Świąteczna atmosfera połączona z kolejnym piłkarskim
weekendem to na pewno niezła gratka dla piłkarskich kibiców. Obecny weekend
rozpoczął się już w czwartek spotkaniami w niektórych grupach młodzieżowych.
Większość pojedynków zaplanowana została na Wielkanocną Sobotę, jednak kilka z
nich odbędzie się już dziś - w piątek 22 kwietnia.
Największy Hit świątecznego weekendu odbędzie się w sobotę w Płocku. Po
znakomitym zwycięstwie płocczan w Nowym Dworze, wszyscy liczą na równie udany
występ przeciwko liderowi grupy wschodniej.
23.04. 14:30 Wisła Płock - Olimpia
Elbląg 3:0 (2:0)
Kamil Biliński 7', 89', Damian Jaroń 43'
Czwartoligowy szlagier to konfrontacja trzeciej w tabeli Mszczonowianki z
wiceliderem - Mazowszem Grójec. Jesienią w Grójcu lepsi byli gospodarze
wygrywając 1:0. Na wiosnę oba zespoły grają w kratkę i w pięciu spotkaniach
zgromadziły po 8 punktów.
23.04. 11:00 Mszczonowianka Mszczonów
- Mazowsze Grójec 3:2 (1:1)
Kamil Dąbrowski 45', 65', Zbigniew Obłuski 77' - Damian
Wojtulewicz 10', Michał Kikowski 88'
W sobotę 23 kwietnia o godzinie 11:00 w Gąbinie rozegrany zostanie Mecz Kolejki
Płockiej Ligi Okręgowej. Staną do walki: niepokonany jeszcze wiosną lider tabeli
Błękitni i drużyna z najlepszą formacją defensywną w tym roku (tylko dwa
stracone gole) - Wisła.
23.04. 11:00 Błękitni Gąbin -
Wisła Duninów 2:0 (0:0)
Nie zabraknie na pewno emocji w Płockiej Klasie A - tu natomiast serdecznie
zapraszamy do Szczawina. Zorza, która na wiosnę wygrała wszystkie 4 spotkania,
tracąc tylko dwa gole podejmuje lidera tabeli - ULKS Ciółkowo - zapowiada się
bardzo ciekawie...
23.04. 15:00 Zorza Szczawin -
ULKS Ciółkowo 0:1 (0:0)
W dalszej części newsa pozostałe wyniki bieżącej kolejki
II Liga Wschodnia - 25 kolejka
21.04. 16:00 Start Otwock - Sokół
Sokółka 1:1 (0:1)
Wojciech Wocial 59' - Robert Speichler 39'
22.04. 15:30 Ruch Wysokie Maz. -
Motor Lublin 0:1 (0:1)
Rafał Niżnik 44'
22.04. 19:00 Znicz Pruszków -
Stal Stalowa Wola 0:0
23.04. 11:00 Stal Rzeszów - Resovia Rzeszów 2:0 (0:0)
Wojciech Fabianowski 55', Andreja Prokić 58'
23.04. 13:00 Okocimski KS
Brzesko - OKS 1945 Olsztyn 1:0 (1:0)
Paweł Pyciak 9'
23.04. 14:00 Pelikan Łowicz -
Puszcza Niepołomice 1:0 (0:0)
Mariusz Solecki 77'
23.04. 14:30 Wisła Płock -
Olimpia Elbląg 3:0 (2:0)
Kamil Biliński 7', 89', Damian Jaroń 43'
23.04. 15:00 Świt Nowy Dwór -
Wigry Suwałki 3:1 (2:1)
Rafał Kosiec 6', Adam Czerkas 10' (rz.k.), 81' - Rafał Darda 55'
23.04. 16:00 Jeziorak Iława - GLKS Nadarzyn
1:1 (0:0)
Roman Kretow 80' - Przemysław Sztybrych 89'
III Liga Łódzko-Mazowiecka - 21 kolejka
22.04. 15:00 UKS SMS Łódź - Broń
Radom 0:1 (0:1)
Wojciech Kupiec
23.04. 14:00 Radomiak Radom -
Sokół Aleksandrów Łódzki 1:1 (1:1)
Marcin Grunt 44' - Olaf Okoński 45'
23.04. 15:00 MKS Kutno -
Ceramika Opoczno 0:0
23.04. 16:00 Mazur Karczew - Włókniarz Zelów 0:1 (0:0)
Krzysztof Michalak 73'
23.04. 16:00 Pogoń Siedlce -
Ursus Warszawa 0:1 (0:0)
Ihor Paśkiw 55'
23.04. 16:00 Warta Sieradz -
Pilica Przedbórz 6:0 (5:0)
Robert Kowalczyk 1', Mariusz Graczykowski 6' (rz.k.), Tomasz
Swędrowski 19', Bartosz Kozieł 25', Łukasz Mitek 39', Paweł Sobczak 68'
23.04. 16:00 Narew Ostrołęka - Legionovia Legionowo 0:2 (0:0)
Ifeanyi Uwadizu 80', Łukasz Barankiewicz 90'
23.04. 17:00 KP Piaseczno - Concordia Piotrków Trybunalski
1:0 (0:0)
Rusłan Majdan 90'
IV Liga Mazowiecka południe - 21 kolejka
22.04. 14:30 Polonia Iłża -
Żyrardowianka Żyrardów 1:1 (0:0)
22.04. 15:00 Orzeł Wierzbica - KS Janików Kozienice 0:0
22.04. 16:00 Sparta Jazgarzew - Zwolenianka Zwoleń 1:0 (0:0)
22.04. 17:00 Pogoń Grodzisk - Skra Obory 1:0 (0:0)
Jakub Popiński 68'
23.04. 11:00 Naprzód Zielonki - Okęcie Warszawa 2:1 (1:1)
23.04. 11:00 Mszczonowianka Mszczonów - Mazowsze Grójec 3:2 (1:1)
Kamil Dąbrowski 45', 65', Zbigniew Obłuski 77' - Damian
Wojtulewicz 10, Michał Kikowski 88'
23.04. 12:00 Pilica Białobrzegi - UKS Łady 2:1 (2:1)
23.04. 13:00 Naprzód Skórzec - Znicz II Pruszków 2:3 (1:0)
IV Liga Mazowiecka Północ - 21 kolejka
22.04. 14:30 Bug Wyszków - Iskra
Krasne 0:1 (0:0)
Michał Krzyżewski
22.04. 16:00 MKS Ciechanów -
Kryształ Glinojeck 3:0 (3:0)
Patryk Tosik, Rusłan Russ, Kamil Olszewski
22.04. 16:00 Wkra Żuromin -
Kasztelan Sierpc 2:2 (2:1)
Robert Żelazny 35' (rz.k.), Bartosz Nowacki 42' - Tomasz Sudomir 45',
Michał Dzięgielewski 90' +2
22.04. 16:00 Hutnik Warszawa -
MKS Przasnysz 1:0 (1:0)
Szymon Lewicki
22.04. 16:30 Huragan Wołomin -
Tęcza 34 Płońsk 1:0 (0:0)
Karol Bednarczyk 90'
22.04. 18:00 Victoria Sulejówek
- MKS Mława 3:1 (1:0)
Rafał Betliński 7', Łukasz Wysocki 84', 90' - Bartosz Głowacki 88'
23.04. 11:00 Marcovia 2000 Marki - Wisła II Płock 1:0 (1:0)
Bartosz Grodzki
23.04. 15:00 Nadnarwianka Pułtusk - Korona Ostrołęka 1:0 (1:0)
Amobi Mmaduewesi
Liga Okręgowa Warszawa Grupa 1 - 21 kolejka
22.04. 16:00 Wicher Kobyłka -
Sokół Serock 4:1 (1:0)
22.04. 16:00 Promnik Łaskarzew - Dolcan II Ząbki 2:0 (1:0)
22.04. 16:00 Mazur II Karczew - Drukarz Warszawa 0:2 (0:0)
Piotr Cygan 81', Michał Lementowicz 90'
22.04. 16:00 Józefovia Józefów -
Mazur Radzymin 0:0
22.04. 17:30 Świt II Nowy Dwór - Żbik Nasielsk 0:9 (0:4)
Artur Choroba 5', Rafał Załoga 9', 18', 75', Maxwell Elota 40',
87', Jarosław Unierzyski 47', 85' (rz.k.), Fabian Kotarski 56'
23.04. 13:00 Legionovia II Legionowo - PKS Radość 2:1 (0:0)
23.04. 14:30 Korona Góra Kalwaria - Legion Warszawa 1:3 (1:1)
23.04. 15:00 Wilga Garwolin - GKP Targówek 1:3 (0:2)
Liga Okręgowa Warszawa Grupa 2 - 21 kolejka
22.04. 16:00 KS Łomianki -
Błonianka Błonie 3:0 (1:0)
Piotr Cygan 83, Michał Lementowicz 90' +1
22.04. 17:00 Milan Milanówek -
Legia Bemowo 0:3 (0:1)
Kamil Wójciak 2, Piotr Borowik
23.04. 10:00 KS Raszyn - Orkan Sochaczew 4:1 (1:1)
Adam Czubak 15', Krzysztof Szczęsny 62', Adam Kempa 71', Maciej
Galczewski 80' - Adam Rybicki 43'
23.04. 10:00 Ożarowianka Ożarów - Naprzód Brwinów 1:1 (0:0)
23.04. 10:00 LKS Chlebnia - Perła Złotokłos 0:5 (0:4)
23.04. 11:00 Przyszłość Włochy - Skra II Obory 8:0 (4:0)
23.04. 14:00 Naprzód II Zielonki - Olimpia Warszawa 0:0
Liga Okręgowa Płock - 20 kolejka
22.04. 14:30 Stoczniowiec Płock -
Pogoń Słupia 6:0 (1:0)
Damian Kotkiewicz 2, Kamil Rzechółko, Kamil Bobyk, Wojciech
Gapiński, Jarosław Machowski
23.04. 11:00 Kormoran Łąck -
Bzura Chodaków 3:1 (1:1)
Tomasz Uniszkiewicz 2, Dawid Jakowski - Łukasz Pacholski
23.04. 11:00 Świt Staroźreby -
Skrwa Łukomie 4:2 (1:1)
Kamil Kopyt 2, Maciej Sobiesiak, Łukasz Lewandowski - Tomasz
Szczepański, Mariusz Beksa
23.04. 11:00 Błękitni Gąbin -
Wisła Duninów 2:0 (0:0)
Radosław Balcerzak, Michał Kłosiński
23.04. 11:00 Zryw Bielsk -
Wicher Cieszewo 4:0 (2:0)
Damian Pomorski 2, Artur Woźniak (rz.k.), Damian Gagat
23.04. 13:30 Unia Iłów - Amator
Maszewo 2:0 (0:0)
Tomasz Grzywacz (rz.k.), Grzegorz Banasiak
23.04. 15:00 Orzeł Goleszyn -
Skra Drobin 5:3 (1:2)
Grzegorz Krzewicki 2, Robert Bielecki, Piotr Pawłowski, Marek
Bolimowski - Bartosz Mielczarski, Michał Lemanowicz, Jarosław Ciarkowski
Mazur Gostynin - Delta Miszewko 3:0 v.o.
Klasa A Płock - 18 kolejka
23.04. 15:00 Polonia Radzanowo -
Huragan Bodzanów 0:1 (0:0)
Konrad Lipski 68'
23.04. 15:00 Orkan Lelice -
Kasztelan Białe Błoto 1:2 (1:0)
Radosław Buraczyński - Norbert Wysiński, Piotr Wiśniewski
23.04. 15:00 Zorza Szczawin -
ULKS Ciółkowo 0:1 (0:0)
Michał Aronowski
23.04. 15:00 Stegny Wyszogród -
Skra II Drobin 0:2 (0:1)
Andrzej Gajewski, Gabriel Zmysłowski
23.04. 15:00 Wisła Sobowo -
Czarni Rempin 2:1 (0:1)
Mateusz Węderlich, Wojciech Młotkowski - Marcin Gołebiewski
23.04. 15:30 Unia Czermno -
Lwówianka Lwówek 1:3 (1:3)
Damian Sztendor - Piotr Perka, Piotr Ochman, Krzysztof Burdyka
Limit Rybno - Start Proboszczewice 0:3 v.o.