STARTUJE IV LIGA I LIGA OKRĘGOWA
Dodane przez Admin dnia Sierpień 15 2012 09:35:40

Zaczęło się od rozgrywek 1 i 2 ligi oraz pojedynków pucharowych. Tym razem w środę 15 sierpnia inauguracja nowego sezonu 2012/13 zawita na boiska 3 i 4 ligi oraz do lig okręgowych.
Kibice mazowieckiej piłki nożnej oprócz wyższych lig zobaczą dziś w akcji zespoły z obu grup mazowieckiej 4 ligi, a także płockiej i ciechanowsko-ostrołęckiej ligi okręgowej. Wszystkie spotkania zaplanowane zostały na środę, z czego większość w godzinach popołudniowych. Najwcześniej - bo już o godzinie 10:00 zmierzą się w Płocku przedstawiciele płockiej LO. Stoczniowiec Płock podejmuje Skrę Drobin.
Bardzo ciekawie zapowiada się konfrontacja Okęcia Warszawa z UKS-em Łady wzmocnionym chociażby przyjściem Marcina Mięciela. W drugiej lidze czekają nas natomiast Derby Mazowsza - Wisła Płock zmierzy się ze Zniczem Pruszków.
W płockiej okręgówce niezwykle interesująco zapowiada się konfrontacja rewelacyjnego beniaminka z Czermna z jednym z kandydatów do awansu do IV Ligi - Orłem Goleszyn.

15.08. 17:00 Wisła Płock - Znicz Pruszków 0:0
15.08. 17:00 Okęcie Warszawa - UKS Łady -
przełożony
15.08. 17:00 Unia Czermno - Orzeł Goleszyn 0:0

Pozostałe wyniki >>>


Rozszerzona zawartość newsa

I liga - 2 kolejka - 15 sierpnia 2012

15.08. 17:00 Olimpia Grudziądz - Dolcan Ząbki 0:0

15.08. 16:45 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz 0:1 (0:0)

15.08. 17:00 ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn 0:2 (0:1)

15.08. 17:00 Bogdanka Łęczna - Okocimski KS Brzesko 1:2 (1:1)

15.08. 17:00 Kolejarz Stróże - Miedź Legnica 2:1 (2:0)

15.08. 18:00 Flota Świnoujście - Polonia Bytom 2:0 (1:0)

15.08. 19:00 GKS Katowice - Warta Poznań 1:1 (0:0)

15.08. 19:00 Zawisza Bydgoszcz - GKS Tychy 0:0

29.08. 17:00 Cracovia Kraków - Arka Gdynia _ : _


II liga wschodnia - 2 kolejka - 15 sierpnia 2012

15.08. 17:00 Pogoń Siedlce - Concordia Elbląg 0:0

15.08. 17:00 Świt Nowy Dwór Maz. - Radomiak Radom 1:4 (0:1)
Łukasz Sosnowski 69' - Marcin Figiel 22', 54', Samuelson Odunka 63', Leandro 90'

15.08. 17:00 Wisła Płock - Znicz Pruszków 0:0

15.08. 17:00 Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy 0:2 (0:0)

15.08. 17:00 Puszcza Niepołomice - Stal Rzeszów 1:4 (0:3)

15.08. 17:00 Motor Lublin - Pelikan Łowicz 2:2 (2:2)

15.08. 17:00 Resovia Rzeszów - Unia Tarnów 4:1 (1:1)

15.08. 17:30 Siarka Tarnobrzeg - Garbarnia Kraków 1:1 (0:1)

15.08. 18:00 Wigry Suwałki - Olimpia Elbląg 1:2 (0:0)


III liga  - 1 kolejka - 15 sierpnia 2012

15.08. 11:00 Zawisza Rzgów - Warta Sieradz 0:0

15.08. 11:00 Lechia Tomaszów - Ursus Warszawa 1:1 (0:0)

15.08. 15:00 Legionovia Legionowo - Broń Radom 2:1 (1:0)

15.08. 16:00 Pogoń Grodzisk - Włókniarz Zelów 2:1 (1:1)

15.08. 17:00 Omega Kleszczów - Start Otwock 1:1 (1:1)

15.08. 17:00 WKS Wieluń - Mazur Karczew 1:2 (1:2)

15.08. 17:00 GKP Targówek - Sokół Aleksandrów 0:2 (0:0)

15.08. 17:30 MKS Kutno - Orzeł Wierzbica 3:1 (2:1)


IV liga południowa  - 1 kolejka - 15 sierpnia 2012

15.08. 11:00 Znicz II Pruszków - Polonia Iłża 4:3 (2:2)
Igor Mińkowski, Maciej Machalski, Dawid Jankiewicz, Bartosz Niksiński – George Njofri Teboh 3

15.08. 17:00 Okęcie Warszawa - UKS Łady przełożony na 22 sierpnia

15.08. 17:00 Szydłowianka Szydłowiec - Energia Kozienice 0:3 (0:1)
Grzegorz Seremak, Eugeniusz Kołodziejczyk, Wojciech Nowocień

15.08. 17:00 Sparta Jazgarzew - Żyrardowianka Żyrardów 0:0

15.08. 17:00 Pilica Białobrzegi - Victoria Sulejówek 1:0 (0:0)
Marek Gołębiewski

15.08. 17:30 Józefovia Józefów - Wulkan Windoor Zakrzew 2:1 (1:1)
Michał Hyliński, Karol Guz - Tomasz Turczyk

15.08. 17:30 Wilga Garwolin - Mazowsze Grójec 1:1 (0:1)
Łukasz Korgul -  Paweł Grodzki

15.08. 19:30 Pogoń II Siedlce - Mszczonowianka Mszczonów 0:2 (0:1)
Arkadiusz Rusinowski, Łukasz Gołka


IV liga północna  - 1 kolejka - 15 sierpnia 2012

15.08. 12:00 Huragan Wołomin - Wisła II Płock 1:0 (1:0)
Arkadiusz Stępień 38'

15.08. 16:00 Kasztelan Sierpc - Mławianka Mława 0:3 (0:1)
Piotr Melchinkiewicz 42', 55', Grzegorz Rudyk 87'

15.08. 17:00 Bzura Chodaków - Wkra Żuromin 3:5 (1:2)
Adrian Dąbrowski, Kamil Celeda, Radosław Stencel - Bartłomiej Nowacki 2, Adam Koprowski, Tomasz Izwantowski, Rafał Kruk

15.08. 17:00 Błękitni Raciąż - Bug Wyszków 2:1 (0:1) 0:3
v.o.
zbyt mała liczba młodzieżowców w zespole Błękitnych
Jarosław Żebrowski, Marcin Kowalski - Mateusz Maciak

15.08. 17:00 MKS Przasnysz - KS Łomianki 3:0 (0:0)
Paweł Olszewski, Łukasz Wróblewski, Bartosz Karczewski 

15.08. 17:00 Narew Ostrołęka - Ostrovia Ostrów Maz. 2:1 (1:0)
Jakub Zalewski, Tomasz Niedźwiecki - Arkadiusz Ciach

15.08. 17:00 Mazur Gostynin - Nadnarwianka Pułtusk 1:0 (0:0)
Piotr Wilamowski 68'
 
15.08. 17:30 Czarni Węgrów - Błękitni Gąbin 1:2 (1:0)
Rafał Komosa 36' - Mateusz Gorzelewski 78', Bartłomiej Dębicki 80'


Liga Okręgowa Płock  - 1 kolejka - 15 sierpnia 2012

15.08. 10:00 Stoczniowiec Płock - Skra Drobin 1:3 (1:2)
Tomasz Braniecki - Bartłomiej Mielczarski, Marcin Gajewski, Piotr Umiński

15.08. 17:00 Wisła Sobowo - Huragan Bodzanów 1:1 (0:0)
Marcin Tomczyk 87' (rz.k.) - Paweł Żal 79'

15.08. 17:00 Unia Iłów - Kormoran Łąck 2:4 (2:2)
Mariusz Kaczmarek, Bartłomiej Stępniak - Tomasz Uniszkiewicz 2, Adam Brzozowski, Eryk Józwiak

15.08. 17:00 Wisła Duninów - Zryw Bielsk 1:3 (1:2)
Cezary Szymański - Ireneusz Kobuszewski 2, Damian Pomorski 

15.08. 17:00 Polonia Radzanowo - Skrwa Łukomie 2:1 (1:1)
Artur Gołębiowski 2 - Mariusz Beksa

15.08. 17:00 Amator Maszewo - ULKS Ciółkowo 3:1 (1:0)
Łukasz Linowski 2, Piotr Mysior - Hubert Rutecki

15.08. 17:00 Świt Staroźreby - Pogoń Słupia 2:2
Maciej Sobiesiak 2 - Damian Bartnikowski, Daniel Bartnikowski

15.08. 17:00 Unia Czermno - Orzeł Goleszyn 0:0