WYNIKI XVI TURNIEJU WIOSNY - POZOSTAŁE SPARINGI
Dodane przez Bodzo dnia Marca 16 2008 20:14:46

Huragan nie zwykł przegrywać przed własną publicznością. Dziś jednak nie sprostał późniejszemu zwycięzcy Turnieju AON-owi Rembertów, w meczu eliminacyjnym. Zabrakło trochę zimnej krwi i szczęścia. Mimo, że przez pierwszą część spotkania zawodnicy z Rembertowa przeważali i stwarzali więcej sytuacji podbramkowych, w drugiej piłkarze Huraganu ocknęli się i gdyby nie zimny prysznic już na samym początku drugiej części, mecz mógł ułożyć się inaczej. Po pierwsze przegranej, 0:2, połowie, ekipa Huraganu wyszła umotywowana i żądna zwycięstwa - niestety już 2 minuty po rozpoczęciu wynik brzmiał 0:3!

Od tej chwili gra zmieniła się zupełnie. AON walczył o utrzymanie wyniku, a Huragan dążył do zniwelowania strat. Udało się to, jednak nie w 100%. Po 9 minutach było już tylko 2:3 - a później nieco pecha i braku skuteczności przyczyniło się do tego, że to właśnie zespół z Rembertowa awansował do finału - gdyż wynik już nie uległ zmianie.

W drugim meczu eliminacyjnym, młodzież z Sierpca nie dała szans Junakowi Warszawa, pewnie zwyciężając 3:0.

W pojedynku o III miejsce Huragan pokazał już, że stać go na dobry mecz i pewnie pokonał Junaka 3:1, tracąc jedyną bramkę po rzucie karnym, podyktowanym za zagranie ręką przez bodzanowskiego obrońcę.

W finale zespół z Rembertowa męczył się z Kasztelanem niemal przez cały mecz - dopiero w końcowych minutach piłkarze AON-u zdobyli dwa gole, dające im zwycięstwo w XVI Turnieju Wiosny w Bodzanowie.

Królem Strzelców turnieju został Tymon Nyszko - (AON Rembertów) - 2 gole, Najlepszym Bramkarzem: Mateusz Ambrochowicz (Kasztelan Sierpc), zaś Najlepszym Zawodnikiem mianowano Pawła Żala (Huragan Bodzanów).

****

w pozostałych sparingach:

Bzura Chodaków - Orze Nieborów 7:5 (3:2)

bramki dla Bzury: Radosław Stencel 3, Krzysztof Tabara 2, Sławomir Smotarski, Tomasz Winnicki

Tajfun Brochów - Piast Feliksów 2:2 (2:1)

bramki: dla Tajfunu- Mariusz Rutkowski, Marek Dąbrowski, dla Piasta - Adam Bryński, Dawid Romanowski

KS Teresin - FC Stars Warszawa 5:3 (3:1)

bramki dla Teresina: Mariusz Zaborowski 2, Kamil Bartosiewicz, Sebastian Gwiazda, Sylwester Rajczak

KS Teresin (rocznik'94) - Błonianka Błonie ('94) 0:3 (0:1)

Promyk Nowa Sucha - Limit Rybno 6:1 (2:0)

bramki: dla Promyka - Piotr Kamiński 4, Jakub Rogoziński 2, dla Limitu - Kami Kubiak

FC Płochocin - KS II Teresin 4:4 (3:3)

bramki dla Teresina: Rafał Barulski, Robert Grzegorek, Mariusz Łasica, Łukasz Socha

Piast Feliksów - Orzeł Kampinos 2:2 (2:1)

bramki dla Piasta - Rafał Stępniak, Adam Stępniak, dla Orła - Paweł Stefański, Czesław Znajdek

Promyk Nowa Sucha - Bzura Chodaków (jun) 4:1 (2:1)

bramki dla Promyka: Piotr Kamiński 2, Rafał Brodowicz, Marcin Wawrzyniak, dla Bzury - Patryk Malinowski

Błonianka Błonie - Unia Iłów 2:1 (0:1)

bramka dla Unii - Tomasz Grzywacz

Orkan Sochaczew - Laktoza Łyszkowice 7:1 (3:0)

bramki dla Orkanu: Adrian Dąbrowski 2, Marcin Leszczyński, Kamil wróbel, Piotr Szatkowski, Marcin Fornalski, Krzysztof Różycki

Kormoran Łąck - Pogoń Słupia 5:0

bramki: Grzegorz Pawlikowski 3, Dawid Jakowski, Piotr Seweryniak