Rozpoczęły się rozgrywki Płockiej Orlen Ligi Orlik U-11.
Pierwsze spotkania turniejowe w pięciu grupach rozegrane zostały w dniach 22 -
23 września 2012, na orlikach w Liszynie i Bielsku.
Poznaliśmy już pierwszych liderów w grupach. Pierwszymi zespołami, które
odnotowały komplety zwycięstw to Wisła Płock, Mazur Gostynin i Skrwa Łukomie.
Bramkarze Mazura i Skrwy zachowali dodatkowo czyste konto nie tracąc jeszcze ani
jednego gola.
Kolejny turniej w dniach 6-7 października 2012.
Wyniki >>>
Rozpoczęły się rozgrywki Płockiej Orlen Ligi Orlik U-11.
Pierwsze spotkania turniejowe w pięciu grupach rozegrane zostały w dniach 22 -
23 września 2012, na orlikach w Liszynie i Bielsku.
Poznaliśmy już pierwszych liderów w grupach. Pierwszymi zespołami, które
odnotowały komplety zwycięstw to Wisła Płock, Mazur Gostynin i Skrwa Łukomie.
Bramkarze Mazura i Skrwy zachowali dodatkowo czyste konto nie tracąc jeszcze ani
jednego gola.
Kolejny turniej w dniach 6-7 października 2012.
I Turniej - Liszyno, Bielsk
22-23.09.2012
GRUPA 1
1 | BŁĘKITNI Gąbin | 9 | 9 | : | 2 | |
2 | WISŁA III Płock | 7 | 3 | : | 1 | |
3 | Szkółka Piłkarska GOSTYNIN | 6 | 3 | : | 1 | |
4 | WISŁA Duninów | 4 | 2 | : | 6 | |
5 | STOCZNIOWIEC Płock | 1 | 0 | : | 7 |
Stoczniowiec Płock - Wisła Duninów
0:1
Błękitni Gąbin - Szkółka Piłkarska GOSTYNIN 0:2
Wisła III Płock - Wisła Duninów 1:0
Stoczniowiec Płock - Szkółka Piłkarska GOSTYNIN 0:0
Błękitni Gąbin - Wisła III Płock 1:0
Wisła Duninów - Szkółka Piłkarska GOSTYNIN 1:1
Stoczniowiec Płock - Błękitni Gąbin 0:4
Wisła III Płock - Szkółka Piłkarska GOSTYNIN 0:0
Wisła Duninów - Błękitni Gąbin 0:4
Stoczniowiec Płock - Wisła III Płock 0:2
GRUPA 2
1 | WISŁA I Płock | 12 | 16 | : | 1 | |
2 | DELTA Miszewko | 9 | 7 | : | 2 | |
3 | UNIA II Iłów | 6 | 3 | : | 7 | |
4 | BZURA Chodaków | 3 | 3 | : | 10 | |
5 | STEGNY Wyszogród | 0 | 0 | : | 9 |
Wisła I Płock - Delta Miszewko
2:1
Unia II Iłów - Bzura Chodaków 2:1
Stegny WYszogród - Delta Miszewko 0:1
Wisła I Płock - Bzura Chodaków 6:0
Unia II Iłów - Stegny Wyszogród 1:0
Bzura Chodaków - Delta Miszewko 2:0
Wisła I Płock - Unia II Iłów 3:0
Stegny Wyszogród - Bzura Chodaków 0:2
Unia II Iłów - Delta Miszewko 0:3
Wisłą I Płock - Stegny Wyszogród 5:0
GRUPA 3
1 | MAZUR Gostynin | 12 | 9 | : | 0 | |
2 | WISŁA II Płock | 9 | 5 | : | 3 | |
3 | UNIA I łów | 6 | 4 | : | 4 | |
4 | KORMORAN Łąck | 3 | 4 | : | 10 | |
5 | DELTA II Miszewko | 0 | 1 | : | 6 |
Delta II Miszewko - Mazur Gostynin
0:2
Unia I Iłów - Wisła II Płock 1:2
Kormoran Łąck - Mazur Gostynin 0:5
Delta II Miszewko - Wisła II Płock 0:1
Unia I Iłów - Kormoran Łąck 2:1
Mazur Gostynin - Wisła II Płock 1:0
Delta II Miszewko - Unia I Iłów 0:1
Kormoran Łąck - Wisła II Płock 1:2
Mazur Gostynin - Unia I Iłów 1:0
Delta II Miszewko - Kormoran Łąck 2:3
GRUPA 4
1 | SKRWA Łukomie | 9 | 8 | : | 0 | |
2 | ZRYW Bielsk | 6 | 7 | : | 4 | |
3 | AMATOR I Maszewo | 3 | 3 | : | 5 | |
4 | PEGAZ III Drobin | 0 | 1 | : | 10 |
Zryw Bielsk - Amator I Maszewo 3:1
Pegaz III Drobin - Skrwa Łukomie 0:4
Skrwa Łukomie - Zryw Bielsk 3:0
Amator I Maszewo - Skrwa Łukomie 0:1
Zryw Bielsk - Pegaz III Drobin 4:0
Amator I Maszewo - Pegaz III Drobin 2:1
GRUPA 5
1 | PEGAZ I Drobin | 10 | 11 | : | 1 | |
2 | ŚWIT Staroźreby | 10 | 6 | : | 1 | |
3 | ULKS Ciółkowo | 4 | 4 | : | 5 | |
4 | WISŁA Sobowo | 4 | 4 | : | 6 | |
5 | MAZOWSZE Płock | 0 | 0 | : | 12 |
Mazowsze Płock - Świt Staroźreby 3:0
Pegaz I Drobin - ULKS Ciółkowo 3:0
Wisła Sobowo - Świt Staroźreby 0:1
Mazowsze Płock - ULKS Ciółkowo 0:3
Pegaz I Drobin - Wisła Sobowo 4:0
Świt Staroźreby - ULKS Ciółkowo 1:0
Mazowsze Płock - Pegaz I Drobin 0:3
Wisła Sobowo - ULKS Ciółkowo 1:1
Świt Staroźreby - Pegaz I Drobin 1:1
Mazowsze Płock - Wisła Sobowo 0:3