UMBRO CUP 2010 Presov Słowacja
Dodane przez toldik77 dnia Styczeń 13 2010 12:01:54

Drużyny UKS MDK Król Maciu¶ Club Płock z rocznika 1999-2000 dostały zaproszenie na Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej UMBRO CUP 2010 w Presovie (Słowacja), w tej wielkiej imprezie dziecięcej bierze udział około 200 drużyn z całej Europy Wschodniej, także nasze dzieciaki będ± miały okazję powalczyć z najlepszymi ekipami z Rosji, Czech, Słowacji, Rumunii, Chorwacji, Litwy, Serbii, Białorusi, Ukrainy itp. Zapowiada się wspaniała zabawa i wiele niezapomnianych wrażeń nie tylko dla samych piłkarzy, ale i dla rodziców, którzy zgłosili sw± chęć wyjazdu i liczn± grup± jad± wspierać i dopingować swoje pociechy.
Id±c za przykładem UKS MDK Płock - rodzice Wisły Płock 99 wraz z trenerem także podjęli wyzwanie i również jad± na tenże Turniej.
Reasumuj±c : w dniach 28.01.2010 - 01.02.2010 dzieciaki i rodzice UKS MDK Płock i Wisły Płock bawi± się na Słowacji !!! Dla przybliżenia jak taka impreza wygl±da, podajemy przykładow± rywalizację z turnieju ubiegłorocznego, w trzech kategoriach wiekowych U-9, U-10 i U-11. >>>


Rozszerzona zawarto¶ć newsa

Drużyny UKS MDK Król Maciu¶ Club Płock z rocznika 1999-2000 dostały zaproszenie na Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej UMBRO CUP 2010 w Presovie (Słowacja), w tej wielkiej imprezie dziecięcej bierze udział około 200 drużyn z całej Europy Wschodniej, także nasze dzieciaki będ± miały okazję powalczyć z najlepszymi ekipami z Rosji, Czech, Słowacji, Rumunii, Chorwacji, Litwy, Serbii, Białorusi, Ukrainy itp. Zapowiada się wspaniała zabawa i wiele niezapomnianych wrażeń nie tylko dla samych piłkarzy, ale i dla rodziców, którzy zgłosili sw± chęć wyjazdu i liczn± grup± jad± wspierać i dopingować swoje pociechy.
Id±c za przykładem UKS MDK Płock - rodzice Wisły Płock 99 wraz z trenerem także podjęli wyzwanie i również jad± na tenże Turniej.
Reasumuj±c : w dniach 28.01.2010 - 01.02.2010 dzieciaki i rodzice UKS MDK Płock i Wisły Płock bawi± się na Słowacji !!! Dla przybliżenia jak taka impreza wygl±da, podajemy przykładow± rywalizację z turnieju ubiegłorocznego, w trzech kategoriach wiekowych U-9, U-10 i U-11. >>>


U-9

Ćwierćfinały

FC Tatran Preąov - AMSPN Hetman Zamo¶ć - 1:1 (karne 4:3)
MFK Koąice - FK Raven Povaľská Bystrica - 3:2
LPS Pitesti (Rum) - FS Uzhgorod I - 6:0
FK Niva-Svitanok Vinnica (Ukr) - SPN Motor II Lublin - 2:1

Półfinały

MFK Koąice - 1. FC Tatran Preąov - 3:0
FK Niva-Svitanok Vinnica - LPS Pitesti - 2:1

o 3 miejsce

FC Tatran Preąov - LPS Pitesti - 2:1

Finał

FK Niva-Svitanok Vinnica - MFK Koąice - 1:0

U-10

1/8 finału

Smena Kiev - DJUSSH Volodymyr-Volynskyy (Ukr) - 1:0
L.P.S Pitesti - FK Spartak Ivano-Frankivsk - 8:0
FK Partizán Bardejov - Fönix-Gold FC Székesfehérvár - 3:3 (karne 2:1)
O©K Istebné (Svk) - M©K Tesla Stropkov - 2:1
©K Tempus Rimavská Sobota - KS Drukarz II Warszawa - 2:0
Fotbal Frýdek-Místek - MOSiR Jastrzębie - 4:0
FC Tatran I Preąov - ©©S-FC Slovan Galanta (Svk) - 2:1
MAC Népstadion SE Budapest - FC Tatran II Preąov - 4:1

Ćwierćfinały

Smena Kiev - L.P.S Pitesti - 2:2 (karne 2:0)
FK Partizán Bardejov - O©K Istebné - 1:0
©K Tempus Rimavská Sobota - Fotbal Frýdek-Místek - 1:0
FC Tatran I Preąov - MAC Népstadion SE Budapest - 2:0

Półfinały

FK Partizán Bardejov - Smena Kiev - 1:0
FC Tatran I Preąov - ©K Tempus Rimavská Sobota - 0:0 (karne 2:1)

o 17 miejsce

KS Drukarz I Warszawa - Z© Komenského Lipany (Svk) - 0:0 (karne 5:4)

o 3 miejsce

©K Tempus Rimavská Sobota - Smena Kiev - 2:0

o 1 miejsce

FK Partizán Bardejov - 1. FC Tatran I Preąov - 0:0 (karne 3:2)

U-11

1/8 finału

LPS Pitesti - AS Omega Tarnaveni (Rum) - 9:1
FK DAC 1904 Dunajská Streda - MOSiR Jastrzębie - 1:1 (karne 3:2)
MFK Koąice - FK ©aca - 4:0
©K Badin (Svk) - 1. FC Tatran I Preąov - 1:0
FC Sparta Brno - FK Niva-Svitanok Vinnica - 4:1
©©S-FC Slovan Galanta - FK Fastiv (Ukr) - 6:0
DJUSSH Volodymyr-Volynskyy - FK Partizán Bardejov - 5:1
FK Česká Třebová - Z© Komenského Lipany - 2:1

Ćwierćfinały

LPS Pitesti - FK DAC 1904 Dunajská Streda - 6:0
MFK Koąice - ©K Badin - 4:0
FC Sparta Brno - ©©S-FC Slovan Galanta - 3:0
DJUSSH Volodymyr-Volynskyy - FK Česká Třebová - 2:0

Półfinały

LPS Pitesti - MFK Koąice - 6:2
DJUSSH Volodymyr-Volynskyy - FC Sparta Brno - 0:0 (karne 3:1)

o 3 miejsce

FC Sparta Brno - MFK Koąice - 2:1

Finał

DJUSSH Volodymyr-Volynskyy - LPS Pitesti - 2:1