SIERPECKI SZLAGIER "OKRĘGÓWKI"
Dodane przez Bodzo dnia Października 30 2009 08:20:20

Dzień przed Świętem Zmarłych rozegrana zostanie 12 kolejka płockiej Ligi Okręgowej oraz nadrobią zaległości zespoły IV Ligi Mazowieckiej i płockiej Klasy A. Szlagierem soboty będzie zapewne mecz na szczycie Ligi Okręgowej pomiędzy Kasztelanem Sierpc i Kormoranem Łąck. Ekipa z Sierpca to niekwestionowany lider tabeli. W jedenastu dotychczas rozegranych spotkaniach piłkarze Kasztelana zgromadzili komplet punktów. Zaskakują również znakomitą skutecznością i świetną defensywą. Strzelili najwięcej goli w lidze, bo aż 49 i stracili najmniej - tylko 9. Kormoran przegrał tylko 3 mecze, niestety wszystkie właśnie w spotkaniach wyjazdowych, z których każde zakończyło się jednakowym wynikiem - 1:2. Piłkarze z Łącka niepokonani od trzech kolejek, zaaplikowali swoim rywalom w tych meczach aż 17 goli - zapowiada się więc emocjonujące widowisko. Serwis M-GOL przeprowadzi z tego spotkania Relację L!VE. Zapraszamy!!! Poniżej przedstawiamy aktualne wyniki sobotniej kolejki oraz strzelców goli.

KASZTELAN SIERPC - KORMORAN ŁĄCK 1:1 (0:0)        L!VE >>>

L!VE z Sierpca

Sobota, 31 października, godz. 14.00, spotkanie poprowadzą: Paweł Passon – Marcin Kowalski – Krzysztof Kwasiborski

KASZTELAN SIERPC - KORMORAN ŁĄCK       1 : 1 (0:0)

14:05 - Rozpoczęło się spotkanie w Sierpcu

7' - gra w środku pola, bez sytuacji podbramkowych

8' - pierwszy rzut rożny dla Kasztelana

15 ' - po kwadransie gry sytuacja bez zmian, żadnej dogodnej sytuacji podbramkowej

25' - mecz nadal wyrównany

30' - po dośrodkowaniu w pole karne, zrobiło się niebezpiecznie pod bramką Kormorana, wynik bez zmian

33' - powoli zarysowuje się delikatna przewaga gospodarzy, ciekawy mecz, jednak bez goli

37' - W Sierpcu nadal bez goli

41' - tym razem Kormoran przed szansą - Marcin Szymański i Michał Malinowski mieli okazję na zdobycie gola po przeprowadzeniu dwóch kontrataków

45' - końcówka znowu wyrównana - Kasztelan próbuje ataku pozycyjnego, Kormoran gra z kontry

.... trwa przerwa ....

15:10 - rozpoczęła się druga połowa spotkania

52' - groźna kontra Kormorana zakończona zbyt lekkim strzałem Michała Malinowskiego - broni bramkarz gospodarzy,

55' - Kasztelan w dalszym ciągu próbuje ataku pozycyjnego, nie stwarzając jednak większego zagrożenia

65' - Kasztelan coraz groźniej, nadal bez pomysłu na skuteczne zakończenie akcji

70' - Goście ograniczają się do kontrataków, które również nie przynoszą rezultatu

72' - czwarto ligowa przygoda Kormorana i zdobyte doświadczenie pozwala na skuteczną grę w defensywie

75' - GOOOL!!! Tomasz Sudomir z rzutu wolnego 1:0 dla Kasztelana

81' - rzut rożny dla Kormorana

82' - GOOOL!!! po dośrodkowaniu Frątczaka, Michał Malinowski wyrównuje stan meczu 1:1

83' - w konsekwencji drugiej żółtej kartki boisko opuszcza Michał Dzięgielewski (Kasztelan)

87' - w dalszym ciągu 1:1

90' - KONIEC SPOTKANIA

.........

IV Liga Mazowiecka Południe - Kolejka 12 #

31.10.09 11:00 Mazowsze Grójec - Pilica Białobrzegi 2:1 (1:1)
    Mariusz Kotański 45', Arnold Kołakowski 52'   Jarosław Karolewski 8'
31.10.09 12:00 Wulkan Zakrzew - Korona Góra Kalwaria 5:0
    ???

Liga Okręgowa Płock - Kolejka 12 #

31.10.09 11:00 Stegny Wyszogród - Świt Staroźreby 2:0 (1:0)
    Daniel Nadoliński, Bartosz Borowski
31.10.09 11:00 Bzura Chodaków - Skrwa Łukomie 2:2 (0:0)
    Patryk Szewczyk, Grzegorz Szypszak   Mariusz Beksa, Mateusz Gadziński
31.10.09 11:00 Mazur Gostynin - Wisła Duninów 4:0 (4:0)
    Seweryn Pędzierski, Mateusz Ziułkowski, Patryk Matusiak, Mateusz Sławiński
31.10.09 11:00 Skra Drobin - Unia Iłów 7:0 (2:0)
    Hubert Krysztofiak 3, Daniel Zjadewicz , Jarosław Ciarkowski, Daniel Sawicki, Mateusz Lemanowicz
31.10.09 11:00 Stoczniowiec Płock - Orzeł Goleszyn 5:2 (3:0)
    Paweł Sutkowski 2, Piotr Olenderek 2, Andrzej Kordyzon   Mateusz Biegański, Marek Haliński
31.10.09 11:00 Amator Maszewo - Zryw Bielsk 4:0 (1:0)