KOLEJNE NIESPODZIANKI W NASZYCH LIGACH
Dodane przez Bodzo dnia Czerwiec 02 2008 09:13:44

Ostatnie kolejki spotkań zapowiadają przeważnie dużo walki o każdy punkt, a także sporo nieoczekiwanych rozstrzygnięć. XXVI kolejka płockiej Ligi Okręgowej tradycyjnie zaskoczyła kibiców przede wszystkim kilkoma wynikami. Najbardziej niespodziewany rezultat zanotowano w Płocku, gdzie dzielnie broniący się przed spadkiem Stoczniowiec urwał dwa punkty grającej dotychczas o awans Wiśle Duninów. Remis 1:1 w tym spotkaniu oddalił wiślaków od awansu i to zdecydowanie, zwłaszcza, że rywale w tej batalii: Bzura i Kormoran zwyciężyli w swoich pojedynkach. W Klasie "A" natomiast sensacja w Rempinie. Czarni gromią lidera Zorzę Szczawin 4:1. Dość nieoczekiwanie przegrywa Huragan w Trzepowie z Amatorem II 1:3, natomiast Skrwa Brudzeń ratuje 3 punkty w pojedynku z walczącą o utrzymanie Lwówianką w ostatnich minutach spotkania...


Rozszerzona zawartość newsa

Zawodnicy z Lwówka prowadzili już w tym spotkaniu 2:0, by ostatecznie przegrać 2:3. Broniąca się przed spadkiem Sparta Mochowo została rozgromiona przez Wisłę Sobowo i to przed własną publicznością aż 1:6, a wszystko za sprawą super strzelca płockiej "A" Klasy - Piotra Bieńkowskiego, który zaaplikował Mochowianom aż 5 goli.

Zaskakujący był również wynik w Bielsku. Zwycięstwo Zrywu nad Stegnami aż 4:0 jest dość nieoczekiwanym wynikiem, biorąc pod uwagę ostatnie, bardzo dobre występy piłkarzy z Wyszogrodu.

Przed nami jeszcze 4 ostatnie kolejki spotkań. A już w najbliższą środę w Lidze Okręgowej - szlagier w Duninowie. O godzinie 18.00 Wisła podejmować będzie Bzurę Chodaków. Zapraszamy!

Więcej o meczu Huraganu:

Ciąg dalszy fatalnej passy.
Huragan SerWWWis - 02.06.2008.
© Huragan SerWWWis