XVIII ODSŁONA TURNIEJU WIOSNY W BODZANOWIE
Dodane przez Bodzo dnia Marca 14 2010 15:29:40

Bodzanowski Turniej Wiosny o Puchar Wójta i Rady Gminy Bodzanów osiągnął w tym roku pełnoletniość. Rozegrany został po raz XVIII. Uczestnicy turnieju musieli zmagać się nie tylko w pojedynkach o sukcesy sportowe, ale również z bardzo niesprzyjającą aurą. Rozpoczęto w iście zimowej atmosferze, na kilkucentymetrowej warstwie mokrego śniegu. Druga faza turnieju toczona była na grząskiej płycie boiska, by w końcu zwieńczyć dzieło w obfitych opadach śniegu. Warunki pogodowe okazały się jednak nie takie straszne. Piłkarze rozegrali bardzo interesujące zawody, a w finale zmierzyli się gospodarze turnieju i AON Rembertów. Finał jak sprzed dwóch lat, z tym że wynik zupełnie inny. Honorowymi Gośćmi Turnieju byli Starosta Powiatu Płockiego Michał Boszko, Wójt Gminy Bodzanów Jarosław Dorobek oraz Prezes POZPN Dariusz Kluge. Poniżej przedstawiamy wyniki XVIII Turnieju Wiosny w Bodzanowie. Zobacz zdjęcia >>>


Rozszerzona zawartość newsa

Bodzanowski Turniej Wiosny o Puchar Wójta i Rady Gminy Bodzanów osiągnął w tym roku pełnoletniość. Rozegrany został po raz XVIII. Uczestnicy turnieju musieli zmagać się nie tylko w pojedynkach o turniejowe sukcesy, ale również z bardzo niesprzyjającą aurą. Rozpoczęto w iście zimowej atmosferze, na kilkucentymetrowej warstwie mokrego śniegu. Druga faza turnieju toczona była na grząskiej płycie boiska, by w końcu zwieńczyć dzieło w obfitych opadach śniegu. Warunki pogodowe okazały się jednak nie takie straszne. Piłkarze rozegrali bardzo interesujące zawody, a w finale zmierzyli się gospodarze turnieju i AON Rembertów. Finał jak sprzed dwóch lat, z tym że wynik zupełnie inny. Honorowymi Gośćmi Turnieju byli Starosta Powiatu Płockiego Michał Boszko, Wójt Gminy Bodzanów Jarosław Dorobek oraz Prezes POZPN Dariusz Kluge. Poniżej przedstawiamy wyniki XVIII Turnieju Wiosny w Bodzanowie.


Turniej podzielony był na dwie fazy: eliminacyjną i finałową. Spotkania trwały 50 minut (2 x 25). Zwycięzcy zmierzyli się o pierwsze miejsce, a pokonani zagrali o III. Puchary ufundowane przez Wójta i Radę Gminy Bodzanów otrzymał każdy z zespołów, ufundowano statuetki dla najlepszego zawodnika, strzelca i bramkarza turnieju dzięki inicjatywie Starosty Powiatu Płockiego Michałowi Boszko.

Prezes POZPN Dariusz Kluge ufundował natomiast 8 dobrej klasy piłek, po dwie dla każdej drużyny, na pamiątkę uczestnictwa w XVIII Turnieju Wiosny.

Sędziami turnieju byli Marek Mikołajewski oraz Michał Ostrowski.

Faza eliminacyjna

Relax Miszewo - AON Rembertów 1:1 (0:0) rz.k. 4:5

Huragan Bodzanów - OKS Służew 2:1 (1:0)

Mecz o III miejsce

Relax Miszewo - OKS Służew 9:0 (3:0)

Mecz Finałowy

Huragan Bodzanów - AON Rembertów 3:1 (2:1)

Końcowa klasyfikacja:

1. Huragan Bodzanów

2. AON Rembertów

3. Relax Miszewo

4. OKS Służew

W kategoriach indywidualnych nagrody otrzymali:

Najlepszy Strzelec - Łukasz Tomczak (Huragan Bodzanów)

Najlepszy Zawodnik - Tomasz Płaszczyński (Relax Miszewo)

Najlepszy Bramkarz - Łukasz Wiśniewski (AON Rembertów)

Zobacz zdjęcia >>>