Puchar Polski PZPN


I RUNDA PUCHARU POLSKI

24 sierpnia, 17:00 Miedź Legnica - GKP Gorzów Wielkopolski 1:2 (0:1)

Łukasz Pazurkiewicz 83' - Maciej Górski 25', 61'

24 sierpnia, 17:00 Jarota Jarocin - Flota Świnoujście 1:1 (0:1) rz.k.4:5

Szymon Matuszewski 67' - Charles Uchenna Nwaogu 11'

24 sierpnia, 17:00 MKS Kutno - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:3 (0:0)

Rafał Lasocki 56', Jakub Kapsa 60', Klaudiusz Łatkowski 82'

24 sierpnia, 19:00 Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Kluczbork 1:0 (0:0)

Dariusz Zjawiński 72'

25 sierpnia, 17:00 OKS 1945 Olsztyn - Warta Poznań p.d. 2:1(1:0, 1:1)

Krzysztof Filipek 59', Bogdan Miłkowski 116' - Paweł Iwanicki 81'

25 sierpnia, 17:00 Unia Swarzędz - Pogoń Szczecin 0:4 (0:4)

Bartosz Ława 22', Olgierd Moskalewicz 24', 37' (rz.k.), 40'

25 sierpnia, 17:00 Wigry Suwałki - Górnik Łęczna 2:1 (0:1)

Sebastian Świerzbiński 58', Gražvydas Mikulėnas 73' - Michał Zuber 27'

25 sierpnia, 17:00 Concordia Piotrków Trybunalski - Stal Stalowa Wola 2:1 (2:1)

Marcin Juszkiewicz 18', Ajibola Oshikoya 22' - Łukasz Stręciwilk 32'

25 sierpnia, 17:00 Ruch Zdzieszowice - GKS Katowice 1:0 (1:0)

Leszek Juszczak 42'

25 sierpnia, 17:00 Stal Sanok - Dolcan Ząbki 0:3 (0:0)

Piotr Gawęcki 64', Marcin Stańczyk 77', Patryk Kubicki 90'

25 sierpnia, 17:00 Olimpia Elbląg - ŁKS Łódź p.d. 1:2 (0:0, 1:1)

Ołeh Fedosow 64' - Damian Pawlak 78', Artur Golański 112'

25 sierpnia, 16:30 Start Otwock - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 (1:1, 0:0) rz.k. 5:6

Maciej Buszko 79', Ihor Mihałewskyj 112' - Mateusz Żyła 66', Mariusz Mikoda 114'

25 sierpnia, 17:00 GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz 1:0 (1:0)

Krzysztof Bizacki 44'

25 sierpnia, 19:00 Zawisza Bydgoszcz - Widzew Łódź 0:3 (0:1)

Piotr Grzelczak 18', Łukasz Grzeszczyk 65', Przemysław Oziębała 68'

25 sierpnia, 18:00 Wisła Płock - Górnik Zabrze 1:3 (0:1)

Marcin Nowacki 90' - Piotr Gierczak 31', 82', Tomasz Zahorski 90'


1/16 finału - 21-22 września

21 września, 15:00 Dolcan Ząbki - Wisła Kraków 0:1 (0:1)

Paweł Brożek 10'

21 września, 15:30 Wigry Suwałki - Korona Kielce 0:2 (0:1)

Maciej Tataj 22', 78'

21 września, 15:45 GKS Tychy - Lech Poznań 0:1 (0:0)

Semir Štilić 77'

21 września, 16:00 Concordia Piotrków Trybunalski - GKS Bełchatów 0:1 (0:1)

Marcus Vinícius 20'

21 września, 16:00 GKP Gorzów Wielkopolski - Cracovia KRAKÓW 0:1 (0:0)

Bartosz Ślusarski 69'

21 września, 18:30 Znicz Pruszków - Polonia Warszawa 0:1 (0:0)

Bruno 90'

21 września, 19:00 Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Śląsk Wrocław 0:1 (0:1)

Łukasz Gikiewicz 23'

21 września, 19:00 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 0:1 (0:0)

Michał Kucharczyk 88'

21 września, 19:00 Łódzki KS - Polonia Bytom 3:0 (0:0)

Mariusz Mowlik 57', Jakub Kosecki 65', Marcin Mięciel 90'

21 września, 19:00 Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 0:2 (0:2)

Abdou Traoré 15', Bédi Buval 45'

22 września, 15:30 Flota Świnoujście - Jagiellonia Białystok 0:1 (0:1)

Maciej Makuszewski 5'

22 września, 16:00 Ruch Zdzieszowice - Ruch Chorzów 1:3 (0:1)

Leszek Juszczak 52' - Maciej Jankowski 1', 63', Krzysztof Nykiel 50'

22 września, 16:00 OKS 1945 Olsztyn - Odra Wodzisław Śląski 2:0 (2:0)

Łukasz Tumicz 6', Radosław Stefanowicz 27'

22 września, 18:00 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Arka Gdynia 2:1 (0:0, 0:0)

Tomasz Żelazowski 95', Jarosław Białek 99' - Mirko Ivanovski 111'

22 września, 18:00 Widzew Łódź - Zagłębie Lubin 1:0 p.d. (0:0, 0:0)

Paul Grischok 103'

22 września, 20:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice 2:0 (0:0)

Sylwester Patejuk 76, Michał Osiński 88


1/8 finału - 26-27 października

Losowanie - 3 października 2010, 21:00

27 października, 18:30 Cracovia - Lech Poznań 1:4 (0:2)
Bartosz Ślusarski 60' - Sławomir Peszko 22', Artjoms Rudņevs 43', 60', Jakub Wilk 90'

26
października, 20:30 Wisła Kraków - Widzew Łódź 1:0 (0:0)
Maciej Żurawski 87'

26
października, 17:00 Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 0:1 (0:1)
Maciej Makuszewski 19'

26
października, 18:00 Podbeskidzie Bielsko Biała - GKS Bełchatów 2:0 (2:0)
Sylwester Patejuk 2', Róbert Demjan 32'

26
października, 19:00 ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk 0:0 rz.k. 1:3

26
października, 18:45 Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 1:2 (0:0)
Waldemar Sobota 82' - Sebastian Szałachowski 72', 86'

26
października, 17:30 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Polonia Warszawa 0:2 (0:0, 0:2) p.d.
Łukasz Teodorczyk 98', Adrian Mierzejewski 120'

27
października, 14:30 OKS 1945 Olsztyn - Ruch Chorzów 0:0 rz.k. 0:3


1/4 finału - 1-2 marca, 15-16 marca


1 marca, 20:30 Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko Biała 0:1 (0:0)
Piotr Malinowski 88'

16 marca, 20:30 Podbeskidzie Bielsko Biała - Wisła Kraków 2:2 (0:1)
Adam Cieśliński 59', Tomasz Górkiewicz 75' - samobójcza 25', Cwetan Genkow 53'
 

20 lutego, 15:30 Lech Poznań - Polonia Warszawa 0:1 (0:0)
samobójcza 54'

2 marca, 20:30 Polonia Warszawa - Lech Poznań 1:2 (1:2)
Adam Kokoszka 34' - Bartosz Bosacki 4' (rz.k.), Bartosz Ślusarski 23'
 

2 marca, 18:30 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 0:0

16 marca, 18:30 Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1:1 (1:1)
Andrius Skerla 37' - Ivans Lukjanovs 25'
 

1 marca, 18:30 (3.500) Ruch Chorzów - Legia Warszawa 1:1 (1:0)
Arkadiusz Piech 15' - Marcin Komorowski 54' (rz.k.)

15 marca, 18:30 (10.000) Legia Warszawa - Ruch Chorzów 2:0 (1:0)
Ivica Vrdoljak 45', 59'


1/2 finału - 5-6 kwietnia, 19-20 kwietnia

5 kwietnia, 18:00 Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko Biała 1:1 (0:0)
Bartosz Ślusarski 58' - Adam Cieśliński 90'

19 kwietnia, 20:30 Podbeskidzie Bielsko Biała - Lech Poznań 2:3 (1:0)
Damian Chmiel 25', Piotr Malinowski 58' - Semir Stilić 73', Artjoms Rudņevs 75', 90'
 



6 kwietnia, 18:30 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0:1 (0:0)
Michał Kucharczyk 88'

20 kwietnia, 18:30 Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 4:0 (1:0)
samobójcza 24', Ivica Vrdoljak 63', samobójcza 77', Michał Kucharczyk 79'


Finał - 3 maja - w BYDGOSZCZY

3 maja, 18:30 Lech Poznań - Legia Warszawa 1:1 (1:0) rz.k. 4:5
Dimitrije Injac 29' - Manú 66'

Dodane przez Bodzo dnia sierpnia 27 2010 19:29:17 · 0 Komentarzy · 1064 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
40.77.167.xxx @ news.php
157.55.39.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ photogallery.php
185.191.171.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
44.222.218.xxx @ readarticle.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.