Rozpoczęły
się rozgrywki nowego sezonu 2011/12, Jako pierwsi na biska wybiegli piłkarze I i
II ligi, a wśród nich są oczywiście kluby mazowieckie. W pierwszej lidze
Mazowsze reprezentują Dolcan Ząbki i Wisła Płock, w drugiej - Pogoń Siedlce,
Znicz Pruszków oraz Świt Nowy Dwór Mazowiecki.
Bardzo miło zaskoczyła swoich kibiców siedlecka Pogoń. Beniaminek II ligi pewnie
pokonał przed własną publicznością OKS Olsztyn a spotkanie oglądało niemal dwa i
pół tysiąca widzów.
Równie udany start zaliczył pierwszoligowiec Dolcan Ząbki, który w meczu
inauguracyjnym wywalczył komplet punktów.
23 lipca, 17:00 Dolcan Ząbki - Ruch
Radzionków 2:0 (1:0)
Maciej Tataj 15', Piotr Charzewski 90'
24 lipca, 18:30 Wisła Płock -
Piast Gliwice 1:0 (0:0)
Kamil Biliński 88'
23 lipca, 17:00 Pogoń Siedlce - OKS 1945 Olsztyn 3:0 (2:0)
Adam Czerkas 12', Marek Kaliszewski 18', Robert Kwiatkowski 56'
24 lipca, 17:00 Stal Rzeszów -
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:0 (1:0)
Dawid Florian 28'
24 lipca, 18:00 Znicz Pruszków - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
3:0 (1:0)
Kamil Witkowski 42', Arkadiusz Jędrych 66', Grzegorz Wojdyga 70'
_________________________
foto:
www.spin.siedlce.pl
I Liga - 1 kolejka 23 - 24 lipca 2011
22.07. 19:00 GKS Katowice -
Termalica Bruk-Bet Nieciecza 0:1 (0:0)
23.07. 17:00 GKS Bogdanka - Olimpia Elbląg 2:0 (0:0)
23.07. 17:00 Dolcan Ząbki - Ruch Radzionków 2:0 (1:0)
Maciej Tataj 15', Piotr Charzewski 90'
23.07. 17:30 Arka Gdynia - Warta
Poznań 0:0
23.07. 19:00 Pogoń Szczecin - Polonia Bytom 3:0 (2:0)
23.07. 19:00 Zawisza Bydgoszcz - Sandecja Nowy Sącz 1:1 (0:0)
24.07. 17:00 Kolejarz Stróże - Olimpia Grudziądz 0:2 (0:0)
24.07. 18:30 Wisła Płock - Piast Gliwice 1:0 (0:0)
Kamil Biliński 88'
23.07. 17:00
Flota Świnoujście - Górnik Polkowice _ : _
odwołany - brak licencji dla Górnika
II Liga WSCHODNIA - 1 kolejka 23-24 lipca 2011
23.07. 17:00 Pogoń Siedlce - OKS
1945 Olsztyn 3:0 (2:0)
Adam Czerkas 12', Marek Kaliszewski 18', Robert Kwiatkowski 56'
23.07. 17:00 Stal Stalowa Wola -
Okocimski KS Brzesko 0:0
23.07. 17:00 Motor Lublin - Puszcza Niepołomice 0:0
23.07. 17:00 Jeziorak Iława - Pelikan Łowicz 2:0 (1:0)
24.07. 17:00 Stal Rzeszów - Świt Nowy Dwór 1:0 (1:0)
Dawid Florian 28'
24.07. 17:00 Sokół Sokółka - Resovia Rzeszów 0:0
24.07. 18:00 Znicz Pruszków - KSZO Ostrowiec 3:0 (1:0)
Kamil Witkowski 42', Arkadiusz Jędrych 66', Grzegorz Wojdyga 70'
28.07. 17:00 Wigry Suwałki - Wisła Puławy _ : _
Garbarnia Kraków - pauzuje