ZWYCIĘSTWA NAJLEPSZYCH
Dodane przez Bodzo dnia Czerwca 14 2009 13:55:37

Zakończyła się już przedostatnia kolejka spotkań w płockiej Klasie A. Wszystkie czołowe zespoły odniosły w swoich pojedynkach zwycięstwa. Delta pokonała Huragan Bodzanów 6:3. Był to bardzo interesujący pojedynek, zwłaszcza że sytuacja na boisku zmieniała się co kilka minut. Delta prowadząc do przerwy 1:0 wyszła na drugą część bardziej zmotywowana i w przeciągu zaledwie 10 minut z wyniku 1:0, zrobiło się 5:1. Huragan dążący do odrobienia strat strzelił dwie bramki w ciągu 60 sekund w 69 i 70 minucie. Kontratak gospodarzy na 3 minuty przed końcem przyniósł im szóstego gola i ustalenie wyniku meczu. HIT Kolejki to jednak pojedynek Wichru Cieszewo i Czarnych Rempin. Czarni, którzy tuż przed tym spotkaniem stracili szanse awansu (zwycięstwo Stoczniowca nad Polonią 3:0, w meczu rozegranym o godz. 11.00) nie sprostali walczącemu o awans Wichrowi Cieszewo, przegrywając 0:3.

BARAŻE: W pierwszym meczu barażowym o prawo gry w III Lidze Łódzko Mazowieckiej: Okęcie Warszawa - KS Piaseczno 1:5 (1:3). Rewanż 17 czerwca o godz.17:00 w Piasecznie.

Zakończyła się już przedostatnia kolejka spotkań w płockiej Klasie. Wszystkie czołowe zespoły odniosły w swoich pojedynkach zwycięstwa. Delta pokonała Huragan Bodzanów 6:3. Był to bardzo interesujący pojedynek, zwłaszcza że sytuacja na boisku zmieniała się w przeciągu kilku minut. Delta prowadząc do przerwy 1:0 wyszła na drugą część bardziej zmotywowana i w przeciągu zaledwie 10 minut z wyniku 1:0, zrobiło się 5:1. Huragan dążący do odrobienia strat strzelił dwie bramki w ciągu 60 sekund w 69 i 70 minucie. Kontratak gospodarzy na 3 minuty przed końcem przyniósł im szóstego gola i ustalenie wyniku meczu. HIT Kolejki to jednak pojedynek Wichru Cieszewo i Czarnych Rempin. Czarni, którzy tuż przed tym spotkaniem stracili szanse awansu (zwycięstwo Stoczniowca nad Polonią 3:0, w meczu rozegranym o godz. 11.00) nie sprostali walczącemu o awans Wichrowi Cieszewo, przegrywając 0:3.

Stoczniowiec Płock po zwycięstwie 3:0 niemal jest pewny awansu do Ligi Okręgowej. Przed rywalizującymi o promocję do wyższej ligi jeszcze jedna kolejka spotkań. Zarówno Stoczniowiec jak i Wicher mają na swoich kontach po 51 punktów. W przypadku zdobycia takiej samej liczby punktów w ostatniej kolejce przez obydwa zespoły - z awansu cieszyć się będą piłkarze z Płocka. W bezpośredniej rywalizacji są oni bowiem lepsi od Wichru. W Płocku zwyciężył Stoczniowiec 1:0, a jesienią na boisku w Cieszewie zanotowano remis 1:1. W ostatniej kolejce spotkań Stoczniowcy grają w Płocku z Kasztelanem Białe Błoto, a ekipa z Cieszewa przyjeżdża na mecz do Bodzanowa.

14 czerwca, 11:00 Delta Miszewko - Huragan Bodzanów 6:3
14 czerwca, 11:00 Stoczniowiec Płock - Polonia Radzanowo 3:0
14 czerwca, 13:00 Kasztelan Białe Błoto - Amator II Maszewo      8:1
14 czerwca, 13:00 Lwówianka Lwówek - Skra II Drobin 2:1
14 czerwca, 13:00 Wicher Cieszewo - Czarni Rempin 3:0
14 czerwca, 13:00 Wisła Główina-Sobowo - Victoria Wykowo 3:0 v.o.

W płockiej Klasie B dziś ostatnia kolejka.

14 czerwca, 16:00 Peklimar Umienino - ULKS Ciółkowo 0:4
14 czerwca, 16:00 Unia Czermno - Wisła Kępa Polska 9:3
14 czerwca, 16:00 Relax Miszewo Murowane - Limit Rybno          3:0 v.o.
14 czerwca, 16:00 Spójnia Mała Wieś - Luszynianka Luszyn 6:4
14 czerwca, 16:00 Bobry Cierszewo - Victoria Cekanowo 3:3
14 czerwca, 16:00 Orkan Lelice - Sparta Mochowo 5:4

Tu wyjaśniło się już wszystko. Zespół ULKS Ciółkowo zapewnił sobie awans już wcześniej. Pozostała jedynie walka o satysfakcję. Nie wiemy kto zdobędzie wicemistrzostwo Klasy B. Czy będzie to Unia Czermno czy Spójnia Mała Wieś? Patrząc na układ w tabeli i dzisiejszych rywali obu pretendentów do drugiego miejsca - nic w tej kwestii raczej się nie zmieni.