NASZE ZESPOŁY ODPADŁY Z PUCHARU POLSKI
Dodane przez Bodzo dnia Listopada 17 2007 16:12:00
Wisła Duninów i Błękitni Gąbin zakończyły już przygodę z Pucharem Polski. Nie mniej jednak należy pogratulować dotarcia na aż tak wysoki szczebel rozgrywek. Szczególnie zachwyciła Wisła, która wyczyny w PP pogodziła ze znakomitymi wynikami w Lidze Okręgowej, teraz zawodnikom Wisły pozostaje skupiać się na rozgrywkach mistrzowskich i walce o awans do IV ligi...
Rozszerzona zawartość newsa

Wisła Duninów uległa - IV-ligowej Polonii II Warszawa 1:3, natomiast Błękitni Gąbin przegrali z zespołem ze Stolicy, Hutnikiem po dogrywce - 1:3. Po 90 minutach wynik brzmiał 1:1. Pucharowa przygoda czeka jeszcze jutro Polonię Radzanowo, która podejmuje u siebie trzecioligowca - Świt Nowy Dwór, jeszcze niedawno występujący w Ekstraklasie.
Na boiskach ligowych również nie wiało nudą... W LO w dwóch meczach padło 14 goli! Orkan Sochaczew pokonał Skrwę Łukomie 5:3, a w Rybnie - niespodzianka - Limit zwycięża Start Proboszczewice 4:2.
W Klasie "A" również niespodziewanie... tym razem z innego powodu. Pojedynek Orkana Lelice i Wisły Sobowo zakończył się w 60' i to nie z powodu zapadających ciemności... lecz przez nieodpowiedzialne zachowanie zawodników gospodarzy. Wisła prowadząc 2:0, zapewniła sobie tym samym nieco wyższe zwycięstwo walkowerem.
Reszta emocji już w niedzielę 18 listopada.