Przygotowania w Siedlcach
Dodane przez Matrix0001 dnia Lutego 07 2009 10:08:43

W Pogoni Siedlce przygotowania do rundy wiosennej ruszyły pełną parą. Biało-niebiescy przebywali ostatnio na tygodniowym zgrupowaniu w podwrocławskim Miliczu gdzie rozegrali sparing z tamtejszą Baryczą. Występująca w lidze okręgowej Barycz zremisowała z Pogonią 4:4. W drodze powrotnej siedlczanie zmierzyli się z I-ligowym Zniczem Pruszków. Ku zaskoczeniu wszystkich Znicz poległ IV-ligowcowi 1:0. Bramkę w 72 minucie strzelił Mariusz Kruk. Do kadry trenera Przemysława Anusiewicza doszło kilku nowych zawodników. Zamęt w ataku ma dać młody zdolny Jarosław Krajewski pozyskany z Mazovii Mińsk Mazowiecki. Podporę obrony stanowić mają także pozyskani: Piotr Baliński (Amur Wilga) oraz Emmanuel Ifeanyi Emehel (Mazovia Mińsk Mazowiecki). Następną grę kontrolną Pogoń rozegra dzisiaj z III-ligową Narwią Ostrołęka na sztucznej murawie w Miętnym.

O bardzo dobrym początku roku może mówić wychowanek Pogoni - Kamil Tomas. " ...Przebywający na zgrupowaniu Kadry Polski U-18  we Włocławku, Kamil wystąpił w sparingu Polska U-18-Lider Włocławek 6:0 (3:0). Kamil wszedł na boisko w drugiej połowie. Popisał się piękną bramką (strzał z 30m) i zaliczył 1 asystę przy jednym z goli. ..."