TURNIEJ O PUCHAR RODZICÓW WISŁY PŁOCK ROCZNIK 1996
Dodane przez jack69 dnia Stycznia 14 2009 08:15:36

W dniu 11.01.2009 w Hali Chemika odbył się pierwszy Turniej o Puchar Rodziców Wisła Płock '96. Do zawodów przystąpiło 8 zaproszonych zespołów. Turniej rozgrywany był w jednej grupie, systemem "każdy z każdym". 1miejsce zajęli młodzi chłopcy  z Wisły Płock 2, 2 miejsce przypadło w udziale UKS MDK Plock 1, na 3 pozycji zakończyła zmagania Wisła Płock 1. Pozostałe lokaty: 4 - UKS MDK Płock 2, 5 - Amator Maszewo, 6 - Wisła Płock 3, 7 - OKS Skarpa Podole, a ostatnią 8 pozycję zajęła najmłodsza drużyna turnieju - Wisła Płock '97. Mecze stały na bardzo wysokim poziomie. Turniej ten będzie rozgrywany co roku w styczniu - zapraszamy za rok!!

Turniej można zaliczyć do udanych. Strona internetowa Amatora Maszewo, którego zawodnicy również w tym turnieju wystąpili, jest pełna podziwu dla organizatorów imprezy.

"...Jeszcze raz duże podziękowania dla Rodziców-organizatorów tego turnieju. Mamy nadzieję, że wpisze się on na stałe do piłkarskiego kalendarza w naszym mieście. ..."