W środę 15 września w wielu ligach odrabiano piłkarskie zaległości. IV ligi mazowieckie rozegrały natomiast bieżącą - 6 kolejkę spotkań. Szóste zwycięstwo odnotował beniaminek Orzeł Wierzbica i jako jedyny zespół z kompletem punktów przewodzi ligowej stawce. Małej zadyszki doznali piłkarze Kasztelana Sierpc, którzy po weekendowej porażce z Nadnarwianką, nie zdołali pokonać przed własną publicznością Wkry Żuromin osiągając jedynie remis 1:1. Najwięcej goli padło w zaległym meczu warszawskiej "okręgówki". PKS Radość pokonał Promnika Łaskarzew aż 11:1. Odbyły się też zaległe mecze Płockiego Pucharu Polski. Więcej w rozwinięciu newsa...
II liga Wschodnia - mecze zaległe
Kolejka 4
15.09.10 16:00 Motor Lublin - Sokół Sokółka 0:1 (0:1)
Grzegorz Jóźwiak 23' (rz.k.)
Kolejka 2
15.09.10 17:00 Stal Stalowa Wola - Puszcza Niepołomice 2:1 (1:0)
Daniel Radawiec 10', Kamil Gęśla 52' - Wojciech Ankowski 90' (rz.k.)
III liga łódzko-mazowiecka - mecze zaległe
Kolejka 4
15.09.10 16:30 Radomiak Radom - Pogoń Siedlce 0:0
15.09.10 16:30 Legionovia Legionowo - Mazur Karczew 1:1 (0:1)
Łukasz Barankiewicz 61' - Bartosz Jaroń 38'
15.09.10 16:30 Ursus Warszawa - KP Piaseczno 0:0
15.09.10 16:30 Ceramika Opoczno - Broń Radom 0:0
IV liga mazowiecka południe - kolejka 6
15.09.10 16:00 Zwolenianka Zwoleń - Sparta Jazgarzew 2:0
15.09.10 16:00 KS Janików Kozienice - Orzeł Wierzbica 2:5
Sebastian Ogonek 2 - Paweł Czarnecki 2, Michał Kowalczyk 2, Sebastian Stąpór
15.09.10 16:00 Żyrardowianka Żyrardów - Polonia Iłża 0:1 (0:0)
??? 51'
15.09.10 16:30 Skra Obory - Pogoń Grodzisk 1:3 (0:1)
Piotr Krawczyk - Kamil Sadowski 9', Łukasz Kakietek 75', Michał Bal 90'
15.09.10 16:30 Okęcie Warszawa - Naprzód Zielonki 3:1
Piotr Biechoński 2, Rafał Gajowniczek - ???
15.09.10 16:30 Znicz II Pruszków - Naprzód Skórzec 2:4 (1:2)
??? - Cezary Demianiuk 2, Tomasz Iliński, Krzysztof Pałka
15.09.10 17:00 UKS Łady - Pilica Białobrzegi 3:2 (0:0)
Michał Pyrka 48', Rafał Bobowski 76', Paweł Nowocin 88' - Michał Doliński 78', Mateusz Wojtasiak 90' +2
15.09.10 17:00 Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów 1:0 (0:0)
Damian Wojtulewicz 65'
IV liga mazowiecka północ - kolejka 6
15.09.10 15:00 Wisła II Płock - Marcovia 2000 Marki 1:3 (0:0)
??? - Rafał Piwko 3
15.09.10 16:30 Tęcza 34 Płońsk - Huragan Wołomin 0:1 (0:0)
Arkadiusz Stępień
15.09.10 16:30 Kryształ Glinojeck - MKS Ciechanów 2:2
15.09.10 16:30 Iskra Krasne - Bug Wyszków 1:1 (0:0)
Vitalij Savchenko 55'- Michał Chorzępa 60'
15.09.10 16:30 Kasztelan Sierpc - Wkra Żuromin 1:1 (1:1)
Michał Dzięgielewski 10' - Bartosz Nowacki 35'
15.09.10 16:30 Korona Ostrołęka - Nadnarwianka Pułtusk 2:1 (2:0)
17', 24' - Thank God 47'
15.09.10 17:00 MKS Przasnysz - Hutnik Warszawa 1:3 (1:1)
Paweł Olszewski 5' - Marcin Konopka 23' (rz.k.), Bartłomiej Walewski 74', Szymon Kiwała 75'
15.09.10 17:00 MKS Mława - Victoria Sulejówek 0:2 (0:1)
Zbigniew Cacko 7', Jan Endzelm 73'
Liga Okręgowa Warszawa Grupa 1 - mecze zaległe
Kolejka 1
15.09.10 16:30 GKP Targówek - Legion Warszawa 2:1
Kolejka 4
15.09.10 16:00 Wicher Kobyłka - Legionovia II Legionowo 3:2 (1:2)
Kamil Rakowski 7', Damian Jarzębski 49', Łukasz Zalewski 90' +2 - ???
15.09.10 16:30 PKS Radość - Promnik Łaskarzew 11:1 (4:1)
Daniel Zdzieszyński 25', 31', 60', 65' (rz.k.), Tadeusz Chomicki 17', 54', Aleksander Graff 30', Piotr Hermanowski 46', Robert Rokicki 50', Krzysztof Szczęsny 62', Michał Hyliński 85' - Dariusz Winek 44'
15.09.10 16:30 Dolcan II Ząbki - Józefovia Józefów 2:2 (1:0)
??? - Kazimierz Grotte, Łukasz Poszalski
15.09.10 17:00 Drukarz Warszawa - Wilga Garwolin 2:2
Liga Okręgowa Warszawa Grupa 2 - mecze zaległe
Kolejka 4
14.09.10 16:30 Skra II Obory - KP II Piaseczno 1:6 (0:2)
Kaj Bergman 53’ – Kamil Gałązka 25', Mateusz Radomski 45’, 46’(rz.k.), Mateusz Krupnik 67’, Maciej Pawlicki 80’, Chibuzo Nwankpa 82’
15.09.10 16:30 Perła Złotokłos - KS Raszyn 1:3 (0:0)
??? - Sebastian Kot 58' (rz.k.), Szczęsny Krzysztof 80' (rz.k.), 90' +1 (rz.k.)
15.09.10 16:30 Piast Piastów - Milan Milanówek 3:2
Jakub Kwiecień, Łukasz Grzybowski, Konrad Skoczeń -
Kolejka 5
16.09.10 16:00 LKS CHLEBNIA - Naprzód II Zielonki 1:2 (1:0)
Liga Okręgowa Płock - mecze zaległe
Kolejka 4
15.09.10 16:30 Mazur Gostynin - Błękitni Gąbin 2:0 (1:0)
Patryk Matusiak (rz.k.), Dominik Dutkiewicz
Kolejka 3
15.09.10 20:00 Stoczniowiec Płock - Skra Drobin 0:1 (0:1)
Łukasz Łogosz
PUCHAR POLSKI POPZN - mecze zaległe
II runda Pucharu Polski
15.09.10 17:00 Zorza Szczawin - Kormoran Łąck 0:1 (0:0)
Rafał Wilamowski
15.09.10 17:00 Bzura Chodaków - Świt Staroźreby 0:3 v.o.
Bzura wycofała się z rozgrywek