HAT-TRICK W 8 MINUT !!!
Dodane przez Bodzo dnia Kwietnia 19 2009 19:24:11

Kolejna seria spotkań w naszych ligach przeszła do historii. Powoli zaczynają kształtować się układy zarówno w górnych jak i w dolnych częściach tabel ligowych. Martwi przegrana Kormorana Łąck w IV lidze w walce o pozycję dającą szansę na utrzymanie. W pojedynku z bezpośrednim rywalem Kormoran uległ Huraganowi Wołomin 0:1 i widmo spadku coraz bardziej zagląda do oczu łąckich działaczy. W zupełnie innych nastrojach są za to wszyscy związani z Deltą Miszewko - lider płockiej Klasy "A" dziś pewnie zwyciężył na trudnym terenie w Dziembakowie 5:2 z Kasztelanem Białe Błoto i dzięki utracie punktów przez wszystkie goniące go zespoły jeszcze bardziej umocnił się na pierwszej pozycji. Wspaniałego wyczynu dokonali piłkarze Orkanu Sochaczew, którzy dziś ograli w Chylicach miejscową Laurę aż 7:1, a klasycznym Hat-Trickiem popisał się Krzysztof Różycki, strzelając trzy gole w odstępstwie zaledwie 8 minut (10', 14' i 17').

W płockiej "A" Klasie dzięki stratom punktów przez czołowe zespoły zrobiło się bardzo ciasno w czołówce. Na chwilę obecną między drugim w tabeli zespołem a 7 jest tylko 6 punktów różnicy. Tłok więc w czołówce ogromny.

Po serii spotkań bez porażki i bez straty gola nad Stegnami Wyszogród zawisły czarne chmury. W dwóch kolejnych meczach piłkarze z Wyszogrodu nie zdobyli nawet punktu, tracąc na dodatek aż 10 goli. Tym razem lepsza od nich okazała się Skrwa Łukomie, która zwyciężyła w Wyszogrodzie aż 5:0, a spotkanie zostało najprawdopodobniej ustawione już po dwunastu minutach. Po tym czasie Skrwa prowadziła w Wyszogrodzie już 3:0. Reszta goli to już konsekwencja stresu i otwartej gry w celu zniwelowania tak wysokiej straty bramkowej.

Już w następnej kolejce dwa wspaniale zapowiadające się mecze w Płockiej Lidze Okręgowej: Mazur Gostynin - Amator Maszewo i Wisła Duninów - Orzeł Goleszyn.