Zgodnie
z decyzją Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej dwie pierwsze kolejki
rewanżowej rundy rozgrywek (wiosennej) rozegrane zostaną awansem, jeszcze w
listopadzie tego roku, POZPN podał obligatoryjne terminy i godziny rozpoczęcia
spotkań. Kolejka 16 rozegrana zostanie w niedzielę 18 listopada - wszystkie
mecze o godzinie 11:00, natomiast kolejka 17 w następną niedzielę - 25
listopada, również o godzinie 11:00. Ze względu na fakt, iż Stoczniowiec Płock
nie rozgrywa meczów na własnym stadionie, termin meczu dziewiętnastej kolejki z
Pogonią Słupia, zostanie ustalony przez gospodarzy i podany do wiadomości OZPN
oraz rywala.
Gdyby warunki atmosferyczne nie pozwoliły na odbycie się tych spotkań, kolejki
mogą zostać odwołane.
W rozwinięciu zestaw
par 18 i 19 kolejki >>>
Zgodnie
z decyzją Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej dwie pierwsze kolejki
rewanżowej rundy rozgrywek (wiosennej) rozegrane zostaną awansem, jeszcze w
listopadzie tego roku, POZPN podał obligatoryjne terminy i godziny rozpoczęcia
spotkań. Kolejka 16 rozegrana zostanie w niedzielę 18 listopada - wszystkie
mecze o godzinie 11:00, natomiast kolejka 17 w następną niedzielę - 25
listopada, również o godzinie 11:00. Ze względu na fakt, iż Stoczniowiec Płock
nie rozgrywa meczów na własnym stadionie, termin meczu dziewiętnastej kolejki z
Pogonią Słupia, zostanie ustalony przez gospodarzy i podany do wiadomości OZPN
oraz rywala.
Gdyby warunki atmosferyczne nie pozwoliły na odbycie się tych spotkań, kolejki
mogą zostać odwołane.
Kolejka 16 - 18 listopada 2012, godzina 11:00
Pogoń Słupia - Świt Staroźreby _ : _
Skra Drobin - Stoczniowiec Płock _ : _
ULKS Ciółkowo - Amator Maszewo _ : _
Orzeł Goleszyn - Unia Czermno _ : _
Skrwa Łukomie - Polonia Radzanowo _ : _
Zryw Bielsk - Wisła Duninów _ : _
Huragan Bodzanów - Wisła Sobowo _ : _
Kormoran Łąck - Unia Iłów _ : _
Kolejka 17 - 25 listopada 2012, godzina 11:00
Unia Iłów - Huragan Bodzanów _ : _
Wisła Sobowo - Zryw Bielsk _ : _
Polonia Radzanowo - Amator Maszewo _ : _
Unia Czermno - Kormoran Łąck _ : _
Wisła Duninów - ULKS Ciółkowo _ : _
Skrwa Łukomie - Skra Drobin _ : _
Świt Staroźreby - Orzeł Goleszyn _ : _
Stoczniowiec Płock - Pogoń Słupia _ : _ - data i godzina jeszcze nie
znane