TERMINARZE POZPN - JESIEŃ 2012
Dodane przez Admin dnia Lipiec 11 2012 20:29:02

Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej Przygotował już wstępne terminarze rozgrywek płockich lig. Na początek można zapoznać się z układem gier w Płockiej Lidze Okręgowej oraz Płockiej Lidze Okręgowej Juniorów. Ostateczny terminarz zostanie zatwierdzony dopiero po ustaleniu godzin i terminów (sobota, niedziela) - a to należy już do gospodarzy spotkań mistrzowskich.
Po zapoznaniu się z proponowanymi terminami, kluby pełniące rolę gospodarza zawodów zobowiązane są ustalić ostateczne terminy oraz przesłać na piśmie (listem poleconym) w terminie nie krótszym niż 14 dni przed rozpoczęciem rundy rozgrywkowej organowi prowadzącymi rozgrywki (POZPN) oraz zainteresowanemu klubowi.
W przypadku nie przesłania powiadomienia w odpowiednim terminie, na gospodarza zawodów nałożona zostanie kara finansowa w wysokości 100 zł.

Terminarze w rozwinięciu wiadomości  >>> Nowe: Klasa A, Klasa A Juniorów, Klasa B, PLT U-16, PLTM U-14


Rozszerzona zawartość newsa

IV liga mazowiecka grupa południowa

1. Kolejka - 15.08.2012

Pilica Białobrzegi - Victoria Sulejówek _ : _
Pogoń II Siedlce - Mszczonowianka Mszczonów _ : _
Wilga Garwolin - Mazowsze Grójec _ : _
Szydłowianka Szydłowiec - Energia Kozienice _ : _
Sparta Jazgarzew - Żyrardowianka Żyrardów _ : _
Okęcie Warszawa - UKS Łady _ : _
Józefovia Józefów - Wulkan Windoor Zakrzew _ : _
Znicz II Pruszków - Polonia Iłża _ : _

Cały terminarz >>>


IV liga mazowiecka grupa północna

1. Kolejka - 15.08.2012

Czarni Węgrów - Błękitni Gąbin _ : _
Mazur Gostynin - Nadnarwianka Pułtusk _ : _
Błękitni Raciąż - Bug Wyszków _ : _
Narew Ostrołęka - Ostrovia Ostrów Maz. _ : _
Kasztelan Sierpc - Mławianka Mława _ : _
Huragan Wołomin - Wisła II Płock _ : _
Bzura Chodaków - Wkra Żuromin _ : _
MKS Przasnysz - KS Łomianki _ : _

Cały terminarz >>>


Liga okręgowa Warszawa grupa 1

1. Kolejka - 18.08.2012 do 19.08.2012

PKS Radość - Legion Warszawa _ : _
Marcovia 2000 Marki - Sokół OSiR Serock _ : _
Grom Lipowo - Legionovia II Legionowo _ : _
AON Sante Rembertów - Olimpia Warszawa _ : _
Wicher Kobyłka - Mazur II Karczew _ : _
KS Wesoła - Dolcan II Ząbki _ : _
Wkra Pomiechówek - Bóbr Tłuszcz _ : _
Mazur Radzymin - Drukarz Warszawa _ : _

Cały terminarz >>>


Liga okręgowa Warszawa grupa 2

1. Kolejka - 18.08.2012 do 19.08.2012

Hutnik II Warszawa - Przyszłość Włochy _ : _
Naprzód Stare Babice - Milan Milanówek _ : _
Kosa Konstancin - Perła Złotokłos _ : _
Ursus II Warszawa - Ożarowianka Ożarów _ : _
LKS Chlebnia - Ryś Laski _ : _
Orkan Sochaczew - GLKS Nadarzyn _ : _
Świt Warszawa - Laura Chylice _ : _
Skra Konstancin - KS Raszyn _ : _

Cały terminarz >>>


Liga Okręgowa Płock

1. Kolejka - 15.08.2012 do 15.08.2012

15.08. 17:00 Unia Iłów - Kormoran Łąck _ : _
15.08. 17:00 Wisła Sobowo - Huragan Bodzanów _ : _
15.08. 17:00 Unia Czermno - Orzeł Goleszyn _ : _
15.08. 17:00 Wisła Duninów - Zryw Bielsk _ : _
15.08. 17:00 Polonia Radzanowo - Skrwa Łukomie _ : _
15.08. 17:00 Amator Maszewo - ULKS Ciółkowo _ : _
15.08. 17:00 Stoczniowiec Płock - Skra Drobin _ : _
15.08. 17:00 Świt Staroźreby - Pogoń Słupia _ : _

Cały terminarz >>>


Klasa A Płock

1. Kolejka - 26.08.2012

Sparta Mochowo - Relax Miszewo _ : _
Zorza Szczawin - Lwówianka Lwówek _ : _
Start Proboszczewice - Czarni Rempin _ : _
Iskra Kozłowo - Stegny Wyszogród _ : _
Wicher Cieszewo - Kasztelan Białe Błoto _ : _
Orkan Lelice - Spójnia Mała Wieś _ : _

Cały terminarz >>>


Klasa B Płock

1. Kolejka - 26.08.2012 do 26.08.2012

26.08. 17:00 Mazowia Słubice - Bzura II Chodaków _ : _
26.08. 17:00 Limit Rybno - Delta Miszewko _ : _
26.08. 17:00 Olimpia Gozdowo - Błyskawica Lucień _ : _

Cały terminarz >>>


Liga Okręgowa Płock Juniorzy

1. Kolejka - 25.08.2012 do 26.08.2012

Zorza Szczawin - Amator Maszewo _ : _
Unia Czermno - Skra Drobin _ : _
Start Proboszczewice - Skrwa Łukomie _ : _
Wisła Sobowo - Huragan Bodzanów _ : _
Victoria Wykowo - Mazur Gostynin _ : _

Cały terminarz >>>


Klasa a Płock Juniorzy

1. Kolejka - 25.08.2012 do 26.08.2012

Spójnia Mała Wieś - Kasztelan Białe Błoto _ : _
Sparta Mochowo - Lwówianka Lwówek _ : _
Relax Miszewo - Orkan Lelice _ : _

Cały terminarz >>>


PLJM U-17

Kolejka 1 - 1.09.2012 do 2.09.2012

Wisła Duninów - Błękitni Gąbin
Świt Staroźreby - Start Proboszczewice
Czarni Rempin - Kasztelan Sierpc
Polonia Radzanowo - Kormoran Łąck
Pogoń Słupia - Mazowia Słubice

Cały terminarz >>>


PLT U-16

Kolejka 1 - 01.09.2012 do 02.09.2012

Świt Staroźreby - Bzura Chodaków
Stegny Wyszogród - Kasztelan Sierpc
Pegaz Drobin - Mazowsze Płock
Orzeł Goleszyn - Mazur Gostynin

Cały terminarz >>>


PLTM U-14

1. Kolejka - 25.08.2012 do 26.08.2012

Stoczniowiec Płock - Amator Maszewo _ : _
Orzeł Goleszyn - ULKS Ciółkowo _ : _
Stegny Wyszogród - Bzura Chodaków _ : _

Cały terminarz >>>


PLM U-12

Kolejka 1 - 31 sierpnia (piątek) godz. 17:00

Wisła Płock - Błękitni Gąbin
UKS MDK Płock - Imielnica Płock
Pegaz Drobin - Kasztelan Sierpc

Cały terminarz >>>


Puchar Polski POZPN

I Runda - 22 sierpnia 2012, 17:30

II Runda - 29 sierpnia 2012, 17:00

III Runda - 12 września 2012, 16:30

IV Runda - 19 września 2012, 16:30

Finał POZPN - 3 października 2012, 16:00