WIDOKI NA NAJBLIŻSZĄ KOLEJKĘ
Dodane przez Bodzo dnia Maja 16 2008 13:12:58

Kliknij, żeby przejść do galerii StadionyZupełnie niedawno pisaliśmy o tym, że wielkimi krokami zbliża się inauguracja rozgrywek, opisywaliśmy, komentowaliśmy sparingi i formy niektórych zespołów, a tu już powoli czas na podsumowania i rozmowy o tym kto awansuje, a kto będzie musiał swoją ligę opuścić. Zacznijmy od Ligi Okręgowej, gdzie zawężenie grupy walczącej o awans praktycznie do 4 zespołów, spowodowało, że już 6 w tabeli Start Proboszczewice nie może być pewien swego, dodając, że w ostatnich 5 meczach zgromadził zaledwie 1 punkt. Groźba degradacji, coraz bardziej zagląda w oczy działaczy i zawodników Świtu Staroźreby, którzy mają już 7 punktów straty, do teoretycznie bezpiecznych pozycji, a występują w LO nieprzerwanie od 2000 roku... W dolnej części tabeli, każde spotkanie to walka o utrzymanie, w czołówce natomiast czeka nas jeden szlagier, gdyż mecz Orkan - Wisła został przełożony...


Rozszerzona zawartość newsa

W sobotę 17 maja o godzinie 16.00 Bzura Chodaków podejmuje lidera Kormorana Łąck. Warto zauważyć, że w tabeli Wiosny, to Bzura jest zespołem lepszym od Kormorana o 2 punkty.

...

Płocka Klasa "A" tym razem bez szlagierów. Tu wyjaśniło się już praktycznie, że Orkan Lelice i Sparta Mochowo zostaną zdegradowane do Klasy "B". Nie wiadomo tylko jeszcze ile zespołów do nich dołączy... Trwa natomiast zabójcza walka o awans. Powoli zaczęła finiszować już Zorza Szczawin,  która uzyskując już sześciopunktową przewagę nad drugim zespołem, teoretycznie jest w komfortowej sytuacji.

Pozostałe ekipy: Unia Iłów, Huragan Bodzanów, Wisła Sobowo i Pogoń Słupia stoczą jeszcze ogromną batalię o drugie miejsce, które również premiuje zespół o klasę wyżej. W niedzielę zagrają walczące o tą pozycję Pogoń Słupia i Huragan Bodzanów. Widząc kłopoty kadrowe Huraganu, łatwo stwierdzić, że gospodarze są tu zdecydowanymi faworytami. Zapowiedź meczu na H-SerWWWis.