PIŁKARSKIE OSTATKI
Dodane przez Bodzo dnia Listopada 20 2010 13:41:42

Większość lig już odpoczywa. Do końca jesiennych rozgrywek pozostały jedynie mecze w dwóch najwyższych klasach rozgrywkowych - Ekstraklasie i I Lidze. W warszawskiej okręgówce natomiast odrobione zostały zaległości. Przypomnijmy, że w grupie drugiej nie odbyły się wcześniej 2 spotkania. Mecz z 14 kolejki KP II Piaseczno z KS Raszyn (6 listopada, godz. 13:30) oraz z 15 kolejki (14 listopada, godz. 10:00) Piast Piastów - Naprzód Brwinów zostały przełożone ze względu na złe stany nawierzchni boisk nasiąkniętych obficie padającym deszczem.
Jedyny przedstawiciel Mazowsza Dolcan Ząbki zakończył rozgrywki I Ligi na ostatniej - niestety pozycji, w ostatnim meczu sprawiając jednak miłą niespodziankę remisem z Odrą Wodzisław. Piłkarze Dolcanu wprawdzie gola nie zdobyli, ale wyręczył ich zawodnik Odry - Szymon Jary, strzelając do własnej bramki. Radość trwała zaledwie trzy minuty - potem Odra doprowadziła do wyrównania, ale wynik utrzymał się do końca i jeden punkt pozostał w Ząbkach.
DOLCAN ZĄBKI - ODRA WODZISŁAW 1:1 (1:1)
samobójcza 29' - Marek Sobik 32'

W ten weekend miała zagrać również płocka okręgówka - jednak ostatecznie podjęto decyzję, że 17 kolejka odbędzie się w regulaminowym terminie - czyli w marcu 2011 roku. Przypomnijmy, że decyzją POZPN w Płocku dwie pierwsze kolejki wiosenne miały być odbyte w listopadzie tego roku. Pierwsza z nich w dniu 14 listopada, a druga 20 - 21 listopada. Mecze pierwszej kolejki odbyły się zgodnie z planem (oprócz spotkania Delta-Stoczniowiec). Natomiast druga z powrotem przesunięta została na wiosnę.

Wyniki zaległych spotkań LO Warszawa w rozwinięciu newsa...


Rozszerzona zawartość newsa

Liga Okręgowa Warszawa grupa 2 - zaległe mecze 14 i 15 kolejki

XIV kolejka

20.11. 12:00 KP II Piaseczno - KS Raszyn 2:4

XV kolejka

20.11. 10:00 Piast Piastów - Naprzód Brwinów 4:0

Obydwa spotkania zostały w planowanych terminach odwołane ze względu na obfite opady deszczu, które spowodowały, że boiska gospodarzy nie nadawały się do gry.