W
najbliższą niedzielę - 22 kwietnia czeka nas bardzo ważny mecz dla układu tabeli
w płockiej Klasie A. Polonia Radzanowo goniąca, póki co nieuchwytną Unię
Czermno zmierzy się z trzecim w tabeli Startem Proboszczewice. Poloniści
pochwalić się mogą znakomitą serią spotkań bez porażki. Nie przegrali już od
12 spotkań spotkań - po raz ostatni 11 sierpnia ubiegłego roku. W ciągu tych
ostatnich dziewięciu miesięcy tylko Kasztelan Białe błoto zdołał wyrwać Polonii
punkty, remisując w Dziembakowie 4:4, a miało to miejsce 13 listopada. Start
w tym roku dwa razy zwyciężył i raz poległ na boisku lidera - jednak dzięki
bardzo dobrej postawie traci do niedzielnego rywala zaledwie dwa punkty.
Jesienią nie dał rady Polonii, przegrywając przed własną publicznością 0:2. O
tym, że zespół z Radzanowa nie jest dla Startu wygodnym rywalem mogą świadczyć
chociażby wyniki z poprzedniego sezonu. Rok temu 0:3 w Radzanowie i 1:1 w
Proboszczewicach.
Poza tym - czekają nas emocji we wszystkich pozostałych klasach rozgrywkowych,
łącznie z ekstraklasowym hitem: Legia Warszawa - Lech Poznań w sobotę o 13:30 w
Warszawie.
21.04. 13:30 Legia Warszawa - Lech Poznań 0:1 (0:1)
Artjoms Rudnevs 25'
22.04. 13:00 Kormoran Łąck - Mazur Gostynin 1:4 (1:1)
Eryk Józwiak - Piotr Wilamowski 2, Paweł Żydowo, Damian Surmak
22.04. 15:00 Polonia Radzanowo - Start Proboszczewice 2:1
Radosław Petera 2 - Sebastian Duchewicz
Pozostałe wyniki >>>
T-Mobile Ekstraklasa - 27 kolejka 20 - 23 kwietnia 2012
20.04.
20:30 Polonia Warszawa - Ruch Chorzów 0:1 (0:0)
Zeljko Dokic 55'
21.04. 13:30 Legia Warszawa - Lech Poznań 0:1 (0:1)
Artjoms Rudnevs 25'
20.04. 18:00 Cracovia Kraków - Widzew Łódź 0:0
21.04. 15:45 Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 2:1 (1:0)
21.04. 18:00 Podbeskidzie Bielsko Biała - Wisła Kraków 1:3 (1:1)
22.04. 14:30 Zagłębie Lubin - GKS Bełchatów 1:1 (0:0)
22.04. 17:00 Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 1:1 (0:0)
23.04. 18:30 ŁKS Łódź - Korona Kielce 0:2 (0:2)
I Liga - 27 kolejka 21 - 22 kwietnia 2012
21.04. 16:00
Wisła Płock - GKS Bogdanka 3:1 (2:1)
Kamil Biliński 10', 83', Ricardinho 16' - Wojciech Łuczak 44'
22.04. 18:00 Polonia Bytom - Dolcan Ząbki 1:1 (1:1)
Bartosz Wojtków 28' - Marcin Hirsz 35'
21.04. 17:00 Pogoń Szczecin -
Flota Świnoujście 1:0 (0:0)
21.04. 17:30 Arka Gdynia - Kolejarz Stróże 0:1 (0:0)
21.04. 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Elbląg 1:1 (1:1)
21.04. 19:00 Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice 2:0 (2:0)
22.04. 11:30 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - KS Polkowice 2:0 (2:0)
22.04. 12:30 Warta Poznań - Ruch Radzionków 1:0 (1:0)
22.04. 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Grudziądz 1:0 (1:0)
II Liga WSCHODNIA - 27 kolejka 21 - 22 kwietnia 2012
21.04. 16:00
Motor Lublin - Pogoń Siedlce 3:0 (2:0)
Daniel Koczon 4', Igor Mihalewskyj 37' (rz.k.), Dawid Ptaszyński
77'
22.04. 16:00 Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków 0:2
(0:1)
Artur Januszewski 26', samobójcza 58'
21.04. 16:00 Resovia Rzeszów - Stal Rzeszów 0:0
22.04. 11:15 Pelikan Łowicz - OKS 1945 Olsztyn 0:2 (0:0)
22.04. 15:00 Jeziorak Iława - Wisła Puławy 2:1 (1:0)
22.04. 16:00 Okocimski KS Brzesko - Wigry Suwałki 0:0
KSZO Ostrowiec - Świt Nowy Dwór 0:3 v.o.
III Liga Łódzko-Mazowiecka - 23 kolejka 21 - 22 kwietnia 2012
21.04. 11:00 Sokół Aleksandrów -
Orzeł Wierzbica 1:1 (0:1)
21.04. 15:00 Warta Sieradz - Legionovia Legionowo 0:1 (0:0)
21.04. 15:00 MKS Kutno - Omega Kleszczów 4:1 (3:1)
21.04. 15:00 Start Otwock - Broń Radom 1:2 (1:1)
21.04. 16:00 Ursus Warszawa - Mazur Karczew 2:1 (1:1)
21.04. 16:00 Zawisza Rzgów - Włókniarz Zelów 0:2 (0:0)
21.04. 16:30 Narew Ostrołęka - Hutnik Warszawa 0:0
22.04. 16:30 Radomiak Radom - KP Piaseczno 3:2 (2:1)
IV Liga Mazowiecka południe - 24 kolejka 21 kwietnia 2012
21.04. 11:30 Znicz II Pruszków -
GLKS Nadarzyn 5:1 (2:1)
Igor Mińkowski 41', Aleksander Miroszewski 43', Dawid Duda 60',
Dawid Jankiewicz 68', Norbert Dobski 78' - Grzegorz Kwiatkowski 6'
21.04. 12:00 Okęcie Warszawa - Skra Konstancin Obory 4:0 (2:0)
Aleksander Eibl 13', 53' Piotr Łuczyk 15', Michał Prażuch 76'
21.04. 15:00 Energia Kozienice Janików - Pilica Białobrzegi 0:1 (0:1)
Marek Gołębiewski 45' +2
21.04. 16:00 Mszczonowianka Mszczonów - Mazowsze Grójec 3:0 (1:0)
Zbigniew Obłuski 33', 46', 61'
21.04. 16:00 Pogoń Grodzisk - Żyrardowianka Żyrardów 1:0 (0:0)
Tomasz Feliksiak 66'
21.04. 16:00 UKS Łady - Naprzód Zielonki 0:3
21.04. 16:30 Wulkan Windoor Zakrzew - KS Warka 0:2 (0:1)
Piotr Krawczyk 30', Patryk Kościanek 70'
21.04. 16:30 Victoria Sulejówek - Podlasie Sokołów Podlaski 2:1
Sebastian Iwanicki 2 - Paweł Śliwa
IV Liga Mazowiecka północ - 24 kolejka 21 kwietnia 2012
21.04. 11:00 Korona Szydłowo -
Wisła II Płock 1:6 (1:3)
- Jakub Kustra 25', Krzysztof Garczewski 30', 37', Daniel
Mitura 50', Michał Kołodziejski 65', Łukasz Stański 80'
21.04. 12:00 Marcovia 2000 Marki - Mławianka Mława 3:0 (1:0)
Krzysztof Kuźmińczuk, Adrian Rowicki, Maciej Lament
21.04. 14:00 Huragan Wołomin - Kasztelan Sierpc 4:0 (1:0)
Pierre Ndakiza, Aleksander Fogler, Arkadiusz Stępień, Maciej
Biernacki
21.04. 14:00 GKP Targówek - Błękitni Gąbin 2:2 (1:1)
Łukasz Fijołek 32', Marcin Kolasiński 60'-k - Michał Jasiński
40', Mateusz Nowak 84'
21.04. 15:00 Ostrovia Ostrów Maz. - Nadnarwianka Pułtusk 0:0
21.04. 15:00 MKS Przasnysz - MKS Ciechanów 5:1 (2:0)
Paweł Olszewski 2, Jakub Wróblewski, Konrad Długołęcki, Tomasz
Kamiński - Paweł Mazurkiewicz
21.04. 16:00 Tęcza 34 Płońsk - Bug Wyszków 0:0
21.04. 16:00 KS Łomianki - Amator Maszewo 3:1 (2:1)
Łukasz Kawka, Przemysław Piros, Tobiasz Gac - Tomasz Golatowski
Liga Okręgowa Warszawa grupa I - 223 kolejka 21 - 22 kwietnia 2012
21.04. 11:00 Drukarz Warszawa -
Bóbr Tłuszcz 1:3
Piotr Cygan -
21.04. 13:30 Józefovia Józefów - Legion Warszawa 1:0
Kamil Sadowski
21.04. 16:30 KS Wesoła - Mazur II Karczew 3:0
Krzysztof Białkowski 2, Karol Kowalik
22.04. 16:00 Start II Otwock - PKS Radość 3:2 (0:1)
Jakub Piekut 65', Piotr Zegarek 81', Rafał Wargocki 90' +3 -
Mariusz Boniec 18', 80'
22.04. 16:00 Promnik Łaskarzew - Gwardia Warszawa 1:0 (0:0)
Cezary Jóźwicki
22.04. 16:00 Wilga Garwolin - Sokół Serock 2:1 (1:1)
Jan Endzelm, Jan
Endzelm -
22.04. 17:00 Mazur Radzymin - Dolcan II Ząbki 1:0
Paweł Łupiński
Victoria Zerzeń - Legionovia II Legionowo 0:3 v.o.
Liga Okręgowa Warszawa grupa II - 23 kolejka 21 kwietnia 2012
21.04. 11:00 Piast Piastów - Laura
Chylice 0:2 (0:2)
Michał Madej, Bartosz Jewstrat
21.04. 11:00 Przyszłość Włochy - KS Raszyn 1:3 (0:1)
Grzegorz Orlikowski - Jakub Romańczuk, Michał Orłowski, Adam
Czubak
21.04. 13:30 Perła Złotokłos - Ożarowianka Ożarów 1:2 (0:1)
Damian Sioćko - Rafał Kalbarczyk, Kamil Melich
21.04. 14:00 Milan Milanówek - Naprzód Brwinów 3:0 (0:0)
Dariusz Koźbiał, Grzegorz Lewandowski, Piotr Michaeli
21.04. 16:00 Sparta Jazgarzew - Olimpia Warszawa 1:1 (1:0)
Tomasz Dudek (rz.k.) - Emil Pietruczuk
21.04. 16:00 Ryś Laski - Orkan Sochaczew 2:1 (0:1)
Łukasz Szlubowski 65', Tomasz Cygan 90' +3 - Piotr Trafalski 27'
21.04. 16:30 Błonianka Błonie - LKS Chlebnia 1:2 (1:1)
Marcin Szewczyk - samobójcza, Marcin Fornalik
Liga Okręgowa Płock - 22 kolejka - 21 - 22 kwietnia 2012
21.04. 14:00 ULKS Ciółkowo - Wisła
Sobowo 1:1 (1:1)
Dawid Cieszkowski (rz.k.) - Wojciech Młotkowski (rz.k.)
22.04. 13:00 Kormoran Łąck - Mazur Gostynin 1:4 (1:1)
Eryk Józwiak - Piotr Wilamowski 2, Paweł Żydowo, Damian Surmak
22.04. 15:00 Skra Drobin - Wicher Cieszewo 10:0 (3:0)
Marcin Gajewski 3, Łukasz Rokicki 2, Bartłomiej Mielczarski, Piotr
Umiński, Mateusz Lemanowicz, Marcin Kowalski, samobójcza
22.04. 15:15 Huragan Bodzanów - Orzeł Goleszyn 1:2 (1:2)
Łukasz Tomczak 26' - Marek Bolimowski 22', Piotr Pawłowski 45' +1
22.04. 15:30 Stoczniowiec Płock - Skrwa Łukomie 5:2 (3:1)
Kamil Rzechółko 2, Mateusz Truskolaski, Arkadiusz Raczkowski,
Bartosz Obojski - Mariusz Beksa 2
22.04. 16:00 Pogoń Słupia - Zryw Bielsk 0:2
Dariusz Woźniak, Adrian Żuchniewicz
22.04. 16:00 Unia Iłów - Wisła Duninów 1:7 (1:1)
Tomasz Grzywacz - Dawid Szymański 2, Damian Tyska 2, Kamil
Samoraj, Piotr Milewski, Rafał Rękawiecki
22.04. 16:00 Bzura Chodaków - Świt Staroźreby 6:2 (2:0)
Radosław Stencel 3, Kamil Celeda (rz.w.), Jarosław Stencel,
Michał Kajetaniak - Krystian Pawlik, Radosłąw Nowakowski
Klasa A Płock - 17 kolejka 21 - 22 kwietnia 2012
21.04. 16:00 Kasztelan Białe Błoto
- Stegny Wyszogród 5:0
Patryk Folgier 2, Bartosz Szczepański, Radosław Kaniecki, Marcin Kądalski
22.04. 11:00 Orkan Lelice - Relax Miszewo 1:0 (0:0)
Mariusz Buraczyński
22.04. 15:00 Polonia Radzanowo - Start Proboszczewice 2:1
Radosław Petera 2 - Sebastian Duchewicz
22.04. 15:00 Lwówianka Lwówek - Victoria Cekanowo 2:1
Mariusz Stasiak, Piotr Perka
22.04. 15:00 Unia Czermno - Zorza Szczawin 4:0 (3:0)
Damian Sztendor 2, Przemysław Nowicki, Maciej Piotrowski
22.04. 15:00 Sparta Mochowo - Czarni Rempin 0:4 (0:1)
Klasa b Płock - 16 kolejka 21 - 22 kwietnia 2012
21.04. 16:00 Peklimar Umienino -
Mazowia Słubice 2:1 (1:0)
Dawid Skiera, Tomasz Roczniak - Arkadiusz Smagała
22.04. 16:00 Bobry Cierszewo - Iskra Kozłowo 0:5 (0:3)
Bogdan Brzeziński, Patryk Zieliński, Paweł Wiśniewski, Dawid
Kwasiborski, Krzysztof Jasiński
22.04. 16:00 Błyskawica Lucień - Olimpia Gozdowo 1:1