Wisła Duninów 0 : 5 Bzura Chodaków
Dodane przez batman dnia Czerwca 06 2008 20:50:32

Wisła Duninów - Bzura Chodaków 0:5 (0:4)

Bramki: Radosław Stencel - 2, Sławomir Smotarski -2,  gol samobójczy.

Pierwsze 15-ście minut przebiegło dosyć spokojnie. Dopiero w 23', Radek Stencel został sfaulowany w polu karnym. Jedenastkę pewnie wykorzystał Sławomir Smotarski. Następnie w 33', Radek Stencel wychodzi sam na sam, ale goniący go obrońca fauluje go przed polem karnym. Co za tym idzie, Wisla Duninów gra w 10.

Wolny z około 18 metrów wykonuje poszkodowany i strzela 2 bramkę dla Bzury.
Duninów próbuje strzelić kontaktowego gola, ale Bzura kontroluje spotkanie. W 40 ' dośrodkowanie Mariusza Wiciaka z połowy boiska daje 3 gola. Tym razem bramkarza Wisły pokonuje własny obrońca. W 44 ' osłabiona Wisła traci 4 gola po dwójkowej akcji Radka Stencla i Sławka Smolarskiego, który przerzuca piłkę nad bramkarzem.

Do polowy Bzura prowadzi 4 -0 z osłabioną Wisłą. Po przerwie Wisła ruszyła do ataku, niestety w 55' Tomek Winnicki fauluje wiślaka. W konsekwencji dostaje 2 żółtą kartkę i Bzura musi kończyć w 10. W 59' po dobrym wybiciu piłki z pola karnego przez Mariusza Makulskiego do piłki dopada Grzegorz Szypszak i prostopadłą piłka uruchamia świetnie tego dnia dysponującego Radka Stencla, który dopełnia formalności i strzela na 5:0 !! Do końca meczu Bzura kontrolowała spotkanie i pewnie zdobyła jakże ważne 3 punkty. Teraz przed nami ważny pojedynek derbowy!! Zapraszam wszystkich w sobotę 7 czerwca na stadion chodakowskiej Bzury o godz. 17 : 00 !!