CO W TRAWIE PISZCZY - INFORMACJE Z MAZOWIECKICH KLUBÓW
Dodane przez Bodzo dnia Lipiec 11 2010 11:28:03

Początek lipca to przede wszystkim start okresu przygotowawczego w wielu zespołach. Poniżej postaramy się przedstawić krótkie informacje z mazowieckich klubów informujące o stanie przygotowań do nowego sezonu. Liczymy tu również na Waszą aktywność. Jeżeli chcecie, żeby informacja o Waszej drużynie znalazła się w tym newsie - proszę o kontakt. Rozgrywki rozpoczynają się w sierpniu. Lipiec - to pora na obozy szkoleniowe, sparingi, testowanie nowych zawodników oraz transfery. W lipcu rusza również centralna edycja Pucharu Polski, w której nasz jedyny przedstawiciel Orzeł Wierzbica zmierzy się z Wigrami Suwałki. O tym jednak w innej wiadomości. Przed zespołami okres przygotowawczy - treningi, a przede wszystkim mecze kontrolne, na które czeka już większość spragnionych piłkarskich emocji, kibiców. Informacje o sparingach, obok w Menu w zakładce Sparingi.


Rozszerzona zawartość newsa

Początek lipca to przede wszystkim start okresu przygotowawczego w wielu zespołach. Poniżej postaramy się przedstawić krótkie informacje z mazowieckich klubów informujące o stanie przygotowań do nowego sezonu. Liczymy tu również na Waszą aktywność. Jeżeli chcecie, żeby informacja o Waszej drużynie znalazła się w tym newsie - proszę o kontakt. Rozgrywki rozpoczynają się w sierpniu. Lipiec - to pora na obozy szkoleniowe, sparingi, testowanie nowych zawodników oraz transfery. W lipcu rusza również centralna edycja Pucharu Polski, w której nasz jedyny przedstawiciel Orzeł Wierzbica zmierzy się z Wigrami Suwałki. O tym jednak w innej wiadomości. Przed zespołami okres przygotowawczy - treningi, a przede wszystkim mecze kontrolne, na które czeka już większość spragnionych piłkarskich emocji, kibiców. Informacje o sparingach, obok w Menu w zakładce Sparingi.


BROŃ RADOM

W Radomiu na pierwszy plan wysuwa się budowa stadionu miejskiego przy ul. Narutowicza. Pierwszy przetarg na budowę stadionu nie został rozstrzygnięty. Powodem były wyższe niż zakładał kosztorys budowy ceny zaproponowane przez trzech oferentów. Drugi przetarg zostanie rozstrzygnięty już wkrótce. W poniedziałek 12 lipca - nastąpi otwarcie ofert. Jedno jest pewne - stadion powstanie...

BŁĘKITNI GĄBIN

Przed piłkarzami Błękitnych nowe wyzwania. W Gąbinie planują wzmocnienia. N pierwszych zajęciach prowadzonych przez Marka Ledziona pojawiło się 15 zawodników, w tym trzech nowych, którzy prawdopodobnie zasilą skład spadkowicza z IV Ligi.

 

CERAMIKA OPOCZNO

Nowy sezon zainauguruje w III Lidze Łódzko-Mazowieckiej. Działacze myślą o wzmocnieniach. Prawdopodobnie powróci z wypożyczenia Tomasz Łopata, który w poprzednim sezonie był podstawowym zawodnikiem trzecioligowej Warty Sieradz. Ceramika rozegra 5 spotkań kontrolnych, a jej rywalami będą: Polonia Iłża, Włókniarz Zelów, Woy Bukowiec, MKS Stąporków i Oskar Przysucha.

GWARDIA WARSZAWA

Zespół z wielkimi tradycjami nowy sezon rozpocznie niestety na poziomie Klasy A. Na chwilę obecną trwają poszukiwania zawodników, którzy pomogliby odbudować świetność warszawskiego zespołu. Cytujemy informację ze strony klubowej: "... Gwardia Warszawa poszukuje zawodników chętnych do gry w A-klasowej drużynie seniorów. Zapraszamy juz na pierwszy trening 17 lipca lub kolejne, a dla zawodników spoza Warszawy (np. studentów), możliwe bezpłatne zakwaterowanie na terenie klubu. Niewątpliwie usytuowanie naszego stadionu jest niezwykle atrakcyjne i nie ma co kryć, wszędzie jest blisko. Gwardia to dobre miejsce, żeby wypłynąć na "szerokie" wody. ..."

HURAGAN BODZANÓW

Poprzedni sezon - najmniej udany od kilku lat. Wąska kadra przyczyniła się do osiągnięcia mało zadowalających wyników. W nowym sezonie raczej bez większych zmian. Przed Huraganem kolejny ciężki sezon. Piłkarze rozpoczęli przygotowania w pierwszym tygodniu lipca. Treningi odbywają się 3 razy w tygodniu. Zaplanowano 5 spotkań kontrolnych. Ze Zrywem Bielsk, Orlętami Baboszewo, Świtem Staroźreby, Guzovią Guzów i Błyskawicą Lucień.

HUTNIK WARSZAWA

W Hutniku same zmiany. Nowy prezes - Maciej Purchała, nowe wizje przyszłości. Hutnik ma zostać całkowicie przebudowany, a to za sprawą pomocy Warszawskiej Legii. Duży budżet ma zaowocować dobrymi wynikami. Nieoficjalnie mówi się o kwotach rzędu 40 do 50 tysięcy na miesiąc !!! Na stronie Hutnika napisano: "... Długofalowe plany zakładają, że drużyna z Bielan stanie się drugą, po Legii, piłkarską siłą stolicy. - Taki jest nasz cel - zapewnia Purchała, choć podkreśla, że na chwilę obecną kluczowy jest awans do III ligi. To on ma otworzyć przed klubem bramę na salony. ..."

KASZTELAN BIAŁE BŁOTO

Od 13 lipca rozpoczynają się przygotowania do nowego sezonu. Piłkarze trenować będą trzy razy w tygodniu. Mówi się o wzmocnieniach zespołu, głównie za sprawą zawodników grających w Kasztelanie Sierpc, a także czołowych graczy grupy młodzieżowej.

KASZTELAN SIERPC

Piłkarze Kasztelana cieszą się z wywalczonego awansu do IV Ligi. Na początek dobra informacja - Klub otrzymał licencję na występy na tym szczeblu rozgrywek. Pozostało jedynie solidne przygotowanie do nowej rundy. Kibice nie próżnują. Na kilka tygodni przed nowymi rozgrywkami powstała nowa seria kibicowskich koszulek. Zobaczyć i zamówic można je z poziomu strony www - Kasztelana Sierpc. www.mkskasztelan.futbolowo.pl Na pierwszym treningu 12 lipca Paweł Dylewski - szkoleniowiec Kasztelana miał do dyspozycji 15 zawodników. Treningi przed sezonem odbywają się każdego dnia o godzinie 19.00.

KORMORAN ŁĄCK

W Kormoranie zmiany... i to duże. Były szkoleniowiec Waldemar Figurski od nowego sezonu poprowadzi Mazura Gostynin. Jego miejsce zajął Jacek Maślany. Ze swoich funkcji zrezygnowali również: Andrzej Dakowski - sekretarz klubu, Witold Jankowski - wiceprezes ds. organizacyjnych oraz Bartosz Jankowski - trener rocznika 1993. Pierwszy trening zaplanowano na 19 lipca. Pierwszy sparing - 24 lipca z Błękitnymi Gąbin. Następnie około 20 osobowa kadra wyjedzie na obóz przygotowawczy na Mazury.

JÓZEFOVIA JÓZEFÓW

W klubie odbyły się wybory władz. Prezesem został ponownie Cezary Książek. Czołowy zawodnik zespołu Artur Kowalczyk przebywa na testach w drugoligowym Zniczu Pruszków. Józefovia planuje rozegrać aż 9 spotkań kontrolnych. Pierwszym rywalem - 21 lipca, będzie KS Raszyn. Następni przeciwnicy to: Ożarowianka Ożarów, Bóbr Tłuszcz, UKS Łady, Przyszłość Włochy, Tęcza Stanisławów, Olimpia Warszawa oraz Sokół Kołbiel i rezerwy Świtu Nowy Dwór.

KS FALENICA

Pierwszy trening, który odbył się już 9 lipca poprowadził nowy szkoleniowiec - Mieczysław Pyza.

KS JANIKÓW KOZIENICE

Zespół wznawia treningi w dniu 12 lipca 2010.

KS TERESIN

Od nowego sezonu zmiana na stanowisku szkoleniowca. Zespół z Teresina poprowadzi Paweł Gadziała, który wcześniej był czynnym zawodnikiem zespołu oraz prowadził drużynę juniorów.

LEGION WARSZAWA / BIAŁOŁĘKA WARSZAWA

W czerwcu podjęto decyzję o połączeniu Legionu Warszawa z Białołęką Warszawa. Nowy zespół pod wodzą Tomasza Grappa występował będzie w warszawskiej okręgówce pod nazwą SS Legion Warszawa, a rezerwy zagrają w Klasie A. Finalizacja połączenia obu zespołów nastąpi prawdopodobnie w ostatnim tygodniu lipca.

LEGIONOVIA LEGIONOWO

13 lipca piłkarze Legionovii Legionowo wznowili treningi przed piłkarskim sezonem 2010/2011. Na zajęciach pojawiło się dwudziestu sześciu zawodników, którym bacznie przyglądał się trener Piotr Topczewski. W prowadzeniu zajęć Topczewskiemu pomagał Dariusz Ziąbski. Wśród ćwiczących pojawiło się ośmiu nowych, w stosunku do kadry zespołu z rundy wiosennej, zawodników.

LEGIONOVIA LEGIONOWO

Ruszają przygotowania do sezonu 2010/2011 w wykonaniu Legionovii II Legionowo, która rywalizuje w warszawskiej lidze okręgowej. Podopieczni trenera Sebastiana Dzisiewicza wybiegną na boisko 13 lipca we wtorek po zakończeniu treningu pierwszego zespołu. - Treningi we wtorki, środy, piątki, a w sobotę pierwszy sparing z Victorią Zerzeń (Warszawa). - zdradza szkoleniowiec zespołu.

LKS CHLEBNIA

Zespół rozpoczął przygotowania 8 lipca. W ramach przygotowań rozegra siedem sparingów, a rywalami będą: Ursus Warszawa, Znicz II Pruszków, Marcovia Marki, Ożarowianka Ożarów, Błękitni Korytów, Przyszłość Włochy i Drukarz Warszawa.

LIMIT RYBNO

Początek przygotowań zaplanowano na 23 lipca. 30 lipca młodzież z rocznika 95 wyjeżdża na obóz do Kozienic. Z ustaleń wynika, że rywalami w sparingach będą Tajfun Brochów i Promyk Nowa Sucha.

MAZUR GOSTYNIN

Nowy trener - nowy Mazur. Do Gostynina przybywa kilku nowych graczy. Nazwiska to na razie jeszcze tajemnica. Na pierwszym treningu, wśród kilkunastu piłkarzy można było zobaczyć cztery nowe twarze. Waldemar Figurski - który w nowym sezonie poprowadzi jedenastkę Mazura ma zadanie odbudować silny zespół. Cele??? Prawdopodobnie awans do IV Ligi. Efekty ciężkiej pracy zobaczymy już niebawem.

MAZUR KARCZEW

Nowy szkoleniowiec Artur Kolator rozpoczął z zespołem przygotowania do nowego sezonu już 5 lipca. Zaplanowano 10 spotkań towarzyskich. Na przełomie lipca i sierpnia zespół wyjedzie na obóz przygotowawczy, który zaplanowano w Miętnem.

MKS PRZASNYSZ

Początek przygotowań - 8 lipca, godz. 16.00. W ostatnim tygodniu lipca zespół wyjeżdża do Chorzeli na obóz przygotowawczy. Zaplanowano też sześć spotkań kontrolnych. Rywale: Nadnarwianka Pułtusk, Narew Ostrołęka, Błękitni Raciąż, Pogoń Siedlce, Start Nidzica i Korona Szydłowo. Podczas zgrupowania rozegrany zostanie również sparing z miejscowym Orzycem Chorzele.

MKS MŁAWA

7 lipca odbył się pierwszy trening. Szkoleniowiec MKS-u Paweł Taranowski miał do dyspozycji 22 zawodników. Zaplanowano rozegranie siedmiu meczów sparingowych. MKS Mława zmierzy się z Nadnarwianką Pułtusk, Lechem Rypin, Motorem Lubawa, Startem Nidzica, Legią (ME) Warszawa, Startem Działdowo i Koroną Szydłowo.

NAPRZÓD ZIELONKI

Piłkarze Naprzodu wznawiają treningi w dniu 12 lipca. W nowym sezonie w zespole Naprzodu nie zobaczymy Krzysztofa Rogusa, Krystiana Ryczkowskiego i Jakuba Lesiaka, bowiem po okresie wypożyczenia powrócili do stołecznego Ursusa. Jest natomiast szansa na powrót napastnika Dariusza Cackowskiego, który poprzednie dwa sezony bronił barw Sparty Jazgarzew.

ORKAN SOCHACZEW

Piłkarze Jerzego Podbrożnego mieli tylko dwa tygodnie przerwy, a przygotowania rozpoczęli już 3 lipca. Na pierwszym treningu stawiło się 12 zawodników. Aż cztery treningi w tygodniu i piąty mecz kontrolny. Taką taktykę szkoleniową przyjął trener Orkanu. Sześć ustalonych sparingpartnerów: Piast Feliksów, Tęcza Płońsk, Wisła II Płock, Naprzód Zielonki, Pilica Białobrzegi i Mazowsze Grójec.

ORONKA OROŃSKO

Piłkarze Oronki rozpoczęli  przygotowania do nowego sezonu 13 lipca. Po raz pierwszy z zespołem z Orońska ćwiczyli trzej gracze Orlika Radom, których pozyskaniem zainteresowany jest Marcin Janik. Natomiast jeśli chodzi o ubytki, to już w trakcie poprzedniego sezonu treningi przerwali Adam Ofiara, Michał Taras i Tomasz Zawadzki. Teraz ubędzie także prawdopodobnie Kacper Zepchło, a Kamil Czarnecki otrzymał kilka ofert z innych klubów i jego przyszłość również jest niepewna. Oronka w okresie przygotowawczym rozegra pięć sparingów. Jej przeciwnikami będą: Woy Bukowiec Opoczyński, Zamłynie Radom, Pilica Białobrzegi, Akcja Jastrzębia i Gerlach Drzewica

ORZEŁ GOLESZYN

Działacze w Goleszynie stawiają na młodzież. Ogłoszono nabór do roczników 1994/95 oraz 1996 i młodszych. Piłkarze rocznika 95 występować będą w Mazowieckiej Lidze Juniorów Młodszych, natomiast trampkarze '96 w Płockiej Lidze Trampkarzy. www.orzelgoleszyn.com

ORZEŁ WIERZBICA

Początek przygotowań, trener Orła Wierzbica Józef Antoniak wyznaczył na środę 14 lipca. Tydzień później zespół czeka konfrontacja Pucharu Polski z Wigrami Suwałki, a mecze kontrolne wierzbiczanie rozpoczną nawet wcześniej. 17 lipca Orła czeka sprawdzian z Granatem Skarżysko-Kamienna. Na 21 lipca wyznaczony został mecz Pucharu Polski z Wigrami Suwałki. 24 lipca, Orzeł zmierzy się z Bronią Radom, 30. ze Zwolenianką Zwoleń, a 7 sierpnia z Łysicą Bodzentyn. Na 4 sierpnia sparing nie został ustawiony, bo w przypadku awansu w PP, właśnie tego dnia rozegrana zostanie kolejna runda pucharowa. Klubowi działacze chcieliby żeby w Orle zostali wszyscy dotychczasowi, podstawowi piłkarze. – Ponadto prowadzone są rozmowy z wieloma kandydatami z Juventy Starachowice, Szydłowianki Szydłowiec, Mazowsza Grójec i innych zespołów. Do rozstrzygnięć personalnych jeszcze daleko – informuje wiceprezes Orła Rafał Dyczkowski.

PODLASIE SOKOŁÓW PODLASKI

W poniedziałek 12 lipca piłkarze Podlasia spotkali się na pierwszych zajęciach po krótkiej wakacyjnej przerwie. Mimo, że część zawodników przebywa jeszcze na urlopach i wyjazdach w treningu uczestniczyło 23 piłkarzy. Pod okiem nowego szkoleniowca Roberta Parzonki, który zastąpił na tym stanowisku Pawła Wróbla zawodnicy po krótkim spotkaniu organizacyjnym odbyli 45minutowe zajęcia. Pełna kadra zespołu zostanie ogłoszona do 31 lipca i znajdzie się w niej  22 zawodników.
Najbliższy mecz Podlasia w środę 14 lipca o godz. 15.30 na stadionie przy ul. Okrężnej z IV-ligową Cresovią Siemiatycze.

POGOŃ SŁUPIA

Piłkarze Pogoni, którzy pierwszy raz w historii klubu wywalczyli awans do ligi okręgowej, już rozpoczęli przygotowania. Pierwszy rozegrany mecz kontrolny przegrali z Wkrą Bieżuń 3:4, kolejne mecze towarzyskie: 1 sierpnia z Orkanem Lelice, 8 sierpnia z Orlętami Baboszewo. Jest duża szansa, że w Słupi powstanie nowy obiekt. Gdzie będą rozgrywane mecze LO jeszcze nie wiadomo. Nieoficjalnie mówi się, że Pogoń jako gospodarz będzie podejmować swoich rywali na boisku w Bieżuniu.

START OTWOCK

Działacze Startu odwoływali się w sprawie przyznania licencji na występy w II Lidze. 8 lipca Komisja Odwoławcza ds. Licencji Klubowych pozytywnie rozpatrzyła odwołanie Startu Otwock, a na klub został jedynie nałożony nadzór finansowy i infrastrukturalny. Przygotowania rozpoczęto już na początku lipca.

PELIKAN ŁOWICZ

W klubie dużo zmian. Nowy trener - Robert Wilk ma dużo pracy do wykonania. Liga silniejsza niż rok temu. Nasuwa się pytanie czy będzie to walka o awans czy o utrzymanie w lidze. Dodatkowo problemy. Obiekt Pelikana nie spełnia wymogów licencyjnych. Wiele wskazuje na to, że zalecenia komicji nie zostaną wykonane przed rozpoczęciem rozgrywek i Pelikan będzie musiał rozgrywać swoje mecze w ... Kutnie.

PIAST PIASTÓW

Po spadku do Ligi Okręgowej przed zespołem nie lada wyzwanie - walka o powrót do IV Ligi. Pierwszy krok już poczyniony. Od 25 czerwca zespół ma nowego trenera. Funkcję tą powierzono Markowi Brzeskiemu. Jest to trener II klasy. Prace w Piastowie zaczynał jako szkoleniowiec II zespołu, w następnych latach pracował w K.S Ursus Warszawa jako trener młodzieży, a w ostatnim okresie jako asystent w I zespole mając udział w awansie do III Ligi popularnych " traktorków".

PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY

Początek przygotowań zaplanowano na 12 lipca. Najważniejsza zmiana w klubie to nowy szkoleniowiec. O powrót do czwartej ligi z zespołem Przyszłości walczył będzie Jacek Wdowiarski. A szanse na powrót są duże. Jeśli kadra nie ulegnie zmianowm, zapowiadają ostrą walkę o IV liogę.

STEGNY WYSZOGRÓD

Działacze z Wyszogrodu mogą poszczycić się znakomitą postawą młodszych grup wiekowych. Trampkarze od nowego sezonu zagrają w Lidze Mazowieckiej. Skład tej grupy przedstawia się następująco:

 Polonia Warszawa
 Drukarz Warszawa
 Białe Orły Warszawa
 GKP Targówek
 Legion Warszawa
 Wiktoria Zerzeń
 Stegny Wyszogród
 Wisła Płock
 Nadnarwianka Pułtusk
 Tęcza Płońsk
 Pogoń Siedlce
 OSIR Sokołów Podlaski

TĘCZA PŁOŃSK

Zespół rozpoczął przygotowania 5 lipca. Tego dnia pierwsze zajęcia odbyli piłkarze drugiego zespołu. Dzień później trenowali czwartoligowcy.  Trener płońszczan Anatolij Krawczuk na pierwszym treningu miał do dyspozycji 22 zawodników. Rywale Tęczy podczas okresu przygotowawczego: Świt Nowy Dwór, Ursus Warszawa, Orkan Sochaczew, Wisła Duninów, Stoczniowiec Płock i Błękitni Raciąż.

TĘCZA STANISŁAWÓW

Przygotowania rozpoczynają 10 lipca na miesiąc przed rozpoczęciem sezonu. W tym okresie zaplanowanych jest 7 spotkań kontrolnych. Piłkarze Mirosława Ostrowskiego trenować będą w każdy wtorek i czwartek od 1 lipca o 18:30 na boisku w Stanisławowie. W ciągu pięciu pełnych tygodni przygotowań zespół rozegra siedem meczów kontrolnych, a rywalami będą:

10 lipiec (sobota) godz. 17:00 Stanisławów Putka Team (Drużyna gościnnie) - ten sparing Tęcza wygrała 7:1
17 lipiec (sobota) godz. 18:00 Kołbiel Sokół Kołbiel (A klasa Warszawska)
18 lipiec (niedziela) godz. 17:00 Ruda Płomień Dębe Wielkie (A klasa Siedlecka)
21 lipiec (środa) godz. 18:00 Kałuszyn Victoria Kałuszyn (LO Siedlecka)
24 lipiec (sobota) godz. 18:00 Siennica Fenix Siennica (A klasa Warszawska)
31 lipiec (sobota) godz. 18:00 Józefów Józefovia Józefów (LO Warszawska)
07 sierpień (sobota) godz. 18:00 Wesoła Ks Wesoła (Mazowiecka Liga Juniorów)

UKS ŁADY

W miniony wtorek odbyło się posiedzenie zarządu klubu, na którym zapadło kilka bardzo istotnych decyzji. Po pierwsze, dokonano przydziału trenerów do poszczególnych drużyn młodzieżowych. Chłopców urodzonych w roku 1998, tak jak dotychczas prowadził będzie kapitan drużyny seniorów Maciej Mazurkiewicz. Roczniki 1999 i 2000 wspólnie poprowadzą Marcin Borsuk i Andrzej Radziewicz. Najmłodszą grupę, w tym roku jeszcze nie mogącą grać w regularnych rozgrywkach MZPN futbolu uczył będzie Rafał Bobowski. I tu pewne novum, które jeśli się sprawdzi, od kolejnych sezonów zostanie na pozostałe grupy. Mianowicie Rafał prowadził będzie treningi w oparciu o wskazówki Sławomira Włodarskiego, trenera IV ligowego zespołu seniorów, mającego ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy z grupami młodzieżowymi głównie w Agrykoli Warszawa.

UNIA CZERMNO

Unia Czermno wznawia treningi 21 lipca. Treningi odbywać się będą 2 razy w tygodniu plus sparing w weekend. Trenerem pozostał Marek Ledzion. 1 sierpnia rozegrają pierwszy sparing z Zorza Szczawin Kościelny w Szczawinie, 8 sierpnia z drużyną juniorów Błękitnych Gabin, 14 lub 15 sierpnia z Kopernikiem Kiernozia również na wyjeździe. Drużyny prawdopodobnie nikt nie wzmocni , może jedynie 1-2 najzdolniejszych juniorów żeby mogła uczestniczyć w spotkaniach regulaminowa liczba młodzieżowców. Zespól opuścił jak na razie tylko jeden zawodnik, który przeszedł do juniorów Błękitnych Gabin.

URSUS WARSZAWA

W środę 23 czerwca 2010 roku po wielu rozmowach z kandydatami na trenera I zespołu seniorów URSUSA WARSZAWA, Zarząd KS Ursus w końcu zdecydował. Trenerem w przyszłym sezonie już III-ligowego URSUSA zostanie ARTUR KALINOWSKI - trener II klasy mistrzowskiej, który ostatnie lata związany był z zespołem Znicza Pruszków. Trener Artur Kalinowski od wielu lat był asystentem trenerów seniorów Znicza Pruszków, grającego ostatnie 3 sezony w I lidze (m.in. asystentem Dariusza Kubickiego, Jacka Grembockiego, Janusza Wójcika, Leszka Ojrzyńskiego).

Pierwszy trening 8 lipca zgromadził aż 37 zawodników.

WILGA GARWOLIN

Pierwszy trening 10 lipca 2010. Przez cały lipiec treningi odbywać będą się codziennie. W planach Wilgi 5 spotkań kontrolnych z PKS Radość, Legionovią Legionowo, Podlasiem Sokołów i Drukarzem Warszawa. Piąty rywal jeszcze nie jest ustalony.

ŻYRARDOWIANKA ŻYRARDÓW

Mistrz Ligi Okręgowej od nowego sezonu zagra jako świeżo upieczony czwartoligowiec. Tylko dwa tygodnie przerwy mieli podopieczni Sebastiana Gajewskiego. Szkoleniowiec, który wprowadził "Żyrkę" do IV Ligi pozostaje do dyspozycji i w nowym sezonie poprowadzi beniaminka, może po kolejne sukcesy. 10 lipca ruszyły przygotowania. W tym czasie Żyrardowianka zagra siedem spotkań kontrolnych.


Zwracamy się z prośbą do naszych czytelników o informacje na temat Waszych ulubionych zespołów. Jeśli chcecie, żeby pojawiły się one w uzupełnieniu do tej wiadomości, przesyłajcie informacje na adres: redakcja@m-gol.pl , wykorzystując Prywatne Wiadomości, korzystając z GG: 624715, bądź wstawiając Komentarz do tego newsa.