WARSZAWSKIE DERBY W NAJBLIŻSZEJ KOLEJCE
Dodane przez Bodzo dnia Wrzesień 16 2011 21:51:36

Po falstarcie w europejskich pucharach, w nadchodzących dniach emocjonować się będziemy rozgrywkami na Mazowszu i nie tylko. Czeka nas kolejna seria spotkań od Ekstraklasy do Klasy B.
Na najwyższym szczeblu pojedynek, który zawsze skupia ogromną widownię - Derby Warszawy. W niedzielę przy Konwiktorskiej Polonia podejmie Legię.
W drugiej lidze kibice mazowieccy czekają z niecierpliwością na zwycięstwo siedleckiej Pogoni przed własną publicznością. Początek Pogoni był znakomity, później przytrafiły się wpadki.
Ciężka przeprawa czeka Błękitnych Gąbin - rywalem tym razem GKP Targówek, zespół, który jako pierwszy przerwał znakomitą passę Kasztelana Sierpc, zwyciężając w wyjazdowym meczu 1:0. Gąbińscy kibice czekają zaś na pierwsze zwycięstwo swoich ulubieńców na boisku w Gąbinie. Postawa Błękitnych zaskakuje w pojedynkach wyjazdowych. Trzy mecze i trzy zwycięstwa. Zupełnie odwrotnie działo się w meczach przed własną publicznością. Również trzy mecze - jednak trzy porażki. Wszyscy trzymamy kciuki za pierwsze domowe zwycięstwo beniaminka.

18.09. 17:00 Polonia Warszawa - Legia Warszawa 2:1 (0:1)
Tomasz Jodłowiec 60', Edgar Cani 75' - Miroslav Radovic 23'
17.09. 16:00 Pogoń Siedlce - Motor Lublin 3:3 (3:0)
Jacek Kosmalski 3', Adam Czerkas 6', Marcin Paczkowski 22' - samobójcza 53', Ihor Mihałewśkyj 60', 81'
17.09. 16:00 Błękitni Gąbin - GKP Targówek 1:2 (0:1)
Radosław Wiśniewski 63' - samobójcza 44', Łukasz Fijołek 71'

Pozostałe wyniki >>>


Rozszerzona zawartość newsa

T-Mobile Ekstraklasa - 7 kolejka 16 - 19 września 2011

18.09. 17:00 Polonia Warszawa - Legia Warszawa 2:1 (0:1)
Tomasz Jodłowiec 60', Edgar Cani 75' - Miroslav Radovic 23'

16.09. 18:00 Widzew Łódź - Zagłębie Lubin 0:0

16.09. 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 4:1 (1:1)

17.09. 13:30 Podbeskidzie Bielsko Biała - Ruch Chorzów 0:1 (0:1)

17.09. 15:45 ŁKS Łódź - Górnik Zabrze 1:1 (0:1)

17.09. 18:00 Korona Kielce - Lechia Gdańsk 1:0 (1:0)

18.09. 14:30 Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław 0:1 (0:0)

19.09. 18:30 Wisła Kraków - GKS Bełchatów _ : _


I Liga - 10 kolejka 17 - 18 września 2011

17.09. 16:00 Dolcan Ząbki - Polonia Bytom 0:0

18.09. 16:00 GKS Bogdanka - Wisła Płock 2:1 (2:1)
Tomas Pesir 15', 25' - Łukasz Nadolski 36'


17.09. 16:00 Olimpia Elbląg - Sandecja Nowy Sącz 0:0

17.09. 16:00 Olimpia Grudziądz - Piast Gliwice 2:0 (0:0)

17.09. 18:00 GKS Katowice - Zawisza Bydgoszcz 0:1 (0:0)

18.09. 16:00 Flota Świnoujście - Pogoń Szczecin 1:0 (1:0)

18.09. 16:00 Kolejarz Stróże - Arka Gdynia 1:1 (1:0)

18.09. 17:00 KS Polkowice - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 0:2 (0:0)

18.09. 17:00 Ruch Radzionków - Warta Poznań 2:0 (0:0)


II Liga WSCHODNIA - 10 kolejka 17 - 18 września 2011

17.09. 16:00 Świt Nowy Dwór - KSZO Ostrowiec 1:1 (1:0)
Michał Strzałkowski 45' - Daniel Dylewski 65'

17.09. 16:00 Pogoń Siedlce - Motor Lublin 3:3 (3:0)
Jacek Kosmalski 3', Adam Czerkas 6', Marcin Paczkowski 22' - samobójcza 53', Ihor Mihałewśkyj 60', 81'

18.09. 19:00 Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola _ : _
 

17.09. 11:00 Wisła Puławy - Jeziorak Iława 1:1 (0:0)

17.09. 15:00 Garbarnia Kraków - Sokół Sokółka 3:0 (1:0)

18.09. 15:00 OKS 1945 Olsztyn - Pelikan Łowicz 3:1 (1:0)

18.09. 16:00 Stal Rzeszów - Resovia Rzeszów 0:1 (0:0)

18.09. 19:00 Wigry Suwałki - Okocimski KS Brzesko _ : _

 


III Liga Łódzko-Mazowiecka - 7 kolejka 17 września 2011

17.09. 11:00 Broń Radom - Mazur Karczew 1:1 (0:0)
Damian Sałek - Damian Jakubik

17.09. 12:00 Warta Sieradz - Ursus Warszawa 2:1 (0:0)
Marcin Kobierski, Kacper Jezierski - Jewhen Radionow

17.09. 14:00 Sokół Aleksandrów - KP Piaseczno 0:0

17.09. 16:00 Start Otwock - Hutnik Warszawa 1:1 (0:0)
Jarosław Kęsek - Szymon Lewicki

17.09. 16:00 Narew Ostrołęka - Omega Kleszczów 0:2 (0:2)
Krzysztof Kowalski, Łukasz Marciniak

17.09. 16:00 Zawisza Rzgów - Orzeł Wierzbica 2:0 (0:0)
Uelder Barbosa, Wesley

17.09. 16:00 MKS Kutno - Włókniarz Zelów 2:1 (0:1)
Sylwester Płacheta, Robert Kowalczyk - Samuel Obi

17.09. 16:30 Radomiak Radom - Legionovia Legionowo 1:0 (1:0)
Wojciech Wocial


IV Liga Mazowiecka południe - 7 kolejka 17 - 18 września 2011

17.09. 11:00 Naprzód Zielonki - UKS Łady 0:2 (0:0)
Maciej Pyrka 72', Rafał Bobowski 83'

17.09. 12:00 Pilica Białobrzegi - Energia Kozienice Janików 0:1 (0:1)
Sebastian Ogonek 33'
 
17.09. 16:00 KS Warka - Wulkan Windoor Zakrzew 1:1 (0:1)
Mateusz Najder 55 - Michał Lament 33'
 
17.09. 16:00 Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów 2:2 (0:1)
Bartosz Zawadzki, Damian Wojtulewicz

17.09. 16:00 Żyrardowianka Żyrardów - Pogoń Grodzisk 1:2 (1:1)
samobójcza 5' - Jakub Popiński 21’ (rz.k.), 90' +3

17.09. 16:30 Skra Obory - Okęcie Warszawa 1:1 (0:0)
Andrzej Nogal 76' (rz.k) – Piotr Biechoński 74'

17.09. 16:30 GLKS Nadarzyn - Znicz II Pruszków 0:1

18.09. 16:00 Podlasie Sokołów Podlaski - Victoria Sulejówek 0:0


IV Liga Mazowiecka północ - 7 kolejka 17 - 18 września 2011

17.09. 14:00 Kasztelan Sierpc - Huragan Wołomin 2:1 (2:0)
Michał Dzięgielewski, Paweł Winnicki - Mateusz Jaczewski

17.09. 15:00 MKS Ciechanów - MKS Przasnysz 0:0

17.09. 16:00 Błękitni Gąbin - GKP Targówek 1:2 (0:1)
Radosław Wiśniewski - samobójcza, Łukasz Fijołek

17.09. 16:00 Bug Wyszków - Tęcza 34 Płońsk 4:1 (3:1)
Alan Wróbel, Adrian Rowicki, Szymon Chalski, Maxwell Uzochukwu Elota - Jakub Swinarski

17.09. 16:00 Nadnarwianka Pułtusk - Ostrovia Ostrów Maz. 3:0 (0:0)
Marcin Michalski, Michał Walężak, Andrij Kliuchyk

17.09. 16:00 Mławianka Mława - Marcovia 2000 Marki 3:0 (0:0)
Mariusz Walczak 2, Robert Butryn

18.09. 11:00 Wisła II Płock - Korona Szydłowo 2:0 (0:0)
Daniel Mitura 2

18.09. 15:00 Amator Maszewo - KS Łomianki 0:6 (0:1)
Mateusz Sołtys 2, Radosław Kamiński 2, Łukasz Prusik, Daniel Mikołajczyk


Liga Okręgowa Warszawa grupa I - 6 kolejka 17 - 18 września 2011

17.09. 11:00 Gwardia Warszawa - KS Wesoła 4:1 (3:0)
Robert Kulesza 13', Emil Rusek 14', Marcin Zgórzak 20', Igor Mińkowski 57'

17.09. 11:00 Legion Warszawa - Mazur Radzymin 5:1
- Kamil Suchocki

17.09. 16:00 Bóbr Tłuszcz - Start II Otwock 5:1

18.09. 11:00 Dolcan II Ząbki - Victoria Zerzeń 0:5 (0:1)
Michał Charzyński 40', Zbigniew Dzięcioł 50', Michał Konopka 73', Łukasz Rossa 76', Karol Siara 83'

18.09. 16:00 Mazur II Karczew - Wilga Garwolin 1:1 (0:0)
Tomasz Sielski - Karl Zawadka

18.09. 16:00 Promnik Łaskarzew - Józefovia Józefów 0:6

18.09. 16:00 Legionovia II Legionowo - PKS Radość 3:3
Jakub Łotowski 2, Paweł Madej - Dominik Dukalski, Arkadiusz Milewski, Daniel Iwan

18.09. 16:30 Sokół Serock - Drukarz Warszawa 3:3
Krzysztof Szymański, Szymon Salwin, Paweł Badenko -


Liga Okręgowa Warszawa grupa II - 6 kolejka 17 - 18 września 2011

17.09. 11:00 Olimpia Warszawa - Błonianka Błonie 5:1 (2:1)
Rafał Popis 25', 42', 65', Rafał Hapak 51', 61' - Łukasz Dembiński 28'

17.09. 11:00 Legia Bemowo - Perła Złotokłos 0:3
v.o.

17.09. 11:00 Laura Chylice - Błękitni Korytów 1:2 (0:1)
Paweł Staniszewski - Kamil Łojszczyk, Rafał Jagiełło

17.09. 14:30 Milan Milanówek - Sparta Jazgarzew 1:4 (0:2)
Piotr Michaeli - Łukasz Dąbrowski 2, Maciej Kłosiewicz, Grzegorz Kończyński

17.09. 15:00 Naprzód Brwinów - Piast Piastów 1:1 (0:0)
samobójcza - Wojciech Kowalkowski

17.09. 16:30 Orkan Sochaczew - KS Raszyn 1:3 (0:1)
Piotr Chmielak - Adam Czubak, Marcin Przygoda, Adrian Wiercioch

18.09. 11:00 LKS Chlebnia - Ryś Laski 3:1 (1:0)
Łukasz Wiśniewski 2, Ariel Brzeziński - Patryk Ostrowski

18.09. 16:00 Ożarowianka Ożarów - Przyszłość Włochy 1:1 (0:1)
Grzegorz Węsek - Piotr Stępniewski


Liga Okręgowa Płock - 8 kolejka 17 - 18 września 2011

17.09. 13:00 Zryw Bielsk - Mazur Gostynin 0:2 (0:1)
Bartosz Komorowski, Adrian Ziółkowski

17.09. 13:00 Kormoran Łąck - Huragan Bodzanów 10:2 (3:1)
Tomasz Uniszkiewicz 3, Adam Szmit 3, Rafał Wilamowski 2, Dawid Jakowski, Tomasz Józwiak - Konrad Lipski, Łukasz Tomczak

17.09. 13:00 Pogoń Słupia - Wisła Duninów 1:3 (1:0)
Artur Piłat - Damian Tyska, Kamil Samoraj, Łukasz Kamińsk

18.09. 11:00 ULKS Ciółkowo - Wicher Cieszewo 1:3 (0:1)
Michał Aronowski - Krzysztof Grodkiewicz 2, Bogdan Grodkiewicz

18.09. 13:00 Bzura Chodaków - Skrwa Łukomie 1:0 (1:0)
Kamil Borkowski

18.09. 13:00 Skra Drobin - Świt Staroźreby 1:3 (0:2)
Hubert Krysztofiak - Maciej Sobiesiak, Arkadiusz Rutkowski, Krystian Pawlik

18.09. 13:00 Unia Iłów - Wisła Sobowo 1:4 (1:1)
Mariusz Kunikowski - Wojciech Młotkowski 3, Mateusz Młotkowski (rz.k.)

18.09. 17:00 Stoczniowiec Płock - Orzeł Goleszyn 0:2 (0:0)
Grzegorz Krzewicki, Maciej Niedzielak


Klasa A Płock - 5 kolejka 18 września 2011

18.09. 11:00 Orkan Lelice - Start Proboszczewice 2:3 (0:1)
Daniel Bartnikowski, Radosłąw Buraczyński - Rajmund Koperek, Krzysztof Sulkowski, Arkadiusz Majchrzak

18.09. 11:00 Kasztelan Białe Błoto - Relax Miszewo 0:2
Mariusz Wichrowski, Waldemar Łuczak

18.09. 11:00 Sparta Mochowo - Zorza Szczawin 3:4 (3:1)
Marcin Jarzyński, Arkadiusz Jastrzębski, Artur Sieciński - Paweł Machała, Aleksy Komorowski, Artur Gołębiewski, Bartosz Antczak

18.09. 13:00 Lwówianka Lwówek - Spójnia Mała Wieś 2:2
Piotr Piecka, Jakub Kotowicz - Dariusz Fabianowicz, Kamil Dylewski

18.09. 13:00 Polonia Radzanowo - Czarni Rempin 4:1 (3:1)
Tomasz Bandych 2, Artur Gołębiowski, Arkadiusz Dymowski - ?

18.09. 16:00 Unia Czermno - Victoria Cekanowo 7:1
? - Michał Stasiak


Klasa B Płock - 6 kolejka 18 września 2011

18.09. 11:00 Peklimar Umienino - Iskra Kozłowo 1:2
? - Krzysztof Jasiński, Dawid Janiszewski

18.09. 16:30 Olimpia Gozdowo - Błyskawica Lucień 4:2
Kamil Ryczkowski 2, Krystian Siemiątkowski, Kamil Rutkowski -