochocin - Naprzód II Zielonki  2:1
Bednarska Warszawa - Legion Warszawa  2:7
Huragan II Wołomin - GKP Targówek   0:5
Rotavia Nieporęt - Sokół Serock  1:6
Józefovia II Józefów - Korona Góra Kalwaria  0:3
v.o.
Bóbr Tłuszcz - Wicher Kobyłka  3:0
Wisła Jabłonna - Legionovia II Legionowo  0:7
Sokół Celestynów - Promnik Łaskarzew  2:3
Gwardia Warszawa - KS Łomianki  5:4
Advit Wiązowna - Wilga Garwolin  0:0
rz.k. 5:4
WKS Rząśnik - Mazur Radzymin  1:4
Promyk Nowa Sucha - KS Raszyn  4:3
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki - LKS Chlebnia  0:1
Fenix Siennica - PKS Radość  3:0
v.o.

Kosa Konstancin - Perła Złotokłos  2:2
rz.k. 11:10
Błękitni Korytów - Naprzód Brwinów  2:1
Mszczonowianka II Mszczonów - Piast Piastów  3:0
PKS II Radość - Dolcan II Ząbki  0:3
v.o.
Świt Warszawa - Przyszłość Włochy   2:2
rz.k.
4:5
UKS Borzęcin - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki  :
Wisła Maciejowice - Mazur II Karczew  0:2
Victoria Zerzeń - Drukarz Warszawa  4:3
Amigos Warszawa - CWKS Legia Warszawa  1:6
KS Wesoła  - Józefovia Józefów  1:1
rz.k. 4:1
Piast II Piastów - Olimpia Warszawa  0:3
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Żbik Nasielsk  0:0
rz.k. 5:4
Błonianka Błonie - Orkan Sochaczew  0:7
Skra II Obory - KP II Piaseczno  2:1


III runda PUCHARU POLSKI MZPN - 22 września, godz. 16:30

FC Płochocin - Olimpia Warszawa 1:2
Bóbr Tłuszcz - Mazur Radzymin
KS Wesoła - Dolcan II Ząbki 1:1
rz.k. 4:5
Advit Wiązowna - Promnik Łaskarzew 3:1
Promyk Nowa Sucha - Orkan Sochaczew 3:2
Fenix Siennica - GKP Targówek 0:0
rz.k. 6:7
Kosa Konstancin - Korona Góra Kalwaria
Błękitni Korytów - LKS Chlebnia 1:1
rz.k. 2:4
Mszczonowianka II Mszczonów - Milan Milanówek 2:2 (0:2)
rz.k. 3:2 
UKS Borzęcin - CWKS Legia Warszawa 5:2
Victoria Zerzeń  - Legion Warszawa 2:2
rz.k. 4:5
KS Łomianki - Przyszłość Włochy 1:0
Skra II Obory - Mazur II Karczew 2:8
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Serock 1:4

Legionovia II Legionowo - wolny los


IV runda PUCHARU POLSKI MZPN - 6 października, godz. 15:30

W 4 rundzie dołączą do rozgrywek pucharowych następujące zespoły:

Bug Wyszków, Huragan Wołomin, Hutnik Warszawa, Marcovia 2000 Marki, Mszczonowianka Mszczonów, Naprzód Zielonki, Okęcie Warszawa, Pogoń Grodzisk Mazowiecki, Skra Obory, Sparta Jazgarzew, UKS Łady, Victoria Sulejówek, Znicz II Pruszków, Żyrardowianka Żyrardów.

Promyk Nowa Sucha - Mszczonowianka Mszczonów 2:2 rz.k. 5:6 - 5 października, 15:30
Advit Wiązowna - Victoria Sulejówek 3:0 
Mszczonowianka II Mszczonów - Żyrardowianka Żyrardów 2:2
rz.k. 5:6
UKS Borzęcin - Znicz II Pruszków 4:4
rz.k. 6:7
KS Łomianki - UKS Łady 0:0
rz.k. 4:2
Legionovia II Legionowo - Hutnik Warszawa 1:5
Olimpia Warszawa - Naprzód Zielonki 1:1
rz.k. 4:3
Dolcan II Ząbki - Marcovia 2000 Marki 1:1
rz.k. 5:4
GKP Targówek - Huragan Wołomin 1:1
rz.k. 4:3
Korona Góra Kalwaria - Sparta Jazgarzew 3:2
LKS Chlebnia - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:4
Legion Warszawa - Okęcie Warszawa 1:1
rz.k. 5:4
Mazur II Karczew - Skra Obory  3:0 v.o.
Skra wycofała się z rozgrywek
Sokół Serock - Bug Wyszków 0:6

Mazur Radzymin - wolny los.


V runda PUCHARU POLSKI MZPN - 20 października, godz. 15:00

20.10, 15:00 ADVIT WIĄZOWNA – ZNICZ II PRUSZKÓW 0:9

20.10, 15:00 MAZUR RADZYMIN – BUG WYSZKÓW 0:1

20.10, 15:00 DOLCAN II ZĄBKI – HUTNIK WARSZAWA 0:0 rz.k. 1:3

20.10, 14:30 KORONA GÓRA KALWARIA – MSZCZONOWIANKA MSZCZONÓW 0:3

20.10, 15:00 LEGION WARSZAWA – ŻYRARDOWIANKA ŻYRARDÓW 4:3

20.10, 15:00 MAZUR II KARCZEW – POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 0:1

20.10, 15:00 GKP TARGÓWEK – KS ŁOMIANKI 1:2
 

OLIMPIA WARSZAWA – wolny los


1/4 finału PUCHARU POLSKI MZPN - 3 listopada, godz. 14:00

Olimpia Warszawa - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0:7 (0:4)
Legion Warszawa - Bug Wyszków 1:4(0:1)
KS Łomianki - Hutnik Warszawa 1:2 (0:2)
Znicz II Pruszków - Mszczonowianka Mszczonów 1:1 rz.k. 7:6


1/2 finału PUCHARU POLSKI MZPN - 11 listopada, godz. 12:00

Bug Wyszków - Znicz II Pruszków 2:3 (0:2)
Łukasz Kamiński 63', Krzysztof Krzywicki 70' - Miłosz Nosal 18', Emil Adamczuk 36', Maciej Machalski 87'
Hutnik Warszawa - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2:0 (1:0)
Piotr Nozdryń-Płotnicki 19', Bartłomiej Walewski 65'

Zwycięzcy spotkań półfinałowych awansowali do rozgrywek wojewódzkich.


Puchar Wojewódzki - 27 kwietnia 2011

Do gry dołączają:

- III Liga: Broń Radom, KP Piaseczno, Legionovia Legionowo, Mazur Karczew, Narew Ostrołęka, Pogoń Siedlce, Radomiak Radom, Ursus Warszawa
- Młoda Ekstraklasa: Legia Warszawa, Polonia Warszawa
- zwycięzcy rozgrywek okręgowych: Błękitni Raciąż (OZPN Ciechanów-Ostrołęka), Błękitni Gąbin (OZPN Płock), Szydłowianka Szydłowiec (OZPN Radom), Naprzód Skórzec (OZPN Siedlce), Hutnik Warszawa, Znicz II Pruszków (OZPN Warszawa).

Legia Warszawa (ME) - Ursus Warszawa 3:2 (1:2)
Mateusz Rosłoń 42', Dawid Duda 69', Marcin Bochenek 72' - Jurij Medwediew 21', Mateusz Goliczewski 38'

Błękitni Raciąż - Mazur Karczew 1:2 (1:0)
Maciej Kozieradzki 26' - Maciej Górecki 51', Rafał Głąbicki 73' (rz.k.)

Legionovia Legionowo - Narew Ostrołęka 3:0 v.o.

Hutnik Warszawa - Znicz II Pruszków 3:0 (0:0)
Bartłomiej Walewski 58', Michał Złotkowski 72', 90'

Naprzód Skórzec - KP Piaseczno 0:6 (0:1)
samobójcza 24', Konrad Tarkowski 57' (rz.k.), 72', Przemysław Łaski 85', Damian Pracki 87', Michał Prażuch 90'

Błękitni Gąbin - Polonia Warszawa (ME) 1:1 (0:0) rz.k. 6:7
Piotr Widzyński 87' - Tomasz Barszcz 77'

Szydłowianka Szydłowiec - Radomiak Radom 0:1 (0:1)
Piotr Skałbania 18'

Pogoń Siedlce - Broń Radom 1:1 (0:0, 1:1) p.d, rz.k. 3:4
Cezary Demianiuk 117' - Daniel Ciupiński 95'

1/4 finału - 11 maja 2011

Mazur Karczew - Polonia Warszawa (ME) 3:0 v.o.

Radomiak Radom - Legionovia Legionowo 5:1 (1:1)
Paweł Tarnowski 33', 60', 84', Piotr Kornacki 66', Maciej Świdzikowski 89' - Daniel Ziąbski 36'

Legia II Warszawa - Broń Radom 4:1 (1:1)
Dawid Duda 40', Bartosz Widejko 48', Paweł Broniszewski 70', Kamil Kamiński 76' - Adrian Dziubiński 20' (rz.k.)

Hutnik Warszawa - KP Piaseczno 4:1 (1:1)
Marcin Konopka 30' (rz.k.), Szymon Lewicki 69', 89', Szymon Kiwała 83' (rz.k.) - Michał Prażuch 41'


1/2 finału - 1 czerwca 2011

Legia II Warszawa - Radomiak Radom 0:1 (0:0, 0:1) p.d.
Cezary Czpak 101'

Hutnik Warszawa - Mazur Karczew 0:1 (0:0)
Bartosz Jaroń 80'

 

Finał - 25 czerwca 2011

Radomiak Radom - Mazur Karczew 3:0 (1:0)
Piotr Stańczuk 29', Rafał Włodarczyk 78', samobójcza 90'

Dodane przez Bodzo dnia stycznia 23 2011 07:51:15 · 0 Komentarzy · 986 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
40.77.167.xxx @ photogallery.php
157.55.39.xxx @ profile.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
44.222.218.xxx @ readarticle.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.