TURNIEJ HALOWY O PUCHAR PREZESA POZPN - LIVE!
Dodane przez Admin dnia Luty 16 2008 19:46:00

Puchar Prezesa POZPN zdobył Zryw Bielsk, który w decydującym meczu, zamykającym dzisiejszy Turniej, pokonał Skrwę Łukomie 5:3.

Królem Strzelców został Mariusz Beksa, zawodnik Skrwy Łukomie, a tytuł Najlepszego Bramkarza przyznano Arkadiuszowi Koprowi ze Świtu Staroźreby.

Mecze Grupy Finałowej:

Zryw Bielsk - Świt Staroźreby 6:1
bramki dla Zrywu: Pomorski D. 2, Kosiński 2, Łuczak, Jabłoński, dla Świtu: Rączkowski


Orły Ciółkowo - Skrwa Łukomie 0:2
bramki: Beksa M., Beksa J.

Pozostałe wyniki  Grup Eliminacyjnych oraz fazy finałowej :...

***

Relacja na żywo dzięki współpracy PMI i Kormoran Site.


Rozszerzona zawartość newsa

Wyniki fazy eliminacyjnej w 4 grupach:
 

Grupa A

Kormoran Łąck - Zorza Szczawin  0:2
bramki: Kobuciński, Kopaczewski

Wisła Kępa Polska - Zryw Bielsk 0:4
bramki: Łuczak 2, Kosiński, Pomorski D.

Zorza Szczawin Kościelny - Zryw Bielsk 2:5
bramki dla Zorzy: Kobuciński, Komorowski, dla Zrywu: Pomorski 3. 2, Łuczak, Kosiński

Kormoran Łąck - Wisła Kępa Polska 4:0
bramki: Józwiak E. 2, Szymański P., Maślany.

Wisła Kępa Polska - Zorza Szczawin Kościelny 1:8
bramki dla Wisły: Szeligowski, dla Zorzy: Komorowski 2, Obszyński 2, Kopaczewski 2, Śniecikowski, Kobuciński.

Kormoran Łąck - Zryw Bielsk 2:1
bramki dla Kormorana: Maślany 2, dla Zrywu: Łuczak.

Tabela:

1. Zryw Bielsk 6 10:4
2 Zorza Szczawin 6 12:6
3. Kormoran Łąck 6 6:3
4. Wisła Kępa Polska          0      1:16

Do rundy finałowej awansował Zryw Bielsk. O miejscu w tabeli zadecydował bilans spotkań pomiędzy zespołami, które zgromadziły po 6 punktów.

Mała tabelka przedstawia się następująco:

1. Zryw Bielsk 3 6:4
2 Zorza Szczawin 3 4:5
3. Kormoran Łąck          3       2:3

Grupa B

Wisła Duninów - Delta Miszewko 1:3
bramki dla Wisły: Szymański D., dla Delty: Jastrzębski 2, Berger.


Świt Staroźreby - Victoria Wykowo 1:0
bramka: Olszewski.


Delta Miszewko Strzałkowskie - Victoria Wykowo 1:2
bramki dla Delty: Marciniak T., dla Victorii: Rutecki, Sosnowski


Wisła Duninów - Świt Staroźreby 2:4
bramki dla Wisły: Szymański D., Szymański C., dla Świtu: Olszewski 2, Pawlik, Karpiński


Victoria Wykowo - Wisła Duninów 0:2
bramki: Bieniek, Kokosiński


Delta Miszewko Strzałkowskie - Świt Staroźreby 4 - 7
bramki dla Delty: Słoniewicz, Marciniak K., Kalinowski, Matlęga, dla Świtu: Pawlik 3, Ronczkowski 2, Kręciejewski, Kontniewski

Tabela:

1. Świt Staroźreby 9 12:6
2 Delta Miszewko 3 8:10
3. Wisła Duninów 3     5:7
4. Victoria Wykowo      3 2:4

Do rundy Finałowej awansował Swit Staroźreby.

Grupa C

Amator Maszewo - Orły Ciółkowo 2:5
bramki dla Amatora: Szarwiński 2, dla Ciółkowa: Knapik 2, Iwański, Niedzielak, Aronowski.


Polonia Radzanowo - Skrwa Brudzeń 1:1
bramki dla Polonii: Szczepaniak, dla Skrwy: Stefaniak


Orły Ciółkowo - Skrwa Brudzeń 4:2
bramki dla Ciółkowa: Knapik 3, Iwański, dla Skrwy: Stefaniak, Jarzyński


Amator Maszewo - Polonia Radzanowo 1:4
bramki dla Amatora: Kopaczewski, dla Polonii: Bernat, Szczepaniak, Gołębiowski, Duszczyk


Skrwa Brudzeń - Amator Maszewo 3:3
bramki dla Skrwy: Żochowski 2, Jarzyński, dla Amatora: Muszyński 2, Szarwiński


Orły Ciółkowo - Polonia Radzanowo 1:1
bramki dla Ciółkowa: Niedzielak, dla Polonii: Gołębiowski

1. Orły Ciółkowo 7 10:5
2 Polonia Radzanowo 5 6:3
3. Skrwa Brudzeń 2 6:8
4. Amator Maszewo 1      6:12

Do rundy Finałowej awansowały Orły Ciółkowo.

Grupa D

Mazur Gostynin - Czarni Rempin 2:1
bramki dla Mazura: Kołodziejski, Sławiński, dla Czarnych: Krusiński


Skrwa Łukomie - Lwówianka Lwówek 4:0
bramki: Beksa M., Beksa J., Dąbrowski, Chmielewski


Czarni Rempin - Lwówianka Lwówek 2:3
bramki dla Czarnych: Hiszpański J., Szczypecki, dla Lwówianki: Budzyński, Roguski, Jaśpiński


Mazur Gostynin - Skrwa Łukomie 2:1
bramki dla Mazura: Ziułkowski A., Ziułkowski M.. dla Skrwy: Beksa M


Lwówianka Lwówek - Mazur Gostynin 2:1
bramki dla Lwówianki: Roguski, Krysiak, dla Mazura: Kołodziejski


Czarni Rempin - Skrwa Łukomie 1 - 4
bramki dla Czarnych: Szczypecki, dla Skrwy: Beksa M. 2, Beksa J., Michalski

1 Skrwa Łukomie 6     9:3
2. Mazur Gostynin 6 5:4
3. Lwówianka Lwówek      6 5:8
4. Czarni Rempin 0 4:9

Do Finałowej Czwórki awans wywalczyła Skrwa Łukomie. O awansie zadecydował bilans spotkań między zespołami, które zdobyły po 6 punktów.

1 Skrwa Łukomie 3 5:2
2. Mazur Gostynin 3 3:3
3. Lwówianka Lwówek      3      2:5

Grupa FINAŁOWA

Zryw Bielsk - Świt Staroźreby 6:1
bramki dla Zrywu: Pomorski D. 2, Kosiński 2, Łuczak, Jabłoński, dla Świtu: Rączkowski


Orły Ciółkowo - Skrwa Łukomie 0:2
bramki: Beksa M., Beksa J.


Skrwa Łukomie - Świt Staroźreby 1:3
bramki dla Skrwy: Beksa M., dla Świtu: Sobiesiak, Pawlik, Kontniewski


Zryw Bielsk - Orły Ciółkowo 3:1
bramki dla Zrywu: Łuczak 2, Gagat dla Ciółkowa: Aronowski


Świt Staroźreby
- Orły Ciółkowo 2:2   
bramki dla Świtu: Sobiesiak, Olszewski dla Ciółkowa: Cieszkowski, Iwański

MECZ FINAŁOWY

Zryw Bielsk - Skrwa Łukomie 5:3
bramki dla Zrywu: Gagat 2, Pomorski D 2, Pomorski P, dla Skrwy: Michalski 2, Beksa M.

1. Zryw Bielsk 9       14:5
2. Świt Staroźreby 4 6:9
3 Skrwa Łukomie      3 6:8
4. Orły Ciółkowo 1 3:7