Mazur Karczew, Orzeł Wierzbica, Hutnik Warszawa, Żbik Nasielsk, KS Łomianki, Amator Maszewo, Wisła Sobowo i Spójnia Mała Wieś to zdecydowani liderzy mazowieckich klas rozgrywkowych na półmetku jesiennych rozgrywek. Kilka z tych zespołów nie straciło jeszcze nawet jednego punktu w walce o mistrzostwo swojej ligi. Jak będzie tym razem? Czy nadal wymienione zespoły utrzymają przodownictwo w ligowej tabeli? Przed liderami trudne pojedynki, a zarazem okazja udowodnienia, że czołowa lokata nie jest tylko dziełem przypadku. W ten weekend - przyjmijmy, że wszystkie spotkania z udziałem najlepszych zespołów w swoich grupach potraktujemy jako Mecze Kolejki. Poniżej zestaw par z ich udziałem, a w rozwinięciu newsa, wyniki i strzelcy w pozostałych spotkaniach od II Ligi do Klasy B. Zapraszamy!!!
III Liga: Pilica Przedbórz - Mazur Karczew 3:1 (0:0)
IV Liga PN: Wisła II Płock - Hutnik Warszawa 0:2 (0:0)
IV Liga PD: Mazowsze Grójec - Orzeł Wierzbica 1:2 (0:0)
LO W-wa 1: Sokół Serock - Żbik Nasielsk 0:2 (0:1)
LO W-wa 2: KS Łomianki - Milan Milanówek 3:0 (2:0)
LO Płock: Amator Maszewo - Kormoran Łąck 1:1 (0:0)
Klasa A: Wisła Sobowo - Huragan Bodzanów 0:1 (0:0)
Klasa B: Spójnia Mała Wieś - Sparta Mochowo 4:0
Udostępnij
BETSAFE.COM poleca - III Liga Łódzko Mazowiecka, IV Liga Łódzka, IV Liga Mazowiecka
Zarejestruj się poprzez banner reklamowy poniżej, złóż pierwszy depozyt
dostaniesz 100 złotych BONUS REJESTRACYJNY.
Wygrywając pomagasz utrzymać Nasz SERWIS. Polecamy !!!
Mazowieckie typy na niedzielę
1X2 | ||||||
niedziela 26.09.2010 | ||||||
Czas | Zdarzenie | Rodzaj | 1 | X | 2 | |
11.00 |
Widzew II Lodz - Unia Skierniewice
|
4 Liga - Lodzka
|
1,25 | 5,25 | 6,25 | |
11.00 |
Wisla II Plock - Hutnik Warszawa
|
4 Liga - Maz./Polnoc
|
3,85 | 4,50 | 1,50 | |
11.15 |
Pelikan Lowicz - Start Otwock
|
2 Liga Wschodnia
|
2,10 | 3,10 | 3,15 | |
13.00 |
LKS II Lodz - Orleta Cieladz
|
4 Liga - Lodzka
|
1,55 | 3,95 | 4,00 | |
16.00 |
OKS 1945 Olsztyn - Swit Nowy Dwor
|
2 Liga Wschodnia
|
2,55 | 3,15 | 2,45 | |
16.00 |
GLKS Nadarzyn - Znicz Pruszkow
|
2 Liga Wschodnia
|
2,70 | 3,20 | 2,30 | |
16.00 |
Woy Bukowiec - Omega Kleszczow
|
4 Liga - Lodzka
|
3,40 | 3,50 | 1,75 | |
16.00 |
KS Janikow-Kozienice - Sparta Jazgarzew
|
4 Liga - Maz./Poludnie
|
1,15 | 6,50 | 8,00 | |
17.00 |
Polonia Ilza - Naprzod Skorzec
|
4 Liga - Maz./Poludnie
|
1,75 | 4,15 | 3,05 |
II liga wschodnia - 10 kolejka
25.09. 15:00 Wigry Suwałki - Olimpia Elbląg 1:0 (0:0)
Krystian Słowicki 89'
25.09. 16:00 Resovia Rzeszów - Okocimski KS Brzesko 0:1 (0:0)
Łukasz Popiela 62'
25.09. 16:00 Motor Lublin - Stal Rzeszów 0:2 (0:1)
Konrad Maca 10', Wojciech Reiman 80' (rz.k.)
25.09. 16:00 Stal Stalowa Wola - Wisła Płock 1:0 (0:0)
samobójcza 52'
25.09. 16:00 Puszcza Niepołomice - Ruch Wysokie Maz. 1:2 (1:1)
Michał Świstak 17' - Eugeniusz Kołodziejczyk 20', Tomasz Bzdęga 71'
25.09. 16:00 Sokół Sokółka - Jeziorak Iława 1:1 (0:1)
Grzegorz Jóźwiak 74' - Tomasz Sedlewski 2'
26.09. 11:15 Pelikan Łowicz - Start Otwock 3:3 (0:0)
Konrad Koźmiński 61', 90', Krzysztof Brodecki 63' (rz.k.) - Mikołaj Tokaj 54', Paweł Nowotka 66', Patryk Kamiński 90'
26.09. 16:00 OKS 1945 Olsztyn - Świt Nowy Dwór 0:0
26.09. 16:00 GLKS Nadarzyn - Znicz Pruszków 0:0
III liga łódzko - mazowiecka - 8 kolejka
25.09. 15:00 Włókniarz Zelów - Narew Ostrołęka 0:1 (0:0)
Mariusz Marczak 86' (rz.k.)
25.09. 15:00 Ursus Warszawa - Radomiak Radom 0:4 (0:0)
Krystian Puton 69', Krzysztof Wierzba 79', 90', Jurij Fedosenko 83'
25.09. 15:30 Broń Radom - Warta Sieradz 3:2 (2:0)
Łukasz Jamróz 9', Daniel Ciupiński 23', Damian Sałek 75' - Marcin Kobierski 48', Łukasz Markiewicz 53'
25.09. 16:00 Concordia Piotrków Trybunalski - Pogoń Siedlce 3:6 (1:3)
Witold Grzywiński 3', Mariusz Zaor 88', Rafał Różycki 90' - Jacek Kosmalski 6', Aleksiej Dubina 11', Emmanuel Ifeanyi Emehel 27', Marek Kaliszewski 62', Rafał Komosa 71', Grzegorz Wędzyński 90'
25.09. 16:00 UKS SMS Łódź - MKS Kutno 1:4 (1:0)
Mateusz Cholewiak 15' - Ohagwu 50', Rafał Jankowski 69', Sylwester Płacheta 73', Przemysław Michalski 90'
25.09. 16:00 Ceramika Opoczno - KP Piaseczno 2:2 (2:1)
Dawid Stańdo 11', Grzegorz Piechna 19' - Damian Pracki 2', Emil Wrażeń 88'
25.09. 17:00 Pilica Przedbórz - Mazur Karczew 3:1 (0:0)
Dawid Janowski 50', Tomasz Wyciszkiewicz 68', Maciej Strykowski 90' - Kamil Tlaga 87'
25.09. 17:00 Sokół Aleksandrów Łódzki - Legionovia Legionowo 4:0 (0:0)
Olaf Okoński 3, Paweł Adamiec
IV liga Mazowiecka Grupa Północna - 8 kolejka
25.09. 14:00 Korona Ostrołęka - Bug Wyszków 1:1 (1:1)
Piotr Kubat – Krzysztof Krzywicki
25.09. 15:00 Iskra Krasne - Huragan Wołomin 1:3 (1:1)
Iuri Miedvediev - Sebastian Kozłowski, Łukasz Rossa, Mateusz Jaczewski
25.09. 16:00 Tęcza 34 Płońsk - Victoria Sulejówek 1:0 (0:0)
Krzysztof Dzięgielewski
25.09. 16:00 Kryształ Glinojeck - Marcovia 2000 Marki 1:2
??? - Rafał Piwko, Łukasz Fijołek
25.09. 16:00 Kasztelan Sierpc - MKS Ciechanów 6:2 (2:1)
Tomasz Sudomir 3, Michał Dzięgielewski 2, Maciej Lemanowicz - Maciej Tarnowski, Paweł Huzar
25.09. 16:00 Nadnarwianka Pułtusk - Wkra Żuromin 2:0
25.09. 16:00 MKS Przasnysz - MKS Mława 0:0
26.09. 11:00 Wisła II Płock - Hutnik Warszawa 0:2 (0:0)
Szymon Kiwała 68', Szymon Lewicki 72'
IV liga Mazowiecka Grupa Południowa - 8 kolejka
25.09. 10:00 Znicz II Pruszków - Naprzód Zielonki 0:2 (0:1)
Marcin Nowocień, Dariusz Piwowarek
25.09. 11:00 Okęcie Warszawa - Pogoń Grodzisk 1:6 (0:5)
Rafał Gajowniczek – Łukasz Kakietek 2, Mateusz Zawisza 2, Kamil Sadowski, Jakub Kołaczek
25.09. 12:00 Mazowsze Grójec - Orzeł Wierzbica 1:2 (0:0)
Tomasz Jaskólski – Paweł Ankurowski, Michał Kowalczyk
25.09. 15:00 UKS Łady - Zwolenianka Zwoleń 0:0
25.09. 16:00 Skra Obory - Pilica Białobrzegi 1:0 (1:0)
Andrzej Kacprzak
25.09. 16:00 Żyrardowianka Żyrardów - Mszczonowianka Mszczonów 2:1 (1:0)
Marcin Dębowski, Marcin Jakóbiak - Zbigniew Obłuski
26.09. 15:00 Polonia Iłża - Naprzód Skórzec 3:0 (1:0)
Dariusz Rysiewski, Radosław Cheda, Paweł Chmielewski
26.09. 16:00 KS Janików Kozienice - Sparta Jazgarzew 4:0
Liga Okręgowa Warszawa Grupa 1 - 8 kolejka
25.09. 11:00 Legion Warszawa - Świt II Nowy Dwór 4:1 (2:1)
Sebastian Wąsowski, Bartłomiej Podobas, Łukasz Gubała, Robert Wieczorek (rz.k.) - Wojciech Baran
25.09. 11:00 Mazur Radzymin - Promnik Łaskarzew 4:2 (1:1)
Cezary Urbanowski 2, Paweł Łupiński, Kamil Suchocki - Krzysztof Jankowski, Artur Witkowski (rz.k.)
25.09. 11:00 Drukarz Warszawa - Korona Góra Kalwaria 1:3 (1:0)
Grzegorz Pytko - Paweł Kalinowski 3
25.09. 11:00 Sokół Serock - Żbik Nasielsk 0:2 (0:1)
Jarosław Unierzyski (rz.k.), Grzegorz Jędrzejewski
25.09. 12:00 PKS Radość - Wicher Kobyłka 3:0
Daniel Zdzieszyński 2, Sebastian Żółkowski
25.09. 16:00 GKP Targówek - Mazur II Karczew 3:0 (1:0)
Adam Łęcki, Damian Oleksiak, Mariusz Piórkowski
26.09. 11:00 Dolcan II Ząbki - Legionovia II Legionowo 7:1 (3:1)
Marcin Stańczyk 3, Jakub Kabala, Arkadiusz Sojka, Michał Zapaśnik, Patryk Kubicki - Paweł Badenko
26.09. 16:00 Wilga Garwolin - Józefovia Józefów 2:2 (0:0)
Piotr Zegarek 2 - Emil Krupa, Artur Kowalczyk
Liga Okręgowa Warszawa Grupa 2 - 8 kolejka
25.09. 10:00 Olimpia Warszawa - Perła Złotokłos 1:3 (0:2)
Kamil Sieliński – Jerzy Kacperski 2, Michał Gotchold
25.09. 11:00 KS Łomianki - Milan Milanówek 3:0 (2:0)
Mateusz Sołtys, Hubert Dolewski, Jacek Jarosiński
25.09. 11:00 Naprzód Brwinów - KS Raszyn 2:1 (2:1)
Damian Cieślak, Michał Gutowski - Adrian Wiercioch
25.09. 14:15 CWKS Legia Warszawa - KP II Piaseczno 1:2 (1:0)
Adam Czubak – Chibuzo Nwankpa, Olakitan Sanni
25.09. 16:00 Orkan Sochaczew - LKS Chlebnia 4:2 (0:0)
Kamil Bartosiewicz 2, Kamil Wróbel 2 - Mateusz Piórkowski, Marcin Fornalik
25.09. 16:00 Piast Piastów - Przyszłość Włochy 5:0 (3:0)
Konrad Skoczeń 2, Łukasz Grzybowski, Jacek Kwiatkowski, Wojciech Kowalkowski
25.09. 16:00 Błonianka Błonie - Ożarowianka Ożarów 0:1 (0:0)
26.09. 14:00 Skra II Obory - Naprzód II Zielonki 0:2
Michał Ocipka 2
Liga Okręgowa Płock - 8 kolejka
25.09. 13:00 Skra Drobin - Mazur Gostynin 2:1 (2:0)
Jakub Witkowski, Daniel Zjadewicz - Robert Kłys
25.09. 13:00 Zryw Bielsk - Stoczniowiec Płock 2:1 (1:1)
Damian Pomorski 2 - Damian Kotkiewicz
25.09. 13:00 Delta Miszewko - Błękitni Gąbin 1:3 (1:2)
Konrad Bagiński - Tomasz Niedzielak 2, Piotr Widzyński
25.09. 16:00 Amator Maszewo - Kormoran Łąck 1:1 (0:0)
Arkadiusz Szarwiński - Eryk Józwiak
26.09. 13:00 Bzura Chodaków - Wisła Duninów 0:6 (0:1)
Adam Szmit 2, Marcin Wiśniewski 2, Rafał Rękawiecki, Kamil Samoraj
26.09. 13:00 Skrwa Łukomie - Orzeł Goleszyn 2:3 (2:3)
Mariusz Beksa 2 - Łukasz Suliński 2, Piotr Czajkowski (rz.k.)
26.09. 13:00 Wicher Cieszewo - Świt Staroźreby 3:4 (1:0)
Andrzej Mielczarek, Michał Grodkiewicz, Bogdan Grodkiewicz - Waldemar Olszewski 2, Arkadiusz Rutkowski, Jacek Kręciejewski
26.09. 13:00 Pogoń Słupia - Unia Iłów 4:1 (1:0)
Radosław Goc 3, Michał Ogrodniczak - Arkadiusz Smagała
Klasa A Płock - 6 kolejka
26.09. 11:00 Wisła Sobowo - Huragan Bodzanów 0:1 (0:0)
Konrad Lipski 87'
26.09. 11:00 Orkan Lelice - Lwówianka Lwówek 6:2 (4:0)
Arkadiusz Przygódzki 3, Janusz Jakacki, Cezary Jakacki, Daniel Bartnikowski - Piotr Perka, Krzysztof Burdyka
26.09. 11:00 Limit Rybno - Kasztelan Białe Błoto 5:2 (2:1)
Rafał Haba, Adrian Chałubek, Mariusz Wasilewski, Grzegorz Basiak, Maksymilian Supera - Piotr Wiśniewski, Sebastian Sławiński
26.09. 13:00 Polonia Radzanowo - Start Proboszczewice 3:0 (2:0)
Kamil Cieśla, Krzysztof Stoparczyk, Artur Gołebiowski
26.09. 13:00 Zorza Szczawin - Czarni Rempin 1:4 (0:1)
Stefan Pijanowski - Łukasz Pawłowski, Marcin Gołebiewski, Przemysław Wiśniewski, Krystian Szczypecki
26.09. 14:00 Unia Czermno - Skra II Drobin 0:1 (0:0)
Andrzej Gajewski
26.09. 16:00 Stegny Wyszogród - ULKS Ciółkowo 0:1 (0:0)
Jarosław Stępień
Klasa B Płock - 5 kolejka
26.09. 16:00 GOKSiR Młodzieszyn - Relax Miszewo 0:1 (0:0)
Waldemar Łuczak (rz.k.)
26.09. 16:00 Spójnia Mała Wieś - Sparta Mochowo 4:0
Norbert Skrzyński 2 , Kamil Dylewski , Dariusz Fabianowicz
26.09. 16:00 Błyskawica Lucień - Victoria Cekanowo 2:5 (0:5)
Kamil Zbieg, Roman Rękawiecki - Paweł Szer 2, Krzysztof Błaszkiewicz, Radosław Lęcki, Andrzej Reszczyński
26.09. 16:00 Peklimar Umienino - Bobry Cierszewo 2:2
Daniel Bielicki, Tomasz Boruc - Jacek Dzięcioł, samobójcza
26.09. 16:00 Luszynianka Luszyn - Olimpia Gozdowo 1:9 (1:3)
Krystian Kujawowicz - Kamil Ryczkowski 4, Daniel Wtulisiak 3, Andrzej Hajduk, Dawid Staniszewski