KORONA WEJSCE OBRONIŁA TYTUŁ
Dodane przez Admin dnia Stycznia 25 2013 06:28:09

Osiem zespołów rywalizowało w XXI Turnieju Halowym o Puchar Wójta Gminy Sochaczew. Dwudziesta pierwsza edycja turnieju rozegrana została w niedzielę 20 stycznia w Hali Sportowej Gimnazjum nr 2 w Sochaczewie.
Rywalizacja odbywała się w dwóch grupach - systemem każdy z każdym. W finałach grały ze sobą zespoły które zajęły odpowiednie miejsca w grupach - o siódme miejsce ostatnie zespoły, o piąte drużyny z trzecich miejsc, a po dwie najlepsze ekipy stworzyły pary półfinałowe, które wyłoniły finalistów.
Zwycięstwo i obrona tytułu sprzed roku przypadło w udziale Koronie Wejsce.
Jak informuje sochaczewskisport.pl : "... zwycięzca wzmocniony był braćmi Trakul i Patrykiem Pomianowskim, zawodnikami drugoligowego Pelikana Łowicz. W Unii wystąpił Marek Wydra, bramkarz czwartoligowych Błękitnych Łowicz, zaś w ekipie z Kampinosu zagrali m.in. Kamil Celeda i Patryk Szewczyk z Bzury Chodaków..."

Wyniki >>>

Rozszerzona zawartość newsa

Wyniki XXI Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew - 20.01.13 r.
Organizatorzy: Wójt Gminy Sochaczew Mirosław Orliński, MOSiR, KS Piast Feliksów