Liga Typera Ekstraklasa 2010/11 z Betsson - NASZ PARTNER ZAPRASZA!
Dodane przez Bodzo dnia Lipca 28 2010 21:09:17
Liga typera Ekstraklasa 2010-2011 z Betsson

6 sierpnia Ekstraklasa wznawia swoje rozgrywki, właśnie tego dnia ruszy nasz kolejny konkurs dla wszystkich użytkowników serwisu kontuzjowani.pl. Będzie to Liga typera Ekstraklasa 2010/2011 z Betsson. Typować będziemy mecze rundy jesiennej. Dalsze informacje i postanowienia pojawiać się będą w rozwinięciu tej informacji.

Będziemy typować dokładne wyniki meczów Ekstraklasy, każda kolejka rundy jesiennej pojawi się w naszym typerze. Za dokładnie trafiony wynik typer otrzyma 3 punkty, za trafioną różnicę bramek 2 punkty, za prawidłowe wskazanie zwycięzcy 1 punkt, nietrafiony typ to 0 punktów.

Oprócz głównej klasyfikacji prowadzić będziemy mała klasyfikację w której będą uwzględniane typy z danego miesiąca - na koniec miesiąca 5 najlepszych typerów otrzyma depozyty na swoje konta w Betsson. Oczywiście będą one odpowiednio niższe niż główne wygrane w typerze Ekstraklasa 2010-2011 z Betsson.

Dodatkowo przewidziane są punkty za polecenie nas znajomym (wszelkie próby oszustwa tj. więcej niż jedno konto założone przez użytkownika będą surowo karane) oraz rejestrację w Betsson z linku który pojawi się w najbliższych dniach.


Rozszerzona zawartość newsa
Nowa strona 3

Klasyfikacja po całej rundzie:

1 miejsce 222 PLN
2 miejsce 111 PLN
3 miejsce 99 PLN

4 miejsce 77 PLN
5 miejsce 55 PLN
6 miejsce 33 PLN
7 miejsce 33 PLN
8 miejsce 33 PLN
9 miejsce 33 PLN
10 miejsce 33 PLN
11 - 15 miejsce 5x 22 PLN
16 - 20 miejsce 5x 11 PLN

Mała tabela comiesięczna będzie ich 4(ostatnie kolejka z grudnia zaliczana będzie do miesiąca listopad):
1 miejsce 55 PLN
2 miejsce 44 PLN
3 miejsce 33 PLN
4 miejsce 22 PLN
5 miejsce 11 PLN

Uwaga: jeśli dany typer w jednym miesiącu osiągnie najwyższy wynik w drugim mimo znów najwyższego wyniku zostanie przesunięty automatycznie na niższe miejsce ponieważ może tylko raz otrzymać daną kwotę wygranej w małej tabeli. Nagrodami będą vouchery z wymaganym obrotem przed wypłatą x5 i minimalnym kursem (bez znaczenia single czy multi) 1,5.

Korzystając z tego linku Click można zarejestrować się u naszego sponsora i tym samym sposobem już na starcie uzyskać 5 punktów przewagi nad resztą (w celu potwierdzenia rejestracji prosimy na adres kontakt@kontuzjowani.pl wysłać maila o temacie rejestracja w Betsson a w treści podać datę i godzinę owej rejestracji w celu weryfikacji całego procesu i przyznaniu punktów.

Aby otrzymać dodatkowe 2 punkty za każdego poleconego użytkownika który ma inne IP, hasło i login niż osoba polecająca należy dokonać rejestracji przez nowego typera oraz fakt ten zgłosić na adres kontakt@kontuzjowani.pl w temacie wiadomości podać: Polecane osoby a w treści podać login osoby która poleciła rejestrację w naszym serwisie oraz po pauzie login nowych użytkowników strony kontuzjowani.pl. W jednym miesiącu dany typer może polecić 5 nowych użytkowników.

W razie jakichkolwiek niejasności prosimy o kontakt bądź zadawanie pytań w komentarzach tego artykułu.

 

Oto mecze do typowania w pierwszej kolejce które typujemy do 06 sierpnia do godziny 17:00:

Wisła Kraków - Arka Gdynia   
Górnik Zabrze - Polonia Warszawa   
GKS Bełchatów - Polonia Bytom   
Korona Kielce - Zagłębie Lubin   
Widzew Łódź - Lech Poznań   
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok   
Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów

_____________________________

źródło: http://www.kontuzjowani.pl