W dniach od 23 do 28 sierpnia na boiskach klubów Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej rozgrywany był międzynarodowy turniej o puchar syrenki U-17. Zawody odbywały się w Łącku, Drobinie, Staroźrebach i Gostyninie. Areny finałów to: o III miejsce na Stadionie Miejskim w Płocku, a finał główny na Stadionie Wisły Płock.
W Turnieju startowały reprezentanci następujących krajów: Polski, Bułgarii, Norwegii, Danii, Irlandii Północnej, Białorusi, Ukrainy i Rumunii.
Patronat honorowy nad imprezą objęli: Marszałek Województwa Mazowieckiego, Starosta Płocki i Urząd Miasta Płocka. Jest to pierwsza tej rangi impreza piłkarska w historii POZPN.
W rozwinięciu newsa ostateczna klasyfikacja, wyniki oraz obsada sędziowska.
W tegorocznym Turnieju o Puchar Syrenki 2010 zwyciężyła reprezentacja Danii. Przedstawiamy końcową klasyfikację, a poniżej wyniki wszystkich spotkań:
KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU:
1.Dania
2.Rumunia
3.Białoruś
4.Polska
5.Ukraina
6.Norwegia
7.Irlandia Płn
8.Bułgaria
GRUPA A
POLSKA, BUŁGARIA, NORWEGIA, DANIA
GRUPA B
IRLANDIA PŁN., BIAŁORUŚ, UKRAINA,
RUMUNIA
24.08.2010
DANIA - NORWEGIA 4:0 (0:0) - (mecz w Łącku) - godz. 15:00
POLSKA - BUŁGARIA 1:0 (0:0) - (mecz w Gostyninie) - godz. 17:00
IRLANDIA PŁN. - BIAŁORUŚ 3:4 (1:2) - (mecz w Staroźrebach) - godz. 15:00
UKRAINA - RUMUNIA 0:0 - rz.k. 6:7 - (mecz w Drobinie) - godz. 17:00
25.08.2010
NORWEGIA - BUŁGARIA 5:0 (1:0) (mecz w Łącku) - godz. 15:00
POLSKA - DANIA 0:2 (0:0) (mecz w Drobinie) - godz. 17:00
IRLANDIA PŁN. - UKRAINA 2:2 (1:2) rz.k. 4:5 (mecz w Gostyninie) - godz. 15:00
BIAŁORUŚ - RUMUNIA 2:2 (2:0) rz.k. 4:5 (mecz w Staroźrebach) - godz. 17:00
MECZE FINAŁOWE - 27.08.2010
O MIEJSCE VII - BUŁGARIA - IRLANDIA PŁN. 1:3 (0:0) (mecz w Staroźrebach) - godz. 13:00
O MIEJSCE V - NORWEGIA - UKRAINA 1:2 (0:0) (mecz w Łącku) - godz. 13:00
O MIEJSCE III - POLSKA - BIAŁORUŚ 2:3 (1:2) (mecz na Stadionie Miejskim Płock) - godz. 13:00
O MIEJSCE I - RUMUNIA - DANIA p.d. 0:2 (0:0, 0:0) (mecz na Stadionie Wisły Płock) - godz. 17:00
OBSADA SĘDZIOWSKA TURNIEJU
24.08 Wtorek 15:00 Norwegia – Dania Mital – Ciechanów - Techniczny: J.
Kikolski - / Łąck
24.08 Wtorek 17:00 Polska – Bułgaria T. Marciniak – D. Oleksiewicz – K.
Nejman - Techniczny: P. Kędzierski - / Gostynin
24.08 Wtorek 15:00 Irlandia Płn. – Białoruś Jakubik – Siedlce -
Techniczny: P. Passon - / Staroźreby
24.08 Wtorek 17:00 Ukraina – Rumunia Siejewicz – Białystok - Techniczny:
M. Kurowski - / Drobin
25.08 Środa 15:00 Przegrani meczy 1 i 2 Korzeb – W-wa P. - Techniczny:
Passon - / Łąck
25.08 Środa 17:00 Zwycięzcy meczy 1 i 2 Siedlecki – W-wa - Techniczny: J.
Bieńkowski - / Drobin
25.08 Środa 15:00 Przegrani meczy 3 i 4 Trochimiuk – Ciechanów -
Techniczny: R. Szczytniewski - / Gostynin
25.08 Środa 17:00 Zwycięzcy meczy 3 i 4 Ciecierski – W-wa - Techniczny:
R. Lewandowski - / Staroźreby
27.08 Piątek 13:00 o miejsce VII J. Kikolski – R. Lewandowski – M.
Kowalski - Techniczny: M. Kurowski - / Staroźreby
27.08 Piątek 13:00 o miejsce V P. Passon – D. Oleksiewicz – A. Karpiński
- Techniczny: J. Bieńkowski - / Łąck
27.08 Piątek 13:00 o miejsce III Raczkowski – W-wa - Techniczny: Rad.
Pawłowski - / St. Miejski
27.08 Piątek 17:00 FINAŁ Sz. Marciniak – K. Nejman – P. Sokolnicki
- Techniczny: T. Marciniak - / Wisła Płock
__________________________
Wykorzystano materiały: http://www.syrenkacup.plo.pl