NA SZCZYCIE W PŁOCKIEJ "A" KLASIE
Dodane przez Bodzo dnia Kwiecień 05 2009 09:06:45

Po sobotnich emocjach w Lidze Okręgowej Juniorów nadszedł czas na kolejny HIT KOLEJKI. Tym razem w Płockiej Klasie A spotkają się ze sobą dwa najlepsze zespoły tej grupy rozgrywkowej. Zdecydowany lider tabeli Delta Miszewko wyjeżdża na super trudny pojedynek do Płocka, gdzie na boisku Wisły zmierzy się z gospodarzami - Stoczniowcem Płock. Popularna "Stocznia" jeszcze przed własną publicznością nie przegrała (4 zwycięstwa - 2 remisy), porażki nie doznała też Delta w spotkaniach wyjazdowych (7 zwycięstw - 1 remis), miała za to mniej udany początek od Stoczniowców. Piłkarze z Płocka w bardzo zaciętym pojedynku w Słupi wywalczyli "3" punkty w końcowych sekundach spotkania - Delta natomiast w osłabieniu uratowała remis w Radzanowie. Między obiema ekipami w tabeli jest 7 punktów różnicy> Bardzo ważny mecz jeśli chodzi o układ w górnej części tabeli.


Rozszerzona zawartość newsa

Po sobotnich emocjach w Lidze Okręgowej Juniorów nadszedł czas na kolejny HIT KOLEJKI. Tym razem w Płockiej Klasie A spotkają się ze sobą dwa najlepsze zespoły tej grupy rozgrywkowej. Zdecydowany lider tabeli Delta Miszewko wyjeżdża na super trudny pojedynek do Płocka, gdzie na boisku Wisły zmierzy się z gospodarzami - Stoczniowcem Płock. Popularna "Stocznia" jeszcze przed własną publicznością nie przegrała (4 zwycięstwa - 2 remisy), porażki nie doznała też Delta w spotkaniach wyjazdowych (7 zwycięstw - 1 remis), miała za to mniej udany początek od Stoczniowców. Piłkarze z Płocka w bardzo zaciętym pojedynku w Słupi uratowali remis w końcowych sekundach spotkania - Delta natomiast w osłabieniu uratowała remis w Radzanowie. Między obiema ekipami w tabeli jest 7 punktów różnicy> Bardzo ważny mecz jeśli chodzi o układ w górnej części tabeli.


Dzisiejszy zestaw par w płockiej Klasie A:

Polonia Radzanowo - Wicher Cieszewo

Stoczniowiec Płock - Delta Miszewko

Czarni Rempin - Amator Maszewo

Victoria Wykowo - Skra II Drobin

Kasztelan Białe Błoto - Pogoń Słupia

Huragan Bodzanów - Lwówianka Lwówek

Skrwa Brudzeń - Wisła Sobowo 0:3 v.o.

Wszystkie mecze rozpoczynają się o godzinie 11.00. Później czekają nas jeszcze emocje w Lidze Okręgowej. Zagrają dziś jeszcze:

Amator Maszewo - Start Proboszczewice

Stegny Wyszogród - Zorza Szczawin

Skrwa Łukomie - Mazur Gostynin.

Dziś inauguruje rozgrywki Płocka Klasa B: Najciekawiej zapowiada się pojedynek Orkanu Lelice z ULKS Ciółkowo.