Kolejny piłkarski weekend i kolejne rozczarowanie kwietniową
pogodą na piłkarskich boiskach. Tym razem piłkarzom mazowieckich lig przyjdzie
zmierzyć się z silnym wiatrem. Taka aura odstrasza również kibiców. Miejmy
nadzieję, że mimo tych przeciwności licznie zgromadzą się na trybunach
oklaskiwać swoich ulubieńców, bo emocji w te dwa najbliższe dni na pewno nie
zabraknie. W niedzielę 10 kwietnia startuje ostatnia liga na Mazowszu - Płocka
Klasa "B". Już na sam początek ciekawie zapowiadający się mecz:
10.04. 14:00 Sparta Mochowo -
Peklimar Umienino 2:5
W czwartych ligach bardzo interesująco zapowiadają się spotkania:
09.04. 13:30 Marcovia 2000 Marki -
Hutnik Warszawa 0:3 (0:0)
Szymon Lewicki 68', Michał Złotkowski 80', Bartłomiej Walewski 88'
09.04. 11:00 Polonia Iłża - Mazowsze Grójec 0:1 (0:0)
Bartosz Zawadzki 68
Natomiast w okręgówkach szczególną uwagę zwróćmy na takie konfrontacje:
09.04. 13:30 Ożarowianka Ożarów
- Orkan Sochaczew 1:2 (0:1)
Krzysztof Kalbarczyk 80' - Kamil Wróbel 20', Mateusz Orliński
87'
09.04. 13:00 Błękitni Gąbin -
Mazur Gostynin 2:0 (1:0)
Łukasz Frątczak 20', Radosław Wiśniewski 90'
Serdecznie zapraszamy również na mecz kolejki płockiej "A" Klasy:
10.04. 14:00 Polonia Radzanowo -
ULKS Ciółkowo 1:2
Artur Gołębiowski - Przemysław Cieszkowski 2
W dalszej części newsa pozostałe wyniki bieżącej kolejki
II Liga Wschodnia - 23 kolejka
09.04. 14:00 Start Otwock - GLKS
Nadarzyn 1:1 (1:0)
Paweł Nowotka 24' - Przemysław Grajek 72'
09.04. 15:00 Stal Rzeszów - OKS
1945 Olsztyn 1:1 (0:0)
Wojciech Reiman 90' (rz.k.) - Paweł Alancewicz 58'
09.04. 16:00 Jeziorak Iława -
Stal Stalowa Wola 2:1 (1:0)
Wojciech Figurski 13', Remigiusz Sobociński 85' - Jarosław Piątkowski
89'
09.04. 16:00 Okocimski KS
Brzesko - Świt Nowy Dwór 1:0 (1:0)
Sebastian Głaz 9'
09.04. 19:00 Wisła Płock - Wigry
Suwałki 2:1 (1:0)
Jakub Zabłocki 36', Michał Twardowski 54' - Tomasz Sawicki 84'
10.04. 11:15 Pelikan Łowicz -
Motor Lublin 0:2 (0:0)
Piotr Prędota 71', Rafał Niżnik 83'
10.04. 15:00 Ruch Wysokie Maz. - Resovia
Rzeszów 1:0 (1:0)
Marcin Trzaskalski 2'
10.04. 16:00 Puszcza Niepołomice
- Sokół Sokółka 1:1 (1:1)
Tomasz Księżyc 22' - Sebastian Spychała 41'
10.04. 18:00 Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg
1:2 (0:0)
Kamil Witkowski 90' - Kamil Jackiewicz 61', Krzysztof Sobieraj 73'
(rz.k.)
III Liga Łódzko-Mazowiecka - 19 kolejka
09.04. 15:00 UKS SMS Łódź - Pilica
Przedbórz 6:1 (2:0)
Bartosz Biel 3', Mateusz Cholewiak 38', 70', 89', samobójcza 57',
Krystian Nowak 83' - Bartłomiej Grala 63' (rz.k.)
09.04. 15:00 Pogoń Siedlce -
Radomiak Radom 2:0 (0:0)
Jacek Kosmalski 75', Marcin Paczkowski 90'
09.04. 16:00 Mazur Karczew -
Legionovia Legionowo 1:2 (0:1)
Norbert Kosim 69' - Ifeanyi Uwadizu 28', Jarosław Tkacz 61'
09.04. 16:00 KP Piaseczno -
Ursus Warszawa 0:1 (0:0)
Sebastian Bulik 61'
09.04. 16:00 Broń Radom -
Ceramika Opoczno 2:0 (0:0)
Łukasz Jamróz 27' (rz.k.), Daniel Ciupiński 89'
09.04. 16:00 Narew Ostrołęka -
Sokół Aleksandrów Łódzki 0:1 (0:0)
Paweł Adamiec 63' (rz.k.)
09.04. 16:00 MKS Kutno -
Concordia Piotrków Trybunalski 2:0 (1:0)
Rafał Jankowski 6', Kamil Zagajewski 75'
09.04. 16:00 Warta Sieradz - Włókniarz Zelów
2:1 (0:0)
Tomasz Twardawa 81', Łukasz Mitek 90' - Filip Sysio 58'
IV Liga Mazowiecka południe - 19 kolejka
09.04. 11:00 Polonia Iłża -
Mazowsze Grójec 0:1 (0:0)
Bartosz Zawadzki
09.04. 12:00 Pogoń Grodzisk - Pilica Białobrzegi 0:3
(0:0)
Michał Doliński, Jarosław Karolewski, Stanisław Kulej
09.04. 13:00 Orzeł Wierzbica -
Zwolenianka Zwoleń 4:0 (4:0)
Patryk Jarząbek, Mateusz Dziubek, Sebastian Stąpór (rz.k.), Andrij
Procyk
09.04. 13:30 Naprzód Zielonki -
Skra Obory 1:2 (1:0)
09.04. 14:00 Mszczonowianka Mszczonów - KS Janików Kozienice 1:1 (0:1)
09.04. 15:00 Sparta Jazgarzew - UKS Łady 2:1 (0:0)
09.04. 16:00 Żyrardowianka Żyrardów - Znicz II Pruszków 0:1 (0:1)
Arkadiusz Jędrych
10.04. 16:00 Naprzód Skórzec -
Okęcie Warszawa 0:1 (0:0)
IV Liga Mazowiecka Północ - 19 kolejka
09.04. 11:00 Huragan Wołomin - MKS
Mława 1:1 (0:0)
Sebastian Kozłowski - Mariusz Walczak
09.04. 13:00 Kasztelan Sierpc -
Korona Ostrołęka 2:1 (1:0)
Piotr Mysior 38', Paweł Winnicki 81' - Wiesław Świętochowski 60'
09.04. 13:30 Bug Wyszków - Tęcza
34 Płońsk 2:0 (2:0)
Daniel Pruszkowski, Łukasz Kowalczyk
09.04. 15:00 Nadnarwianka
Pułtusk - Iskra Krasne 1:1 (0:0)
Jakub Polniak - Ikemefuna Ozuah
09.04. 15:00 Wkra Żuromin -
Kryształ Glinojeck 1:0 (1:0)
Adam Koprowski 27'
09.04. 16:00 MKS Ciechanów -
Wisła II Płock 2:0 (0:0)
Bartosz Borowiec 53', Igor Prociszyn 80'
09.04. 18:00 Victoria Sulejówek - MKS Przasnysz
2:1 (1:0)
Zbigniew Cacko, Karol Kopeć - Piotr Wiśniewski
Liga Okręgowa Warszawa Grupa 1 - 19 kolejka
09.04. 13:30 GKP Targówek - Mazur
Radzymin 5:1 (2:0)
10.04. 12:00 Świt II Nowy Dwór - Sokół Serock 1:1 (1:0)
10.04. 13:00 Legionovia II Legionowo - Wicher Kobyłka 3:0 (2:0)
10.04. 13:30 Józefovia Józefów - Dolcan II Ząbki 2:1 (0:1)
10.04. 14:00 Mazur II Karczew - Legion Warszawa 3:1 (2:0)
Mariusz Kopka 28', Kazimierz Sielski 45' (rz.k.), Damian Ciszek 76' -
Sebastian Wąsowski 89'
10.04. 14:00 Wilga Garwolin -
Drukarz Warszawa 1:2 (1:0)
Mariusz Kopka 28', Kazimierz Sielski 45' (rz.k.), Damian Ciszek 76' -
Sebastian Wąsowski 89'
10.04. 15:00 Korona Góra
Kalwaria - Żbik Nasielsk 2:1 (2:0)
10.04. 15:00 Promnik Łaskarzew - PKS Radość 3:1 (1:0)
Cezary Jóźwicki, Dariusz Winek, Mariusz Jesiotr - Kamil Madzio
Liga Okręgowa Warszawa Grupa 2 - 19 kolejka
09.04. 11:00 Przyszłość Włochy -
Naprzód II Zielonki 5:0 (2:0)
Artur Bałajzy 20', Piotr Stępniewski 43', Przemysław Bałajzy
50', Grzegorz Styczyński 66', Rafał Blicharski 78'
09.04. 13:30 Ożarowianka Ożarów
- Orkan Sochaczew 1:2 (0:1)
Krzysztof Kalbarczyk 80' - Kamil Wróbel 20', Mateusz Orliński 88'
09.04. 13:30 KS Raszyn - Perła
Złotokłos 2:0 (0:0)
Maciej Galczewski 2
09.04. 15:00 Milan Milanówek - Piast Piastów 0:0
09.04. 15:30 Błonianka Błonie - Legia Bemowo 0:1 (0:1)
09.04. 15:30 KS Łomianki - Naprzód Brwinów 7:0 (3:0)
Mateusz Sołtys 7', 71', Hubert Dolewski 21', 72', Michał Piros
36' (rz.k.), Piotr Sinkiewicz 58', Radosław Kamiński 74'
10.04. 10:00 LKS Chlebnia - Olimpia Warszawa 1:0 (0:0)
Liga Okręgowa Płock - 18 kolejka
09.04. 11:00 Zryw Bielsk - Skrwa
Łukomie 5:2 (4:2)
Damian Gagat (rz.k.), Tomasz Osmański, Damian Pomorski, Piotr
Górnicki, Krzysztof Sołtan - Jacek Beksa, Krystian Szpejna
09.04. 13:00 Kormoran Łąck -
Wisła Duninów 0:2 (0:1)
Marcin Wiśniewski (rz.k.), Rafał Rękawiecki
09.04. 13:00 Świt Staroźreby -
Skra Drobin 3:0 (2:0)
Łukasz Lewandowski, Arkadiusz Rutkowski, Dawid Turbaczewski
09.04. 13:00 Błękitni Gąbin -
Mazur Gostynin 2:0 (1:0)
Łukasz Frątczak, Radosław Wiśniewski
10.04. 13:00 Wicher Cieszewo -
Pogoń Słupia 0:2 (0:1)
Przemysław Mysielski, Jacek Sobczak
10.04. 13:00 Unia Iłów - Bzura
Chodaków 2:0 (1:0)
Tomasz Grzywacz 2
10.04. 14:00 Stoczniowiec Płock - Amator Maszewo
0:0
Orzeł Goleszyn - Delta
Miszewko 3 : 0 v.o.
Klasa A Płock - 16 kolejka
10.04. 11:00 Orkan Lelice - Start
Proboszczewice 3:4 (0:2)
Mariusz Buraczyński 2, Piotr Górski - Arkadiusz Majchrzak 2, Adrian
Jabłoński 2
10.04. 11:00 Wisła Sobowo - Skra
II Drobin 0:2 (0:0)
Tomasz Kamiński, Patryk Kwaśniewski
10.04. 13:00 Huragan Bodzanów - Czarni Rempin 1:1 (0:1)
Maciej Piórkowski 90' +4 - Krystian Szczypecki 3'
10.04. 14:00 Stegny Wyszogród -
Kasztelan Białe Błoto 0:3 (0:1)
Radosław Kaniecki 2, Tomasz Jabłoński
10.04. 14:00 Zorza Szczawin - Lwówianka Lwówek 2:0 (1:0)
Cezary Obszyński, Kamil Śniecikowski
10.04. 14:00 Polonia Radzanowo -
ULKS Ciółkowo 1:2 (1:1)
Artur Gołębiowski - Przemysław Cieszkowski 2
Unia Czermno - Limit Rybno 3 : 0 v.o.
Klasa B Płock - 10 kolejka
10.04. 14:00 Victoria Cekanowo -
Olimpia Gozdowo 4:2
10.04. 14:00 Relax Miszewo - Bobry Cierszewo 2:2
Patryk Rutecki, Waldemar Łuczak - Patryk Żuchowski, samobójcza
10.04. 14:00 Błyskawica Lucień - Spójnia Mała Wieś 1:2
Paweł Rękawiecki - Łukasz Jaroszek 2
10.04. 14:00 GOKSiR Młodzieszyn -
Luszynianka Luszyn 4:2
10.04. 14:00 Sparta Mochowo - Peklimar Umienino 2:5